Mai multe
buna dimineata cafenea!!!!!o cafelutza se poate??
|
||
|
andreea1203 Postat pe 9 Februarie 2011 09:32 |
||
|---|---|---|
De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:32:59buna dimineata cafenea!!!!!o cafelutza se poate?? dau eu ..primesc ceva la schimb ?
|
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 09:35 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-02-09 08:44:37si al meu e mayadahDe la: ad_83, la data 2011-02-09 08:26:13De la: Lucia38, la data 2011-02-09 08:22:26am uitat sa scriu ceva: de azi ma numesc Latifah... |
||
|
|
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:39 |
||
|
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:40 |
||
De la: stef80, la data 2011-02-09 09:35:32De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:32:59buna dimineata cafenea!!!!!o cafelutza se poate?? ce ai dori in schimb stef?
|
||
|
andreea1203 Postat pe 9 Februarie 2011 09:42 |
||
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:40:39
|
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 09:42 |
||
| pai,ce doresti/ | ||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:43 |
||
De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:42:07De la: stef80, la data 2011-02-09 09:35:32De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:32:59buna dimineata cafenea!!!!!o cafelutza se poate?? un aparat de adunat scame
|
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 09:44 |
||
| exista o rola pt scame...nu e scumpa.... | ||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:45 |
||
De la: stef80, la data 2011-02-09 09:44:26De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:42:07De la: stef80, la data 2011-02-09 09:35:32De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:32:59buna dimineata cafenea!!!!!o cafelutza se poate?? am vreo 3 acasa,cred ca ma pot lipsi de unul
|
||
|
andreea1203 Postat pe 9 Februarie 2011 09:45 |
||
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:43:39pai,ce doresti/ un caine :sml-confused0024 |
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 09:45 |
||
|
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:46 |
||
| vrei si caine? | ||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:46 |
||
De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:45:24De la: stef80, la data 2011-02-09 09:44:26De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:42:07De la: stef80, la data 2011-02-09 09:35:32De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:32:59buna dimineata cafenea!!!!!o cafelutza se poate?? ma asteptam la alt raspuns .. meriti cafeluta
|
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 09:48 |
||
De la: stef80, la data 2011-02-09 09:45:57De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:43:39pai,ce doresti/
|
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:48 |
||
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:46:57vrei si caine? vreau si caine |
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 09:49 |
||
| astept cafelutza atunci dar fierbinte sa fie:X:X | ||
|
andreea1203 Postat pe 9 Februarie 2011 09:50 |
||
De la: stef80, la data 2011-02-09 09:49:19am o gramada la bloc....De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:46:57vrei si caine? |
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:52 |
||
De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:50:09astept cafelutza atunci dar fierbinte sa fie:X:XASTEAPT_O |
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:53 |
||
De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:50:09astept cafelutza atunci dar fierbinte sa fie:X:X te-am servit mai sus cu o cafeluta ..credeam ca ai abservat salt-o repede pana n apare alta doritoare .. ai grija sa nu te arzi..e fierbinte ,vesela si tare.. |
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 09:55 |
||
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:52:36De la: stef80, la data 2011-02-09 09:49:19am o gramada la bloc....De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:46:57vrei si caine? hraneste-i |
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 09:56 |
||
De la: stef80, la data 2011-02-09 09:55:09lasa ca o beau eu....ca andreea nu mai vrea...De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:50:09astept cafelutza atunci dar fierbinte sa fie:X:X |
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:57 |
||
De la: stef80, la data 2011-02-09 09:56:36daca tii dau tie,tu trebuie sa ai grija de ei...De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:52:36De la: stef80, la data 2011-02-09 09:49:19am o gramada la bloc....De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:46:57vrei si caine? |
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 09:58 |
||
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:57:24De la: stef80, la data 2011-02-09 09:55:09lasa ca o beau eu....ca andreea nu mai vrea...De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:50:09astept cafelutza atunci dar fierbinte sa fie:X:X am baut-o deja dar nu ma trezit mai vroiam inca una:))))) |
||
|
andreea1203 Postat pe 9 Februarie 2011 09:59 |
||
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:57:24De la: stef80, la data 2011-02-09 09:55:09lasa ca o beau eu....ca andreea nu mai vrea...De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:50:09astept cafelutza atunci dar fierbinte sa fie:X:X am baut-o deja dar nu ma trezit mai vroiam inca una:))))) |
||
|
andreea1203 Postat pe 9 Februarie 2011 09:59 |
||
stef esti un dulce
|
||
|
andreea1203 Postat pe 9 Februarie 2011 10:00 |
||
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:58:33De la: stef80, la data 2011-02-09 09:56:36daca tii dau tie,tu trebuie sa ai grija de ei...De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:52:36De la: stef80, la data 2011-02-09 09:49:19am o gramada la bloc....De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:46:57vrei si caine? mi-am luat ,pastreaza-i |
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 10:01 |
||
De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:59:48eu am baut doua si tot adormita sunt///De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 09:57:24De la: stef80, la data 2011-02-09 09:55:09lasa ca o beau eu....ca andreea nu mai vrea...De la: andreea1203, la data 2011-02-09 09:50:09astept cafelutza atunci dar fierbinte sa fie:X:X
|
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 10:02 |
||
De la: andreea1203, la data 2011-02-09 10:00:38stef
|
||
|
denis_roxana Postat pe 9 Februarie 2011 10:03 |
||
De la: andreea1203, la data 2011-02-09 10:00:38stef stiu ..tu si mai dulce
|
||
|
stef80 Postat pe 9 Februarie 2011 10:05 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Sal...la totsi...sunt noua aici...ce mai facetsi??? | 9 | De la: iulia069834 25 Martie 2010 18:18 |
| Cafeneaua BucuresiFun | 7 | De la: Altfel 19 Iulie 2010 14:42 |
| PENTRU LAURA | 18 | De la: yumalai 25 Ianuarie 2010 20:16 |
|
|
||
| ana | 3 | De la: iulia069834 13 Noiembrie 2009 11:41 |
| mai bine vegetarian? | 1 | De la: Fahnell 12 Aprilie 2010 14:23 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.