Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

noapte buna celor ce merg la somn mai devreme
gabrielle_new
Postat pe 10 Februarie 2011 23:50

buna dimineata!azi m-am trezit mai devreme
pickard
Postat pe 11 Februarie 2011 05:33
De la: pickard, la data 2011-02-11 05:33:01
buna dimineata!azi m-am trezit mai devreme
neata' si eu ,
denis_roxana
Postat pe 11 Februarie 2011 06:52
De la: pickard, la data 2011-02-11 05:33:01
buna dimineata!azi m-am trezit mai devreme
nu ai avut somn?
denis_roxana
Postat pe 11 Februarie 2011 06:53
denis_roxana
Postat pe 11 Februarie 2011 06:58
ma duc pana la profi....sa nu plecati////
denis_roxana
Postat pe 11 Februarie 2011 06:59
De la: denis_roxana, la data 2011-02-11 06:53:33
De la: pickard, la data 2011-02-11 05:33:01
buna dimineata!azi m-am trezit mai devreme
nu ai avut somn?

am avut cat am avut dar cand m-am trezit nu am mai putut dormi
de la o varsta nu mai poti dormii prea mult
pickard
Postat pe 11 Februarie 2011 07:06
De la: denis_roxana, la data 2011-02-11 06:59:30ma duc pana la profi....sa nu plecati////


eu am plecat cu cateaua! mai vorbim de la munca sau maine poimaine
pickard
Postat pe 11 Februarie 2011 07:08
De la: pickard, la data 2011-02-11 07:08:50
De la: denis_roxana, la data 2011-02-11 06:59:30ma duc pana la profi....sa nu plecati////


eu am plecat cu cateaua! mai vorbim de la munca sau maine poimaine
S ,D....nu vb...ma relaxez....
denis_roxana
Postat pe 11 Februarie 2011 07:36
De la: pickard, la data 2011-02-11 07:06:51
De la: denis_roxana, la data 2011-02-11 06:53:33
De la: pickard, la data 2011-02-11 05:33:01
buna dimineata!azi m-am trezit mai devreme
nu ai avut somn?

am avut cat am avut dar cand m-am trezit nu am mai putut dormi
de la o varsta nu mai poti dormii prea mult


vai de batranetile tale capitane !!
ce-am auzit sa-ti fie de bine ,km cat cuprinde fara reparatii
salut lumile ,las cafelute ,ceiulet pentru prietena mea mafiuta ,pupicei pentru toate lumile si o tai ,ca azi iarasi bag 400 de km
stef80
Postat pe 11 Februarie 2011 08:20
neata cafenea


cafeluta,ceai ciocolata calda toate sunt pregatite ..le gasiti pe bar

va doresc un week-end plin de bucurii,caldura si liniste

mafia_nrr1
Postat pe 11 Februarie 2011 08:50
De la: stef80, la data 2011-02-11 08:20:16
De la: pickard, la data 2011-02-11 07:06:51
De la: denis_roxana, la data 2011-02-11 06:53:33
De la: pickard, la data 2011-02-11 05:33:01
buna dimineata!azi m-am trezit mai devreme
nu ai avut somn?

am avut cat am avut dar cand m-am trezit nu am mai putut dormi
de la o varsta nu mai poti dormii prea mult


vai de batranetile tale capitane !!
ce-am auzit sa-ti fie de bine ,km cat cuprinde fara reparatii
salut lumile ,las cafelute ,ceiulet pentru prietena mea mafiuta ,pupicei pentru toate lumile si o tai ,ca azi iarasi bag 400 de km



mersi sultanele

din nou esti plecat precum un voiajor daca ajungi pe la ema da-i pupicei multi

hmmm bun ..bun ..ceiutul
mafia_nrr1
Postat pe 11 Februarie 2011 08:53
buna dimineataaaaa... o cafeluta si pe cai...va las niste pupicei... si cafeluta... ...sa aveti o zi faina si baftoasa...
BEL_AMY1
Postat pe 11 Februarie 2011 08:59
Buna dimineata!
Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air!
Mereu_Frumoasa
Postat pe 11 Februarie 2011 09:07
neataaa!! vine weekendul.....o zi usoara si frumoasa ptr toata lumea
ad__83
Postat pe 11 Februarie 2011 09:09
De la: Mereu_Frumoasa, la data 2011-02-11 09:07:59Buna dimineata!
Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air!

sa-mi trag palme...am crezut ca e un accident aviatic undeva...ca s-au "lovit" in aer...
BEL_AMY1
Postat pe 11 Februarie 2011 09:12
De la: stef80, la data 2011-02-11 08:20:16
De la: pickard, la data 2011-02-11 07:06:51
De la: denis_roxana, la data 2011-02-11 06:53:33
De la: pickard, la data 2011-02-11 05:33:01
buna dimineata!azi m-am trezit mai devreme
nu ai avut somn?

am avut cat am avut dar cand m-am trezit nu am mai putut dormi
de la o varsta nu mai poti dormii prea mult


vai de batranetile tale capitane !!
ce-am auzit sa-ti fie de bine ,km cat cuprinde fara reparatii
salut lumile ,las cafelute ,ceiulet pentru prietena mea mafiuta ,pupicei pentru toate lumile si o tai ,ca azi iarasi bag 400 de km


mersi sultane! drum buna sa ai!
pickard
Postat pe 11 Februarie 2011 09:15
De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-11 09:12:27
De la: Mereu_Frumoasa, la data 2011-02-11 09:07:59Buna dimineata!
Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air! Love is in the Air!

sa-mi trag palme...am crezut ca e un accident aviatic undeva...ca s-au "lovit" in aer...



....e posibil sa se produca ceva accidente de la atata love !


anastasia_m
Postat pe 11 Februarie 2011 09:16
'neatza not love please
ipahebirowtnod
Postat pe 11 Februarie 2011 09:54
De la: anastasia_m, la data 2011-02-11 09:16:00
....e posibil sa se produca ceva accidente de la atata love !



pai sa fii sigura
ipahebirowtnod
Postat pe 11 Februarie 2011 09:55
De la: ad_83, la data 2011-02-11 09:09:44neataaa!! vine weekendul.....o zi usoara si frumoasa ptr toata lumea

mersi!
pickard
Postat pe 11 Februarie 2011 09:57
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-11 09:55:21
De la: anastasia_m, la data 2011-02-11 09:16:00
....e posibil sa se produca ceva accidente de la atata love !



pai sa fii sigura





anastasia_m
Postat pe 11 Februarie 2011 09:59
neazta copii!o kafea primesc shi eu?
pyssypiss
Postat pe 11 Februarie 2011 10:01
De la: anastasia_m, la data 2011-02-11 09:59:47
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-11 09:55:21
De la: anastasia_m, la data 2011-02-11 09:16:00
....e posibil sa se produca ceva accidente de la atata love !



pai sa fii sigura






fata maine ma duc la munk o sa imi vad marea dragoste in curand
ipahebirowtnod
Postat pe 11 Februarie 2011 10:03
De la: pyssypiss, la data 2011-02-11 10:01:33neazta copii!o kafea primesc shi eu?


da! acuma vine!
pickard
Postat pe 11 Februarie 2011 10:05
De la: pickard, la data 2011-02-11 10:05:07
De la: pyssypiss, la data 2011-02-11 10:01:33neazta copii!o kafea primesc shi eu?


da! acuma vine!

multumesc
pyssypiss
Postat pe 11 Februarie 2011 10:06
De la: pyssypiss, la data 2011-02-11 10:01:33neazta copii!o kafea primesc shi eu?


nu suntem copiii..............copii nu bea cafea ..
ad__83
Postat pe 11 Februarie 2011 10:06
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-11 10:03:32

fata maine ma duc la munk o sa imi vad marea dragoste in curand



nu ma baga in ceata!! no, e de bine nu??????????????
anastasia_m
Postat pe 11 Februarie 2011 10:07
De la: ad_83, la data 2011-02-11 10:06:45
De la: pyssypiss, la data 2011-02-11 10:01:33neazta copii!o kafea primesc shi eu?


nu suntem copiii..............copii nu bea cafea ..

corect..noi sugem acadele,nu?
si totusi o cafea!
pyssypiss
Postat pe 11 Februarie 2011 10:08
De la: pyssypiss, la data 2011-02-11 10:08:24
De la: ad_83, la data 2011-02-11 10:06:45
De la: pyssypiss, la data 2011-02-11 10:01:33neazta copii!o kafea primesc shi eu?


nu suntem copiii..............copii nu bea cafea ..

corect..noi sugem acadele,nu?
si totusi o cafea!


si acadelele sunt pe bat?
vitamina_c
Postat pe 11 Februarie 2011 10:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concurs super, puteti castiga si voi 1 De la: carmenis23 19 Iulie 2010 12:09
kudika nicoll,,m am indragostit de tn 16 De la: kudika_nikole 1 Ianuarie 2012 17:53
NU RATA , DEVINO PARTENER TRUST COMMUNITY SI VEI FI F BINE PLATIT + PREMIII MARI ...INSCRIERE GRATUITA !!! 1 De la: dana92 1 Februarie 2010 16:18
ratiune si simtire 3 De la: iulia069834 17 Decembrie 2009 18:45
Ceao la toata lumea!!!!!!!! 11 De la: Delyi 10 Iunie 2010 23:56