Mai multe
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:27:43De la: pickard, la data 2010-11-28 17:23:04
|
||
|
anastasia_m Postat pe 28 Noiembrie 2010 17:29 |
||
|---|---|---|
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:27:43De la: pickard, la data 2010-11-28 17:23:04 daca are un G pe el, este un buton! sau la tine este un g MIC?
|
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 17:30 |
||
De la: anastasia_m, la data 2010-11-28 17:29:10De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:27:43De la: pickard, la data 2010-11-28 17:23:04 tineretul asta nici butoane nu mai are! o fi cu apasare direct pe ecran
|
||
|
|
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 17:31 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 17:30:01De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:27:43De la: pickard, la data 2010-11-28 17:23:04 ce nu intelegi din nu am butoane posibil sa fie cu toch screen ia s aincerc sa vad daca merge
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 17:33 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:33:57De la: pickard, la data 2010-11-28 17:30:01De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:27:43De la: pickard, la data 2010-11-28 17:23:04 asa cred si eu dar nu stiam cuvantul englezesc
|
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 17:37 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 17:37:30 touch asta
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 17:39 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:39:48De la: pickard, la data 2010-11-28 17:37:30 n-am avut niciodata decat cu butoane clare, la locul lor.
|
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 17:43 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 17:43:30De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:39:48De la: pickard, la data 2010-11-28 17:37:30 si astea sunt tot clare la locul lor
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 17:45 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:45:26De la: pickard, la data 2010-11-28 17:43:30De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 17:39:48De la: pickard, la data 2010-11-28 17:37:30 stati asa ca am fost lasat de paza la aragaz unde e o placinta si am uitat de ea miroase deja a ars
|
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:18 |
||
Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:25 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! fata finuta!!!!!!!
|
||
|
anastasia_m Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:27 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! buna seara marilyn
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:29 |
||
De la: anastasia_m, la data 2010-11-28 18:27:51De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! Nasty,multumesc!Nu stiu cat de finuta sunt,dar tu esti frumoasa,imi place de tine!O seara superba iti doresc,ca de altfel tuturor !
|
||
|
marilyn37 Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:32 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! buna mary! eu sunt bucatar acum, ma duc sa ridic tava de placinta de dovleac mai sus!
|
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:33 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 18:33:50De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! dar niste placinte cu branza si stafide nu ai ?
|
||
|
marilyn37 Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:35 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 18:33:50De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! sa utilizezi serviciul contacteza-ma cand e gata placinta
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:35 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:32:07De la: anastasia_m, la data 2010-11-28 18:27:51De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! mersi! cred ca va trebui sa-i agatam anastasiei o cravata rosie sa n-o deochem!
|
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:36 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:35:11De la: pickard, la data 2010-11-28 18:33:50De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! de una de asta am pofta si eu
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:36 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 18:35:46De la: pickard, la data 2010-11-28 18:33:50De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! eu am comandat ,dar nu stiu daca are ceea ce vreau eu! |
||
|
marilyn37 Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:37 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 18:36:17 ce bine de mine ca m-a facut mama urata
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:37 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:37:12 eu am comandat ,dar nu stiu daca are ceea ce vreau eu![/quote] eu n-am pretentii placinta sa fie si buna la gust
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:38 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:35:11De la: pickard, la data 2010-11-28 18:33:50De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! de data asta e de dovleal pe care lam ras chiar eu surprinzator fara sa-mi rad si vreun deget ca de obicei!
|
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:38 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 18:36:17De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:32:07De la: anastasia_m, la data 2010-11-28 18:27:51De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! si busuioc,prin buzunare sau prin geanta! |
||
|
marilyn37 Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:38 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 18:38:11De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:35:11De la: pickard, la data 2010-11-28 18:33:50De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! pai vezi ce faci, ca nu vreau sa-ti gasesc degetul prin placinta! |
||
|
marilyn37 Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:39 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 18:38:11De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:35:11De la: pickard, la data 2010-11-28 18:33:50De la: marilyn37, la data 2010-11-28 18:25:29Buna seara,cafenea!buna,Nasty,Happy,Pickard! sa vii sa-l razi si pe al meu ca sta saracul de vreo saptamana
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:40 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 18:37:17De la: pickard, la data 2010-11-28 18:36:17 daca mai spui odata asta ...te baaaaaaaaat......... pustoaica frumoasa!!!!
|
||
|
anastasia_m Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:41 |
||
De la: anastasia_m, la data 2010-11-28 18:41:32De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 18:37:17De la: pickard, la data 2010-11-28 18:36:17 da sunt frumoasa ca din ... scoasa dar lasa ca beau 2-3 pahare si cand ma uit in oglinda miss univers ma vad
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:43 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 18:37:17De la: pickard, la data 2010-11-28 18:36:17 cum!? fetitzaea e cea mai frumoasa! seama na cu mamica ei histria! |
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:47 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-28 18:47:11De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 18:37:17De la: pickard, la data 2010-11-28 18:36:17 daca semanam cu tata eram frumoasa
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:48 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 18:48:57De la: pickard, la data 2010-11-28 18:47:11De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-28 18:37:17De la: pickard, la data 2010-11-28 18:36:17 pei cam semeni cu mine putin!
|
||
|
pickard Postat pe 28 Noiembrie 2010 18:52 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CAFENEA!!! | 1123 | De la: raluki_rtz 3 Decembrie 2008 11:34 |
| un capuccino nu v-ar interesa? | 40 | De la: voguelilas 10 Ianuarie 2010 12:34 |
| Buna la toata lumea! | 23 | De la: Donty0807 9 Iulie 2009 13:54 |
|
|
||
| Cocktail...si barfa.. :) | 13 | De la: Barbie30 5 Septembrie 2010 20:27 |
| NU RATA , DEVINO PARTENER TRUST COMMUNITY SI VEI FI F BINE PLATIT + PREMIII MARI ...INSCRIERE GRATUITA !!! | 1 | De la: dana92 1 Februarie 2010 16:18 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.