Mai multe
De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop ce mai faceti?ahhh!sa nu uit,cu ce va servesc??? |
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:26 |
||
|---|---|---|
De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop buna ...fata mica si frumusica...un ceai amj facut io din ala de macese ca e bun la raceli...
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:32 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 10:26:51De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop La multi ani ,gya !! sanatate si tot ce-ti doresti... |
||
|
|
||
|
stef80 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:32 |
||
nu mai vorbesc vu voi!vb de una singura!hmmm!
|
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:32 |
||
De la: stef80, la data 2010-11-29 10:32:36De la: gya29, la data 2010-11-29 10:26:51De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop wow!i sfarsit cineva mi-a raspuns!multumesc mult de tot!pop |
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:33 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 10:33:52De la: stef80, la data 2010-11-29 10:32:36De la: gya29, la data 2010-11-29 10:26:51De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop cu ce te servesc? |
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:34 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 10:26:51De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop LA MULTI ANI GYA! AM UITAT RECUNOSC!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:35 |
||
|
buna dimineata cafenea..!!! azi am multa treaba ..,noroc ca am echipa .. o zi faina la toata lumea !!
|
||
|
stef80 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:35 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-11-29 10:23:17De la: pickard, la data 2010-11-29 10:16:46 eu is la bucuresti!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:36 |
||
De la: stef80, la data 2010-11-29 10:35:44buna dimineata cafenea..!!! salut fane! si eu am treaba dar mai dau si pe aci!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:37 |
||
LA MULTI ANI !- nici un nor pe cerul vietii...
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:38 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 10:34:59De la: gya29, la data 2010-11-29 10:33:52De la: stef80, la data 2010-11-29 10:32:36De la: gya29, la data 2010-11-29 10:26:51De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop multumesc pentru tratatie ..!! spuneam ca azi a multa treaba ,asa ca te las sa servesti prietenii cafenelei si sa va distrati impreuna .. vreau sa mai las aici un tzuc mai special ,pentru draguta noastra marilyn ....
|
||
|
stef80 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:55 |
||
Buna dimineata de la Cluj!!! La multi ani, Gya si toate dorintele sa ti se implineasca!!!!
|
||
|
Lucia38 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:56 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-11-29 10:56:11Buna dimineata de la Cluj!!! multumesc ,LUcia!cu ce te servesc?pooop |
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:57 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 10:57:25De la: Lucia38, la data 2010-11-29 10:56:11Buna dimineata de la Cluj!!! un ceai verde cu lamaie si vanilie si o inghetata, please. inghetata sa fie... de care vrei tu.
|
||
|
Lucia38 Postat pe 29 Noiembrie 2010 10:59 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-11-29 10:59:58De la: gya29, la data 2010-11-29 10:57:25De la: Lucia38, la data 2010-11-29 10:56:11Buna dimineata de la Cluj!!! wow!ok s-a facut! |
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:04 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 11:04:04 am fost prea pretentioasa?
|
||
|
Lucia38 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:13 |
||
| deci toti cei care intra in cafenea,bea mocca din patea mea! | ||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:14 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-11-29 11:13:08De la: gya29, la data 2010-11-29 11:04:04 |
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:14 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 11:14:50De la: Lucia38, la data 2010-11-29 11:13:08De la: gya29, la data 2010-11-29 11:04:04 |
||
|
Lucia38 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:16 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 11:14:03deci toti cei care intra in cafenea,bea mocca din patea mea! eu vreau vdca ! nu cafea mocca!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:17 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop LA MULTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII AAAAAAAAAAAAAAAAANIIIII!!!! Sa fi iubita!!!!
|
||
|
anastasia_m Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:19 |
||
De la: anastasia_m, la data 2010-11-29 11:19:13De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop neatza,Anastas!merci frumos!
|
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:23 |
||
De la: pickard, la data 2010-11-29 11:17:28De la: gya29, la data 2010-11-29 11:14:03deci toti cei care intra in cafenea,bea mocca din patea mea! gata!s-a facut! |
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:24 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 11:24:09De la: pickard, la data 2010-11-29 11:17:28De la: gya29, la data 2010-11-29 11:14:03deci toti cei care intra in cafenea,bea mocca din patea mea! nu-i da ca se-mbata si face prostii
|
||
|
Lucia38 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:25 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 11:24:09De la: pickard, la data 2010-11-29 11:17:28De la: gya29, la data 2010-11-29 11:14:03deci toti cei care intra in cafenea,bea mocca din patea mea! mersi!sa fi iubita asa cum vrei tu!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:26 |
||
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-29 10:32:29LA MULTI ANI !- nici un nor pe cerul vietii...De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:29 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 11:24:09De la: pickard, la data 2010-11-29 11:17:28De la: gya29, la data 2010-11-29 11:14:03deci toti cei care intra in cafenea,bea mocca din patea mea! gata!eu ma retrag!sunt chemata la serviciu!va doresc un inceput de saptamana cat mai frumos!pop |
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:34 |
||
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-29 11:29:20De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-29 10:32:29LA MULTI ANI !- nici un nor pe cerul vietii...De la: gya29, la data 2010-11-29 10:22:59buna dimineataza!astazi dau de baut la toata lomea!pop merci frumos!pop |
||
|
gya29 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:34 |
||
De la: gya29, la data 2010-11-29 11:34:03De la: gya29, la data 2010-11-29 11:24:09De la: pickard, la data 2010-11-29 11:17:28De la: gya29, la data 2010-11-29 11:14:03deci toti cei care intra in cafenea,bea mocca din patea mea! sa ai si tu o saptamana plina de cele mai bune lucruri si intamplari!!!
|
||
|
Lucia38 Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:35 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Zi ce-ti trece prin cap! | 2681 | De la: Diavolyta_ 31 Martie 2013 09:17 |
| doresc si eu vizualizare in carti | 22 | De la: kudika099473 23 Martie 2010 17:14 |
| incredere... | 5 | De la: mimi_ca29 15 Aprilie 2011 11:56 |
|
|
||
| cursuri in brasov | 5 | De la: miki_mickaela 23 Septembrie 2010 20:06 |
| Inca o probleme ...pe ziua de azi .HELP | 96 | De la: kudika130107 21 Decembrie 2010 20:34 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.