Mai multe
noapte buna si vise mirobolante
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 5 Decembrie 2010 20:25 |
||
|---|---|---|
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-12-05 20:25:50noapte buna si vise mirobolante noapte buna si vezi sa-l visezi pe mosu1 |
||
|
pickard Postat pe 5 Decembrie 2010 20:26 |
||
Buna searaaaaaaaa......oare, cati sunteti prin cafenea....???
|
||
|
|
||
|
anastasia_m Postat pe 5 Decembrie 2010 20:48 |
||
De la: anastasia_m, la data 2010-12-05 20:48:03Buna searaaaaaaaa......oare, cati sunteti prin cafenea....??? decat eu cred!
|
||
|
pickard Postat pe 5 Decembrie 2010 20:54 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-05 20:54:01De la: anastasia_m, la data 2010-12-05 20:48:03Buna searaaaaaaaa......oare, cati sunteti prin cafenea....??? am inteles !!!!!!!!! iti revin toti pupiceii
|
||
|
anastasia_m Postat pe 5 Decembrie 2010 20:55 |
||
De la: anastasia_m, la data 2010-12-05 20:55:33De la: pickard, la data 2010-12-05 20:54:01De la: anastasia_m, la data 2010-12-05 20:48:03Buna searaaaaaaaa......oare, cati sunteti prin cafenea....??? mersi!
|
||
|
pickard Postat pe 5 Decembrie 2010 21:01 |
||
pentru ca nu mai stau cu laptopu deschis prea mult va zic de pe acum LA MULTI ANI NICOLETELOR SI NICOLAILOR ! si aveti grija sa dati cadouri la copii!
|
||
|
pickard Postat pe 5 Decembrie 2010 22:46 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-05 17:42:59De la: pickard, la data 2010-12-05 17:39:24De la: _oktober_, la data 2010-12-05 17:32:25nu vrea nimeni ceai de ghimbir eu vreau o "babuta "dar cat mai "cruda " mergi la baie ,dar sa nu uiti sa-ti tii putin respiratia pana eu....te cadorisesc asa cum numa'eu stiu sa o fac
|
||
|
stef80 Postat pe 6 Decembrie 2010 01:01 |
||
De la: anastasia_m, la data 2010-12-05 20:55:33De la: pickard, la data 2010-12-05 20:54:01De la: anastasia_m, la data 2010-12-05 20:48:03Buna searaaaaaaaa......oare, cati sunteti prin cafenea....??? nu-i drept .. dar trecem peste ..
|
||
|
stef80 Postat pe 6 Decembrie 2010 01:05 |
||
LA MUTI ANI
|
||
|
Valy90 Postat pe 6 Decembrie 2010 01:15 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-05 22:46:49 capitaneee ..poi Niculina ..??? :sml-happy0009cred ca-i cu mosul ,umbla brambura din casa-n casa ,isi fac datoria .. asa ca dragilor ,daca ati fost cuminti si sigur stiu ca ati fost ..unii mai putin ,altii mai delooooc ...,dar ...ati fost .. ve-ti primi de la mos chiar acum ,ceea ce meritati si chiar meritati ,pentru ca.. sunteti asa de dulci cu totii ,mai dulci chiar decat mierea Sultanului si chiar decat toate dulciurile lui mos Niculaie la un loc..
|
||
|
stef80 Postat pe 6 Decembrie 2010 01:19 |
||
De la: valy90, la data 2010-12-06 01:15:27 LA MUTI ANI vrei sa ne pupam ?? hai sa fim primii in ziua asta mare si sfanta ,care o facem online .. Sarbatori fericite tuturor ..!!
|
||
|
stef80 Postat pe 6 Decembrie 2010 01:23 |
||
LA MUTLTI ANI TUTUROR!
|
||
|
pickard Postat pe 6 Decembrie 2010 06:30 |
||
LA MULTI ANI!!!!.....
|
||
|
anastasia_m Postat pe 6 Decembrie 2010 07:12 |
||
sa incep sa aprind beculetele pe aici ca sa se vada ca e sarbatioare
|
||
|
pickard Postat pe 6 Decembrie 2010 08:21 |
||
Neataaaa cafenea o pup aici pe Nicoleata mea...se stie ea La multi ani pt cei care sunt Nicolae si Nicoleta! sa vedem care da de baut...asa de lunea dimineata
|
||
|
miss_darine Postat pe 6 Decembrie 2010 08:52 |
||
De la: miss_darine, la data 2010-12-06 08:52:10Neataaaa cafenea si eu te pup pe tine
|
||
|
pickard Postat pe 6 Decembrie 2010 09:12 |
||
De la: miss_darine, la data 2010-12-06 08:52:10Neataaaa cafenea la multi ani nicoletei tale bre!
|
||
|
size_back Postat pe 6 Decembrie 2010 09:27 |
||
De la: size_back, la data 2010-12-06 09:27:48De la: miss_darine, la data 2010-12-06 08:52:10Neataaaa cafenea indraznesc si eu sa pup pe Nicoleta! Si LA MULTI ANI ! celor ce poarta acest nume de sfant!
|
||
|
fante_de_dorobanti Postat pe 6 Decembrie 2010 10:06 |
||
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-12-06 10:06:18De la: size_back, la data 2010-12-06 09:27:48De la: miss_darine, la data 2010-12-06 08:52:10Neataaaa cafenea cu curaj mai fante!cica-i liber azi la pupat! la multi ani tuturor care isi serbeaza ziua de nume sau de nastere!
|
||
|
size_back Postat pe 6 Decembrie 2010 10:20 |
||
De la: size_back, la data 2010-12-06 10:20:27De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-12-06 10:06:18De la: size_back, la data 2010-12-06 09:27:48De la: miss_darine, la data 2010-12-06 08:52:10Neataaaa cafenea eu stiu ca-i liber la pupat azi dar mi-era teama sa nu fiu pleznit "virtual" pentru indrazneala mea! cu tine nu stie niciodata omul la ce sa se astepte!
|
||
|
fante_de_dorobanti Postat pe 6 Decembrie 2010 10:23 |
||
avem o sarbatorita! sa ne traiasca si s-o urcam pe masa!
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 6 Decembrie 2010 10:25 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-06 10:25:30avem o sarbatorita! sa ne traiasca si s-o urcam pe masa! cine cine!?
|
||
|
pickard Postat pe 6 Decembrie 2010 10:29 |
||
buna dimineata la Mos Nicolae si la multi ani sarbatoritilor o zi frumoasa la toata lumea
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 6 Decembrie 2010 10:36 |
||
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-12-06 10:23:33 iti este frica sa nu ti=o iei peste bot ca "altii"! pentru ca m-a vizitat mosul ..sunt asa de calma astazi...sau momentan!
|
||
|
size_back Postat pe 6 Decembrie 2010 10:38 |
||
De la: size_back, la data 2010-12-06 10:38:42De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-12-06 10:23:33 daca-i vorba sa mi-o dai peste bot azi fac exceptie! mi-era frica sa nu pomenesti ceva de ficati! da!!! ai fost cuminte? eu n-am fost vizitat de mos si puteam sa jur ca am fost cel mai cuminte!
|
||
|
fante_de_dorobanti Postat pe 6 Decembrie 2010 10:41 |
||
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-12-06 10:41:38De la: size_back, la data 2010-12-06 10:38:42De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-12-06 10:23:33 niciodata nu se stie..oricand ma pot intoarce la 180 de grade eu am fost cea mai cuminte asa ca m-a vizitat si nu cu nuielusa!
|
||
|
size_back Postat pe 6 Decembrie 2010 10:44 |
||
Neatza...si la multi ani inca o data sarbatoritilor!
|
||
|
kudika311399_silvia Postat pe 6 Decembrie 2010 10:49 |
||
|
Buna ziua ...si La multi ani sarbatorilitor !!!...tutuor celor de aici ,va doresc o saptamana plina de bucurii si impliniri !
|
||
|
Postat pe 6 Decembrie 2010 11:20 |
||
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-12-06 10:49:07Neatza...si la multi ani inca o data sarbatoritilor!
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 6 Decembrie 2010 11:22 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CAFE-BAR | 38 | De la: copacelul 12 Mai 2009 10:12 |
| Push the green Button!!! HELP!!! | 1 | De la: kudika092556 12 Decembrie 2009 00:50 |
| Blog de dragoste | 1 | De la: RoxannaST 28 Februarie 2012 18:03 |
|
|
||
| Este adevarat k barbatii prefera femeile virgine intr-o casatorie? | 45 | De la: Dara 30 Iulie 2009 09:25 |
| castigati cu...mai nimic | 2 | De la: monaram 23 Iunie 2009 19:48 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.