Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: kinki1, la data 2010-12-16 10:35:06neata lume ! cafeleala??


buna ziua!
pickard
Postat pe 16 Decembrie 2010 10:40
buna dimineata...ceva fierbinte este ....
cristinxxx
Postat pe 16 Decembrie 2010 10:46
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:46:36buna dimineata...ceva fierbinte este ....


depinde cat de fierbinte!
buna dimineata cafenea!
vitamina_c
Postat pe 16 Decembrie 2010 10:48
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 10:48:43
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:46:36buna dimineata...ceva fierbinte este ....


depinde cat de fierbinte!
buna dimineata cafenea!
..cat de fierbinte.....? sa zicem ...mai mult decat cald...
cristinxxx
Postat pe 16 Decembrie 2010 10:51
eu!!!!
ard!!
kinki1
Postat pe 16 Decembrie 2010 10:55
De la: kinki1, la data 2010-12-16 10:55:09eu!!!!
ard!!
Iar eu....le ard !!!!!
cristinxxx
Postat pe 16 Decembrie 2010 10:57
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:51:56
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 10:48:43
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:46:36buna dimineata...ceva fierbinte este ....


depinde cat de fierbinte!
buna dimineata cafenea!
..cat de fierbinte.....? sa zicem ...mai mult decat cald...


mai mult decat cald n-avem! avem fierbinte spre parjolitor!
vitamina_c
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:02
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:57:59
De la: kinki1, la data 2010-12-16 10:55:09eu!!!!
ard!!
Iar eu....le ard !!!!!

aha!piroman!!! naspa!
kinki1
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:09
De la: kinki1, la data 2010-12-16 11:09:04
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:57:59
De la: kinki1, la data 2010-12-16 10:55:09eu!!!!
ard!!
Iar eu....le ard !!!!!

aha!piroman!!! naspa!


e prietnul meu! n-as mai avea parte de el!
pickard
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:11
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 11:02:08
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:51:56
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 10:48:43
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:46:36buna dimineata...ceva fierbinte este ....


depinde cat de fierbinte!
buna dimineata cafenea!
..cat de fierbinte.....? sa zicem ...mai mult decat cald...


mai mult decat cald n-avem! avem fierbinte spre parjolitor!
Da...oferta tentanta ,dar foarte riscanta spre ....fatala...
cristinxxx
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:12
De la: pickard, la data 2010-12-16 11:11:47
De la: kinki1, la data 2010-12-16 11:09:04
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:57:59
De la: kinki1, la data 2010-12-16 10:55:09eu!!!!
ard!!
Iar eu....le ard !!!!!

aha!piroman!!! naspa!


e prietnul meu! n-as mai avea parte de el!
.....si cu cine te-ai mai arde pe Forum...
cristinxxx
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:16
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 11:16:05
De la: pickard, la data 2010-12-16 11:11:47
De la: kinki1, la data 2010-12-16 11:09:04
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:57:59
De la: kinki1, la data 2010-12-16 10:55:09eu!!!!
ard!!
Iar eu....le ard !!!!!

aha!piroman!!! naspa!


e prietnul meu! n-as mai avea parte de el!
.....si cu cine te-ai mai arde pe Forum...

d-aia nu te omor din capu locului
pickard
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:17
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 11:12:37
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 11:02:08
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:51:56
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 10:48:43
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:46:36buna dimineata...ceva fierbinte este ....


depinde cat de fierbinte!
buna dimineata cafenea!
..cat de fierbinte.....? sa zicem ...mai mult decat cald...


mai mult decat cald n-avem! avem fierbinte spre parjolitor!
Da...oferta tentanta ,dar foarte riscanta spre ....fatala...


doar stii vorba: totul sau nimic!
vitamina_c
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:23
buna dimineata cafenea!!!
xsAna
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:28
De la: xsAna, la data 2010-12-16 11:28:13buna dimineata cafenea!!!


cafeneaua asta este virtuala!
pickard
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:47
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 11:23:15
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 11:12:37
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 11:02:08
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:51:56
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 10:48:43
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:46:36buna dimineata...ceva fierbinte este ....


depinde cat de fierbinte!
buna dimineata cafenea!
..cat de fierbinte.....? sa zicem ...mai mult decat cald...


mai mult decat cald n-avem! avem fierbinte spre parjolitor!
Da...oferta tentanta ,dar foarte riscanta spre ....fatala...


doar stii vorba: totul sau nimic!


si pentru mine...??
nimicutza ,nimicutzaaaa.....
stef80
Postat pe 16 Decembrie 2010 11:51
De la: stef80, la data 2010-12-16 11:51:46
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 11:23:15
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 11:12:37
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 11:02:08
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:51:56
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 10:48:43
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:46:36buna dimineata...ceva fierbinte este ....


depinde cat de fierbinte!
buna dimineata cafenea!
..cat de fierbinte.....? sa zicem ...mai mult decat cald...


mai mult decat cald n-avem! avem fierbinte spre parjolitor!
Da...oferta tentanta ,dar foarte riscanta spre ....fatala...


doar stii vorba: totul sau nimic!


si pentru mine...??
nimicutza ,nimicutzaaaa.....


stef, minunea mea, pentru tine am ceva numai bun de pus la inimioara! si sa stii ca mai am dar ii pastrez pentru mai tarziu
vitamina_c
Postat pe 16 Decembrie 2010 12:06
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 12:06:55
De la: stef80, la data 2010-12-16 11:51:46
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 11:23:15
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 11:12:37
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 11:02:08
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:51:56
De la: vitamina_c, la data 2010-12-16 10:48:43
De la: cristinxxx, la data 2010-12-16 10:46:36buna dimineata...ceva fierbinte este ....


depinde cat de fierbinte!
buna dimineata cafenea!
..cat de fierbinte.....? sa zicem ...mai mult decat cald...


mai mult decat cald n-avem! avem fierbinte spre parjolitor!
Da...oferta tentanta ,dar foarte riscanta spre ....fatala...


doar stii vorba: totul sau nimic!


si pentru mine...??
nimicutza ,nimicutzaaaa.....


stef, minunea mea, pentru tine am ceva numai bun de pus la inimioara! si sa stii ca mai am dar ii pastrez pentru mai tarziu


uite-asa ma simt de bine ,cand vad ca o fata frumoasa ca tine ma iubareste asa cum poate nici mamuca nu a facut-o cand m-a nascut ...
stef80
Postat pe 16 Decembrie 2010 12:13
Sal'tare cafenea care sta la pupacit?
Valy90
Postat pe 16 Decembrie 2010 12:26
De la: valy90, la data 2010-12-16 12:26:42 Sal'tare cafenea care sta la pupacit?


eu
stef80
Postat pe 16 Decembrie 2010 12:38
ma pupaceste cineva si pe mine???? ca m-au necajit niste fete rautacioase si egoiste si nesuferite
xsAna
Postat pe 16 Decembrie 2010 12:52
De la: xsAna, la data 2010-12-16 12:52:39ma pupaceste cineva si pe mine???? ca m-au necajit niste fete rautacioase si egoiste si nesuferite


sa stii ca sunt nesuferite ...ba una dintre ele spunea ca-i place si pe la spate ,uitand ca-i pe un forum public...

hai ca te pup eu ,ca asa zice in gloabe ,ca as fi la rand azi..,poate ma prinde al cu situatie mateirala buna si iar mi-o fur..
stef80
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:06
De la: xsAna, la data 2010-12-16 12:52:39ma pupaceste cineva si pe mine???? ca m-au necajit niste fete rautacioase si egoiste si nesuferite


pai daca ai intrat in teritoriul lor!
pickard
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:16
De la: pickard, la data 2010-12-16 13:16:01
De la: xsAna, la data 2010-12-16 12:52:39ma pupaceste cineva si pe mine???? ca m-au necajit niste fete rautacioase si egoiste si nesuferite


pai daca ai intrat in teritoriul lor!

da daaaaa!! ce rele sunt ele si fetele rere
multumesc pentru pupici
xsAna
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:19
De la: stef80, la data 2010-12-16 13:06:09
De la: xsAna, la data 2010-12-16 12:52:39ma pupaceste cineva si pe mine???? ca m-au necajit niste fete rautacioase si egoiste si nesuferite


sa stii ca sunt nesuferite ...ba una dintre ele spunea ca-i place si pe la spate ,uitand ca-i pe un forum public...

hai ca te pup eu ,ca asa zice in gloabe ,ca as fi la rand azi..,poate ma prinde al cu situatie mateirala buna si iar mi-o fur..


stiu ca ma iubesti in taina si imi urmaresti postarile!da n-am precizat ce imi place pe la spate?
size_back
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:21
De la: xsAna, la data 2010-12-16 12:52:39ma pupaceste cineva si pe mine???? ca m-au necajit niste fete rautacioase si egoiste si nesuferite



hai bre ca esti penibila, credeam ca esti olaca mai dura nu am vrut sa te speriem
Vrei sa te pup si eu ?
kudika311399_silvia
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:26
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-12-16 13:26:17
De la: xsAna, la data 2010-12-16 12:52:39ma pupaceste cineva si pe mine???? ca m-au necajit niste fete rautacioase si egoiste si nesuferite



hai bre ca esti penibila, credeam ca esti olaca mai dura nu am vrut sa te speriem
Vrei sa te pup si eu ?


hai bre!!!! ce dracu?? acum imi urmaresti postarile??? nu reusesc sa scap de tine acum??? se baga omu` in seama cu voi si apoi nu mai scapa de voi mai rau ca de raie????
xsAna
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:29
De la: pickard, la data 2010-12-16 13:16:01
De la: xsAna, la data 2010-12-16 12:52:39ma pupaceste cineva si pe mine???? ca m-au necajit niste fete rautacioase si egoiste si nesuferite


pai daca ai intrat in teritoriul lor!


cine stie cunoaste da sa te
kudika311399_silvia
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:30
De la: xsAna, la data 2010-12-16 13:29:58
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-12-16 13:26:17
De la: xsAna, la data 2010-12-16 12:52:39ma pupaceste cineva si pe mine???? ca m-au necajit niste fete rautacioase si egoiste si nesuferite



hai bre ca esti penibila, credeam ca esti olaca mai dura nu am vrut sa te speriem
Vrei sa te pup si eu ?


hai bre!!!! ce dracu?? acum imi urmaresti postarile??? nu reusesc sa scap de tine acum??? se baga omu` in seama cu voi si apoi nu mai scapa de voi mai rau ca de raie????


Pai cezi daca nu stii cu cine te incurci si te bagiu in seama, nu stii peste cine dai alta data sa fii mai atenta
kudika311399_silvia
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:31
AJUTOR AJUTOR!!!!!! nu mai scap de fetele releeeeeeeeeeeeeeeee
xsAna
Postat pe 16 Decembrie 2010 13:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ulei de peste - pentru a avea un copil inteligent 3 De la: Katte02 27 Decembrie 2009 17:53
LA MULTI ANI MITURAAAAA!!!!!! 45 De la: Calandrinon 23 Ianuarie 2010 15:05
buna fetelor 6 De la: gabidari 29 August 2010 20:04
'neatza.... 22 De la: cocoyonela 24 Martie 2009 12:41
de ce sunt relatiile atat de complicate? 31 De la: kudika_nikole 23 Decembrie 2011 19:57