Mai multe
|
multumesc frumos...Luci...si...sa fie pentru toata lumea...sarbatori fericite cu bucurii si impliniri!!! iar anu` ce va veni...sa aduca tuturor...si...mai ales tie...toate implinirile de care pana acum...nu te-ai putut bucura!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 24 Decembrie 2010 19:15 |
||
|---|---|---|
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-24 19:15:18multumesc frumos...Luci...si...sa fie pentru toata lumea...sarbatori fericite cu bucurii si impliniri!!! sa dea Dumnezeu, ca voi avea nevoie mai mult decat oricand.
|
||
|
Lucia38 Postat pe 24 Decembrie 2010 19:20 |
||
buna seara,cafenea!Craciun fericit,Lucy,Pickard,Ovidiu!
|
||
|
|
||
|
marilyn37 Postat pe 24 Decembrie 2010 19:22 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-12-24 19:22:37buna seara,cafenea!Craciun fericit,Lucy,Pickard,Ovidiu! buna sera!
|
||
|
pickard Postat pe 24 Decembrie 2010 19:24 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-12-24 19:22:37buna seara,cafenea!Craciun fericit,Lucy,Pickard,Ovidiu! Marilyn, Craciun fericit si multa multa sanatate si bucurii in 2011!!!!!
|
||
|
Lucia38 Postat pe 24 Decembrie 2010 19:25 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-24 18:34:42Cerul si pamantul, cerul si pamantulunul din colindele mele preferate sarbatori fericite !!!!!!!!
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 24 Decembrie 2010 19:26 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-24 19:20:32De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-24 19:15:18multumesc frumos...Luci...si...sa fie pentru toata lumea...sarbatori fericite cu bucurii si impliniri!!! sa fie...Luci...sa dea D-zeu!!!...iti tin pumnii!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 24 Decembrie 2010 19:26 |
||
De la: babyboomboom, la data 2010-12-24 19:26:00De la: Lucia38, la data 2010-12-24 18:34:42Cerul si pamantul, cerul si pamantulunul din colindele mele preferate
|
||
|
Lucia38 Postat pe 24 Decembrie 2010 19:27 |
||
De la: Lucia38, la data 2010-12-24 19:25:28De la: marilyn37, la data 2010-12-24 19:22:37buna seara,cafenea!Craciun fericit,Lucy,Pickard,Ovidiu! Multumesc,Lucy,la fel!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 24 Decembrie 2010 19:29 |
||
De la: babyboomboom, la data 2010-12-24 19:26:00De la: Lucia38, la data 2010-12-24 18:34:42Cerul si pamantul, cerul si pamantulunul din colindele mele preferate buna seara,Baby,si Craciun fericit!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 24 Decembrie 2010 19:29 |
||
si aici CRACIUN FERICIT !! ..... http://www.youtube.com/watch?v=ihW56Xa3XGQ&feature=related
|
||
|
crisalidda Postat pe 24 Decembrie 2010 19:36 |
||
|
sa va fie casa, casa Cu bucate noi pe masa Mos Craciun cu sacul plin, Drumu�n viata cat mai lin, Bogatie cata vreti, Sanatate pentru toti, Iar la anul care vine Sa va fie si mai bine. CRACIUN FERICIT !!!!! LA MULTI ANI!
|
||
|
crisalidda Postat pe 24 Decembrie 2010 19:42 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-24 19:42:42sa va fie casa, casa LA MULTI ANI TUTUROR! |
||
|
pickard Postat pe 24 Decembrie 2010 19:46 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-12-24 19:29:51la fel si tie si la toata lumea sa fieDe la: babyboomboom, la data 2010-12-24 19:26:00De la: Lucia38, la data 2010-12-24 18:34:42Cerul si pamantul, cerul si pamantulunul din colindele mele preferate !!!
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 24 Decembrie 2010 19:55 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-24 19:36:34si aici CRACIUN FERICIT !! foarte frumos!
|
||
|
pickard Postat pe 24 Decembrie 2010 20:01 |
||
|
asa bucurie pe la toti sa fie de la tinerete pi-n la batrinete... cei /le care ati colindat sa veniti sa va dau covtigi,mere ,covrigi,nuci...si am si prajiturici facute de nevastamea...va astept.
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 24 Decembrie 2010 20:13 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2010-12-24 20:13:09asa bucurie la multi ani ! sa fi iubit !
|
||
|
pickard Postat pe 24 Decembrie 2010 20:17 |
||
sacul cu pupici il voi lasa patroanei.....sa opreasa jumatate pentru ea si familie si restul ...sa-l imparta cafenelei... Craciun Fericit tuturor !!
|
||
|
stef80 Postat pe 24 Decembrie 2010 20:17 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2010-12-24 20:13:09asa bucurie Buna seara,BEL-AMY, si Craciun fericit !
|
||
|
marilyn37 Postat pe 24 Decembrie 2010 20:17 |
||
De la: stef80, la data 2010-12-24 20:17:15 Craciun fericit,Stef!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 24 Decembrie 2010 20:18 |
||
De la: stef80, la data 2010-12-24 20:17:15 La multi fane si vezi ca pe 27 e ziua ta! mai opreste in sac pupici
|
||
|
pickard Postat pe 24 Decembrie 2010 20:18 |
||
capitane ... Carmen.., cred ca a venit timpul ,sa ne faci cadou pozele tale... membrii cafenelei sunt dornici sa te cunoasca..
|
||
|
stef80 Postat pe 24 Decembrie 2010 20:23 |
||
De la: stef80, la data 2010-12-24 20:23:56capitane ... mai e putin si e TIMPU carmencyta!
|
||
|
pickard Postat pe 24 Decembrie 2010 20:25 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-24 20:25:26De la: stef80, la data 2010-12-24 20:23:56capitane ... Vai,de cand nu mi s-a mai spus asa....... |
||
|
marilyn37 Postat pe 24 Decembrie 2010 20:27 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-12-24 20:27:46De la: pickard, la data 2010-12-24 20:25:26De la: stef80, la data 2010-12-24 20:23:56capitane ... poate a sosit timpul sa ti se spuna asa! ce tare sunt fanele! am dat-o pe spate pe carmancyta!
|
||
|
pickard Postat pe 24 Decembrie 2010 20:34 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-24 20:34:02se lasa cu deghizariDe la: marilyn37, la data 2010-12-24 20:27:46De la: pickard, la data 2010-12-24 20:25:26De la: stef80, la data 2010-12-24 20:23:56capitane ...
|
||
|
crisalidda Postat pe 24 Decembrie 2010 20:35 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-24 20:34:02De la: marilyn37, la data 2010-12-24 20:27:46De la: pickard, la data 2010-12-24 20:25:26De la: stef80, la data 2010-12-24 20:23:56capitane ... nu m-ai dat pe spate,dar mi se mai spunea asa cu ceva timp in urma,de catre anumite persoane.colegi,profesori.... si ca sa stii,eu sunt extrem de greu de impresionat. |
||
|
marilyn37 Postat pe 24 Decembrie 2010 20:37 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-12-24 20:37:26De la: pickard, la data 2010-12-24 20:34:02De la: marilyn37, la data 2010-12-24 20:27:46De la: pickard, la data 2010-12-24 20:25:26De la: stef80, la data 2010-12-24 20:23:56capitane ... cand credeam ca am bucurat pe cineva de craciun!
|
||
|
pickard Postat pe 24 Decembrie 2010 20:38 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-24 20:35:27De la: pickard, la data 2010-12-24 20:34:02se lasa cu deghizariDe la: marilyn37, la data 2010-12-24 20:27:46De la: pickard, la data 2010-12-24 20:25:26De la: stef80, la data 2010-12-24 20:23:56capitane ... se pare ca nu! am dat din coada ca un catel degeaba!
|
||
|
pickard Postat pe 24 Decembrie 2010 20:40 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-24 20:38:58De la: marilyn37, la data 2010-12-24 20:37:26De la: pickard, la data 2010-12-24 20:34:02De la: marilyn37, la data 2010-12-24 20:27:46De la: pickard, la data 2010-12-24 20:25:26De la: stef80, la data 2010-12-24 20:23:56capitane ... sa stii ca nu m-am suparat. |
||
|
marilyn37 Postat pe 24 Decembrie 2010 20:41 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ce faceti in pauza de cafea? | 33 | De la: kudika228464 21 Octombrie 2010 16:53 |
| Arsuri | 1 | De la: kudika003880 11 Iulie 2009 13:34 |
| important !!! | 2 | De la: greierash_is_back 17 Octombrie 2009 16:19 |
|
|
||
| set cadou 3 produse clarins | 1 | De la: ocaziebuna 23 Noiembrie 2010 08:31 |
| Cafeneaua lui Adelle :) | 45 | De la: justmetraian 7 Iulie 2010 07:36 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.