Setari Cookie-uri

Ma cauta numai cand e beat!

numai de bine (ce topaie asta)
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 03:34
nu stiu exact de unde sa incep si daca te ajuta cu ceva povestea mea da asta vezi tu. deci.... pe actualu prieten l-am cunoscut cu vreo 2 luni dupa ce m-am despartit de prima mea iubire. mie nu imi trebuia atunci prieten de nici o culoare da mi-a placut de el si am zis ca merge asa de o seara. zis si facut. dupa nu ne-am mai vazut vreo luna, dupa care am inceput sa ne imprietenim. el era ca al tau femei si bautura, cam atat stia el atunci, prietena stabila nu avea, de fapt nu statea mai mult de o sapt cu una. eu eram la fel pt el cam cum esti tu cu al tau , adica povesteam de toate , ne imbatam de numa si atunci ne-o mai trageam si noi, dar cand era cu altele eram ca frate si sora.adevaru era ca mie imi convenea deoarece atunci nu eram indragostita de el (inca eram cred ca de fostu). pana intr-o seara cand am mers la un festival si l-am vazut cu alta si era pt prima data cand am simtit ca ma dreanjeaza.si am vrut sa plec acasa pt ca o mai facut inca o faza si mo enervat la culme .cand o vazut ca m-am enervat si vreu sa plec acasa desi nu eram in romania a venit la mine si mi-a spus ca el nu vrea ca io sa plec deoarece el ar vrea sa fim impreuna ca si-a dat seama ca ma iubeste si bla bla bla .ideea e ca din seara aceea a inceput sa se schimbe f tare cu toate ca io nu i-am reprosat niciodata nimc.acma dupa 4 ani nu il mai recunosti. nu mai bea la femei se uita da el zice ca nu ma inseala da no asta nu sti niciodata(desi sincer eu nu is geloasa din fire si nu il controlez sau ceva de genu).ideea e ca un om se poate schimba daca vrea, dar trebuie sa gaseasca persoana pt care vrea sa se schimbe.io zic ca si el tine la tine dar nu stiu daca asa de mult incat sa isi lase prietena si sa se schimbe.cel mai bine parerea mea e sa incerci sa te indepartezi de el sa vezi cum reactioneaza.daca tine cu adevarat la tine nu va vrea sa te piarda si atunci va reactiona in consecita.sper ca nu te-am plictisit prea tare
witcher
Postat pe 16 Septembrie 2008 14:03
CUM SA MA PLICTISESTI???? Vai...multumesc din inima...pentru cuvinte...ma ajuta mult fiecare cuvant app de problema mea... Eu cred k am sa il tratez cu mai multa indiferenta si sa vad cum reactioneaza...si am sa fac eforturi sa arat splendid...sa ma simt femeie...

Imi amintesc k odata eram in oras si se dadeau baietii la mine, eu eram pilita si le cam raspundeam. Si EL m-a certat pe net...k nu e buna atitudinea mea.. k roiesc barbatii in jurul meu precum roiesc fetele in jurul lui...k el n-are ce patzi decat sa se f..a, or eu pot da peste un nebun...k sa am grija...k el nu mai are incredere in mine...pentru mine...nu pt el... ciudat, nu?>

Postat pe 16 Septembrie 2008 14:14
clar. eu zic ca e prea sigur ca te are aproape de el si ca tu orice ar face esti acolo la nevoie. apropo chiar aseara am discutat cu fostu meu prieten .dupa 5 ani de cand ne-am despartit a recunoscut ca atunci cand l-am parasit si-a dat seama ce a pierdut si ca era asa de sigur cat de mult il iubeam ca mi-a facut o gramada de chestii tocmai ca era prea sigur ca io nu am sa ma despart niciodata de el.
witcher
Postat pe 16 Septembrie 2008 14:41
si eu tot asa am facut dupa ce m-am despartit de fostu. incercam sa arat splendid tocami sa il vad cum fierbea cand ma vedea si sa sti ca am reusit ca ma astepta nopti intregi in fata blocului sa ma roage sa ne impacam insa era prea tarziu.
witcher
Postat pe 16 Septembrie 2008 14:44
witcher tu ai avut puterea sa-l refuzi,ai simtit ca e prea tarziu.

nu stiu rock daca va avea aceiasi putere.

...iubitul meu inainte sa ma cunoasca era genul cu chefuri peste chefuri de acolo iesea cu cate o femeie in brate iar mai tarziu rezulta patul,nu era cu bautura ..el era doar cu femeile,marijuana si cu un cazier plin de prostii.
niciodata nu l-am cunoscut asa ,nici inainte sa fim impreuna(il cunosteam de 2 ani in care nu mi-a trezit nici un interes). cand si-a dorit ceva de la mine cu ajutorul unei amice s-a schimbat pt mine inainte de a avea o relatie cu mine.

dupa 3 luni am aflat cine era el,poate alta fugea la cate auzea..am ramas langa el pt ca il cunoscusem altfel ,pt ca am incredere in el ca nu va mai face ce facea odata.

cand avema 5 luni de relatie ..a avut un proces...am stat de dimineata pana la 5 seara cu gandul de ce nu suna(eu nu-l puteam suna)...risca 2 ani de inchisoare si nu stiam ce s`a intamplat.

prostiile ce le facea le-a mai facut doar de doua ori in primele 8 luni de relatie.

daca tipul tau te vrea pe tine se schimba. nu e de ajuns sa fie mai dulce cu tine,sa te iubeasca. parerea mea..si nu vreau sa te influentez sau sa intelegi gresit..dar daca tu nu treci pe planul principal pt el ,nu merita. o sa ajungi sa-l iubesti indeajuns de mult incat sa suferi mai mult pt el numa cand te gandesti unde este el acum,ce f**e...
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 16:28
De la: butterfly_k22, la data 2008-09-16 16:28:01witcher tu ai avut puterea sa-l refuzi,ai simtit ca e prea tarziu.

nu stiu rock daca va avea aceiasi putere.

...iubitul meu inainte sa ma cunoasca era genul cu chefuri peste chefuri de acolo iesea cu cate o femeie in brate iar mai tarziu rezulta patul,nu era cu bautura ..el era doar cu femeile,marijuana si cu un cazier plin de prostii.
niciodata nu l-am cunoscut asa ,nici inainte sa fim impreuna(il cunosteam de 2 ani in care nu mi-a trezit nici un interes). cand si-a dorit ceva de la mine cu ajutorul unei amice s-a schimbat pt mine inainte de a avea o relatie cu mine.

dupa 3 luni am aflat cine era el,poate alta fugea la cate auzea..am ramas langa el pt ca il cunoscusem altfel ,pt ca am incredere in el ca nu va mai face ce facea odata.

cand avema 5 luni de relatie ..a avut un proces...am stat de dimineata pana la 5 seara cu gandul de ce nu suna(eu nu-l puteam suna)...risca 2 ani de inchisoare si nu stiam ce s`a intamplat.

prostiile ce le facea le-a mai facut doar de doua ori in primele 8 luni de relatie.

daca tipul tau te vrea pe tine se schimba. nu e de ajuns sa fie mai dulce cu tine,sa te iubeasca. parerea mea..si nu vreau sa te influentez sau sa intelegi gresit..dar daca tu nu treci pe planul principal pt el ,nu merita. o sa ajungi sa-l iubesti indeajuns de mult incat sa suferi mai mult pt el numa cand te gandesti unde este el acum,ce f**e...



Uhh...si tu ai dreptate, Fluturas...trebuie sa meditez serios la asta...

Postat pe 16 Septembrie 2008 20:48
Eu cred ca cel mai important e sa imi descarc energia altfel...sa imi vad de viata mea...si sa invatza sa il uit...nu e bun :((((

Postat pe 16 Septembrie 2008 21:33
Simti ca poti face asta ?
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:36
Daca nu il mai vaaad....e foarte posibil! Dar sa nu il mai vad...si e aiurea k frecventam aceleasi grupuri si avem prieteni comuni!

Postat pe 16 Septembrie 2008 21:38
Si asta e din vina mea ca eu am descoperit grupul lui si m-am..."infiltrat" prin intermediul altcuiva...si acum prietenii lui sunt si ai mei!

Postat pe 16 Septembrie 2008 21:39
Si asta e din vina mea ca eu am descoperit grupul lui si m-am..."infiltrat" prin intermediul altcuiva...si acum prietenii lui sunt si ai mei!

Postat pe 16 Septembrie 2008 21:39
Fluturas, vreun topic captivant pe seara asta? Ceva?

Postat pe 16 Septembrie 2008 21:43
uite..parerea mea.

atunci cand vei incepe facultatea..si mai e putin. tot impreuna o sa ajungeti.
tu il iubesti,el te cauta.

si daca va fi asa..macar ai grija sa-ti fie bine in momentele alea.
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:44
De la: rock__to_love, la data 2008-09-16 21:43:57Fluturas, vreun topic captivant pe seara asta? Ceva?



in seara asta sunt plictisita.azi a fost o zi ...

pe mess n-am ce face,pe hi5 nu gasesc nici un profil comic.. :>
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:45
De la: butterfly_k22, la data 2008-09-16 21:45:50
De la: rock__to_love, la data 2008-09-16 21:43:57Fluturas, vreun topic captivant pe seara asta? Ceva?



in seara asta sunt plictisita.azi a fost o zi ...

pe mess n-am ce face,pe hi5 nu gasesc nici un profil comic.. :>



eu mor de frig.... s-a lasat frigul si abia azi am dat drumul la centrala...si pana se incalzeste toata casa...am si de scris un articol la ziar si mi-e siila....

A...uite-te la Mondenii. :D acum e publicitate

Postat pe 16 Septembrie 2008 21:50
cred ca o sa ma uit la Prison Break ca tot am luat episodul3 din sezonul 4.

frig nu imi mai este..am iesit pana la magazin si mi-a trecut ;))
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:53
Dragoste si vin ......Ce poate fii mai frumos decat sa bea vin de pe trupul tau gol ..... Sau nu asta ai trait. Pacat.
nocturnalia
Postat pe 4 Mai 2009 15:52
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 14:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Proaspat despartita :)) 62 De la: elenutzza90 21 Decembrie 2009 13:59
Voi gasi vreodata pe cineva care sa vrea sa ma pastreze? 40 De la: geo_reincarcat_iara 29 Aprilie 2010 22:06
salutare...natiune.... 73 De la: felixcat 7 Noiembrie 2009 14:31
Caut o prietena care sa ma dezvirgineze inainte de a implini 28 de ani. 93 De la: Baiat_virgin 20 Ianuarie 2015 20:01
Cum sal aduc dinou langa mne:(? 34 De la: kudika149571 14 Iulie 2010 16:59