Setari Cookie-uri

Bodega' lu' Coman...

ar iu tochin' to me????

adica cu mine vb??? ino????
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Septembrie 2008 22:32
e tare inversunat baiatul asta...nu s-o gasi si fata sa i-o puna fix...peste tot de fapt...sa vada si el ce-a pierdut atata timp...
fluffy
Postat pe 21 Septembrie 2008 22:40
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-21 22:32:16ar iu tochin' to me????

adica cu mine vb??? ino????


nu, lui rachel..da' daca vrei vorbesc si cu tine..

Postat pe 21 Septembrie 2008 22:42
voi chiar ati deschis un topic pt coman..???
si mai si faceti trafic pe el..

Postat pe 21 Septembrie 2008 22:44
pai poate asa ne lasa cu ejaculari;le noastre in sfanta pace ca ne-a innebunit de tot cu teroia chibritului despre virginitatea masculina si puritatea din noaptea nuntii

doamneee de s-ar insura odata sa scape de povara sa vina sa ne imbogateasca fanteziile cu experiente de ..neinchipuit!!!
nah ...!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Septembrie 2008 22:46

ne rugam pt el?sa se insoare?ca numai asa scapa si el de povara si noi de chin...
fluffy
Postat pe 21 Septembrie 2008 22:51
DAAAAAAAA!!!!!!
desi s-au pus fetele sa ii gaseasca mireasa d-l se lasa greu si de acolo si mistoul rezultat...
in sfarsit cum am spus mai sus poate l=o lua vreo printesa cat mai curand posibil sa ne scape de pacoste.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Septembrie 2008 22:55
tare bine ar fi...nu am nimic cu el,dar e tare incapatanat si le tine pe ale lui nu cumva sa aplece urechea la ce zic fetele...
fluffy
Postat pe 21 Septembrie 2008 22:58

coman ..,V.I.P.

tine bine PROBLEMA IN MANA si nu-i da drumul...,ca uite cotoharlele cum asteapta momentul..

si foloseste din belsug crema cu proteine din fruct de argania.. ,buna pentru bataturile din palme

Postat pe 21 Septembrie 2008 23:01
Stiti ce nu inteleg?E bodega lui coman si el nicaiei...hmmmm
sweetpink
Postat pe 21 Septembrie 2008 23:46
pai el se chinuie sa-si deschida un topic pentru admiratoare...n-am vrut sa-l descurajez spunandu-i ca e inutil..

Postat pe 21 Septembrie 2008 23:56
prea multa atentie pt nimic...eu am mai zis : astept sa vad topicul cu coman dupa inceperea vietii sexuale a lui coman

Postat pe 22 Septembrie 2008 00:10
De la: fluffy, la data 2008-09-21 22:10:54am si eu o curiozitate...si nu vreau sa fiu rea...poate ma lamuriti: baiatul asta nu e curios cum e intr-o...moale,umed si pufos?sau nu i-ar place sa-si admire intr-o oglinda spatele zgariat de prea mult ""bine" facut unei domnisoare?



Vai perverso :)


Eu nu vreau sa stiu acuma de ceea ce zici tu
ci numai mai incolo, si numai cu printzesa mea.


eu ma gandesc ca as trada-o, DACA mi-as oferii trupul unei alte femei decat aceleia care va fi printzesa mea, chiar si daca as face-o numai o singura data!
cum sa mai poata avea apoi incredere deplina in mine ?! :(

nu va necajiti cu raspunsuri, pt ca stiu ca probabil nu intelegeti.

In fine, va venii si ziua mea! va merita asteptarea!

Postat pe 22 Septembrie 2008 01:06
ti-am zis ca nu am nimic cu tine...nu inteleg cum de nu esti curios...bravo tie ca vrei sa-ti astepti printesa...sa dea Domnul sa o gasesti...sincer!dar nu prea mai sunt,pentru ca pe fete le macina curiozitatea,desi poate nu pe toate.
fluffy
Postat pe 22 Septembrie 2008 09:30
Coman draga, intr-o saptamana ai ajuns vedeta acestui forum. Bravo tie, mai ales daca faza cu virginul nu ai scos-o doar asa, de impresie artistica... Sau e o tactica de-a ta? Esti timid, nu-ti gasesti perechea si ce ti-ai zis? Dai sfoara in tara pe mai multe site-uri si cine stie? Poate... poate... Sfatul meu de femeie batrana si cu oaresce experienta este sa nu te lasi pe mana unei virgine ca si tine ca s-ar putea intampla accidente si ajungi sa ejaculezi in locuri ciudate, ca de exemplu wc-ul... (Vezi topic de specialitate...)
Lucia1971
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:10
aaaaaah lucia ...domnul isi cauta printesa....maaaai ce ma face replica asta s ama gandesc la un specimen
manelisto emokidian.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:39
gand la gand cu bucurie, Dandanico!
Coman, dragul meu, din care parte a Clujului esti, sa vedem cate sanse sunt sa fii asa cum zice Dandanica?
Lucia1971
Postat pe 22 Septembrie 2008 11:00
eee si cum vin la cluj sapt viitore ma pregatesc sa cunosc specimneul virgin la 22 de ani ...
nu ca n-as crede ca exista si exceptii de genul asta dar....
ma tin sa cunosc specimenul asta in particular....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 11:52
Lucia1971
Postat pe 22 Septembrie 2008 11:54
pai cum sa nu mai cum sa nu????
ia spune si tu ...unde mai intalnesc eu atata aroganta si virginitate la un loc????
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 11:56
emaaaaaaaaa! fetica, ce ai? te tacanisi? la baiatu' in pace ca vrea sa se pastreze pentru o femeie.... referitor la virginelu' kudika imi vine in minte o melodie:
...AM NEVOIE DE O FEMEIE, CARE SA STIE..MESERIEEEEEE!!!....

Postat pe 22 Septembrie 2008 11:58
iti tin pumnii.. draga ema...ne povestesti si noua, nu-i asa?

Postat pe 22 Septembrie 2008 11:58
evident draga.... doar nu sunt asa egoista sa tin o astfel de experienta numai pt mine....
stai intai sa vad dac imi iese pasenta ... ca daca nu il vad la moaca... ce sa spun????
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 12:02
daca dai de el, cred ca trebuie sa-i faci o 'verificare'... sa stim daca e adevarat sau nu!

Postat pe 22 Septembrie 2008 12:04
aaa evident evident .... fara verificarea de rigoare nici ca se poate...
dar stiti ceva fetele???
n-o sa am cum sa aflu daca face manuela sau nu....
el zice ca nu si eu tre' sa il cred pe cuvant.....
macar atat inceredere ii acordam?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 13:53
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-22 11:52:52eee si cum vin la cluj sapt viitore ma pregatesc sa cunosc specimneul virgin la 22 de ani ...
nu ca n-as crede ca exista si exceptii de genul asta dar....
ma tin sa cunosc specimenul asta in particular....



Poti sa vi linistita...dar onoarea de a te intalnii cu mine---> A! A!


Postat pe 22 Septembrie 2008 14:02
ema, cred ca trebuie sa te pregatesti!sufleteste...

Postat pe 22 Septembrie 2008 14:04
coman... n-am zis nicidecum ca ar fii vreo onoare sa te cunosc.....
barrrr ....
stai locului ca nu vei sa te iei cu mine in gura...
mai bine da ceva de baut la bodega asta acilea ca ...azi am chef de caterinca nu de chestii serioase....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 14:05
De la: onnyta, la data 2008-09-22 11:58:06 emaaaaaaaaa! fetica, ce ai? te tacanisi? la baiatu' in pace ca vrea sa se pastreze pentru o femeie.... referitor la virginelu' kudika imi vine in minte o melodie:
...AM NEVOIE DE O FEMEIE, CARE SA STIE..MESERIEEEEEE!!!....



Na! na! Nu rimeazã...

Stiu eu meserie (ma rog, mai mult teorie), astfel incat sa o invat si pe ea! De data asta, practic..


Postat pe 22 Septembrie 2008 14:05
vaaaai nasa.... sufleteste io-s pregatita ca ma intalnesc cu ... eee si tu cu Romeo al meu la cluj....
dar coman....aaaah coman o sa fie cireasa de pe tort pe langa lucia si dienuta...
asta daca binevoieste sa isi arate fata evident....

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Septembrie 2008 14:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Free Caffe 2(un regalo ai miei amici) 74567 De la: bestiutza_relouded 4 Februarie 2013 17:35
:X:X:X 21 De la: andra_ale 20 August 2009 09:43
KudiKa de azi sau cea de altadata? 61 De la: kudika421339 21 Decembrie 2011 13:38
Lucreaza in videochat 1 De la: kudika075398 16 Iunie 2010 03:23
MATURITATE 12 De la: camelyta_camy 17 Iunie 2010 21:10