Setari Cookie-uri

monica columbeanu

Prezentata ca -O MARE DIVA-!....Se exagereaza!...Ce poate sa faca o femeie la 20 de ani?!...Decat sa profite de faima si renumele unui-BARBAT AJUNS IN PRAGUL BATRANETII-!...Faptul ca a fost cu o droaie de barbati si pana la 18 ani si era mai satula decat masa...nu intereseaza pe nimeni!...Si toate moldovencele au un prost nume si renume-MAI ALES CELE DIN BACAU-!...Si nu e parere personala...e ceea ce fac ele nu ceea ce gandim noi ceilalti!...E jenant si deranjeaza cand vezi una ,,GEN COLUMBEANCA'' care poate nu stie nici cate urechi are in cap...sa priveasaca ,,DE SUS PE TOATE LUMEA"...doar pentru ca a fost -PUSA JOS DE UN MOSNEAG CU BANI MULTI SI ZILE PUTINE!...Nu e un exemplu demn de urmat de nimeni...ar trebui sa-i fie rusine nu de cei din jur...de copilul ei mai ales ca-i fata!..Poate sa puna pe ea kg de cristale si aur...-NU INSEAMNA CA O FACE MAI VALOROASA!...Conditia ei de PROASTA - nu si-o va depasi niciodata,indiferent de cat de mult isi cosmetizeaza ea imaginea!...E suportata si agreata de cei din jur PTR BANI...ptr RETING...ptr IRI...nicidecum ptr ca ar reprezinta o valoare ptr -IMAGINEA ROMANUIEI!.!...In capul ei sunt -DOAR DOI NEURONI SI AIA IN DIVORT...nu au cum sa faca sinapse ,conexiuni...sa o ajute prea mult nici daca ii pui indicatoare!...La BACA, la masa, nu avea nici dupa ce bea apa!...Iar acum face exact ca o-CAPRA URCATA IM MIJLOCUL GRAMEZII RIDICA COADA SI SPUNE CA-I PUTE!
elda_2oo5_yahoo_com
Postat pe 17 Iunie 2009 20:08
Din punct de vedere fizic nu-mi spune absolut nimic, din punct de vedere al personalitatii...hai sa zicem ca nu e tocmai cel mai destept om pe care l-am cunoscut in ultima vreme, in rest, ce sa zic..toanta nu e..
liliana2005
Postat pe 17 Iunie 2009 20:57
De la: _stef80_, la data 2009-06-17 09:42:45am fost destul de clar..
nu-i urata si nici proasta..
am spus ca multe ar dori ..,nu toate..
poate ma insel ,desi sunt convins ca nu...


deschide un topic si vezi (daca vrei)... eu zic ca vei fii surprins si nu in sensul bun
Andia
Postat pe 17 Iunie 2009 23:34
ei uite ..,ca n-am sa deschid..
si voi ramane cu convingerile mele..

monica ,este o femeie mai frumoasa decat oana zavoranu..
daca vrei ,ne putem referi chiar si la gradul de civilizatie ..
sigur ca niciuna dintre voi ,nu ar recunoaste ca si-ar dori sa fie in locul ei..,dar sa nu uitam ca inaintea ei au fost si altele ..
_stef80_
Postat pe 18 Iunie 2009 01:04
care e problema voastra?Ca ea sunt o droaie de tinere,ea a avut noroc(pt. ca norocul si-l face omul,sau fiecare).A dorit sa scape din situatia in care traia,a realizat ca mai bine o va duce in viata fara sa se prostitueze,si-a gasit persoana care a dorit-o,pe care nu-l interesa trecutul ei si a profitat de ocazie.Deci a fost la locul potrivit in momentul potrivit.Cel putin incearca sa se cizeleze,iar daca e desteapta va avea grija sa nu dea cu piciorul in sansa pe care Iri i-a dat-o Nu sunt o fana -sa zic asa- dar,chiar ma lasa rece persoana ei ,dar daca se tot discuta acest subiect,mi-am dat si eu cu presupusul.
kudika028960
Postat pe 18 Iunie 2009 01:25
Sincera sa fiu presa de foarte multe ori exagereaza. Sunt colega de facultate cu Monica (dar nu de an sau grupa), si facem si licenta cu aceeasi profesoara. Din acest motiv am avut ocazia sa o vad de mai multe ori si chiar sa schimbam cateva cuvinte. Ce m-a mirat realmente este ca la facultate nu e deloc fitoasa pe langa alte "vedete" gen Vj de la MTV si altii care se perinda pe la comunicare. Nu iese cu nimic in evidenta, la examene se amesteca printre toti ceilalti, nu benefiiaza de tratament separat si nici nu sta intr-un colt sau trateaza oamenii de parca ar fi printesa. Intra in vorba cu altii colegi, se comporta normal. Am avut ocazia si sa schimb cateva vorbe cu ea odata cand eram la usa profesoarei coordonatoare si ea a venit dupa mine. A inceput sa ma intrebe chestii normale legate de profa, de facultate, de cum mi se par materiile, s.a.m.d. Chiar m-a uimit chestia asta. Dupa cum e imaginea ei in presa as fi crezut ca nu-si mai vede capul de fumuri, dar nu asta a fost impresia pe care mi-a creat-o in vreuna din datile cand am vazut-o. Chiar apreciez faptul ca incearca sa nu atraga atentia asupra ei desi lumea incepe sa barfeasca pe la colturi cand o vede. Si sunt doar impartiala. Nu o simpatizez si nu-mi este in nici un caz prietena. Doar ca pentru mine a fost un soc diferenta dintre persoana mediatizata si persoana pe care am vazut-o la facultate. Atata tot. Habar nu am daca i se fac sau nu concesii. Astazi de pilda, se zvonea ca a stat o ora cu ea profa de licenta, dar profa mea de licenta sta minim jumatate de ora cu fiecare, am asteptat dupa destui 45-50 de minute, care nu sunt vedete. Se poate sa i se faca concesii sau eu stiu ce, dar sincera sa fiu nu ma intereseaza. Eu am zis doar ce am vazut. Si anume ca presa exagereaza. Si nu e adevarat ca e proasta, vorbind cu ea de facultate, mi-am dat seama ca nu e chiar asa cum se spune. Nu i-am masurat IQ-ul totusi, dar eu zic ca nu e chiar asa proasta. Iar de cizelat parca s-a mai cizelat, desi mie tot nu-mi place in mod deosebit ca personaj.
tweegirl
Postat pe 18 Iunie 2009 01:42
hai ca deja ma tresati cu columbeanca o fii ea buna dar e un om normal uneori nu stie nici sa lege 2 cuvinte e ceva gen vanghelie e bun dar prost cu duiumul
yumy
Postat pe 18 Iunie 2009 05:49
De la: tweegirl, la data 2009-06-18 01:42:50Sincera sa fiu presa de foarte multe ori exagereaza. Sunt colega de facultate cu Monica (dar nu de an sau grupa), si facem si licenta cu aceeasi profesoara. Din acest motiv am avut ocazia sa o vad de mai multe ori si chiar sa schimbam cateva cuvinte. Ce m-a mirat realmente este ca la facultate nu e deloc fitoasa pe langa alte "vedete" gen Vj de la MTV si altii care se perinda pe la comunicare. Nu iese cu nimic in evidenta, la examene se amesteca printre toti ceilalti, nu benefiiaza de tratament separat si nici nu sta intr-un colt sau trateaza oamenii de parca ar fi printesa. Intra in vorba cu altii colegi, se comporta normal. Am avut ocazia si sa schimb cateva vorbe cu ea odata cand eram la usa profesoarei coordonatoare si ea a venit dupa mine. A inceput sa ma intrebe chestii normale legate de profa, de facultate, de cum mi se par materiile, s.a.m.d. Chiar m-a uimit chestia asta. Dupa cum e imaginea ei in presa as fi crezut ca nu-si mai vede capul de fumuri, dar nu asta a fost impresia pe care mi-a creat-o in vreuna din datile cand am vazut-o. Chiar apreciez faptul ca incearca sa nu atraga atentia asupra ei desi lumea incepe sa barfeasca pe la colturi cand o vede. Si sunt doar impartiala. Nu o simpatizez si nu-mi este in nici un caz prietena. Doar ca pentru mine a fost un soc diferenta dintre persoana mediatizata si persoana pe care am vazut-o la facultate. Atata tot. Habar nu am daca i se fac sau nu concesii. Astazi de pilda, se zvonea ca a stat o ora cu ea profa de licenta, dar profa mea de licenta sta minim jumatate de ora cu fiecare, am asteptat dupa destui 45-50 de minute, care nu sunt vedete. Se poate sa i se faca concesii sau eu stiu ce, dar sincera sa fiu nu ma intereseaza. Eu am zis doar ce am vazut. Si anume ca presa exagereaza. Si nu e adevarat ca e proasta, vorbind cu ea de facultate, mi-am dat seama ca nu e chiar asa cum se spune. Nu i-am masurat IQ-ul totusi, dar eu zic ca nu e chiar asa proasta. Iar de cizelat parca s-a mai cizelat, desi mie tot nu-mi place in mod deosebit ca personaj.


Sigur ca e un om normal si se comporta ca atare la facultate si peste tot...dar stii de ce?? Pentru ca daca si-ar da aere de printesa, oamenii in general nu ar baga-o in seama. Si n-ar mai avea ce sa discute cu nimeni..in schimb, este un om la locul lui, isi vede de viata ei, face o facultate ca toata lumea pentru ca pana si "vedetele" traiesc in societate si au nevoie de diplomele si de multe altele de care avem nevoie cu totii. Practic nu exista diferenta, maine te poti trezi tu pe prima pagina a ziarelor si asta doar daca ai sanii mai mari (vezi sexi tontaleanca) sau poate cine stie, ai 6 degete la o mana sau te imprietenesti cu printul Charles...orice e posibil in viata asta.
liliana2005
Postat pe 18 Iunie 2009 16:26
sa facem o comparatie intre columbanca si zavoranca.pe monica nu am ajuns sa o vad decat la tv in schimb pe zavoranca am avut"placerea"sa o servesc cu o limonada probabil avea greturi ,vreau sa zic ca eu mi-as fii luat zilele in locul lui pepe .eu nu am mai vazut o fiinta cu atatea aere
Dragii mei ospatari,barmani si toti cei care nu aveti nimic cu aceste meserii dar spuneti-mi si mie unde se face limonada la bar sau la bucatarie
normal limonada se serveste in carafe la care adaugi putin zahar sa miere depinde de preferinte,eu sevind la masa doamnei zavoran o limonada in carafa iar separat am dus un pahar si pe o farfuriaora zahar si miere
replica"draga...auzi ..eu m-am lipicit toata pe maini de la limonada asta ....voi nu stiti sa faceti limonada ce imi aduci mie asa ......limonada asta facuta in bucatarie ....."
credeti-ma ca am vrut cu colegii mei sa o dam la otv
degeaba ai gura mare si o ai degeaba
daca o sa am ocazia sa o servesc si pe columbeanca o sa va povestesc si despre ea care poate stie unde se face limonada ca doar e de la tara
nu stiu cat de fericita e ea dar din punctul meu de vedere nu prea pare
eu una nu as putea traii asa mai bine saraca si fericita
brunettalore_yahoo_com
Postat pe 19 Iunie 2009 16:41
De la: _stef80_, la data 2009-06-18 01:04:16ei uite ..,ca n-am sa deschid..
si voi ramane cu convingerile mele..

monica ,este o femeie mai frumoasa decat oana zavoranu..
daca vrei ,ne putem referi chiar si la gradul de civilizatie ..
sigur ca niciuna dintre voi ,nu ar recunoaste ca si-ar dori sa fie in locul ei..,dar sa nu uitam ca inaintea ei au fost si altele ..


au fost si vor mai fii altele... nu zice nimeni ca nu... dar nu stiu cate ar vrea sa fie cu babalacul in pat. fiecare persoana isi doreste sa se autodepaseasca, fiecare vrea mai mult de la viata dar nu se marita cu mosulici pentru asta
ca e mai frumoasa ca altele e, nu zic ca nu e
dar de la a fii frumoasa si ati dori sa fii in locul ei e cale lunga
si ca nu deschizi topic e fix problema ta
have a nice day
Andia
Postat pe 19 Iunie 2009 17:29
"au fost si vor mai fii altele... nu zice nimeni ca nu... "
interesant..

"ca e mai frumoasa ca altele e, nu zic ca nu e"
frumos ,ca recunosti !!

"si ca nu deschizi topic e fix problema ta"
eu nu puteam sa intzeleg,de ce-mi recomadai asta..?

"dar nu stiu cate ar vrea sa fie cu babalacul in pat"
iti spun eu : fff multe..
de ce babalac..?? din cate stiu are vreo 54 si banuiesc, ca pt el femeile peste 25 sunt babaciuni...

glumeam desigur..,de fapt incercam sa te fac sa intzelegi ca nu ai dreptate ..

"fiecare vrea mai mult de la viata dar nu se marita cu mosulici pentru asta"
heeeei..,oarba sa fii sa nu vezi ca sunt atatea exemple..
ilie nastase ,lis cu oana ,petre roman..etc..
si unora le mere' chiar f bine..

raportat la vocabularul tau,pot spune doar atat ..:s-a oprit kathara si continui tu..???
ar trebui sa tii cont de faptul ,ca exista si altii pe site care chiar se iubesc ,contrar diferentei mari de varsta intre ei..
asteapta sa te mai "coci"putzin..
pana atunci ,sa ne vedem de noi si sa-ti fie bine..!!
_stef80_
Postat pe 19 Iunie 2009 19:57
Stai tu linistita ...ca si acest comportament e tot,,DE FITE"!...Cand e incoltita adopta indiferenta!..A invatat uitandu-se in oglinda ce pozitie sa adopte in orice situatie ,ca sa o avantajeze,sa para -CEEA CE DE FAPT NU E!.... Smechera...stie sa traga focul pe plita ei!...E unsa cu multa sperma...scuze...toate alifiile!...Si nu cred ca e cineva invidios/a pe-NOROCUL EI- ...TOAPA isi calculeaza fiecare gest,fiecare miscare,-E STUDIOASA,IN FIECARE ZI SE OCUPA DE IMAGINEA EI-!,A invatat cateva cuvinte elevate din dex...si le foloseste la fiecare fraza !...Impinge-IRI- destul la profesori...TACEREA E CUMPARATA!...Daca o iei putin la bani marunti ...NU STIU CE POTI SA SCOTI DE LA EA?!...Cate fete sunt mult mai frumoase si mai destepte decat ea,dar nu ies in fata ,CA PADUCHELE IN FRUNTE"
elda_2oo5_yahoo_com
Postat pe 20 Iunie 2009 01:03
dar ce tot le vorbiti atata? sincer mie nu mi se par vedete acordam prea multa importanta pt nimicuri, sa vorbim despre vedete ca Inna,ackent, pavaroti din carpati, maia morgenstein, carmen tanase, etc, care chiar au muncit si inca muncesc pt a face ceva in domeniul in care lucreaza si nu se implica in toate scandalurile pt a aparea la tv
yumy
Postat pe 20 Iunie 2009 06:23
Am citit aici destul de multe...serios ar invidia cineva ceva la fata asta?? O fata normala, cu un job normal, care are o viata normala ar putea sa invidieze ceva din felul in care arata sau din ceea ce este ea?? Eu asta nu pricep...n-as schimba locul cu ea pentru nimic in lumea asta, NU am nevoie de case imense si masini din alea si sub nici o forma NU mi-as dori inaltimea aia si picioarele alea!!!!!!!!!! Eu nu stiu cum sa ii multumesc lui Dumnezeu ca nu arat asa, ca nu sunt deformata, ca nu ma rupt toata!!!!!!! Cum sa-si doreasca vreo femeie sa arate asa???????????????????
Eu ADOR femeile frumoase si mereu ma uit dupa ele pe strada, recunosc!! Cu siguranta m-as uita si dupa ea daca as vedea-o dar sub nici o forma nu m-as uita admirativ. Nu vreau sa fiu rea dar apelativele pentru cineva care arata asa sunt altele decat am citit aici. As spune mai multe dar chiar nu vreau sa jignesc pe nimeni, m-a socat faptul ca este numita frumoasa. Diva da, vedeta da si cum vreti voi dar am citit tampenii de genul ca orice femeie si-ar dori sa fie in locul ei, ca e extrem de frumoasa..cand mie nu mi se pare nici macar frumusica...
liliana2005
Postat pe 20 Iunie 2009 16:55
De la: _stef80_, la data 2009-06-19 19:57:01"au fost si vor mai fii altele... nu zice nimeni ca nu... "
interesant..

"ca e mai frumoasa ca altele e, nu zic ca nu e"
frumos ,ca recunosti !!

"si ca nu deschizi topic e fix problema ta"
eu nu puteam sa intzeleg,de ce-mi recomadai asta..?

"dar nu stiu cate ar vrea sa fie cu babalacul in pat"
iti spun eu : fff multe..
de ce babalac..?? din cate stiu are vreo 54 si banuiesc, ca pt el femeile peste 25 sunt babaciuni...

glumeam desigur..,de fapt incercam sa te fac sa intzelegi ca nu ai dreptate ..

"fiecare vrea mai mult de la viata dar nu se marita cu mosulici pentru asta"
heeeei..,oarba sa fii sa nu vezi ca sunt atatea exemple..
ilie nastase ,lis cu oana ,petre roman..etc..
si unora le mere' chiar f bine..

raportat la vocabularul tau,pot spune doar atat ..:s-a oprit kathara si continui tu..???
ar trebui sa tii cont de faptul ,ca exista si altii pe site care chiar se iubesc ,contrar diferentei mari de varsta intre ei..
asteapta sa te mai "coci"putzin..
pana atunci ,sa ne vedem de noi si sa-ti fie bine..!!


pana la urma care e problema ta? ca nu kathra?
or fii nastase lis petre roman cu virgulele de rigoare dar asta nu e majoritate !!!!!
nu exista padure fara uscaturi
si care ti-e problema cu vocabularul? nu-ti place nu citi
iti sugeram sa deschizi topic sa vezi cate femei isi doresc sa fie in locul monicai
ca are 54 sau nu, oricum are cel putin dublul varstei ei, si o fii mare dragoste intre ei, vai mi-e rau!!!!!

Andia
Postat pe 20 Iunie 2009 18:34
Ai dreptate, chiar nu este frumoasa in realitate. E inalta, slaba si am senzatia ca are si un pic de paranteza intre picioare, sau poate nu o avantaja rochia, sa nu vorbesc aiurea. Oircum in modelling nu se cauta neaparat frumusete, sunt niste standarde de indeplinit. M-am invartit o vreme prin lumea asta si am observat ca cel mai important criteriu este inaltimea, urmata de masuri. Nu se pune accent pe frumusete neaparat, mai ales la modelele de runway. Plus ca pozele de book sau din reclame si reviste sunt foarte retusate, make-up-up este profesionist, si din tine (cea de zi cu zi) ramane realmente putin. E o industrie pana la urma. De aceea eu prefer pozele artistice, mai putin prelucrate, care te pun in evidenta fara sa te faca sa pari artificiala, dar asta e deja alta poveste.
tweegirl
Postat pe 21 Iunie 2009 17:54
De la: tweegirl, la data 2009-06-21 17:54:51Ai dreptate, chiar nu este frumoasa in realitate. E inalta, slaba si am senzatia ca are si un pic de paranteza intre picioare, sau poate nu o avantaja rochia, sa nu vorbesc aiurea. Oircum in modelling nu se cauta neaparat frumusete, sunt niste standarde de indeplinit. M-am invartit o vreme prin lumea asta si am observat ca cel mai important criteriu este inaltimea, urmata de masuri. Nu se pune accent pe frumusete neaparat, mai ales la modelele de runway. Plus ca pozele de book sau din reclame si reviste sunt foarte retusate, make-up-up este profesionist, si din tine (cea de zi cu zi) ramane realmente putin. E o industrie pana la urma. De aceea eu prefer pozele artistice, mai putin prelucrate, care te pun in evidenta fara sa te faca sa pari artificiala, dar asta e deja alta poveste.


Da, are paranteze. MARI. Dar nici asta nu e o problema. Fata asta e PERFECTA pentru modelling, pentru podium, cel putin in ceea ce privesc standardele care exista acum. Ca sa prezinti moda, este nevoie de femei inalte si cat se poate de slabe ca sa stea hainele (ca pe gard) si sa nu iasa nimic altceva in evidenta in afara de haine. Eu tot timpul m-am gandit ca asta e ideea, chiar daca nu spune nimeni pe fata.
Nu are treaba cu faptul ca e inalta sau slaba, sunt femei inalte si slabe si frumoase!! Adica au forme, au corpul cu niste forme frumoase, chiar daca sunt slabe, au o fata frumoasa..
Daca ar fi sa aleg ceva ce imi place la ea, as alege parul, desi parca nu are forma, imi place totusi ca pare foarte natural si se potriveste unei fete de 20 de ani aproximativ.
Dupa 24 de ani altfel s-ar pune problema si in ceea ce priveste parul.
In rest, e o tipa ok, nu ma deranjeaza absolut deloc alegerile pe care le-a facut ea in viata, foarte bine, fiecare face ce vrea!
liliana2005
Postat pe 21 Iunie 2009 19:50
lume voi ce vedeti la tarfa asta!!!!!!!!!!!?????
nu va inteleg,daca fata voastra ar face asta ati fii deacord?
lasato naibi de parasuta,deacuma incepe sa devina stresant,unde te duci de unde vii,dai numai de ea
scorpyoW
Postat pe 21 Iunie 2009 19:55
De la: scorpyoW, la data 2009-06-21 19:55:26lume voi ce vedeti la tarfa asta!!!!!!!!!!!?????
nu va inteleg,daca fata voastra ar face asta ati fii deacord?
lasato naibi de parasuta,deacuma incepe sa devina stresant,unde te duci de unde vii,dai numai de ea


:))))))
Asa ma gandeam si eu :)))
Mai, daca fata mea ar face asta, eu as fi de acord. In ceea ce ma priveste pe mine, tot ce se vorbeste desprea ea sunt simple barfe. Eu n-am cum sa le verific si nici nu merg pe presupuneri de genul poate s-o fi maritat din interes, poate s-o fi prostituat si asa mai departe. Sigur ca m-ar durea daca ar face-o un copil de-al meu, dar cata vreme nu am dovezi (si nici nu voi cauta vreodata ca pur si simplu mi se rupe) nu voi spune ca vaaaaai, uite draga ce-a facut aia. Sa faca ce vrea, de aia nu mai pot eu! Eu daca imi permit sa discut, ma refer strict la lucrurile pentru care am argumente.
liliana2005
Postat pe 21 Iunie 2009 20:22
De la: liliana2005, la data 2009-06-21 20:22:45
De la: scorpyoW, la data 2009-06-21 19:55:26lume voi ce vedeti la tarfa asta!!!!!!!!!!!?????
nu va inteleg,daca fata voastra ar face asta ati fii deacord?
lasato naibi de parasuta,deacuma incepe sa devina stresant,unde te duci de unde vii,dai numai de ea


:))))))
Asa ma gandeam si eu :)))
Mai, daca fata mea ar face asta, eu as fi de acord. In ceea ce ma priveste pe mine, tot ce se vorbeste desprea ea sunt simple barfe. Eu n-am cum sa le verific si nici nu merg pe presupuneri de genul poate s-o fi maritat din interes, poate s-o fi prostituat si asa mai departe. Sigur ca m-ar durea daca ar face-o un copil de-al meu, dar cata vreme nu am dovezi (si nici nu voi cauta vreodata ca pur si simplu mi se rupe) nu voi spune ca vaaaaai, uite draga ce-a facut aia. Sa faca ce vrea, de aia nu mai pot eu! Eu daca imi permit sa discut, ma refer strict la lucrurile pentru care am argumente.



ce vb acolo,a fost parasuta liceului
daca iti place asa mult fai o poza si dormi cu ea in pat
scorpyoW
Postat pe 21 Iunie 2009 20:27
Parerea mea este ca ai o problema cu Monica Columbeanu. Agresivitatea cu care te exprimi in legatura cu ea - si inca pe mai multe topicuri - arata niscaiva frustrari.
beyonce_indragostita
Postat pe 21 Iunie 2009 20:37
De la: scorpyoW, la data 2009-06-21 20:27:29
De la: liliana2005, la data 2009-06-21 20:22:45
De la: scorpyoW, la data 2009-06-21 19:55:26lume voi ce vedeti la tarfa asta!!!!!!!!!!!?????
nu va inteleg,daca fata voastra ar face asta ati fii deacord?
lasato naibi de parasuta,deacuma incepe sa devina stresant,unde te duci de unde vii,dai numai de ea


:))))))
Asa ma gandeam si eu :)))
Mai, daca fata mea ar face asta, eu as fi de acord. In ceea ce ma priveste pe mine, tot ce se vorbeste desprea ea sunt simple barfe. Eu n-am cum sa le verific si nici nu merg pe presupuneri de genul poate s-o fi maritat din interes, poate s-o fi prostituat si asa mai departe. Sigur ca m-ar durea daca ar face-o un copil de-al meu, dar cata vreme nu am dovezi (si nici nu voi cauta vreodata ca pur si simplu mi se rupe) nu voi spune ca vaaaaai, uite draga ce-a facut aia. Sa faca ce vrea, de aia nu mai pot eu! Eu daca imi permit sa discut, ma refer strict la lucrurile pentru care am argumente.



ce vb acolo,a fost parasuta liceului
daca iti place asa mult fai o poza si dormi cu ea in pat


Bun bun, dar eu n-am dovezi sa spun asa ceva. Si nici faptul ca imi spui tu asta, nu-mi serveste ca dovada. Nu-mi place in mod deosebit si daca citesti ce am scris pana acum, o sa iti dai seama. Nu e cazul sa-mi spui ca daca imi place asa mult sa dorm cu ea in pat. N-am nimic cu ea ca om pentru ca multi oameni fac lucruri din diverse motive, ar fi prea mult de explicat aici si n-am timp si nici chef acum. E vedeta (a se intelege cunoscuta, mediatizata) si hai sa o lasam la asta. Dar in nici un caz nu as numi-o vreodata frumoasa, finuta, si asa mai departe...stii tu, lucruri pe care le atribuim in general unei femei.
liliana2005
Postat pe 21 Iunie 2009 20:38
De la: wolfy, la data 2009-06-21 20:37:49Parerea mea este ca ai o problema cu Monica Columbeanu. Agresivitatea cu care te exprimi in legatura cu ea - si inca pe mai multe topicuri - arata niscaiva frustrari.


eeeeeeeeeeeeeee.......uite ca nu sunt omu care sa ma prefac sa am o parere si sa scru altceva
yo sunt mai direct adica iispun omului in fata ce am de zis
daca deranjeaja scuze
scorpyoW
Postat pe 21 Iunie 2009 23:54
Monica Columbeanu - o parasuta, pana si numele-i cacofonic.
Kathara
Postat pe 21 Iunie 2009 23:56
De la: Kathara, la data 2009-06-21 23:56:35Monica Columbeanu - o parasuta, pana si numele-i cacofonic.
scorpyoW
Postat pe 22 Iunie 2009 00:06
De la: Kathara, la data 2009-06-21 23:56:35Monica Columbeanu - o parasuta, pana si numele-i cacofonic.


I would marry for money if I am unable to marry for love. To be lonely in my old age - if I live to see it - is what I fear the most.

No need to say more.
beyonce_indragostita
Postat pe 22 Iunie 2009 15:54
De la: scorpyoW, la data 2009-06-21 23:54:22
De la: wolfy, la data 2009-06-21 20:37:49Parerea mea este ca ai o problema cu Monica Columbeanu. Agresivitatea cu care te exprimi in legatura cu ea - si inca pe mai multe topicuri - arata niscaiva frustrari.


eeeeeeeeeeeeeee.......uite ca nu sunt omu care sa ma prefac sa am o parere si sa scru altceva
yo sunt mai direct adica iispun omului in fata ce am de zis
daca deranjeaja scuze



Dupa mine orice om poate avea orice parere, in sensul ca exista ceva care o determina. Parerea mea este ca exprimarea pe mai multe topicuri despre un subiect, si inca cu anumiti termeni arata ceva. In cazul tau ti-am spus eu ce cred ca arata.

beyonce_indragostita
Postat pe 22 Iunie 2009 15:56
De la: wolfy, la data 2009-06-22 15:54:01
De la: Kathara, la data 2009-06-21 23:56:35Monica Columbeanu - o parasuta, pana si numele-i cacofonic.


I would marry for money if I am unable to marry for love. To be lonely in my old age - if I live to see it - is what I fear the most.

No need to say more.


Ai combinat doua if clauses :)

Dar ai dreptate
liliana2005
Postat pe 22 Iunie 2009 16:00
e frumoasa, s-a mai cizelat de cand e sotia lui Irinel.......In rest nu imi pot da cu parerea pentru ca nu o cunosc personal si nu ma las influentata de ziare sau alte barfe.

Postat pe 22 Iunie 2009 16:03
De la: liliana2005, la data 2009-06-22 16:00:09
Ai combinat doua if clauses :)

Dar ai dreptate


Thank you, imi apartine fraza. Dar pana la mariajul pentru bani, o sa-l incerc pe ala pe amor.

Hm, oare n-o fi mai corect, totusi, I would marry for money, if I were unable to marry for love/ Probabil ca da.

Credeti ca madam Columbeanu s-a casatorit ca a renuntat la a cauta iubirea la 19 ani?
Kathara
Postat pe 22 Iunie 2009 19:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
teo 21 De la: Dor_a 7 Octombrie 2009 10:10
Cel mai frumos, sexy prezentator/actor roman!!!! 94 De la: Elyaa 17 Iulie 2011 17:14
Il iubesc 101 De la: dia_dis2010 28 August 2011 15:05
neatza.... 4 De la: DiavolytaTa 28 Martie 2009 22:50
un iubit inteligent si MITOCAN sau unul redus si usor de MANIPULAT?:D 62 De la: Yo0oliXa 5 Septembrie 2009 12:01