Setari Cookie-uri

monica columbeanu

Deci monica e distrusa rau...pt nimic in lumea asta nu as alege sa umblu cu un mosulet chit ca mi-ar oferi tot aurul din lume...sa stiu ca ma saruta...sau sa mai faca si altceva as muri instant...nu mi-as dori sa fiu in locul ei.... degeaba ai bani daca langa tine e un mos...si cat despre cluburi sa fim seriosi ea mai mereu apare prin ziare acolo...asa ca... oricum nu am sa uit o faza la carcotasi cu ea...o intreaba ceva legat de sex...daca o face normal si ea zice....citez"pai mi-a scapat-o si in cealalta gaurica" deci totusi ca persoana publica sa zici asta...lasa-te

Postat pe 26 Septembrie 2008 17:30
fatuca s-a orientat bn(dupa gandirea ei..ca dupa a mea...)...ala ii da de toate....ce ii mai trebuia?....un barbat frumos si sarac?..nu era de ea.........asta e mos..cu bani(multi)..si cu aun picior in groapa......................ce mai" barbatul ideal" ............si apoi pe ea ce impiedica sa-si ia si unul tanar..asa ca amant..ca tot se poarta..?
butterly
Postat pe 27 Septembrie 2008 13:40
Mie imi place de ea cum arata..mai ales la fata...si daca ea crede ca a facut bine sa se marite cu Iri e chiat treaba ei...s-a realizat fata destul de bine...si ca iese in club?! ffff bine face, are 21 de ani!!!! ce ar trebui sa faca? sa stea langa cratita toate ziua si toate noaptea? atunci nu ar mai fi trebuit sa se marite cu Iri...ca are destui bani ca sa aiba menajera si bucatareasa!!!! Si oricum invidia e mare in tara asta...daca ea e fericita asa treaba ei... si ca si persoana e modesta..draguta...o cunosc si stiu ce vb
Xintia
Postat pe 28 Septembrie 2008 15:39
ma lamureste si pe mine cineva va rog ?
ce pana mea cauta monica columbeanu la categoria vedete televiziune ?
iris_4_ever
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:33
adica tu n-ai vazut clipul ala cu gaura cheii???????????
deci e si regizor, nu numai vedeta de tv, asa, ca sa stii !!!
googoodoll
Postat pe 28 Septembrie 2008 17:39
De la: googoodoll, la data 2008-09-28 17:39:45adica tu n-ai vazut clipul ala cu gaura cheii???????????
deci e si regizor, nu numai vedeta de tv, asa, ca sa stii !!!


deci este o adevarata vedeta a romaniei...si sa nu uitam, este invidiata de mine, de tine, de toate femeile

Postat pe 28 Septembrie 2008 18:06
da..e modelul meu in viata nu am ce spune... .....nu stiu daca chiar merita atata atentie..sau atata judecata...treaba ei..daca se simte bn..
butterly
Postat pe 29 Septembrie 2008 18:25
,,Raspunsul dvs a fost adaugat cu succes''
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 18:33
moni e o fata frumy,e adevarat ca uneori indruga vrute si nevrute.
aleera
Postat pe 2 Octombrie 2008 18:55
Eu zic k viata e frumoasa dak stii sa o traiesti si sa iei cei mai bun din ea si nu merita sa te sacrifici casatorindu-te cu un mos ptr faima si bani in fond traieti viata ta si nu a celorlalti!nu cred k banii au cizelat-o chiar asa de mult. gaina-i tot gaina si-n cotet si-n limuzina!
s26
Postat pe 5 Octombrie 2008 11:03
Am vazut-o la Bamboo pe Monica Columbeanu si chiar m`a dezamagit pe ca la tv trebuie sa recunoastem ca arata excelent de foarte multe ori.In realitate, prima mea mirare a fost ca nu este foarte inalta , nu cum pare la tv si primul lucru care mi`a venit in minte a fost : Doamne , atunci cat de mic e Iri ? Pt ca diferenta de inaltime dintre ei este enorma.Apoi , la fata e foarte maruntica , nu are trasaturile acelea proemintente ca la tv...iar parul , nu stiu ce isi facuse in seara aia la el , poate si`l daduse cu ceva gel, ca avea un aspect de nespalat.Am vazut si alte vedeta in realitate , unele chiar mai frumoase ca la televizor , insa ea m`a dezamagit.
Kittynelle
Postat pe 14 Octombrie 2008 00:01
Contrafacuta... Bleah...
Lucia1971
Postat pe 15 Octombrie 2008 17:56
bravo ei..
Sweet_Rodica
Postat pe 16 Octombrie 2008 13:07
eu una nu, si nu cred ca sunt multe care vor sa fie cu un bosorog, mai bine il ai ca amant

Postat pe 22 Octombrie 2008 19:34
cine vrea sa fie cu un bosorog? sa-i vezi pielea atarnand? hai sa fim seriosi...dupa mine, cele care au 20 de ani si stau cu cei de peste 40, nu au nimic in cap. nu le place sa munceasca, asteapta sa fie intretinute.ce cuplu e mai frumos decat acela unde amandoi sunt tineri? ti-e mai mare dragul sa-i vezi plambandu-se de mana pe strada, sarutandu-se...imbatranind impreuna.... cele care stau cu mosi,au suferit deceptii si nu au curajul sa mearga mai departe, sunt slabe de inger, nesigure ...in afara de bani ce le mai pot oferi `gloabele` - ca nu le mai putem spune `armasari`...?
ralukutza_23
Postat pe 23 Octombrie 2008 14:23
eu una nush ce sa mai zic...il citez doar pe u coleg de-al meu din liceu: " daca era un mos fara un leu in buzunar nu s-ar mai fii indragostit asa subit de el". Atat! oricum ea mi-e draga!
raluki_rtz
Postat pe 28 Octombrie 2008 17:46
sa fim seriosi ?cum era la inceputurile ei ?radea din orice !...dar uite acu..s-a cizelat , vorbeste foarte frumos, suporta orice interviu, si nu poti spune ca nu e frumoasa, cel putin la fata e chiar super , iar corpul este unul perfect pt cariera ei.A obtinut in viata foarte multe, nu stim noi , cei din fata televizorului cat este ea de fericita sau implinita ,dar din ce se vede tipa e chiar f bine
Asa ca lasa-ti rautatile deoparte, va rog eu mult ca sunt vorbe aiurea scoase din gura invidiosilor!
amio
Postat pe 30 Octombrie 2008 12:36
MONICA...E FRUMUSICA...DE LA FATZA PANA LA BUST..PICIOARELE SUNT STRAMBE..SUNT URATE...AM AVUT OCAZIA SA SCHIMB CATEVA CUVINTE CU EA ACUM CATEVA LUNI,PRIN VARA PE VREMEA CAND EA A VIZITAT MAGAZINUL UNDE EU LUCRAM..E O PERSOANA FINUTZA..MI-A PLACUT GESTUL EI LA IESIREA DIN MAGAZIN...A SALUTAT..CHIAR DACA NU A CUMPARAT NIMIC(CAUTA UN EXFOLIANT PT FATA CU MIROS DE FRUCTE)....CAT DESPRE CASNICIA EI CU IRINEL..FIECARE FACE CE VREA...EU NU AS FACE ASA CEVA,N-AS PUTEA SA MA CASATORESC CU CINEVA ASA DE IN VARSTA..DOAR PE BANI...DAR FIECARE STITI CUM SE ZICE...CUM ITI ASTERNI ASA DORMI..

Postat pe 31 Octombrie 2008 16:24
Nu inteleg de ce toata lumea face atata caz de ei..
De parca ar fi prima fata tanara si frumusica (virgula) care pune mana pe un barbat mai in vartsa si cu bani..
Chestia asta se intampla de cand lumea. Nu stiu de ce se agita toata lumea.

Parerea mea despre ei, luati separat:
Monica - frumusica, fotogenica, descurcareata (nu pe mintea ei, ci pe banii altuia)
Iri - arata mai batran decat este, are bani de la tati (deci nici macar asta nu e meritul lui) dar oricum mai inteligent ca ea. Oricum, eu nu cred ca e atat de naiv incat sa creada ca moni sta cu el din iubire nemuritoare, dar nu il deranjeaza cu nimic atat timp cat are o femeie frumoasa langa el, care i-a si facut un copil.

App... voi ati observat cat de varza e monica (virgula) ca si mama????? Amatorism maxim parentalitatea ei.... trist
Andreea1008
Postat pe 14 Noiembrie 2008 14:59
Si unde dragoste nu e,nimic nu e....mai poate se iubesc,peste 10 ani nu ii mai ajunge nimeni la nas aia e sigur.Se vede ca a fost impinsa si de familie si de situatia financiara,mi mila de ea caci nu e singurul caz ,e ceea care umple randul la psihologi pentru ca din pacate sufletul si la pierdut demult.Omul lacom nu va avea sentimente niciodata decat doar pentru el.fara suparare ...
xandra79
Postat pe 17 Noiembrie 2008 20:50
Sincer cred ca Monica isi iubeste fiica.La o adica acel copil nu arata a suferi de faptul ca nu are afectiunea parintilor Este un copil fericit!
Si sincer ca sunt altii ce merita blamati cu adevarat nu ea!
viper_ana
Postat pe 26 Decembrie 2008 15:41
Pareri si pareri despre Monica.eu cred ca fatuca la 18 ani a vazut in Irinel o scapare sau a fost vrajita de ideea ca un bogatas o place si la mintea ei putintica (radea la orice ca o proasta cu gura pana la urechi)s-o fi indragostit fata de el.apoi s-a gandit ca asta o ajuta in cariera si a mers inainte.eu nu am vazut din partea ei gesturi de tandrete cu el ci gesturi asa,fara sentiment ,si-i da un pupicut pe cap deci iubire,zero

sunt caraghiosi ,adica ea inalta,tanara,el mititel si nu tocmai tanar.Irinel de ce sa nu fie mandru cu asa nevasta:o bunatate de 18 ani(acum vreo 21) care ii face de toate,e invidia multor barbati.

nu o invidiez pe ea pt ca nu vreau un mosulica de varsta lui tata langa mine,chiar daca are avere mare,dar cred ca multe femei si-ar dori sa aiba o viata ca a ei,ma refer la lux.restul,nu da invidie.iar fetita nu are vina in jocul ei si ar fi pacat sa sufere.
Marina_20
Postat pe 29 Decembrie 2008 01:10
personal eu o admir PENTRU CA DESI S A MARITAT DIN INTERES, ISI AJUTA TOATA FAMILIA...PE MAMA EI A FACUT O DADACA LA FETITA EI IRINA, PE SORA MAI MICA A FACUT O MANECHIN,ETC...E DE ADMIRAT!!!! FAMILIA MEA DESI E BOGATA ,NU M A AJUTAT CU NIMIK DUPA CE M AM MARITAT ,SI A TREBUIT SA MMI LAS SERVICIUL PE CARE L AVEAM SA MI CRESC CEI 2 COPIII,CA NU MI AM PERMIS O DADACA LA EI......BRAVO!!!!!! MONICA COLUMBEANU

Postat pe 29 Decembrie 2008 20:52

Postat pe 29 Decembrie 2008 20:57
biatch!


Postat pe 8 Ianuarie 2009 13:12
am 20 si nu m-as marita cu unu de 50 ... common...
rocksy_blue
Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:11
De la: Arsena, la data 2008-09-25 23:18:04
De la: amira_ghalbe_man, la data 2008-09-25 22:30:38de ce sa nu fim sinceri acuma???a fost desteapta ca a pus mana pe el dar asta NU e de admirat..si nu cred ca fetele cu ceva in creieras ar fi invidioase..din contra..cele de speta monicai poate viseaza si ele la un mosulet cu bani sa nu se mai chinuie ca deh,foame-i mare(de publicitate si faima)de fapt ea a ales intre bani si iubire...deci concluzia o trageti singuri si nu cred ca scoate perle din cauza varstei,hai sa fim seriosi!si daca era asa,nu trebuia sa-si mai faca emisiune.chiar,cine sta sa se uite la ea cum face.....aaa...nimic?!de asta majoritatea fetelor care vor sa se afirme sau sa aibe bani se iau dupa ea ,ca deh,are emisiune draga de ea,parca e ceva de admirat!!!!eu in locul ei muream de rusine.. si nu sta cu copilul de loc,l a facut doar sa se asigure...ca e desteapta cine a zis ca e proasta?e multa nevoie de munca sa sti sa te prefaci




apropos de asta .. cunosc o tipa care lucreaza undeva,la Snagov, in apropiere de casa lor .. Stiti ce-mi spunea? Ca 'epitete' ca la Monica n-a mai auzit ... bietul iri nu e scos din mosh si din partzar .. deci? daca si aici e vorba de iubire, indoim-as!
karos
Postat pe 15 Ianuarie 2009 17:21
ce mai conteaza???.... a avut noroc cu caru' si la 22 de ani are, ce nu au alti intr-o viata.
mentoss07
Postat pe 20 Februarie 2009 15:29
Fetelor sunteti invidioase?Nu stitzi vb "Cine poate oase roade,cine nu,nici carne moale!"Asa k bravo ei k se descurk,o viata are si tb traita!Dekt k unul tinar si prost ,m bn k o persoana kre te respecta si de unde stim noi k intre ei nu e dragoste?!
glorya20onna
Postat pe 20 Februarie 2009 16:39
Unele nu prefera bosorogi in pat

Postat pe 20 Februarie 2009 16:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexy braileanca 90 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:06
deci pana la urma tot barbatii sunt de vina daca femeile ii lasa pt altii 3 De la: andreea1976 8 Decembrie 2009 19:24
caut barbat care s-a saturat de fete fitoase 461 De la: 26 Ianuarie 2016 12:53
aveti tupeu???? 11 De la: roz5blue6lila7 20 August 2010 11:33
ce parere aveti despre swing...??? 4 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:09