Setari Cookie-uri

CEL MAI TARE ZODIAC-VARSATOR

De la: gabi_bga, la data 2008-11-04 15:20:15cam ai dreptate ce se spune despre femeia varsator


Varsatori sunt o fire deschisa, chiar prea sociabila cateodata sunt rebeli, sunt foarte sufletisti intradevar se inteleg bine cu scorpioni si balantele, sunt pe aceleasi unde... insa scoprioni sunt putin cam muti si cam delasatori care asta ii cam enerveaza pe varsatori...Varsatorului ii place independenta si nu ii place sa fie strans cu usa... In multe zodiace spunea casatoria perfecta varsator -leu care mie una mi se pare o aberatie pentru ca tot ce am cunoscut leu (pana si din familie) suntem tot timpul intrun contradictoriu intens...
ana_bahebbek
Postat pe 26 Iunie 2009 13:24
subscriu !
bine scris!
coldwind
Postat pe 1 Septembrie 2009 08:19
depinde de pesoana....am citit mai sus despre varsatori....sa stiti k varsatorii se implik foarte mult in ceea ce fac,adev sunt sufletisti dar si knd ii calcatzi p coada pai sa va feriti;))...eu sunt varsator si stiu cum sunt...ma enervez mai greu dar si knd ma enervez,pai sa plece toti din juru meu...;)) ....oriqm...cei mai buni prieteni si confidenti sunt varsatorii...intotdeauna alaturi de cei kre au nevoie de el....si in leg cu relatzia cu alte zodii....iubitu meu e balantza si ma inteleg perfect cu el...adev e k amandoi suntem incapatzanatzi:)) dar ne completam foarte mlt ...si nu e adev k femeia varsator nu se implik cu totu intr-o relatzie,pt k eu m-am implikt cu totu in relatzia actuala....in trecut e adev nu m-am implikt kiar deloc:)) dar acuma e altceva;))....
geo150291
Postat pe 2 Septembrie 2009 23:33
:) si eu sunt o varsatoare si sunt pasnica si iubitoare mai tot timpul.....dar cand ma enervez ..vaii de cel de langa mine(ma enervez foarte rar), cel mai mult urasc ca pun tot la suflet si nu e bine deloc.........am citit aici despre compatibilitatea varsator-rac si tin sa mentionez ca nu e adevarat ce scrie.....prietenul meu e rac si ne completam perfect :)
Adelaide333
Postat pe 29 Mai 2010 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el balanta,eu sagetatoare.. 4 De la: DiavolytaTa 30 Aprilie 2009 00:27
Femeia FECIOARA , barbatul TAUR 226 De la: laura31c 1 Iulie 2019 02:21
eu berbec cu ascendent in varsator,el varsator cu ascendent in scorpion 4 De la: DiavolytaTa 6 Aprilie 2009 17:36
Un suflet trist... 11 De la: Lucia38 30 Iulie 2009 17:47
eu sagetator el scorpion 7 De la: miss_darine 15 Decembrie 2010 21:56