Setari Cookie-uri

Astãzi nu am chef, iubitule! ....

De la: cristinarudi, la data 2008-10-03 10:10:59
De la: googoodoll, la data 2008-09-23 17:56:06
De la: vas25, la data 2008-09-23 15:55:27


si am si o intrebare : cum pana mea, toti care deschid topicuri noi, mai nou, au cont deschis fix pe 07.11.2007 ?

uitativa si voi sa vedeti


nu toti, e o impresie, esti intors pe dos azi :)
banuiesc eu ca la data respectiva au facut oarece schimbari la site, si i-au trecut pe toti cei din inventar la data impricinata


O fata isteatza si cu o minte tehnica...imi place!

----------------------------------------------------------------
stati linistiti, eu pe ,,9am,, am cont de cand aveam 6 ani (1970), mi-au spus multi ca sunt un geniu, si nu-i credeam
schmarc
Postat pe 3 Octombrie 2008 17:24
De la: cristinarudi, la data 2008-10-03 10:15:42
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-02 22:47:10aaa pai si eu m-am pus la fel in locul inlocuitului..si am constatat ca singura vina o poarta el... ca nu ma face sa-mi vina cheful
sau ca spune ceva de genul... nustiu cum sa te fac sa-ti vina cheful
si pe mine ma apuca cheful
sa-i trag una dupa ceafa....



Iti dau eu o sugestie! Pune-l la munca de jos....



neaaaah....
am exact aceeasi senzatie... tot imi vine sa-i trag una!!!1

sorry nu funtioneaza.... azi sunt cu posteriorul in sus si imi vine sa ii rup capatana!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Octombrie 2008 17:41
e ok sa fii asa,asta inseamna ca esti o femeie normala,eu...sunt mereu cu chef de nebunii,indiferent de cat de obosita as fi,imi plce,chiar imi place sexul si sa fie mult daca se poate...si pentru ca mereu vreau,de cele mai multe ori,barbatul de langa mine oboseste,se plictiseste si intervine celebra replica din viata mea:eu:iubitule...mai vreau el:eu nu.....asa ca,nu schimbati nimic,bucurati-va ca sunteti normale

Postat pe 5 Octombrie 2008 01:47
vas tu chiar ai o problema existentiala...chiar nu vad unde cu ce te afecteaza pe tine ca se creeaza noi topicuri..daca nu vrei nu participa la discutii sau cum s-a mai zis creeaza tu altele...:)
nikadly12
Postat pe 5 Octombrie 2008 11:27
De la: nikadly12, la data 2008-10-05 11:27:08 vas tu chiar ai o problema existentiala...chiar nu vad unde cu ce te afecteaza pe tine ca se creeaza noi topicuri..daca nu vrei nu participa la discutii sau cum s-a mai zis creeaza tu altele...:)


Asta-i tot ce ai de spus vis a vis de topicul asta ?
iris_4_ever
Postat pe 5 Octombrie 2008 11:53
De fiecare data cand refuz, motivul este ca imi face nervi. Dupa ce iti faci nervi cu carul sau te jigneste cu cel mai mic amanunt, nu cred ca mai poti sa faci "dragoste" cu unul ca ala. Si chestia e ca eu in ultimul an am inceput sa refuz cam des. Si ce daca? sa moara de ciuda! na!
ursuletulmeu
Postat pe 5 Octombrie 2008 14:23
De la: ursuletulmeu, la data 2008-10-05 14:23:21De fiecare data cand refuz, motivul este ca imi face nervi. Dupa ce iti faci nervi cu carul sau te jigneste cu cel mai mic amanunt, nu cred ca mai poti sa faci "dragoste" cu unul ca ala. Si chestia e ca eu in ultimul an am inceput sa refuz cam des. Si ce daca? sa moara de ciuda! na!
serios? Daca e serios(nu mai stiu ce sa cred despre mesajele sau raspunsurile unor persoane de pe acest site)ai dreptate cu nervii....nu mai poti face "dragoste" eventual ""sex"" dar cu ochii inchisi.
just28
Postat pe 5 Octombrie 2008 20:27
De la: ursuletulmeu, la data 2008-10-05 14:23:21De fiecare data cand refuz, motivul este ca imi face nervi. Dupa ce iti faci nervi cu carul sau te jigneste cu cel mai mic amanunt, nu cred ca mai poti sa faci "dragoste" cu unul ca ala. Si chestia e ca eu in ultimul an am inceput sa refuz cam des. Si ce daca? sa moara de ciuda! na!



pai si daca traiesti in halul asta de ce te chinui in continuare? iti place sa te jigneasca? iti place sa ai un barbat langa tine care mai mult te supara decat sa te faca s te simti bine? chiar iti place viata asta? eu zic s-o traiesti langa cine trebuie, frumos, cu iubire, cu dragoste, fara nervi si cearta! e prea scurta si frumoasa!

Postat pe 8 Octombrie 2008 00:23
e interesant subiectul,dar c te faci att knd lui ii 'moare la intrare" si da vina p tine??? mie asa mi s-a intamplat poate imi dati voi un raspuns k nici eu si nici el nu l-am gasit.cine e devina in cazul asta??
cip
Postat pe 8 Octombrie 2008 10:37
De ce sa fii tu de vina pt "neputintele" lui???
Cat despre astazi nu am chef...e normal sa ai zile in care nu ai chef,probail ca si el are.Iar pana la urma uneori "mai rarut ca-i mai dragut" nu e chiar aiurea spus...poate azi nu ai chef,dar si cand ai...rupeti normele...
sweetpink
Postat pe 8 Octombrie 2008 10:48
De la: diana_87bv, la data 2008-10-05 01:47:41e ok sa fii asa,asta inseamna ca esti o femeie normala,eu...sunt mereu cu chef de nebunii,indiferent de cat de obosita as fi,imi plce,chiar imi place sexul si sa fie mult daca se poate...si pentru ca mereu vreau,de cele mai multe ori,barbatul de langa mine oboseste,se plictiseste si intervine celebra replica din viata mea:eu:iubitule...mai vreau el:eu nu.....asa ca,nu schimbati nimic,bucurati-va ca sunteti normale


asha patesc shi io, doar k iubi meu spune: eu nu mai pot! esti ceva de speriat!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 8 Octombrie 2008 11:36
mi se par cam obositi barbatii astia, dupa cate vad. s-a impamantenit chestia asta, cu barbatii care tot vor, femei care nu vor. sanchi, as zice. ca daca e sa ii iei de cate ori ai tu chef, ca femeie, cred ca mai degraba isi gasesc ei pretexte "sa nu" decat noi.

ce te faci cand mai intalnesti si elemente de genu: ok, o vrei? fa-o par si e a ta!!!

unde e frate vremea barbatilor cu care nu se putea sta in aceeasi casa pe termen lung gratie apetitului lor epuizant?

am mai auzit ceva de genu: "iubi, dar tu numai sex vrei? dar de amor mai linistit, eventual platonic, n-ai auzit?"
nu mi s-a intamplat mie, dar sigur as gasi si eu perle de astea, daca ar fi sa caut "prin casa".

toate bune!!!

Postat pe 8 Octombrie 2008 12:31
pai.... evident ca... sunt zile cand ma calca pe nervi de i-as da numai peste moaca.... si zile cand am u chef nebun si nu imi face fata.....
dar zilele in care reuseste sa ma scoata din pepeni s-a dus pe apa sambetei si apetitul meu sexual...
aaaa si apoi daca e sa ma iau dupa ultimaisprava.... sexul e o forma de control..... pt cine stie sa foloseasca asta indiferent ca e femeie sau barbat...
daca ii spui ca nu ai chef si nici nu stie a te faca sa iti vina cheful.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2008 12:41
cum adica te controleaza?
de pui? de ce anume?
nu inteleg

Postat pe 8 Octombrie 2008 13:57
De la: mysterius, la data 2008-10-08 13:57:31cum adica te controleaza?
de pui? de ce anume?
nu inteleg


maaaa, ma refeream ca intr-o relatie poti folosi sexul ca mod de control.
adica daca ai un iubit care nu vrea decat sex sex sex si iar sex.... ii spui simplu:
du-te la piata..... si and vii facem aia...
sau du gunoiul si facem ailalta...
sau.... daca ma scoti la iarba verde... ne jucam de-a lupul si scufita rosie...
acu ai inteles???
ca pe catelusi asa ..... dresaj...
eee ca roata se si intoarce ... asta-i alta poveste...

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2008 14:45
dandana, draga mea, ma faci sa rad. mi-aduci aminte de sora maica-mii, cu barbata-su. in epoca in care se ocupa doar ea de administratie interna ajunsese cam fara libido, pe fondu' oboselii. si ca sa il calmeze pe barbata-su, doritor din calea afara dar de altfel cam pasiv cu "menajul" a aplicat ceva de genu: iubitu, vrei hata???

bine, dragul meu. si eu vreau. dar mai intai spalam amandoi rufele, facem asta si aia. dupa asta, pica ala mort. iubitu', hai, ne mai dam hata??? fireste ca atunci era el obositu si trebuia inteles.
cred ca mai toate femeile manipuleaza sexual, intr-un fel sau altul sau intr-un scop sau altu.
eu, de regula, ca sa ma asigur cateodata ca ma refuza el pe mine si nu eu pe el, zic "hai". si stiu ca daca il iau tare si ca de la tara nu se intampla nimic.

dar ce te faci cand zici hai, si vina, tam-nesam. m-a lasat masca o data de nu mi se mai intamplase in viata mea sa fie asa promp, la comanda.

Postat pe 8 Octombrie 2008 16:40
Nu prea se intampla sa nu avem chef,deocamdata dupa 4 ani. Ca mai sunt zile in care esti obosit si cum ai pus capul pe perna adormi, asta nu se pune, in rest numai cand ne uitam unu la altu iese scantei. Mai obosim, mai facem o pauza, mai ma joc putin cu el el cu mine si uite asa incepe din nou...

Postat pe 8 Octombrie 2008 16:43
De la: joana_rise, la data 2008-10-01 22:22:37vas? tu ai chef tot timpu? :P


am chef tot timpul daca sunt cu cine imi place
nu conteaza cat sunt de obosit
singurele dati cand nu am chef, sunt cele in care vin nervos de la munca (noroc ca se intampla destul de rar )

multumita?

_fantoma_
Postat pe 9 Octombrie 2008 12:46

megas_moi

48 mesaje
Membru din: 22/09/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 8 Octombrie 2008, ora 12:31 Citeaza Raspunde

mi se par cam obositi barbatii astia, dupa cate vad. s-a impamantenit chestia asta, cu barbatii care tot vor, femei care nu vor. sanchi, as zice. ca daca e sa ii iei de cate ori ai tu chef, ca femeie, cred ca mai degraba isi gasesc ei pretexte "sa nu" decat noi.

problema este ca nu ziceti voi ( sau nu aratati )atat de des pe cat ati vrea

_fantoma_
Postat pe 9 Octombrie 2008 12:48
punct ochit-punct lovit

Postat pe 9 Octombrie 2008 13:12
s-asta e adevarat, vas.

Postat pe 9 Octombrie 2008 20:12
De la: megas_moi, la data 2008-10-08 16:40:44dandana, draga mea, ma faci sa rad. mi-aduci aminte de sora maica-mii, cu barbata-su. in epoca in care se ocupa doar ea de administratie interna ajunsese cam fara libido, pe fondu' oboselii. si ca sa il calmeze pe barbata-su, doritor din calea afara dar de altfel cam pasiv cu "menajul" a aplicat ceva de genu: iubitu, vrei hata???

bine, dragul meu. si eu vreau. dar mai intai spalam amandoi rufele, facem asta si aia. dupa asta, pica ala mort. iubitu', hai, ne mai dam hata??? fireste ca atunci era el obositu si trebuia inteles.
cred ca mai toate femeile manipuleaza sexual, intr-un fel sau altul sau intr-un scop sau altu.
eu, de regula, ca sa ma asigur cateodata ca ma refuza el pe mine si nu eu pe el, zic "hai". si stiu ca daca il iau tare si ca de la tara nu se intampla nimic.

dar ce te faci cand zici hai, si vina, tam-nesam. m-a lasat masca o data de nu mi se mai intamplase in viata mea sa fie asa promp, la comanda.



aaai megas io de ce crezi ca am zis ca roata se intoarce.. am patit-o si eu...
vaaaaai iubi sunt asa de obosita n-am chef.... dar daca speli tu vasele facem baita impreuna... eram sigura ca dupa o baie fierbinte pica mort copt direct in pat...
dfaaa de unde... m-a frecat pe toate partile... a spalat el si vase si tot a pregatit baia .. si cand sa ma asigur ca e apa fierbinte sa-i taie cheful.... ma trezesc.... ibrobodita acolo in vana...

de atunci mi-am propus sa ma folosesc mai putin de .... asta si sa ma "montez" si eu sa-mii vina cheful.... altfel riscam sa ma trezesc cu el pe la munca.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Octombrie 2008 20:18
da Cip, la asta ma refeream cu nervi....
ursuletulmeu
Postat pe 10 Octombrie 2008 16:11
De la: alexutzab, la data 2008-09-23 15:30:11Vi se pare cunoscuta replica asta? Sau una asemanatoare? Oare de ce sunt momente in care femeile sunt lipsite de apetit(daca pot spune asa)? Cum le putem evita aceste momente?

eu zic ca si barbatii au momente cand sunt lipsiti de apetit.depinde, poti avea probleme presante, examene sau niste chestii din astea.normal ca nu iti arde de sex in clipa aia.
mkdisk
Postat pe 15 Ianuarie 2009 12:36
De la: vas25, la data 2008-09-23 15:33:23


dar tu nu ai altceva de facut, decat sa deschizi topicuri peste topicuri?
vreau o amanta
iaducec_marian
Postat pe 15 Ianuarie 2009 12:37
acest lucru se intimpla frecvent mai ales in aceasta perioada tumultoasa si plina de neprevazut









nicolaedavid2000
Postat pe 24 Aprilie 2009 08:07
ooooffffff.........io cred ca sunt pe invers ........"mai ales in aceasta perioada tumultoasa si plina de neprevazut"............ .............sau o fi criza de 40 de ani ????............ .............adeca: Iubitule,vezi tu ce faci,ca io si azi am chef !!!!.......
etta
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:45
De la: etta, la data 2009-04-24 10:45:06 ooooffffff.........io cred ca sunt pe invers ........"mai ales in aceasta perioada tumultoasa si plina de neprevazut"............ .............sau o fi criza de 40 de ani ????............ .............adeca: Iubitule,vezi tu ce faci,ca io si azi am chef !!!!.......
mi se pare normal
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:54
De la: iaducec_marian, la data 2009-01-15 12:37:55
De la: vas25, la data 2008-09-23 15:33:23


dar tu nu ai altceva de facut, decat sa deschizi topicuri peste topicuri?
vreau o amanta
aha................dar o oglinda ai?
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:55
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-24 10:55:14
De la: iaducec_marian, la data 2009-01-15 12:37:55
De la: vas25, la data 2008-09-23 15:33:23


dar tu nu ai altceva de facut, decat sa deschizi topicuri peste topicuri?
vreau o amanta
aha................dar o oglinda ai?
oglinda nu mai are....s-a spart cand s-a uitat ultima oara...ha ha ha
marialecs
Postat pe 24 Aprilie 2009 11:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pastila de a2a zi dupa avort? 24 De la: danyelica 19 Noiembrie 2009 14:19
de ce doare? 9 De la: utad 28 Aprilie 2010 20:53
ajutor va rog! 1 De la: kudika_1041114 17 Septembrie 2020 18:38
Refacerea dupa avort si consecintele de dupa... 21 De la: sirra 3 Septembrie 2013 18:59
Workshop: Crezi ca stii totul despre sex ? Cele 7 formule interne de practica ale Imparatului Galben 5 De la: Celia_29 30 Septembrie 2010 15:54