Setari Cookie-uri

La ce uiti prima data la o femeie?

care barbati?????
inca nu ai observat ca asta e un site pt femei si ca barbatii care posteaza aici tocmai si-au descoperit laturile feminine???
hmmmm....
ma intereseaza si pe mine cam ce ar privi prima data un barbat la o femeie....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 14:50
Se pare ca nu prea sunt barbati p-aici....aaa,dar mai e timp,si eu abia astept sa vad parerile barbatilor...Dar de ce nu incepi tu primul...La ce te uiti prima oara la o femeie?
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 14:52
La modul cum este imbracata si machiata dupa aia ...picioare,fund, gura
iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 14:54
iriiiis esti pe invers??? asta intreba barbatii nu femeile...
ooooo
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 14:55
bine acuma ema.. lasa-ne si pe noi sa ne spunem off-ul..



si eu ca iris.. intai ma uit la cum e imbracata si machiata (plus manichiura).. si daca trece acest prim-test.. ma obosesc sa ma uit si la alte detalii.. daca nu, nu ma mai intereseaza absolut nici un aspect

Postat pe 23 Septembrie 2008 14:58
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-23 14:54:22La modul cum este imbracata si machiata dupa aia ...picioare,fund, gura


VAD CA ESTI EXPERTA IMN MATERIE DE ORICE SI CA POTI SA RASP SI IN LOCUL UNI BARBAT(DACA NU ESTI BARBAT)

DAR SANII...CUI II LASI?
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:00
scuzati,mi-e foame... asa ca am mancat niste litere
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:02
Ei,acum ca v-am facut curioase:prima data la aspect in general.Si-apoi o femeie fara par ingrijit,unghii manichiutare si fara cercei nu e femeie.Nu va mai spun de fund,sani si picioare!Dar astea "s-ar in ochi ".Daca mai e si desteapta este ideala.Dar se pare ca deja sunt prea pretentios,nu?
dan_70
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:03
dap.... parereau unui sg barbat......
deci aaa tre sa imi caut papuasu sa vedem ce zice el....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:06
Am uitat un lucru:parfumul!!!!!!!!!!!!!
dan_70
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:07
De la: dan_70, la data 2008-09-23 15:03:46Ei,acum ca v-am facut curioase:prima data la aspect in general.Si-apoi o femeie fara par ingrijit,unghii manichiutare si fara cercei nu e femeie.Nu va mai spun de fund,sani si picioare!Dar astea "s-ar in ochi ".Daca mai e si desteapta este ideala.Dar se pare ca deja sunt prea pretentios,nu?


dar daca ea e frumoasa din cale afara,dar daca e saraca si nu are bani sa-si cumpere haine la moda,sa-si faca manichiura sau sa-si cumpere cercei...te mai uiti la ea?
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:08
De la: dan_70, la data 2008-09-23 15:07:28Am uitat un lucru:parfumul!!!!!!!!!!!!!


n-are bani nici pt un parfum bun....ce faci?????
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:10
evident este unul din principalele lucruri pe care un barbat ar trebui sa stie sa le aprecieze la o femeie....
parerea mea desigur......

nefiind vreo zana ileana cosanzeana.... si imbracandu-ma foarte.... hmmm ciudat.... ca sa zic asa.... ma lasa rece ca se uita la ce nu am... inclusiv la claia de fan din cap....(acu atinge 67 de cm masurati) daca stie sa aprecieze parfumul.... are o bila alba....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:10
Eu sunt de parere ca ar trebui intrebate si fetele gay. Fara discriminari, mai fratilor! Ca poate sunt mai obiective decat unii barbati carora le colcaie hormonii atat de tare ca nu gandesc in acel moment cu capul...
Lucia1971
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:10
wow, punct ochit punct lovit helloyoana10 exact,daca are o frumusete naturala irezistibila,dar ea nu are bani sa isi cumpere ce vrea si sa iasa in evidenta prin chestii de suprafata??
DeeaCatalina
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:11
De la: helloyoana10, la data 2008-09-23 15:08:21
De la: dan_70, la data 2008-09-23 15:03:46Ei,acum ca v-am facut curioase:prima data la aspect in general.Si-apoi o femeie fara par ingrijit,unghii manichiutare si fara cercei nu e femeie.Nu va mai spun de fund,sani si picioare!Dar astea "s-ar in ochi ".Daca mai e si desteapta este ideala.Dar se pare ca deja sunt prea pretentios,nu?


dar daca ea e frumoasa din cale afara,dar daca e saraca si nu are bani sa-si cumpere haine la moda,sa-si faca manichiura sau sa-si cumpere cercei...te mai uiti la ea?



nu exista.. oricat de saraca ar fi , o femeie se poate imbraca super simplu, curat si sa aiba mainile si parul ingrijite..

aricicoooooo!! hai si spune-ne la ce te uiti prima data la o femeie

Postat pe 23 Septembrie 2008 15:12
De la: helloyoana10, la data 2008-09-23 15:08:21
De la: dan_70, la data 2008-09-23 15:03:46Ei,acum ca v-am facut curioase:prima data la aspect in general.Si-apoi o femeie fara par ingrijit,unghii manichiutare si fara cercei nu e femeie.Nu va mai spun de fund,sani si picioare!Dar astea "s-ar in ochi ".Daca mai e si desteapta este ideala.Dar se pare ca deja sunt prea pretentios,nu?


dar daca ea e frumoasa din cale afara,dar daca e saraca si nu are bani sa-si cumpere haine la moda,sa-si faca manichiura sau sa-si cumpere cercei...te mai uiti la ea?

HELLOYOANA,daca e frumoasa din calea-afara atunci chiar nu mai are nevoie de accesorii ,dar obligatoriu va trebui sa fie ingrijita. Si asta nu costa.....
dan_70
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:13
Se mai intampla cateodata sa ma uit la cate-o tiganca,spre exemplu, pe strada si observ frumusetea naturala pe care o are,desi sunt imbracate asa cum obisnuesc ele...fara maine moderne,si tot felul de accesorii.Daca ar fi s-o imbraci cum trebuie si s-o stilezi,ar fi iesit ceva si mai frumos
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:23
mai nu costa nimic.... sa te ingrijesti sa iti asortezi hainele...si sa fii simpla si la obiectul muncii...
desi hai sa recunoastem.... ne place sa ne si cosmetizam macar cateodata....
oja eu personal o urasc si imi port unghiile scurte(sportul de performanta bata-l vine)
parul lung indiferent de culoare si purtat in toate modurile posibile si imposibile adica de la codite impletite pana la coafuri elaborate insa ador sepcutele si bascutele....mai ales acum toamna....
haine.... neesentiale atata timpcat sunt asortate si nu stau pe respectiva ca pe gardul politiei

dar parfumuuul.... eee acolo ...e altceva...
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:23
De la: dan_70, la data 2008-09-23 15:03:46Ei,acum ca v-am facut curioase:prima data la aspect in general.Si-apoi o femeie fara par ingrijit,unghii manichiutare si fara cercei nu e femeie.Nu va mai spun de fund,sani si picioare!Dar astea "s-ar in ochi ".Daca mai e si desteapta este ideala.Dar se pare ca deja sunt prea pretentios,nu?


chiar ca esti prea pretentios...ce ai avea tu nevoie de femeie dotata cu inteligenta? ar"s-ari" prea tare in ochi...
oricum tin sa-ti multumesc ca mi-am deschis ochii...datorita tie am descoperit ca sunt barbat deoarece nu port cercei...fetelor pazea1 peste o ora ies la agatat pe forum..

Postat pe 23 Septembrie 2008 15:24
Dragii mei, voi ati citit cu atentie titlul topicului? Sunteti cu totii
Era vorba despre ce uiti prima data la o femeie...
Lucia1971
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:25
mie nu imi place sa port bijuterii decat la ocazii speciale.....nu ma machiez decat tot la ocazii speciale...........dar imi place sa ma cremez sa imi rasfat corpul...........imi place sa fiu curata si ingrijita..........si la imbracaminte .....port f mult trendy.....sport......ce zici acum.....dan 70?

Postat pe 23 Septembrie 2008 15:27
i am a man?...................olala

Postat pe 23 Septembrie 2008 15:28
i am a man?...................olala

Postat pe 23 Septembrie 2008 15:28
Ca esti bogat sau sarac tre sa te ingrijesti..dar hainele simple si ieftine,(in cazul in care nu sunt bani), uneori ascund calitatile fizice ale femeii.Sti vorba aia..haina face omul...Iar parfumul..ca sa fie unul placut,tre sa ai bani
lil_devil
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:30
daaaaa io acu vreo cateva zile era cat pe ce sa trec pe invers..... lucia tocmai m-ai facut sa imi dau seama de latura mea....pur masculina....
hmmmm
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:30
De la: heaven_gate, la data 2008-09-23 15:28:20i am a man?...................olala

Nu,doar ca nu esti genul meu. Deoarece sunt singurul barbat care mi-am expus parerea ati sarit toate sa ma contraziceti.Si este doar parerea mea. Ce -ati vrea daca vad una care nu corespunde sa-i dau jos chiloteii sa-i vad sexul?Nu-mi atrage atentia si-atata tot. Care-i problema cu gusturile mele?Poate altii prefera genul sport.
dan_70
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:33
De la: Lucia1971, la data 2008-09-23 15:25:36Dragii mei, voi ati citit cu atentie titlul topicului? Sunteti cu totii
Era vorba despre ce uiti prima data la o femeie...


intr-adevar..cred ca uiti sa te uiti cat e de inteligenta...

Postat pe 23 Septembrie 2008 15:34
hai sa iti spun cv ...........sarac ...bogat.....eu ma imbrac asa cum ma simt in ziua respectiva......adevarat ca port decolteuri....dar vara .....iarna mor de frig.........eu una nu consider ca haina il face pe om.........poti sa fi imbracata de la nu stiu ce firma daca esti o pers nula...fara caracter........eu recunosc ca ma imbrac si de la firme dar si daca vad cv frumos nu ma uit .....stai daca nu e armani sau mai stiu eu ce firma.......nu o iau.....daca imi place un lucru il iau nu ma intereseaza eticheta......................conteaza ff mult pt mine sa fii ingrijit....sa mirosi bn nu a duhoare.......aranjat.....chiar si cu haine ieftine.....daca nu curate vin bn pe el......mai miroase si a parfum .........hmmm......placut.................nu ma intereseaza altcv

Postat pe 23 Septembrie 2008 15:36
De la: helloyoana10, la data 2008-09-23 15:00:15
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-23 14:54:22La modul cum este imbracata si machiata dupa aia ...picioare,fund, gura


VAD CA ESTI EXPERTA IMN MATERIE DE ORICE SI CA POTI SA RASP SI IN LOCUL UNI BARBAT(DACA NU ESTI BARBAT)

DAR SANII...CUI II LASI?


Zii merci draga mea ca ai dat peste o experta ? data viitoare cand mai deschizi un topic precizeaza clar ca nu vrei sa intru pe el si poate iti fac pe plac desi ....nu cred

Sa-ti spun care e treaba cu sanii ....am observat ca daca o femeie are picioare frumoase ...sanii or lipsesc cu desavarsire ori sunt atat de mici incat nu-i bagi in seama .

Pot fi ce-ti doreste inimioara desi ...nu cred ca merita efortul



iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum fac dragoste un baiat bine dotat cu o fata mignona care are vaginul mic...? 49 De la: Baiat_virgin 13 Mai 2012 06:44
Important 1 De la: Aurelia_Elena_1 14 Februarie 2012 12:02
Am o oaresce problema 60 De la: cream_alexis 25 August 2014 14:02
Ginecologi buni din Cta 27 De la: AlexaN 15 Aprilie 2013 21:44
masturbarea la femei...de ce o fac?cum reactioneaza barbatii? 122 De la: kudika197114 17 Iunie 2010 00:56