sexul...poate fi numit sport pt slabire?...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent sexul...poate fi numit sport pt slabire?...: (4 din 3 voturi)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

daca facem sex la greu slabim?.....sau ne ingrasam?.......
Raporteaza abuz de limbaj
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

sigur ca da

6666 mesaje

si aici suntem de acord ?

1 mesaj

ma minunam si eu cat de bine ne potrivim...

1 mesaj

atunci sa facem sex................si sa nu mai apelam la nutritionisti sau la cure.....pastile...................sa facem sex.....sa slabim.....din experienta vorbim
googoodoll Avatarul lui googoodoll

1276 mesaje

mai voi v-ati pus in gand sa ii falimentati pe aia de la Amway, Forever si cum ii mai cheama?
Si asa o duc americanii prost, vreti sa ii treceti pe lista tarilor din lumea a 3-a?
http://www.erepublik.com/en/referrer/googoodoll

6666 mesaje

traiasca sexul ,jos cu amway-ul

1276 mesaje

propun sa faca astia o lozinca, un emo de genu , da' cu SEX, Hell Yes

6666 mesaje

De la: googoodoll, la data 2008-09-28 12:28:01propun sa faca astia o lozinca, un emo de genu , da' cu SEX, Hell Yes

cred ca ar trebui sa deschizi un topic pe tema asta poate iti cresc punctele alea

1276 mesaje

punctele negre :))))))

1 mesaj

ufff.............m-am cam ingrasat .........cam duc lipsa..........

1 mesaj

dam noi jos niste calorii, dar dupa sex ni se face foame si daca bagam un kfc le punem la loc
Fosta membra Kudika.ro
De la: heaven_gate, la data 2008-09-28 11:07:43daca facem sex la greu slabim?.....sau ne ingrasam?.......

pai sexul inseamna printre altele si miscare, deci inseamna arderea caloriilor, in concluzie daca faci sex la greu slabesti!

1 mesaj

cu siguranta ca poti sa slabesti ! numai ca dupa sex unora le vine pofta de mancare :)) asa ca, aveti grija...dupa ce fac cu iubitul meu, trage o fuga pana la plaza si ia niste kfc :)))
Fosta membra Kudika.ro
ma georgia dar daca se intampla la miezul noptii sau in toiul noptii tot asa vi se face foame?

stai sa spun si eu ceva daca tot ai adus tu vb de mancare! ni s a intamplat si noua de cateva ori cand ne am iubit in toiul noptii undeva pe la 3 dimineata, si mi s a facut mie pofta de saorma! imediat dupa ne am imbracat am luat masina si ne am dus direct la dristor. le am luat impachetate si ne am dus sa le mancam in parc la herstrau undeva pe la 4 dim! vara care tocmai a trecut s a intamplat! A fost o noapte foarte frumoasa si zbuciumata de vara!

Obisnuim sa facem escapade de genul asta mai ales vara!

1 mesaj

daca este atat de tarziu nu avem cum, chit ca am vrea :))) rontaim noi ceva dupa :D ideea este ca mi se face pofta de mancare dupa :D
ROBERTA_BRUNI Avatarul lui ROBERTA_BRUNI

5951 mesaje
Oras: craiova

De la: Georgia99, la data 2008-10-17 12:05:09daca este atat de tarziu nu avem cum, chit ca am vrea :))) rontaim noi ceva dupa :D ideea este ca mi se face pofta de mancare dupa :D

fara mincare dupa...eventual poti incerca cirese,capsuni,frisca si cam atit!
Hasta la vista, baby!
MYL Avatarul lui MYL

29 mesaje

dup sex , mi se face o pofta nebuna de....a o lua de la capat !!! si atunci sigur sexul slabeste

164 mesaje

Garantat slabeste; toti cei care sunt mai activi in sensu`-asta stiu bine ca asa e. Ramane insa o problema totusi: daca unul e prea activ si unul e prea pasiv, cel prea activ se cam stoarce de puteri substantial mai repede decat dac-ar fi ambii parteneri activi intr-o masura mai apropiata.
Regards. Radu.
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

da probabil slabeste pe unele iar pe altele le ingrasa
Fosta membra Kudika.ro
te-ai gandit mult la asta ???? wow..ce ne-ai mai elucidat ...praf ne-ai facut !!!

Orice miscare a muschilor corpului arde calorii deci si ca urcati scari,'' gradinariti '', sau faceti sex..ajuta la arderea caloriilor....spor !!!
Banshee on duty! Beware :)
Fosta membra Kudika.ro
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-26 15:42:14te-ai gandit mult la asta ???? wow..ce ne-ai mai elucidat ...praf ne-ai facut !!!

Orice miscare a muschilor corpului arde calorii deci si ca urcati scari,'' gradinariti '', sau faceti sex..ajuta la arderea caloriilor....spor !!!

eee,si ma intrebam cum sa dau burta jos daca nu exista topiku asta,ce ma faceam eu??a?AAA??? nu mai aflam niciodata cum.... tztztztztz
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-26 15:45:07
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-26 15:42:14te-ai gandit mult la asta ???? wow..ce ne-ai mai elucidat ...praf ne-ai facut !!!

eee,si ma intrebam cum sa dau burta jos daca nu exista topiku asta,ce ma faceam eu??a?AAA??? nu mai aflam niciodata cum.... tztztztztz

bine k mi ai zis sis.acus ma apuc sa urc si sa cobor scarile din bloc de vreo 10 ori...doar nu te gandesti k ma gandeam la altcv
stefania4you Avatarul lui stefania4you

24 mesaje
Oras: iasi

www.mayra.ro/frumusete-si-sanatate/la-doctor-pe-tocuri/beneficii... sper sa te ajute cu ceva doar cateva beneficii ale acestui ''sport'' .