ceaiul de slabit

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ceaiul de slabit: (1 din 1 vot)

ggeorggyyy Avatarul lui ggeorggyyy

2 mesaje
Oras: bucuresti

buna ziua...a-si dori si eu sa stiu daca ceaiurile de slabit au efecte fara regim...mancat normal.va multumesc.
Raporteaza abuz de limbaj
s26 Avatarul lui s26

115 mesaje

eu am folosit ceaiuri de slabit si chiar au functionat! mai ales ceaiul acela chinezesc antiadipos pe care il gasesri si la farmacie si la supermarket.
PISI_OANA Avatarul lui PISI_OANA

6 mesaje

da ceaiul acela verde, sau chinezesc este foarte bun...dar trebuie sa mai reduci din grasimi...mai ales prajeli...si mancat la ore foarte tarzii, in rest cate putin din fiecare e permis. Inca ceva: la unele persoane ceaiul acesta s-ar putea sa nu fie chiar cea mai potrivita optiune...dar incearca..dc vezi ca stomacul nu il accepta renuntza...nu are rost sa ti-l distrugi....pa pa si spor la teaba
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

ceaiul acesta da rezultate insa combinat si cu un regim de viata sanatos!
Incerca sa nu abuzei de el si totul va fi in regula.
Multa bafta la dat kg jos!

1 mesaj

da fetelor, cum sa nu, beti ceaiul , k face foaaaaaarte bine
si eu am baut si sincer te ajuta numai daca nu exagerezi cu mancatul, in cele din urma am renuntat la el findca nu aveam destul timp pe care sa mi-l petrec pe buda
iulia_expert Avatarul lui iulia_expert

18 mesaje
Oras: timisoara

De la: mka22, la data 2008-11-06 14:08:09da fetelor, cum sa nu, beti ceaiul , k face foaaaaaarte bine
si eu am baut si sincer te ajuta numai daca nu exagerezi cu mancatul, in cele din urma am renuntat la el findca nu aveam destul timp pe care sa mi-l petrec pe buda

mai ales daca si lucrezi direct cu clientii...
akcent_oana2006 Avatarul lui akcent_oana2006

2 mesaje
Oras: botosani

am folosit si ceaiuri..dar nu prea au mers...dar miam cumparat da la o firma bio un suc pe baza de plante ...si in vreo 2 sapt am slabit vreo 6 kg

1 mesaj

makr putina miscare si sa nu mai mananci dupa ora 5 seara
gabryele_2005 Avatarul lui gabryele_2005

10 mesaje

buna fetelor sunt gabi si pe mine ma intereseaza slabitul va zic eu daca vreti sa slabiti ceai verde adipos un pic de regim dulciuri nu gras nu alcool nu paine nu apoi pastile REDUCTIL 15 dar cititi prospectul e putin periculos dar da randament in 4 luni am slabit 6 kg nu e putin pastelele astea taie pofta de mancare succes
iuscas Avatarul lui iuscas

2 mesaje
Oras: iasi

Ceaiul este bun , cel anti-adipos , cel putin la mine intotdeauna a dat randament, chiar si fara miscare, si cu mancat serios adica niciun regim alimentar. Dar aici depinde de metabolism, si cat poate suporta stomacul fiecaruia. Am incercat si cu pastilutza cu taratze si va rog fetelor, nu incercati asa ceva, fiecarui pacient sau prieten care ma intreaba recomand sa nu ia asa ceva, pt ca ulcerul este la doar 2 pastilutze distanta. Va pup si spor la slabit sau intretinut siluete!
elly_postolache Avatarul lui elly_postolache

18 mesaje

da,reductyl15 este foarte bun dar are multe contraindicatii
erikahd2008 Avatarul lui erikahd2008

552 mesaje
Oras: hunedoara

stiam ca ceaiul are efect dar nu am luat reductil am sa ancerc si eu
erika
micutadaria Avatarul lui micutadaria

96 mesaje
Oras: calarasi

Depinde de metabolismul fiecaruia,eu am baut foarte mult ceai verde antiadipos si nu am ajuns la nici un rezultat si mai ales fara regim sigur nu faci nimic
numai un prost poate sa critice,sa condamne si sa planga-si majoritatea prostilor o fac DALE CARNEGIE
micutadaria Avatarul lui micutadaria

96 mesaje
Oras: calarasi

Si la cei 16 ani ai tai sa bei ceai de slabit,mai bine consulta un medic..
numai un prost poate sa critice,sa condamne si sa planga-si majoritatea prostilor o fac DALE CARNEGIE
elly_postolache Avatarul lui elly_postolache

18 mesaje

buna seara tuturor celor care vor sa slabeasca;foarte bun este ceaiul chinezesc,ceaiul de la naturavit[special ptr slabit],darnu incercati;ci cumparati-va gelul ALOE VERA PTR SLABITsi ve-ti vedea atunci cum slabiti.este destul de scump dar merita.
adriana_elisa2003 Avatarul lui adriana_elisa2003

31 mesaje

www.da-slabire.ro intrati si nu va mai chinuiti sa slabiti akolo aveti solutia
Fosta membra Kudika.ro
De la: ggeorggyyy, la data 2008-09-28 17:20:27buna ziua...a-si dori si eu sa stiu daca ceaiurile de slabit au efecte fara regim...mancat normal.va multumesc.

nu!
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
Fosta membra Kudika.ro
Din cate imi aduc eu aminte, s-au deschis niste camere din astea sofisticate, pline cu masinarii fioroase...tragi de ele, te agiti, transpiri... Aaaaaaaaaaaaa, Gym se numesc...stupid me! Da. Am auzit ca sunt bune (am tot intrebat ca mi-a fost frica sa incerc ). Mai bine stau pe canapea, beau ceai, si continui sa fac topicuri. Sigur o sa slabesc asa!
I have an angel on my shoulder, but a devil in my hand ;)
butterfly_sound_of_love Avatarul lui butterfly_sound_of_love

310 mesaje

Poti incepe cu un pic de aerobic.Pe urma umbli putin si la alimentatie,abia ultimul adaugi ceaiul.Te ajuta doar pt eliminarea toxinelor din organism....... doar cu ceaiul nu slabesti niciodata.
Cind 2 oameni se despart de ce o fac doar fizic si sufleteste ramin legati toata viata? poate ca unul din ei iubeste mai mult,poate celalalt nu si-a dorit finalul acesta,poate spera intr-o impacare....Semtimente mai sunt,de compromisuri nu poate fi vorba....nici unul nu mai e dispus sa faca....ce sa-i spui inimii care spera.... cind ratiunea iti spune ca totul s-a sfirsit si e bine sa pui punct ..... Sa o iei pe alt drum caruia nu-i cunosti coordonatele,nu stii unde duce,nu stii la cine duce,daca e drumul bun,daca va fi alt esec?Ce sa faci cu multele ore pe care altadata vroiai sa le transformi in zile ,sa fie mai multe,sa nu se mai termine....azi ai atita timp pe care trebuie sa-l umpli doar cu amintiri,unele frumoase,unele dureroase....Stai si te privesti si-ti spui ca nu esti nici urita,nici proasta,ca nu esti nici prima si nici ultima care trece printr-o despartire ,ca a fost o experienta a vietii,ca esti mult mai matura.....mult mai puternica sa o iei de la capat....Si daca nu poti?CE SA FACI ? Timpul trece .....al meu a stat in loc !
Fosta membra Kudika.ro
Pentru slabire cea mai buna solutie sunt produsele de control al greutatii de la Herbalife.
Alimentarea sanatoasa este o deprindere pe care o poti construi zi de zi si fara sa-ti dai peste cap metabolismul.
Daca esti interesata ma poti contacta pe nutritiesanatoasa@live.com pentru programarea unei evaluari wellness si stabilirea unui program de ingrasare personalizat.