Setari Cookie-uri

Help me!!!

salutare tuturor!!! vreau si eu un sfat
sunt balanta, am 20 de ani, ma aranjaza totul in viata, in afara de viata mea personala.....
sunt tare la capitolul "decizia reusita" oriunde si oricind, numai nu in cazul cind tine de alegerea unui suflet pereche
pretutindeni sunt inconjurata de atentia masculina, imi place faptul acesta, nu neg, dar cu toate acestea nu pot decide ce tip de persoana vreau pentru mine
mereu am de ales intre 2-3 persoane, si chiar daca optez pentru vreun candidat la scurt timp imi dau seama ca nu este ceea ce am vrut.........
ce ma fac in cazul dat?
mai exista oare persoane cu asa o problemuta?
thanks
lesya
Postat pe 2 Octombrie 2008 17:21
E mult pana gasesti vreunu sa-ti puna capac!Daca nu ai gasit pana aq inseamna ca nu te-a atras cu adevarat persoana respectiva..dar pana la urma urmei vei gasi unul pe gustul tau
lady_gaga_01
Postat pe 2 Octombrie 2008 23:03
Cred ca e complicat pana gasesti baiatul ideal.

Si eu am fost in aceasta situatie si am ajuns la o idee care nu a fost tocmai buna: sa renunt la ideea de a avea o relatie , sa ma concentrez asupra altor lucruri .
Cand m-am asteptat mai putin , a aparut actualul meu prieten .Avem o relatie de un an si 8 luni si am luat-o de jos , eu nu ii dadeam atentie absolut deloc( de altfel , nimanui nu dadeam atentie in acea perioada) . A insistat foarte mult . Viata si anumite " coincindente" ne-a adus impreuna!

Deci , nu cauta in toate directiile " baiatul perfect". Nu exista , la fel cum nu exista " femeia perfecta". Cu totii avem defecte , dar cineva ti se va potrivi cu adevarat.Iti vei da seama cand il vei cunoaste
Alinusha1
Postat pe 7 Octombrie 2008 19:17
Atunci nu te mai gindi atit la aceasta. Pur si simplu traieste-ti viata, caci timpul o sa arate ce iti doresti cu adevarat si de ce anume ai nevoie.
Atunci cind toti cei pe care ii ai in jur acum,toate atentiile pe care le ai la moment au sa dispara, nici nu o sa observi cind ramine o singura persoana linga tine si care iti este alaturi indiferent de situatie :)
Iar cit despre perfectiune...un barbat devine perfect atunci cind ii iubesti defectele :)
Iryshka
Postat pe 31 Octombrie 2008 21:49
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 29 Decembrie 2008 19:52
Postat pe: 2 Octombrie 2008, ora 23:03 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde

E mult pana gasesti vreunu sa-ti puna capac!Daca nu ai gasit pana aq inseamna ca nu te-a atras cu adevarat persoana respectiva..dar pana la urma urmei vei gasi unul pe gustul tau.Are dreptate.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 5 Martie 2009 14:56
De la: lesya, la data 2008-10-02 17:21:43salutare tuturor!!! vreau si eu un sfat
sunt balanta, am 20 de ani, ma aranjaza totul in viata, in afara de viata mea personala.....
sunt tare la capitolul "decizia reusita" oriunde si oricind, numai nu in cazul cind tine de alegerea unui suflet pereche
pretutindeni sunt inconjurata de atentia masculina, imi place faptul acesta, nu neg, dar cu toate acestea nu pot decide ce tip de persoana vreau pentru mine
mereu am de ales intre 2-3 persoane, si chiar daca optez pentru vreun candidat la scurt timp imi dau seama ca nu este ceea ce am vrut.........
ce ma fac in cazul dat?
mai exista oare persoane cu asa o problemuta?
thanks


dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Martie 2009 16:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
APEL CATRE TOTI MEMBRII KUDIKA !!!!!!!!!!!!! 17 De la: kudika320782 20 Iulie 2011 23:42
cursuri-belly dance ,aqua gym, atestat fitness,antrenor personal, dans, tae bo 5 De la: kudika321610 15 Septembrie 2010 14:22
hello 22 De la: _oktober_ 27 Iulie 2009 23:00
Seria 7 si iubitul meu 119 De la: dandanaua_reloaded 4 Iulie 2009 19:03
cine poate sa-mi recomande........ 3 De la: iulia069834 6 Noiembrie 2009 11:50