Setari Cookie-uri

Da-mi fantasme o multime ...


Vreau cat mai multe fantezii sexuale. Dati drumul la imaginatie. Fara texte de genul : s-a mai discutat pe alt topic,etc. Stiu ca s-o mai fi discutat dar poate mai au oamenii idei noi, nu ?

Hai sa insiram fanteziile si apoi sa facem un top al preferintelor si castigatoarei sa ii dam un premiu fictiv de genul : intra pe link-ul urmator si o sa te simti mai bine

Pa.

Postat pe 30 Septembrie 2008 16:27
www.fantezii.com

spor la citit

apropo trebuie sa-ti faci cont ca sa le poti citi
anderson
Postat pe 30 Septembrie 2008 16:30
da' cele fara fantezii nu primesc macar un premiu de consolare?

Postat pe 30 Septembrie 2008 16:32

Mda, ma asteptam la cate un raspuns de genul citeste nu stiu unde. Eram curioasa ce fantezii are lumea pe aici, ca sa fiu mai explicita ma interesa ce le mai trece prin cap fetelor de pe aici.
Legat de site-ul mai sus amintit iti urez spor la citit draga baietzash dar nu ma interesa parerea ta, pana la urma e un site pentru femei iar eu una nu inteleg ce cauti tu pe site-uri de genul asta. Sau esti si tu una dintre noi ?

Oricum, daca nu are lumea chef presupun ca nu are rost sa ma agit eu sa scot cu forta marturisiri.

Pa.

Postat pe 1 Octombrie 2008 16:21

Cred ca putem da si premii de consolare

Postat pe 1 Octombrie 2008 16:25
draga mea ....scuza-ma dar n-am fazut semnul pe acest site sau forum unde sa scrie :Interzis barbatilor.

Ti-am dat acel site pt ca-ti spun de acum acest topic este ca si mort nu prea o sa gasesti lume care sa-ti zica ce fantezii au.
anderson
Postat pe 1 Octombrie 2008 17:14

Mda... Pana la urma nimic nu e interzis dar avand in vedere tematica discutiilor de pe un site dedicat femeilor nu prea vad de ce curiozitatea masculina nu se poate opri. Sincer, nu cred ca exista prea multe femei care isi fac conturi pe site-uri dedicate barbatilor, indiferent de discutiile abordate.

Legat de site-ul sugerat de catre tine, am inteles idea dar cum am mai spus nu eram interesata de povesti cu tenta de scenariu de mana a doua postate pe un site dedicat ci eram curioasa de parerile mult mai personale a unor femei care apar constant pe un site cu tematica general feminina.

In rest, toate bune si frumoase, nu trebuie sa imi fac rating sau ceva de gen, asa ca nu voi suferi prea mult daca topic-ul asta nu are viitor aici.

Pa.

Postat pe 2 Octombrie 2008 17:33
De la: anderson, la data 2008-10-01 17:14:46draga mea ....scuza-ma dar n-am fazut semnul pe acest site sau forum unde sa scrie :Interzis barbatilor.

Ti-am dat acel site pt ca-ti spun de acum acest topic este ca si mort nu prea o sa gasesti lume care sa-ti zica ce fantezii au.


ete ma gasii io...

mie mi-ar place .... in padure si sa fac pe scufita rosie.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Octombrie 2008 18:00
De la: ArtemisArrow, la data 2008-09-30 16:27:36
Vreau cat mai multe fantezii sexuale. Dati drumul la imaginatie. Fara texte de genul : s-a mai discutat pe alt topic,etc. Stiu ca s-o mai fi discutat dar poate mai au oamenii idei noi, nu ?

Hai sa insiram fanteziile si apoi sa facem un top al preferintelor si castigatoarei sa ii dam un premiu fictiv de genul : intra pe link-ul urmator si o sa te simti mai bine

Pa.


stii, tu ne ceri sa ne expunem noi fanteziile
dar de ce nu inecepi tu?
puterea exemplului este mai mare decat o impunere

p.s. : pa
Patricianul
Postat pe 2 Octombrie 2008 18:27
din cate stiam eu un topic trebuie dezvoltat prin prisma titlului nu orgoliului ce se afla in noi toti..daca doriti sa va certati, spor, dar in alta parte...nu cred k are vreo relevanta faptul k e un barbat printre noi,ci consider ca e un lucru bun...pluriperspectivismul e intotdeauna un lucru bun... cat despre topic...fanteziile deja nu mai sunt ceva nou din punctul meu de vedere...au devenit un cliseu, o banalitate... been there done that...daca apare totusi vreo idee noua as vrea sa fiu tinuta la curent nu'mi place sa raman in urma...
o zi frumoasa in continuare
coffeeaddictedjunkie
Postat pe 27 Octombrie 2008 10:48
nu sunt eu o experta in asa cva dar am si eu niste fantezii mai cumintele asa: sa o fac in ploaie, cu vreun prof dragut , cu un necunoscut.
sanse de indeplinire 0,00%
little_duck
Postat pe 28 Octombrie 2008 16:28
e veche provocarea dar e interesanta...si ce daca isi dau si barbatii cu parere asa poate aflam si ce le-ar place lor sa facem....
fantezii inseamna sa nu se fi indeplinit dar eu zic sa spunem si fantezii indeplinite...
cum ar fi sexul cu inca doua persoane,nu conteaza ,doi barbati sau un barbat si o femeie ..necunoscuti fireste dar atragatori...eu cred ca daca exista atractie iti poti pune orice fanezie in practica...
NICOLLE66
Postat pe 31 Octombrie 2008 15:10
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-02 18:00:45
De la: anderson, la data 2008-10-01 17:14:46draga mea ....scuza-ma dar n-am fazut semnul pe acest site sau forum unde sa scrie :Interzis barbatilor.

Ti-am dat acel site pt ca-ti spun de acum acest topic este ca si mort nu prea o sa gasesti lume care sa-ti zica ce fantezii au.


ete ma gasii io...

mie mi-ar place .... in padure si sa fac pe scufita rosie.....





nebunatica mica si cu cine te joci ? cu lupul sau cu vanatorul ?

Postat pe 31 Octombrie 2008 16:25
mie mi-ar placea de-a politistul si de-a infractoarea

Postat pe 31 Octombrie 2008 16:25
fantasme=halucinatie,fantoma,vedenie.....so....
de cate ori deschis ochii vad fantoma de la opera ..o ffi bn,o fi rau.....
...fantezie?......hmm......as vrea sa o fac pe luna....oare mi s-o implini?

Postat pe 31 Octombrie 2008 16:28
De la: Georgia99, la data 2008-10-31 16:25:32mie mi-ar placea de-a politistul si de-a infractoarea

mda...nu e rau..asta e o idee....cred ca si mie mi-a placea sa fiu o infractoare prinsa si pusa cumva sa spuna adevarul...
sau scufita ...eu as opta si pt lup si pt vanator...in acelasi timp...?
NICOLLE66
Postat pe 31 Octombrie 2008 17:48
De la: NICOLLE66, la data 2008-10-31 15:10:40e veche provocarea dar e interesanta...si ce daca isi dau si barbatii cu parere asa poate aflam si ce le-ar place lor sa facem....
fantezii inseamna sa nu se fi indeplinit dar eu zic sa spunem si fantezii indeplinite...
cum ar fi sexul cu inca doua persoane,nu conteaza ,doi barbati sau un barbat si o femeie ..necunoscuti fireste dar atragatori...eu cred ca daca exista atractie iti poti pune orice fanezie in practica...


Scuze, pentru a pune ceva cat de cat in parctica (!) inainte de orice alte conditii ai putea pune, cea de baza este sa ~ se potriveasca la pat (ca sa o spun intr-o forma mai delicata).
Si de abia apoi orice altceva iti mai doresti

Sa nu uiti nici o data ingredientul de baza cand incepi sa ''gatesti''. Altfel orice mirodenii sunt de prisos
agoldfish
Postat pe 3 Iulie 2009 04:03
uof....ne pui sa zicem aici ganduri intuecate... dar totusi...cea mai nebuna fantezie kre am avuta a fost sa o fac in valurile marii la ore tarzii in noapte...sa simti ,vorba aia , (scuzati expresia ) cum iti intra valu in fund ! si am avut norocul de a plek luna trecuta la mare dintr'o prostie.nu stiam unde sa bem cafeaua !! si depa atata mers pe drumuri cu masina...ne'am gandit sa ne ducem la mare.. senzatia e tare.e demonstrat k barbatii rezista mult mai mult. asta o zic din experienta !!
lilutza09
Postat pe 24 Iulie 2009 15:19
oau..am si eu o fantezie sa fiu Katie Price sa stau macar o zi cu Peter Andre
pamela_1
Postat pe 24 Iulie 2009 15:42
De la: Arsena, la data 2008-10-31 16:25:32mie mi-ar placea de-a politistul si de-a infractoarea

bad girl............
angelxxx2010
Postat pe 31 Iulie 2009 02:35
o asistenta verry bad ...fac injectii puternice..ia durerea repede
cristiana_cris
Postat pe 31 Iulie 2009 12:09
L-ai vazut pe tipul de la laborator ????? Iuhhhuiii
_oktober_
Postat pe 31 Iulie 2009 12:29
nu unde-i?
cristiana_cris
Postat pe 31 Iulie 2009 13:13
in laborator....bineinteles ......si noptea e singuuuurrr...atat de singuuuur
_oktober_
Postat pe 31 Iulie 2009 14:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pozitii sexuale 22 De la: greierash_is_back 18 Noiembrie 2009 14:24
Jucarii sexuale Spankadoo 66 De la: rondina 6 Noiembrie 2013 09:45
tu cum te masturbezi ? 220 De la: kudika073785 10 Octombrie 2009 13:28
dubla penetrare 58 De la: cristiana_cris 6 Octombrie 2009 12:42
Sexul anormal si sanatatea 159 De la: kudika225134 5 Iulie 2010 08:36