Setari Cookie-uri

estetica genitala

Zicea ceva de heaven666
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 10:18
Da' vezi ca m-am uitat eu ieri si e supernasol! Ti se face greatza...
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 10:19
multam..aku ma uit sa vedem..si vin q constatari...
mamaia
Postat pe 9 Octombrie 2008 10:34
aoleu...doamne..mai bine nu ma uitam..cati ciudati exista pe pamant..mare ti-e gradina doamne..si multi ti-au sarit gardu'
mamaia
Postat pe 9 Octombrie 2008 10:40
De la: mamaia, la data 2008-10-09 10:14:00
De la: helloyoana10, la data 2008-10-06 15:26:01Am intrat pe site-ul unui medic chirurg estetician,siiii avea o foarte bogata galerie foto cu toate operatiile pe care le-a facut.fameilor cat si barbatilor,in diferite zone ale corpului.Insa am avu surpriza sa descopar ca se fac operatii estetice si in zona genitala..Erau si cateva poze cu "pasarici"..cum aratau inainte si dupa.Voi ce parere aveti despre acest tip de operatie...a-ti avea curaj sa o faceti?




am auzit si yo d asa ceva doar k n am vazut niciodata...poti sa mi dai si mie numele site.ului..sunt tare curioasa c arata acolo



care?site-ul medicului estetician unde am vazut pasaricile operate?cauta "bendis medical" sau dr. Radu Voicu. si te uiti pe poze.Majoritatea sunt su implant mamar cu silicon,dar o sa dai si de labioplastii.
Dar daca zici de heaven 666,la ala tre sa cauti mai mult respectivele poze cu pasarici urate..sau scrie in bara de cautare si poate sari direct la ele.
lil_devil
Postat pe 9 Octombrie 2008 12:02
Tocmai eu,invat loooooomea la prostii!!!!!!!he,he
lil_devil
Postat pe 9 Octombrie 2008 12:03
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-06 17:09:35
De la: Lucia1971, la data 2008-10-06 16:49:06Hai, mai fii serioasa! Cum sa te faci de ras? Ca daca nu lucrezi in domeniul medical sau nu te-ai lovit de probleme, de unde sa le stii?
Sincer, nu stiu cat costa pentru ca asemena operatii nu se practica oficial in clinica. Eu lucrez intr-o clinica de urgenta unde femeia ajunge doar daca are o problema serioasa, nu daca i se nazare ca are nevoie de labii mai mici... A, ce zicea Dandanaua mai sus vis a vis de reconstructia genitala la femeile cu uter cazut, asta este o problema serioasa pentru ca exista riscul aparitiei unor complicatii care pot duce chiar la cancer de col uterin, dar ca o problema acuta este faptul ca femeia aia face pipi pe ea. De aia asemenea cazuri se opereaza frecvent fara sa se tina cont ca sunt in fond tot operatii estetice printre altele...


prietena mea cea mai buna s-a operat de o astfel de problema. tocmai pt ca in urma unui control destul de banal.... medicul a bagat-o in sperieti cu ce se poate intampla.
nu mai spun ca vreo 2 saptamani nu am lasat-o sa ridice nici macar o sticla de apa....

ioana , am facut haz de necaz pt a nu mi se pare coresc sa corectezi un defect ... ca si inexistent ..mai bine corectezi unul care se vede care deranjeaza etc asta referitor la deviatia de sept .... sau o arsura sau alte mii de chestii care chiarmerita corectate ,te fac sa iti recapeti increderea pierduta(daca exista asa ceva) sau vreu sentiment de inferioritate..... asta daca ai alege de exemplu sa iti maresti sanii....
dar ...ce mama masii sa faci operatie la labii mi se pare putintel deplasat.... oricum intr-o prportie imensa de timp sta acoperita.....


tocmai pe site-ul domnului doctor estetician explica cum ca unele femei au labiile atat de mari ca se vede prin slip ca o proeminenta,sau ca le da discomfort fizic,nu pot merge pe bicicleta,sau stare de frustrare in fata partenerului de pat.Sau mai e un caz am vazut...e vorba de pielea in exces din jurul clitorusului,care impiedica excitatia sexuala....Deci....exista motive...nu doar fitze.
lil_devil
Postat pe 9 Octombrie 2008 12:15
De la: mamaia, la data 2008-10-09 10:40:39aoleu...doamne..mai bine nu ma uitam..cati ciudati exista pe pamant..mare ti-e gradina doamne..si multi ti-au sarit gardu'


daaa,exact asa am zis si eu.Nu-mi vine sa cred unde poate ajunge omul cu imaginatia....Iti dai seama cat de plictisiti sunt astia,de au ajuns sa faca chestii d-astea extreme.
lil_devil
Postat pe 9 Octombrie 2008 12:20
adistefi1970
Postat pe 9 Octombrie 2008 21:49
am vazut saptamanile trecute pe discovery, la emisiunea aia de la miezul noptii cu operatii estetice o interventie de genul asta in care iti arata detailat cum iti pune si o punguta micuta cu lichid rosu, iar mai apoi la cateva zile am vazut un reportaj despre femeile musulmance care recurg adesea la asemenea interventii.
mymy_shor
Postat pe 10 Octombrie 2008 09:42
De la: helloyoana10, la data 2008-10-09 12:20:29
De la: mamaia, la data 2008-10-09 10:40:39aoleu...doamne..mai bine nu ma uitam..cati ciudati exista pe pamant..mare ti-e gradina doamne..si multi ti-au sarit gardu'


daaa,exact asa am zis si eu.Nu-mi vine sa cred unde poate ajunge omul cu imaginatia....Iti dai seama cat de plictisiti sunt astia,de au ajuns sa faca chestii d-astea extreme.



iti ms k mi ai dat acel site al dr.voicu,am vazut cateva poze cu operatii la organul genital k sa zic asa..dar sincer nu mi s.a parut nici una dintre ele k aveau labiile atat d mari inkt sa fie f complexate si sa necesite operatia..insa..este important cum t simti cu tine insusi..sa n -ai complexe,fie alea si la pasarica spre ex aku cativa ani eram complexata k aveam o cicatrice mica d fapt era o pata p umar si dak n am fost l doctori de si aku m-ai simt mirosul de spital..ii ms lu d.zeu km dat peste un doctor care mi a deschis mintea..si aku am scapat d orice fel d complex...
mamaia
Postat pe 10 Octombrie 2008 10:40
De la: mymy_shor, la data 2008-10-10 09:42:56am vazut saptamanile trecute pe discovery, la emisiunea aia de la miezul noptii cu operatii estetice o interventie de genul asta in care iti arata detailat cum iti pune si o punguta micuta cu lichid rosu, iar mai apoi la cateva zile am vazut un reportaj despre femeile musulmance care recurg adesea la asemenea interventii.


da? p-asta n-o stiam.Si banuiesc ca femeile musulmance o fac pentru ca au facut sex inainte de casatorie cu alt barbat decat cel caruia este vanduta,promisa...nu?stiu ca in noaptea nuntii femeia tre sa se duca cu barbatul sa faca sex iar el apoi tre sa arate familiei prosopul patat de sangele ei,drept dovada ca a fost virgina. cultura asta a lor...e o porcarie.Dar ce se face femeia mulsumana daca nu-i curge sange,desii este virgina?Mie nu mi-a curs nimic...daca eram mulsumana...ce se intampla cu mine?
lil_devil
Postat pe 10 Octombrie 2008 17:27
De la: helloyoana10, la data 2008-10-10 17:27:54
De la: mymy_shor, la data 2008-10-10 09:42:56am vazut saptamanile trecute pe discovery, la emisiunea aia de la miezul noptii cu operatii estetice o interventie de genul asta in care iti arata detailat cum iti pune si o punguta micuta cu lichid rosu, iar mai apoi la cateva zile am vazut un reportaj despre femeile musulmance care recurg adesea la asemenea interventii.


da? p-asta n-o stiam.Si banuiesc ca femeile musulmance o fac pentru ca au facut sex inainte de casatorie cu alt barbat decat cel caruia este vanduta,promisa...nu?stiu ca in noaptea nuntii femeia tre sa se duca cu barbatul sa faca sex iar el apoi tre sa arate familiei prosopul patat de sangele ei,drept dovada ca a fost virgina. cultura asta a lor...e o porcarie.Dar ce se face femeia mulsumana daca nu-i curge sange,desii este virgina?Mie nu mi-a curs nimic...daca eram mulsumana...ce se intampla cu mine?




Postat pe 10 Octombrie 2008 18:58
De la: helloyoana10, la data 2008-10-10 17:27:54
De la: mymy_shor, la data 2008-10-10 09:42:56am vazut saptamanile trecute pe discovery, la emisiunea aia de la miezul noptii cu operatii estetice o interventie de genul asta in care iti arata detailat cum iti pune si o punguta micuta cu lichid rosu, iar mai apoi la cateva zile am vazut un reportaj despre femeile musulmance care recurg adesea la asemenea interventii.


da? p-asta n-o stiam.Si banuiesc ca femeile musulmance o fac pentru ca au facut sex inainte de casatorie cu alt barbat decat cel caruia este vanduta,promisa...nu?stiu ca in noaptea nuntii femeia tre sa se duca cu barbatul sa faca sex iar el apoi tre sa arate familiei prosopul patat de sangele ei,drept dovada ca a fost virgina. cultura asta a lor...e o porcarie.Dar ce se face femeia mulsumana daca nu-i curge sange,desii este virgina?Mie nu mi-a curs nimic...daca eram mulsumana...ce se intampla cu mine?


Te omora Ahmed. Sau tatal tau. Sau unul dintre frati. Ceva pe-acolo. Au fost omorate fete banuite ca nu sunt virgine (la autopsie s-a dovedit ca eram), deci n-ai avea nicio sansa.
Kathara
Postat pe 10 Octombrie 2008 20:25
اللعنة عليك. انك الرومانية الخنازير بغيضة. ولهذا السبب لا أحد يريد الخاص بك

Postat pe 11 Octombrie 2008 06:13
pentru helloyoana 10: deviatia de sept nu are nici o legatura cu zona genitala ci cu nasul...apare atunci cand osul sau cartilagiul nazal nu...sta drept...sau este "deviat" cu alte cuvinte..
lulu_gavrila
Postat pe 11 Octombrie 2008 11:21
De la: Lucia1971, la data 2008-10-06 16:32:50Iris, e ca si cand pui celofan pe un borcan cu muraturi. Pe acelasi borcan poti sa pui de mai multe ori celofan. Si de fiecare data il intepi cu cutitul. E cam la fel. O femeie poate trece prin himenoplastie de mai multe ori, dar nu la acelasi medic ginecolog ca o data o repara, da' a doua oara... se cheama nesimtire... Dupa ce femeia naste un copil, se rup definitiv carunculii himenali (gen resturile de celofan de pe marginea borcanului) si nu se mai poate face himenoplastie.
Avantaj eu care am nascut prin cezariana. Deci, daca ma marit maine, ma fac din nou virgina!
ioi, sper ca ai inteles ce am vrut sa zic...


ha,ha....acum am vazut comentariul. paiiii,te faci virgina,si pe urma te intreaba viitorul sotul: copilul cum l-ai conceput....pe unde?
lil_devil
Postat pe 11 Octombrie 2008 11:49
lulu eu am pomenit de deviatia de sept... referindu-ma ,desigur, ca mi se pare totusi o problema demna de rezolvat in locul unei operatii genitale daca nu exista al motiv decat... labii prea mari.
pan' la urma a inteles ioana care-i baiul cu deviatia de sept....

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 11:50
De la: lulu_gavrila, la data 2008-10-11 11:21:23pentru helloyoana 10: deviatia de sept nu are nici o legatura cu zona genitala ci cu nasul...apare atunci cand osul sau cartilagiul nazal nu...sta drept...sau este "deviat" cu alte cuvinte..


da..merci! am aflat intre timp ce este deviatia de sept
lil_devil
Postat pe 11 Octombrie 2008 11:53
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 11:50:38lulu eu am pomenit de deviatia de sept... referindu-ma ,desigur, ca mi se pare totusi o problema demna de rezolvat in locul unei operatii genitale daca nu exista al motiv decat... labii prea mari.
pan' la urma a inteles ioana care-i baiul cu deviatia de sept....



dandanaua,ce mai faci?iar a aparut scaiul.ai vazut?
lil_devil
Postat pe 11 Octombrie 2008 11:55
daaaa de data asta cred ca are alt program...cred ca a ramas total nesatisfacut de tibi si acu iar bantuie kudika.

mai sa vezi si sa nu crezi....

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 11:57
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 11:57:50daaaa de data asta cred ca are alt program...cred ca a ramas total nesatisfacut de tibi si acu iar bantuie kudika.

mai sa vezi si sa nu crezi....




dar e ala care zicea ca e american, nu? e aceeasi persoana cu tibisor.mi-a comentat pozele...mi-a zis ca sunt un vampir...si multe alte chestii.dar le-am sters
lil_devil
Postat pe 11 Octombrie 2008 12:02
da este acelasi...in cautarea identitatii

Postat pe 11 Octombrie 2008 12:04
buna.in pitesti existan asa cv?
kudika069456
Postat pe 18 Septembrie 2009 15:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sexul anal 53 De la: andra_05 31 August 2009 09:07
O seara cat mai romantica. 79 De la: andy_zanika 24 Iulie 2009 15:13
something new.... why not 1 De la: like_angelll 9 Noiembrie 2008 01:31
Ce parere aveti daca ... ? 33 De la: Naz_13 2 Septembrie 2014 08:18
Melodii pe care sa faci dragoste? 103 De la: felixcat 11 Decembrie 2009 23:21