Setari Cookie-uri

incepu bun......

buna ziua toturor...
Am si eu o nelamuriere...mare..mare.
Ce urmaresc barbatii de regula de la o femeie? Imi pun problema asta de cativa ani....pt ca in tot acest timp am avut ocazia sa cunosc o sumedenie de barbati(totul se rezuma la plimbari, conv telefonice, intalniri...dar pana la rel intime (ma rog..poate asta e si motivul despartirilor..dar asta e!)).
Ideea este ca...in primele saptamani era totul ok din partea lor...apoi...gata, dispareau ca indivizii in ceata, fara nici un motiv.Bine pot zice k eu cum eram la inceput eram si la sfarsit..dar totusi de ce plecau asa....fara sa ma lamureasca.Nu pot zice ca nu am defecte sau sunt perfecta.Sunt un om normal cu bun simt si care stie ce vrea.
Imi pun problema k poate eu sunt de vina, dar tot nu ma conving.Am incercat sa ma schimb...dar tot la fel se intimpla.
Ce poate fi ??
Va multumesc...
chery
Postat pe 7 Octombrie 2008 12:34
Dar CE astepti tu la o relatie la vârsta de 26 de ani?

Sau cum ti-o inchipui tu?

Poate idealurile tale nu sunt compatibile cu dorintele lor

Mai spui ca tu te comporti LA FEL la inceput pina la sfirsit. Deci distanta, îi tratezi ca pe amici? Nu evoluezi in comportament? Nu le arati ca te intereseaza persoana lor?

Pai eu de as fi barbat mi-as dori de la o femeie "cat mai multe intimitati"
Full_Metal_Jacket
Postat pe 10 Octombrie 2008 10:28
asta nu am mai auzit-o , sa ai parte de barbati care dispar ca magarii in cata cand e vorba de sex.

Postat pe 10 Octombrie 2008 12:44
De la: chery, la data 2008-10-07 12:34:54buna ziua toturor...
Am si eu o nelamuriere...mare..mare.
Ce urmaresc barbatii de regula de la o femeie? Imi pun problema asta de cativa ani....pt ca in tot acest timp am avut ocazia sa cunosc o sumedenie de barbati(totul se rezuma la plimbari, conv telefonice, intalniri...dar pana la rel intime (ma rog..poate asta e si motivul despartirilor..dar asta e!)).
Ideea este ca...in primele saptamani era totul ok din partea lor...apoi...gata, dispareau ca indivizii in ceata, fara nici un motiv.Bine pot zice k eu cum eram la inceput eram si la sfarsit..dar totusi de ce plecau asa....fara sa ma lamureasca.Nu pot zice ca nu am defecte sau sunt perfecta.Sunt un om normal cu bun simt si care stie ce vrea.
Imi pun problema k poate eu sunt de vina, dar tot nu ma conving.Am incercat sa ma schimb...dar tot la fel se intimpla.
Ce poate fi ??
Va multumesc...


E foarte bine ca ai cunoscut, nu prea le inteleg pe fetele astea care stau in casa si se plang pe urma ca sunt singure.

Experienta mea nu este foarte mare, dar este de bun simt (zisei eu).

Eu as fi pus mana pe telefon sa-l intreb pe respectiv care-i problema (bine, nu de la primul ca ar fi intervenit orgoliul, sar la un moment dat as fi cedat).

Dar nu te mai cauta niciunul, nci dupa ceva timp?
Kathara
Postat pe 10 Octombrie 2008 12:51
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 12:44:34asta nu am mai auzit-o , sa ai parte de barbati care dispar ca magarii in ceata cand e vorba de sex.

Nici eu!
Poate doar- daca fac parte din "comunitatea gay" :
Pe de alta parte, insa, e posibil ca tu sa nu le fi dat nici un fel de semnal - nici ca- nici ca;
Citez" eu sunt la fel si la inceput si la sfarsit"
Asta suna a "piatra"- sau a neimplicare ( ca sa fiu mai explicit) din partea ta;
Cred ca oricui- daca i se intampla ca don`soara sa se comporte fix- la -fel - si la prima intalnire- si la a 5-a sa se gandeasca bine- daca vrea sa se mai intalneasca cu un poster din vitrina;
Sau...poate nu-i asa;
Deschide-ne tu capul!
G_I_JOE
Postat pe 20 Mai 2009 09:32
Gata?
S-a rezolvat duduca cu baietii?
Bravos! Deci, totusi lumea...face sex! :-))
G_I_JOE
Postat pe 29 Mai 2009 10:15
stai sa il intreb..revin...
roz5blue6lila7
Postat pe 29 Mai 2009 10:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Il iubesc la nebunie....dar pentru ca sai dovedesc trebuie sa ma culc cu el.... 86 De la: I_m_nuts2011 1 Octombrie 2010 11:10
Un tanar este cercetat de politisti pentru seductie 12 De la: BEL_AMY1 13 Aprilie 2011 15:37
Melodii lente 26 De la: Valy90 9 Martie 2011 22:44
O poveste de dragoste esuata.... 13 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 16:40
surpriza pentru el 15 De la: ctwmn 16 Octombrie 2009 19:05