Setari Cookie-uri

rog profesionistele sa dea niste "tips-uri"

^ ca bine mai zici
fluturasalb85
Postat pe 14 Noiembrie 2008 09:29
De la: anderson, la data 2008-11-07 14:48:34nicole te-ai cam plictisit de viata ta sexuala? de vrei ceva nou si neobisnuit.

fa sex intr-u taxi....

cred ca dupa ce le cam faci pe toate....nu mai pare nimik asa incitant...
nu sunt plictisita ,imi place sa fac dragoste cu iubitul meu,dar as vrea sa-l surprind cu ceva deosebit....el chiar le-a facut pe toate...iar eu vreau sa-l tin langa mine...:))
NICOLLE66
Postat pe 14 Noiembrie 2008 13:00
adica tu crezi ca numai facand sex cu el in cele mai inedite ipostaze o sa reusesti sa il pastrezi langa tine???

ioi Doamne.....ca pe asta n-o stiam....

dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Noiembrie 2008 13:01
De la: Iris4ever, la data 2008-11-07 14:57:13In metrou ...in ultimul vagon cand nu-s prea multi calatori ...tu cu fustita ..el pe scaun ...mai departe va descurcati voi ...depinde cat de ,,nesimtiti'' sunteti si cat de departe doriti sa ajungeti.

La metrou....in fata camerei de luat vederi ....fa-i un oral inainte sa vina politia sa va aresteze pe amandoi ...


In taxi mi se pare cam exagerat , exista riscul sa opreasca nenea masina sa va dea afara dezbracati ,depinde de cat de finutz e taximetristul.


sa vad filmarea la stirile de la ora 5??
NICOLLE66
Postat pe 14 Noiembrie 2008 13:02
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-14 13:01:37adica tu crezi ca numai facand sex cu el in cele mai inedite ipostaze o sa reusesti sa il pastrezi langa tine???

ioi Doamne.....ca pe asta n-o stiam....


nu ,dar conteaza si latura asta intr-o relatie,pe langa comunicare,sustinere,iubire si respect...
NICOLLE66
Postat pe 14 Noiembrie 2008 13:04
conteaza pana la momentul la care o sa te plictisesti si tu.... stai linistita .... de cele mai multe ori conteaza ce se intampla dupa...nu inainte sau in timpuil ...actului.

dupa.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Noiembrie 2008 13:06
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-14 13:06:02conteaza pana la momentul la care o sa te plictisesti si tu.... stai linistita .... de cele mai multe ori conteaza ce se intampla dupa...nu inainte sau in timpuil ...actului.

dupa.....

nu e vorba de plictisit ,rel noastra nu se bazeaza pe sex....dar pentru o viata mai frumoasa si fara frustrari e important sa ai o viata sexuala activa,si cu cat mai diverificata cu atat mai bine....
NICOLLE66
Postat pe 14 Noiembrie 2008 13:08
pai poate asa vezi tu relatia ta cu el... eu de exemplu relatia mea o vad altfel....
adica sexul e ok ,descoperim de fiecare data cate ceva nou despre noi doi...dar nu e pe primul loc, mai degraba sunt iesirile impreuna ,discutiile despre cate in luan si in stele, gatitul impreuna ....etc...adica a ma bucura defiecare clipa petrecuta in compania lui nu inseamna doar o viata sexuala activa si diversificata.
de faza asta am trecut de mult....

dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Noiembrie 2008 13:15
De la: andreia_elena, la data 2008-10-31 02:03:17Poate intre timp, nu mai ai nevoie de nici o idee..
Poate e totul ok..
Eu vin numai cu o sugestie... Ai incercat vreodata sa il surprinzi cu un corset sexy sau cu niste desouuuurriiii menite sa incinga atmosfera? Chiar daca poate nu ti-a zis pana acum, sunt sigura ca isi doreste ca partenera lui sa fie uneori "iesita din comun" .. cel putin cred ca cu totii avem fantezii
Ai vorbit vreodata cu el ce anume si-ar dori?
Poate faceti impreuna o vizita la Beathe Use.. sper sa fi scris bine
La voi poate nu e destula incredere inca pentru a va dezvalui unul altuia fantaziile. Te pot intreba de cat timp sunteti impreuna?

Toate cele bune!
Si distractie placuta



AAA CRED CA ARE 16 ani HELOOOOO????DE la varsta asta desuuri?????plus ca daca chiar are 16...cam ciudate preocupari pentru varsta ei..
BERBEACA
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:37
De la: BERBEACA, la data 2008-11-14 17:37:04
AAA CRED CA ARE 16 ani HELOOOOO????DE la varsta asta desuuri?????plus ca daca chiar are 16...cam ciudate preocupari pentru varsta ei..


varsta declarata la rpofilul d-rei este de 25 de ani... si daca ar avea 16 ani probabil ca ...... tot aceleasi preocupari le-ar avea, nu vad care e problema....

dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:44
deci...cate profesioniste d'astea forumiste ti-au fost de ajutor????

dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:03
Hello tuturor,

Pt. mititica nestiutoare, incearca sa faci podul: te sprijini pe umeri, ridici poponeata, desfaci picioarele, baiatul introduce berbecul in pestera muierii, iar mataluta, faci opturi un timp, apoi treci la la o combinatie super- opturi si o miscare usoara pe verticala, iar spre final da-i tare cum iti vine, ca-ti va veni sigur........
Sa ne scrii cum a fost, si daca a iesit OK, iti mai dau ponturi.
MARTHE
Postat pe 20 Noiembrie 2008 20:14
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-14 17:44:22
De la: BERBEACA, la data 2008-11-14 17:37:04
AAA CRED CA ARE 16 ani HELOOOOO????DE la varsta asta desuuri?????plus ca daca chiar are 16...cam ciudate preocupari pentru varsta ei..


varsta declarata la rpofilul d-rei este de 25 de ani... si daca ar avea 16 ani probabil ca ...... tot aceleasi preocupari le-ar avea, nu vad care e problema....



A draga eu am vazut ca are 16 ani si e din baia mare...problema e ca la ei copilaria se termina la 10 mai tata...ook daca tie ti se pare normal unde s.a ajuns....plus ca scuza-ma dar ar trebui sa arate cam mizer ca sa aiba nevoie de desuuri,,,,mai ales la varsta ei de femela care corespunde normelor de imperechere...tar imi place de voi...aaa da ce are ma daca fata s..e p..a la 12 ani asa e frumooos....iiinn fiiine ei o sa regrete ca la 15 16 ani in loc sa se distreze adecvat varstei ele erau preocupate 100% de p..a!!!ca asa e...mergeti intr/o scoala daca nu ma credeti ca sa auziti conversatii si preocupari de copii ...
BERBEACA
Postat pe 21 Noiembrie 2008 17:33
De la: BERBEACA, la data 2008-11-21 17:33:46
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-14 17:44:22
De la: BERBEACA, la data 2008-11-14 17:37:04
AAA CRED CA ARE 16 ani HELOOOOO????DE la varsta asta desuuri?????plus ca daca chiar are 16...cam ciudate preocupari pentru varsta ei..


varsta declarata la rpofilul d-rei este de 25 de ani... si daca ar avea 16 ani probabil ca ...... tot aceleasi preocupari le-ar avea, nu vad care e problema....



A draga eu am vazut ca are 16 ani si e din baia mare...problema e ca la ei copilaria se termina la 10 mai tata...ook daca tie ti se pare normal unde s.a ajuns....plus ca scuza-ma dar ar trebui sa arate cam mizer ca sa aiba nevoie de desuuri,,,,mai ales la varsta ei de femela care corespunde normelor de imperechere...tar imi place de voi...aaa da ce are ma daca fata s..e p..a la 12 ani asa e frumooos....iiinn fiiine ei o sa regrete ca la 15 16 ani in loc sa se distreze adecvat varstei ele erau preocupate 100% de p..a!!!ca asa e...mergeti intr/o scoala daca nu ma credeti ca sa auziti conversatii si preocupari de copii ...


ideea este ca e treaba ei proprie si personala... poate sa aiba si 50 de ani sau poate sa aiba 12 ani...
ideea este ca e un forum public....
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Noiembrie 2008 17:42
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-21 17:42:01
De la: BERBEACA, la data 2008-11-21 17:33:46
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-14 17:44:22
De la: BERBEACA, la data 2008-11-14 17:37:04
AAA CRED CA ARE 16 ani HELOOOOO????DE la varsta asta desuuri?????plus ca daca chiar are 16...cam ciudate preocupari pentru varsta ei..


varsta declarata la rpofilul d-rei este de 25 de ani... si daca ar avea 16 ani probabil ca ...... tot aceleasi preocupari le-ar avea, nu vad care e problema....



A draga eu am vazut ca are 16 ani si e din baia mare...problema e ca la ei copilaria se termina la 10 mai tata...ook daca tie ti se pare normal unde s.a ajuns....plus ca scuza-ma dar ar trebui sa arate cam mizer ca sa aiba nevoie de desuuri,,,,mai ales la varsta ei de femela care corespunde normelor de imperechere...tar imi place de voi...aaa da ce are ma daca fata s..e p..a la 12 ani asa e frumooos....iiinn fiiine ei o sa regrete ca la 15 16 ani in loc sa se distreze adecvat varstei ele erau preocupate 100% de p..a!!!ca asa e...mergeti intr/o scoala daca nu ma credeti ca sa auziti conversatii si preocupari de copii ...


ideea este ca e treaba ei proprie si personala... poate sa aiba si 50 de ani sau poate sa aiba 12 ani...
ideea este ca e un forum public....



Si de cand scrie ca pe un forum public tb incurajata prostia????
BERBEACA
Postat pe 25 Noiembrie 2008 17:59
nicole daca zici ca le-ai facut pe toate.. zi-ne si noua ce-ai facut poate afla si noi ceva nou si interesant care am dori sa-l incercam.
anderson
Postat pe 26 Noiembrie 2008 11:33
De la: MARTHE, la data 2008-11-20 20:14:54Hello tuturor,

Pt. mititica nestiutoare, incearca sa faci podul: te sprijini pe umeri, ridici poponeata, desfaci picioarele, baiatul introduce berbecul in pestera muierii, iar mataluta, faci opturi un timp, apoi treci la la o combinatie super- opturi si o miscare usoara pe verticala, iar spre final da-i tare cum iti vine, ca-ti va veni sigur........
Sa ne scrii cum a fost, si daca a iesit OK, iti mai dau ponturi.

Si daca fata are nacazuri cu coloana?
Lucia1971
Postat pe 26 Noiembrie 2008 11:36
Pentru Lucia:
pai daca fata are problema cu coloana, nu face, simplu nu? presupun ca daca ai ridicat o astfel de problema, esti interesata si tu de ponturi noi. Asa ca va recomand celor interesati sa rasfoiti o carte de KAMA SUTRA,macar asa de distractie, sau macar vizitati
www.kama-sutra.ro .

Va mai recomand si TANTRA YOGA.
MARTHE
Postat pe 28 Noiembrie 2008 13:41
De la: BERBEACA, la data 2008-11-25 17:59:54

Si de cand scrie ca pe un forum public tb incurajata prostia????


pai ...sa vedem..... cu ce te face sa te simti mai bine ca ai facut-o proasta????
indirect vorbind ma repet nu stiu inca si nu reusesc sa imi dau seama care e problema....????
e doar un topic ca oricare altul...daca nu e varsta e prostia daca nu e prostia e ... modul cum arata daca nu e modul cum arata e conceptia de viata...
hmmmm mai dar la replicile tale omul probabil ca si daca ti-ar pune luna la picioare si tot n-ar fi de ajuns...

dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Noiembrie 2008 14:37
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-28 14:37:29
De la: BERBEACA, la data 2008-11-25 17:59:54

Si de cand scrie ca pe un forum public tb incurajata prostia????


pai ...sa vedem..... cu ce te face sa te simti mai bine ca ai facut-o proasta????
indirect vorbind ma repet nu stiu inca si nu reusesc sa imi dau seama care e problema....????
e doar un topic ca oricare altul...daca nu e varsta e prostia daca nu e prostia e ... modul cum arata daca nu e modul cum arata e conceptia de viata...
hmmmm mai dar la replicile tale omul probabil ca si daca ti-ar pune luna la picioare si tot n-ar fi de ajuns...



Pai nu frate dar in mod normal ar trebui sa i se spuna sa mai aiba si altceva in cap in afara de sex...ca sincer la 16 ani daca are probleme d'astea existentiale...nu e chiar grozav...totusi....cred ca si daca i-ar fi zis toata lumea ca varsta ei e cam mica si ar trebui sa isi vada de altele...tot nu ar fi ascultat....so...mda e cam inutil sa mai zic ceva...dar ma refeream ca nu sh....unele sfaturi mi se par deplasate pentru o pustoaica de 16 ani....:)
BERBEACA
Postat pe 3 Decembrie 2008 08:12
De la: BERBEACA, la data 2008-12-03 08:12:49
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-28 14:37:29
De la: BERBEACA, la data 2008-11-25 17:59:54

Si de cand scrie ca pe un forum public tb incurajata prostia????


pai ...sa vedem..... cu ce te face sa te simti mai bine ca ai facut-o proasta????
indirect vorbind ma repet nu stiu inca si nu reusesc sa imi dau seama care e problema....????
e doar un topic ca oricare altul...daca nu e varsta e prostia daca nu e prostia e ... modul cum arata daca nu e modul cum arata e conceptia de viata...
hmmmm mai dar la replicile tale omul probabil ca si daca ti-ar pune luna la picioare si tot n-ar fi de ajuns...



Pai nu frate dar in mod normal ar trebui sa i se spuna sa mai aiba si altceva in cap in afara de sex...ca sincer la 16 ani daca are probleme d'astea existentiale...nu e chiar grozav...totusi....cred ca si daca i-ar fi zis toata lumea ca varsta ei e cam mica si ar trebui sa isi vada de altele...tot nu ar fi ascultat....so...mda e cam inutil sa mai zic ceva...dar ma refeream ca nu sh....unele sfaturi mi se par deplasate pentru o pustoaica de 16 ani....:)




cata intelepciune .....la cei 21 de ani......sunt " uimita"
ninushk
Postat pe 16 Decembrie 2008 18:31
Eu cred ca tu esti emotiva sau timida si iti este rusine sa te misti cum ai vrea tu.
In pat nu exista rusine.
Adam2008
Postat pe 16 Decembrie 2008 20:10

Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:30
De la: googoodoll, la data 2008-10-26 21:04:14maiii, dupa cata engleza de balta stiam, tips inseamna bacsisuri.
vrei in euro, sau in dolari, nu de alta da' are o evolutie ce tinde spre involutie


Vin si sar si eu in ajutor cu engleza mea tot de balta si ea saraca.....si cred ca s-a referit la ceva trucuri
andronescu_v_anamaria
Postat pe 18 Ianuarie 2009 08:12
De la: BERBEACA, la data 2008-11-14 17:37:04
De la: andreia_elena, la data 2008-10-31 02:03:17Poate intre timp, nu mai ai nevoie de nici o idee..
Poate e totul ok..
Eu vin numai cu o sugestie... Ai incercat vreodata sa il surprinzi cu un corset sexy sau cu niste desouuuurriiii menite sa incinga atmosfera? Chiar daca poate nu ti-a zis pana acum, sunt sigura ca isi doreste ca partenera lui sa fie uneori "iesita din comun" .. cel putin cred ca cu totii avem fantezii
Ai vorbit vreodata cu el ce anume si-ar dori?
Poate faceti impreuna o vizita la Beathe Use.. sper sa fi scris bine
La voi poate nu e destula incredere inca pentru a va dezvalui unul altuia fantaziile. Te pot intreba de cat timp sunteti impreuna?

Toate cele bune!
Si distractie placuta



AAA CRED CA ARE 16 ani HELOOOOO????DE la varsta asta desuuri?????plus ca daca chiar are 16...cam ciudate preocupari pentru varsta ei..



Ce vb tu draga?La 16 ani, generatia noua de fete trece la al 2-lea copil.Serios, am 2 exemple in bloc....Cam tarzior la 16 ani...De obicei sunt interesate de asta pe la 12 ani acum.Si eu ca proasta, la 16 ani ma chinuiam sa scap de papusi....( cred ca exagerez putin...pe la 13 am scapat de ele....la 16 ani citeam si ma gandeam la facultate )Ideea este ca....eu cred ca am ramas in urma rau de tot...
andronescu_v_anamaria
Postat pe 18 Ianuarie 2009 08:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am o problema si nu prea gasesc raspunsul :( 29 De la: BlueBubble 10 August 2010 23:23
nimfomane 6 De la: kudika_22665 3 Decembrie 2012 12:58
Va rog sa ma ajutati cu o parere.... 35 De la: felixcat 4 Iulie 2009 12:01
sex...in masina sau oriunde in afara dormitorului!! 214 De la: Limbu 12 Decembrie 2009 02:41
important!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15 De la: iulia069834 16 Decembrie 2009 18:14