Setari Cookie-uri

Fetelor vi sa intamplat sa refuzati o partida de sex pentru ca partenerul are penisul mare ???

Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.
GoodFather
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:36
De la: GoodFather, la data 2008-10-20 18:36:59Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.


Daca esti insurat ce-ti mai pasa? Ce doamne?
Kathara
Postat pe 20 Octombrie 2008 19:16
Hai mai nasule pana la Cluj. Nu de alta, dar vreau si eu sa ma conving de ceea ce spui tu...
Lucia1971
Postat pe 20 Octombrie 2008 19:45
De la: Kathara, la data 2008-10-20 19:16:46
De la: GoodFather, la data 2008-10-20 18:36:59Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.


Daca esti insurat ce-ti mai pasa? Ce doamne?

----------------------------------------------------------------------
Pai imi pasa ca uneori nu o pot face nici cu sotia, aic e baiu.
GoodFather
Postat pe 20 Octombrie 2008 19:46
De la: Lucia1971, la data 2008-10-20 19:45:13Hai mai nasule pana la Cluj. Nu de alta, dar vreau si eu sa ma conving de ceea ce spui tu...

-----------------------------------------------------------------------
Nu cred ca esti curioasa pe bune.
GoodFather
Postat pe 20 Octombrie 2008 19:47
Eu cred ca minti....ori doamnele respective erau de fapt fete

Ia o bere de la mine

Postat pe 20 Octombrie 2008 19:48
mie nu mi-e frica......de comoara ta.....adu-o incoace sa pun mana pe ea....

Postat pe 20 Octombrie 2008 19:57
nasuleeee,nasuleeeee / ia vino incoaceeee,breeee / ca PERVERSA-i pofticioasa / si te ia la ea acasa / ca l-asa "marime" mare / zilnic o vrea-ntre picioare !!!!!!.........

si,acu,serios vorbind ,cred ca ar trebui un preludiu luuunnnggg,lung.....sa se lubrefieze bine "'mnisoara" si sa se relaxeze in toate directiile !!!.......ar fi o solutie.......
etta
Postat pe 20 Octombrie 2008 20:31
De la: Lucia1971, la data 2008-10-20 19:45:13Hai mai nasule pana la Cluj. Nu de alta, dar vreau si eu sa ma conving de ceea ce spui tu...



fica lui tata pacatuiesti ai?200 metanii.
mickyyo_parintele
Postat pe 21 Octombrie 2008 05:03
De la: GoodFather, la data 2008-10-20 18:36:59Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.



fratik ia subleru ,masoara baga datele acilea pe topic apoi da taica rezolvare ca asa dupa vb si eu o am cat tubu de oxigen...da nu ma laud si in plus cat Doamne iarta-ma poate fi de mare incat sa nu inte cand te gandesti ca unde bagi u iese si un bebe ...fratik u nu cumva gresesti "G A U R A"?
mickyyo_parintele
Postat pe 21 Octombrie 2008 05:08
De la: GoodFather, la data 2008-10-20 18:36:59Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.


Vad ca ai incins atmosfera deja

Eu o sa fiu sincera si o sa spun un mare DA , chiar am refuzat o cerere in casatorie cu un tip pe care il apreciam foarte mult, ne intelegeam din toate punctele de vedere mai putin in privinta asta.

Mi-am dat seama ca nu vom putea avea niciodata o relatie sexuala normala asa ca ar fi fost o casatorie sortita esecului motiv pentru care am pus punct relatiei dupa a treia tentativa de sex

Acum depinde si de femeie , daca ea este ceva mai larguta poate ca un penis sanatos este ceea ce-i trebuie dar daca dai peste una stramta ....se duce dracu tot farmecul pentru ca incepe aia sa vocifereze ca o doare
iris_4_ever
Postat pe 21 Octombrie 2008 13:28
daca nu stiai ....nu conteaza marimea si conteaza miscarea

ba sincer nu stiu ce sa zic....stiu tipe care s-au culcat cu tipi care o aveau 23-25 cm si nu s-au plans ca le-a durut.....


tu o ai mai mare?
anderson
Postat pe 21 Octombrie 2008 13:37
ba conteaza si marimea...eu am o prietena care a avut un iubit cu un penis cam mare si odurea destul de mult in timpul actului sexual si nu mai exista nicio placere pt ea ;)

Postat pe 21 Octombrie 2008 17:39
Hai sa raspund la intrebare: NU. Dar probabil eu n-am avut probleme cu durutul ca ma atrage extrem de tare tipul... nu stiu ce sa zic.

Dar sa se ajunga pana la faza cand isi da el jos pantalonii, ea face ochii mari, ii piere toata excitatia si zice: "aaaa, nu, e prea mare, nu o mai facem...." mi se pare prea de tot!

Postat pe 21 Octombrie 2008 18:10
De la: crista_galli, la data 2008-10-21 18:10:41Hai sa raspund la intrebare: NU. Dar probabil eu n-am avut probleme cu durutul ca ma atrage extrem de tare tipul... nu stiu ce sa zic.

Dar sa se ajunga pana la faza cand isi da el jos pantalonii, ea face ochii mari, ii piere toata excitatia si zice: "aaaa, nu, e prea mare, nu o mai facem...." mi se pare prea de tot!


Crista , degeaba te atrage tipul daca in loc sa te satisfaca sexul iti produce dureri

Adevarul este ca si eu cand am vazut chestia aia ...am zis ceva de genu ..doohhh, e prea mare , nu are cum sa intre asta in mine''
De intrat intra dar intra si iese in urmatoarele 2 min pentru ca-ti dai seama ca in loc sa-ti placa iti produce durere.
iris_4_ever
Postat pe 21 Octombrie 2008 19:01
He he Iris, as avea de dat detalii, dar daca vrei ti le dau pe privat... nu aici in ochii lumii ca mi-e rusine

Postat pe 21 Octombrie 2008 19:45
De la: crista_galli, la data 2008-10-21 19:45:01He he Iris, as avea de dat detalii, dar daca vrei ti le dau pe privat... nu aici in ochii lumii ca mi-e rusine


astept detaliile
iris_4_ever
Postat pe 21 Octombrie 2008 21:21
cunosc pe cineva care cauta marimi mari...dar, baiete, daca n-o ai de 34 cm n-avem ce discuta! nu te incadrezi in top! fetele stiu de ce...
Lulli
Postat pe 21 Octombrie 2008 21:35
De la: crista_galli, la data 2008-10-21 18:10:41Hai sa raspund la intrebare: NU. Dar probabil eu n-am avut probleme cu durutul ca ma atrage extrem de tare tipul... nu stiu ce sa zic.

Dar sa se ajunga pana la faza cand isi da el jos pantalonii, ea face ochii mari, ii piere toata excitatia si zice: "aaaa, nu, e prea mare, nu o mai facem...." mi se pare prea de tot!


pai asta am patito deacea zic ce zic
GoodFather
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:08
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-21 05:08:52
De la: GoodFather, la data 2008-10-20 18:36:59Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.



fratik ia subleru ,masoara baga datele acilea pe topic apoi da taica rezolvare ca asa dupa vb si eu o am cat tubu de oxigen...da nu ma laud si in plus cat Doamne iarta-ma poate fi de mare incat sa nu inte cand te gandesti ca unde bagi u iese si un bebe ...fratik u nu cumva gresesti "G A U R A"?


fratica apreciez ce spui da un bebe nu vine in fiecare zi si in plus o nastere nu se face intr-o seara romantica.
GoodFather
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:10
nasule, esti din neamu' lu' terente!?

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:12
De la: anderson, la data 2008-10-21 13:37:17daca nu stiai ....nu conteaza marimea si conteaza miscarea

ba sincer nu stiu ce sa zic....stiu tipe care s-au culcat cu tipi care o aveau 23-25 cm si nu s-au plans ca le-a durut.....


tu o ai mai mare?


mai are 22 lungime si e si groasa treaba, dar depinde si de ce beau sau de cum sunt dispus.
GoodFather
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:12
22 erecta sau floescaita?

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:13
De la: Luli2, la data 2008-10-21 21:35:03cunosc pe cineva care cauta marimi mari...dar, baiete, daca n-o ai de 34 cm n-avem ce discuta! nu te incadrezi in top! fetele stiu de ce...


eu ma bag fara probleme
GoodFather
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:14
De la: geo32, la data 2008-10-24 19:13:3122 erecta sau floescaita?


mai Geo cand am masurato eu odata asa de curios era cat de cat, pielea mea acum nu pot baga metru pe langa ea la locu de munca, dar asa de curios odata am masurato so pacolo era oricum pana la 24 maxim cred ca e.
GoodFather
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:17
De la: Luli2, la data 2008-10-21 21:35:03cunosc pe cineva care cauta marimi mari...dar, baiete, daca n-o ai de 34 cm n-avem ce discuta! nu te incadrezi in top! fetele stiu de ce...

nu mai scula sufletele adormite
Full_Metal_Jacket
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:18
De la: GoodFather, la data 2008-10-24 19:17:42
De la: geo32, la data 2008-10-24 19:13:3122 erecta sau floescaita?


mai Geo cand am masurato eu odata asa de curios era cat de cat, pielea mea acum nu pot baga metru pe langa ea la locu de munca, dar asa de curios odata am masurato so pacolo era oricum pana la 24 maxim cred ca e.



Norocosule!! Preamaretule!
a mea nu ajunge la 15 cm nici daca trage cineva cu dinti de ea!

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:44
De la: geo32, la data 2008-10-24 19:44:38
De la: GoodFather, la data 2008-10-24 19:17:42
De la: geo32, la data 2008-10-24 19:13:3122 erecta sau floescaita?


mai Geo cand am masurato eu odata asa de curios era cat de cat, pielea mea acum nu pot baga metru pe langa ea la locu de munca, dar asa de curios odata am masurato so pacolo era oricum pana la 24 maxim cred ca e.



Norocosule!! Preamaretule!
a mea nu ajunge la 15 cm nici daca trage cineva cu dinti de ea!


U esti norocos fratzica, pe tine sigur nu te refuza nici o doamna.
GoodFather
Postat pe 27 Octombrie 2008 10:57
Tatutzuuuu


Nu cumva ai gresit tu situl?

Aici nu sunt sentimentele si nici noidoii ...

Chiar crezi ca toate de aici suntem naive si chiar credem ca tu saracutzu, ai o problemutza si ai nevoie de ajutor ?

Vezi-ti de nevasta si nu mai cauta pasarica ca turbatu


annne_marrrie
Postat pe 28 Octombrie 2008 16:00
what?

draga anne cred ca ai tras tu concluzii gresite.

n-am vazut ca saracul om se ofera sa ajute fetele care n-au prieten sau sunt nesatisfacute si omul se plange de o problema
anderson
Postat pe 28 Octombrie 2008 16:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e normal?? 15 De la: DayC 1 Noiembrie 2009 18:46
indiferenta barbatilor 40 De la: MissMe2 4 Mai 2009 10:16
intrebare comica! 25 De la: utad 24 Martie 2010 18:41
ce gandesc barbatii la 1 intalnire? 260 De la: tinna83 24 Octombrie 2009 17:47
Misoginism ... 97 De la: pisicuta_razboinica 19 Septembrie 2009 02:41