Setari Cookie-uri

eu fecioara el fecioara

EU FECIOARA SI EL TOT FECIOARA !!! CINE SE PRICEPE SI IMI SPUNE DACA NE POTRIVIM, CUM SUNT BARBATII IN FECIOARA, DACA TE POTI BAZA PE EI, SUNT EI OARE NISTE PERSOANE INTELEGATOARE ??? ASTEPT SA IMI SPUNETI PARERILE VOSTRE ! SI LA URMA IMI VOI SPUNE SI EU PAREREA
my_chocolat
Postat pe 26 Octombrie 2008 14:49
Draga chocolat am avut noi ceva timp in urma niste discutii.. Sper ca am trecut peste acum da?

Iubitul meu e fecioara eu sunt leu! Dar ca om pot sa ti spun ca e extraordinar, e atent, grijuliu, tandru, iubitor, nu ascunde de mine nimic,ce sa ti spun numai calitati! Dar au si defecte ca orice om! Ce este specific lor, e faptul ca sunt foarte gelosi si extrem de orgoliosi! Daca esti si tu asa nu merge din start! Eu ti am spus trasaturile generale acum mai depinde si de om si de educatia primita!
pussyk
Postat pe 27 Octombrie 2008 18:25
ai dreptate pussyk cu orgoliu si gelozia
my_chocolat
Postat pe 27 Octombrie 2008 22:26



hmmmmm!fugi!fugi cat de repede poti!

eu sunt fecioara si am avut o atractie deosebita doar spre fecioare.
sa iti spun sincer....daca e nascut la sfarsit august- inceput de septembrie, e un tip fals, care minte (de fapt, dupa mine toti nativii din fecioara mint!) si care pretinde a fi altfel decat pare!

baietii sunt cam laudarosi, simt ei ca doar asa pot sa fie cei mai tari.nu te increde in timiditate sau zambet!

relatia dintre fecioare insa e una destul de recomandata!

oricum nu influenteaza mereu astrele personalitatea fiecaruia, asa ca macar incearca sa il descoperi! poate merita
maia_drept
Postat pe 10 Noiembrie 2008 10:04
e la sfarsit pe 20sept :)
my_chocolat
Postat pe 10 Noiembrie 2008 21:04
pot spune ca am o relatie de 7 anisori si 4zile :) cu un tip din zodia fecioarei...va pot spune ca e foarte sufletist, generos intr-o masura limitata, e cam orgolios..dar cedeaza repede, nu sta suparat,ii place bogatia ca si femeilor din fecioara (eu), are aspiratii mari care in timp si le realizeaza, deci e ambitios, optimist, posesiv, gelos, suspicios, dar nu exagereaza...aduce un aport din toate intr-o relatie cu masura...totul e cu masura stabilita de el, e critic cu cei din jur dar el e cel mai...''perfect''...e imprastiat si atrage lumea in jurul lui precum un magnet fiind foarte inteligent :)..mai vreau sa spun ca are o tactica incat sotia (prietena) de langa el sa il iubeasca pe zi ce trece mai mult, (eu va pot spune ca sunt indragostita de el parca as fi la inceput) nu spune vorbe mari,dar le arata(ex: nu mi a zis niciodata te iubesc desi suntem de atata timp, dar o demonstreaza pe zi ce trece) sunt fideli desi latra cam mult :) manifestarile unui barbat indiferent din ce zodie face parte cred ca depinde de temperamentul fiecaruia si de educatia primita acasa, anturajul, orikum va pot spune ca putem ghida barbatii dupa bunul nostru plac, pentru ca si noi la randul nostru suntem ghidate de ei, intr-un culpu care se iubeste si se respecta,toleranta e sfanta si increderea :) va doresc sa fiti fericite macar pe jumatate cat sunt eu :)
my_chocolat
Postat pe 11 Noiembrie 2008 20:16
Hei, eu sunt nascuta pe 20 sept ...Ce chestie ...

Si dupa cum spuneam mai sus, nu stiu daca am reusit sa postez comentariul anterior dar eu una am avut doua tentative cu doi feciori si nu am iesit mai mult de trei ori cu ei ca sa-mi dau seama ce le poate pielea si sa le zic paaaa


Sunt egoisti , rasfatati, lor tre'sa le faci pe plac in tot si cu tot ... si cel mai9 important: cand vor ei !!!

Pai nene, scuzeeeee
Noi , fecioarele(femeile) suntem cele mai frumoas,e cele mai destepte, cele mai afectuoase si bune femei ... meritam barbati pe masura, nu copii rasfatati care fac pe mici despoti si care mai tarziu, plang pe la coltul blocului ...


Deci, parerea mea este ca relatia intre doua fecioare este FFFFFFF dificla
annne_marrrie
Postat pe 21 Noiembrie 2008 16:34
asa este ffff dificila...pt mine insa nu e un compromis sa stau cu el, pt ca ne iubim mult si ne intelegem bine pot spune, orikum si femeile sunt tot la fel ca barbatii din zodia fecioara dificile, le place sa fie iubite, admirate, apreciate in fiecare zi... ei nu iti fac pe plac si iti spun in fiecare zi dar o spun cand nu te astepti si asta e minunat :)daca le dai importanta prea mare se suie in cap si nu te mai intelegi cu ei..orikum barbatii in zodia fecioara au stil..si frumusete multaaaaaaaaaaaaaa
my_chocolat
Postat pe 23 Noiembrie 2008 11:29
De la: my_chocolat, la data 2008-11-23 11:29:11asa este ffff dificila...pt mine insa nu e un compromis sa stau cu el, pt ca ne iubim mult si ne intelegem bine pot spune, orikum si femeile sunt tot la fel ca barbatii din zodia fecioara dificile, le place sa fie iubite, admirate, apreciate in fiecare zi... ei nu iti fac pe plac si iti spun in fiecare zi dar o spun cand nu te astepti si asta e minunat :)daca le dai importanta prea mare se suie in cap si nu te mai intelegi cu ei..orikum barbatii in zodia fecioara au stil..si frumusete multaaaaaaaaaaaaaa


ma bag si eu in seama
tu cand esti nascuta?
pt mine zodiile sunt pt fiecare luna nu cum scriu astia...eu sunt balanta pe 26 sept si ma regasesc in totalitate in desc. ta
ariana25
Postat pe 25 Noiembrie 2008 10:00
Buna Dragutza,

Nu am mai vb pe forum,dar despre partea cu fidelitatea la barbatii fecioara nu as fi prea sigura.
Cunosc un caz el fecioara-ea fecioara ..cred ca sunt impreuna de 6-7 ani, anul acesta s-au casatorit, iar el isi face de cap de vreo 2 ani...si continua ...cu altcineva decat ea...sotia
Asa ca ai grija la partea cu fidelitatea


Numai bine,
pro
Postat pe 25 Noiembrie 2008 15:51
hmmm...depinde de anturaj si de educatie fff mult sunt nask pe 17 sept :)
my_chocolat
Postat pe 26 Noiembrie 2008 18:16
asa e...cel in cauza e pe 8 Septembrie...cat despre educatie si anturaj sunt ok...dar poate ca el este exceptia care confirma regula

pro
Postat pe 28 Noiembrie 2008 13:59
eu sunt in zodia fecioara si am stat cu un baiat in zodia fecioara aproape un an si jumatate; cat am fost impreuna a fost foarte ok, chiar daca ne mai certam uneori. dar cand am vrut sa ma despart de el mi-a facut foarte multe probleme, amenintari si cu greu am scapat de el.
la cat rau mi-a facut, nu cred ca realizeaza, pt ca si acum, dupa 2 ani inca sustine ca nu m-a uitat si ca spera ca intr-o zi ne vom impaca
nu stiu, poate ca depinde de persoana totusi nu de zodie.
scumpi_k
Postat pe 7 Decembrie 2008 20:18
Eu sunt zodia fecioara el la fel...eu la sfarsitul lui aug. el pe 10 sept....ne iubim,ne intelgem ok uneori,dam dovada de maturitate,insa ne certam f.des...de la toate maruntisurile.Eu una am probl cu increderea...asa suntem noi sau ?
Inabu
Postat pe 7 Decembrie 2008 22:52
asha suntem noi fecioarele...chiar dc suntem in sinea noastra convinse ca nu ne inseala ..noi vream sa credem ca nici un barbat dupa pamant nu este fidel....si de ce al nostru ar putea fi???...suntem fff suspicioase...si sa spun ca barbatul fecioara este ff orgolios si iubeste mai mult decat o femeie, se ataseaza ff mult de ea chiar daca nu spune, se simte, barbatul meu e perfect..normal ca ne certam dar nu purtam ura unul pe celalalt..ne iubim mult,pasional...just perfect...2 vergine
my_chocolat
Postat pe 8 Decembrie 2008 20:41
Relatia ea-fecioara, el-fecioara este perfecta atata timp cat intre cei doi nu intervina critica. Sunt intr-o relatie (4ani) cu un tip din fecioara, si este superb, stie sa se poarte, sa te faca sa te simti iubita, si este ft fidel,nu am mai intalnit asa ceva !! baieti din fecioara iubesc neconditionat !! Asa feteleor fiti fericite ca aveti cu cine !!
annemari06
Postat pe 5 Ianuarie 2009 04:35
iubesc ...iubim...si putem spune ca suntem un cuplu ffff fericit
my_chocolat
Postat pe 14 Ianuarie 2009 11:45
:)
bubulina2008
Postat pe 6 Februarie 2009 14:26
eu sunt fecioara la sf lui august si el fecioara la inceputul lui sept (10sept) si suntem imprteuna de 6 ani, ne intelegem foarte bine chiar daca ne mai certam din lucruri marunte, dar ne trece repede. eu nu sunt genu care da foarte mult din gura si mai bine tac daca ma enerveaza (crazy meee ) eu sunt mai critica uneori la aspectul fizic, vreau sa fie mereu perfect si frumos aranjat, dar el mai delasator cateodata (in sensul ca nu isi prea face freza cand iesim undeva sau ceva de genul) si in ultimul timp ma streseaza un gand ca e f slab, imi place de el si il iubesc mult dar in ultimul timp asta ma obsedeaza dea dreptul si nu stiu ce sa fac sa imi treaca. anul acesta ne caastorim si eu ma tot uit in pozele prietenelor mele cu prietenii lor bine facuti si imi doresc ca si el sa fie asa ... ce idioata sunt ... doar stiu ca un baiat mai bun decat am meu nu exista dar totursi...nu pot sa nu ma gandesc si sa nu vad aspectul fizic...dati-mi palme sa ma trezesc
bubulina2008
Postat pe 6 Februarie 2009 14:31
Eu fecioara (7 sept), el dupa unele zodiacuri fecioara (23 sept),avem o relatie ok,desavarsita, bazata pe romantism deosebit, comunicare multa.Parca stam ceva mai "complicat" la capitolul incredere.Avem fiecare in spate un bagaj de amintiri...eu am trecut peste,el parca...se mai "incurca"in amintiri si n-ar fi asa, daca una intre "foste" n-ar insista cu mesaje si urari ,fara sa piarda nici o ocazie.Am trecut cam greu peste astea, dar acum am ajuns in faza in care citim impreuna aceste mesaje, daca este necesar raspundem si semnam cu numele nostru comun...mai mult chiar le ignoram.In rest este superb, n-am iubit si n-am fost iubita nicodata asa...si am cativa ani, crede-ti-ma! IUBITI-VA MULT noi o facem de 1 an si 3 luni si speram sa o facem toata viata.De ziua Americii, ne vom casatorii.
sonnia06
Postat pe 9 Februarie 2009 11:23
adevarul e ca nu am trecut niciodata printro astfel de situatie dar sper sa va descurcati amandoi
nyco88_blonda0
Postat pe 11 Martie 2009 10:21

Iubitul meu e fecioara eu sunt fecioara .
Dar va pot spune ca avem o relatie extraordinara de frumoasa.
Eu cred ca intr-o relatie daca nu este facut totul din dragoste nu este nimic.

Va doresc sa fiti fericite si iubite in fiecare secunda asa cum ma simt eu.

O zi frumoasa si plina de bucurii

fynyflo
Postat pe 23 Martie 2009 08:59
Cit despre zodii... daca stam bine si gindim logic.
In primul rind, cel mai mult conteaza sa fii om, dak nu esti om... Mai conteaza si de personalitate, de gindirea si caracterul fiecaruia.
Daca intr-o relatie exita toate acestea:

- Respectul reciproc;
- Armonie si Intelegere;
- Incredere unu - ntr - altul;
- Fara interese materiale, financiare.

Atunci vor veni restul de la sine: si iubire, etc. etc. etc. Ce vor duce toate astea la o relatie timp indelungat.
Deci intr - un cuvint, le vei avea pe toate - n viata numa sa vrei. Fii corect / a si vei avea numai de cistigat!
Viata este atit de dificila, avind si urcusuri si coborisuri, pot spune - intr - o relatie nu este numai "lapte si miere" , ci si nemultumiri, certuri, ceea ce => ca acestea reinoiesc relatia in cuplu, fara ele nu se poate trai uneori, altfel vor interveni nervii, plictiseala intre el si ea!
Fara ploaie si soare natura nu va avea nici un sens, nici un farmec!
Asa ca noi suntem obligati sa acceptam realitatea asa cum este ea si cu bune si cu rele, nu avem incotro!
kamyvaly
Postat pe 18 Iunie 2009 11:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PRO sau CONTRA legalizarii prostitutiei? 597 De la: Mircea_O 9 Aprilie 2009 23:43
eu berbec el gemeni sau eu berbec el leu? 16 De la: kikimun 25 Septembrie 2009 21:02
Ce parere aveti despte tauri? 67 De la: mynutza 6 Iulie 2010 12:29
cine imi spune si mie un tratament bun pentru par???? 68 De la: carmen_natural 7 Octombrie 2011 16:33
Eu Scorpion, El Rac! 5 De la: kudika404306 24 Mai 2011 11:59