Setari Cookie-uri

Eu sagetator...el rac...exista compatibilitate buna?

Buna !
Eu sunt sagetator iar prietenul meu este rac...
Credeti ca ne-am putea intelege?
alexuta
Postat pe 6 Martie 2009 14:04
nu.. nu va merge niciodata relatia.... nu va potriviti deloc d.p.d.v. zodiacal... desparte`te de el pana nu te va parasi el pe tine
Diavolyta_
Postat pe 22 Aprilie 2009 00:24
mi se pare o prostie astea cu zodiile, voi daca va intelegeti si va iubiti restu nu mai conteaza ca in orice relatie sunt si lucruri rele si dar si bune ca nu cred ca e un mare semn de intrebare
eu_noi_doi_tu
Postat pe 22 Aprilie 2009 00:31
De la: alexuta, la data 2009-03-06 14:04:41Buna !
Eu sunt sagetator iar prietenul meu este rac...
Credeti ca ne-am putea intelege?


nu!
ella_c
Postat pe 22 Aprilie 2009 04:48
Eu sunt sagetator iar viitoru meu sot e rac, suntem de 2 ani impreuna si de 1 jumate stam impreuna! E totul f bine, atata timp cat va iubiti nu are dc sa nu fie o compatibilitate buna! Racu e de casa, sagetatoru e mai energic se completeaza perfect!parerea mea ! cel putin asa e la noi! Asa ca fi fericita nu zodia conteaza!
Alesia_baby
Postat pe 8 Mai 2009 15:21
cum sa nu? eu sunt sagetator si iubitul meu rac, suntem impreuna de 4 ani si la anul ne vom casatori. focul da apa in clocot suntem semne zodiacale diferite si ne completam atat de bine, pana la urma oricum nu conteza zodia, importanta este comunicarea si dragostea. daca inima il vrea pe el nu pot s-o refuz
Florenta_Carmen
Postat pe 8 Mai 2009 18:49
buna, eu sunt rac iar sotul meu este sagetator, suntem casatoriti de 18 anisi ne intelegem foarte bine , asa ca faza cu zodia ... cine stie .. poate ca este un sambure de adevar sau poate sa nu...
simoniq
Postat pe 11 Mai 2009 09:41
NU TE LUA NEAPARAT DUPA ZODIAC.... ...conteaza foarte mult si ascendentul si cum esti crescuta si cum e el crescut....
Mi se pare o idiotenie sa zici NU ...la o rel din start...doar pt ca stii ca persoana cu care te intalnesti nu e compatibila...
Eu sunt rac, si presupun ca stii descrierea la rac, tinand cont ca prietenul tau e in aceasi zodie cu mine, si sunt ceva mai diferita fata de descrierea zodiacala....pentru ca sunt in ascendent sagetator si sunt influenta foarte si de ascedent.
Plus de asta...iti repet...conteaza foarte mult si in ce mediu a crescut persoana;)
Bafta....si nu spune niciodata NU din cauza asta...pentru ca indiferent cum se termina...e o experienta pentru tine....

pink_hippo87
Postat pe 4 Iunie 2009 23:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EL berbec Ea varsator 5 De la: ICanDream 22 Noiembrie 2011 23:53
Multumesc anticipat! 5 De la: Miuriel 30 Iulie 2011 23:59
femeie balanta & barbat taur 11 De la: andy_zanika 21 Iulie 2009 00:54
DOI CAPRICORNI! 4 De la: yumalai 14 Iunie 2009 07:22
Femeia Sagetator 38 De la: stalia 27 Iunie 2010 20:02