M-am indragostit de medicul meu!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent M-am indragostit de medicul meu!: (4.2 din 6 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
medeea_o Avatarul lui medeea_o

9 mesaje
Oras: deva

Cu cateva saptamani in urma am suferit o interventie chirurgicala. Imaginati-va ca doctorul la care mergeti e un barbat extrem de atragator, spiritual, ganditi-va ca pe masa de operatie am ras incontinuu in hohote... De atunci, il visez in fiecare noapte, nu stiu ce mi se intampla. Am o relatie foarte serioasa, peste putin timp ma casatoresc, niciodata n-am dat ocazia vreunui alt barbat sa-mi faca curte, pot sa spun ca am acasa aproape tot ce mi-am dorit. Spun aproape pentru ca nu exista barbat perfect, dar ne completam minunat. Poate va par superficiala...Chiar nu sunt, am dat tot ce am avut mai bun pentru relatia pe care o am, doar ca el e putin imatur...nu stiu. Prin natura serviciului pe care-l cunosc foarte multi barbati, dar nimeni nu a avut vreun efect asupra mea ca doctorul... Am ajuns ca dimineata iubitul meu sa ma alinte incercand sa ma trezeasca si eu sa-l resping pentru a-l putea visa pe doctor in continuare. Jur ca-mi doresc sa fiu doar cu iubitul meu, dar nu stiu ce se petrece in mintea mea...
Fosta membra Kudika.ro
Nu stiu cat de indragostita esti - cred ca este vorba mai mult de instinctul de conservare care te-a facut sa ai unele sentimente fata de cel care iti tinea in mana soarta.
Raporteaza abuz de limbaj
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

apropo, de ce te-ai operat!?

9 mesaje

a fost o operatie estetica, dar va asigur ca n-a fost un moft, n-as mai face-o a doua oara.
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

Ceva detalii mai amanuntite. Ce organe a infrumuset?
Te-a anesteziat/narcotizat cu N2O [Lachgas]?
nu stiu cum se cheama astea in Ro.
Fosta membra Kudika.ro
esti tare dragutza ca ne impartasesti experienta ta.

suntem convinsi ca-l iubesti la nebunie ..

intr-adevar, e o prb de sanatate destul de mare ce ne-ai zis tu acolo, mai mult, chiar ai stiut unde sa "bagi" subiectul!

sa ne zici daca si el te iubeste la fel de intens..

9 mesaje

poate ne impartasesti si tu din experienta ta...de exemplu spune-ne cum e sa vorbesti ca prostul, fara sa stii despre ce este vorba? doar ne putem da toti cu parerea, chiar daca cunoastem sau nu detalii...nu, draguto?
Raluk90 Avatarul lui Raluk90

29 mesaje
Oras: bucuresti

sincer eu nu te critic ca sunt intr-o situatie cam asemanatoare cu a ta.si eu am relatie serioasa imi iubesc mult forte mult prietenul si nimeni de cand sunt cu el nu mai mi-a atras privirea dar de curand am avut o lucrare la dantura si dentistu meu mi-a atras privirea si interesu.nici eu nu stiu ce se intampla cu mn dar asta e.treb sa ne gandim ca avem o relatie cu cineva si acesti medici sa ramana pt noi doar un vis frumos.te pup

1 mesaj

De la: Raluk90, la data 2008-11-11 09:43:45sincer eu nu te critic ca sunt intr-o situatie cam asemanatoare cu a ta.si eu am relatie serioasa imi iubesc mult forte mult prietenul si nimeni de cand sunt cu el nu mai mi-a atras privirea dar de curand am avut o lucrare la dantura si dentistu meu mi-a atras privirea si interesu.nici eu nu stiu ce se intampla cu mn dar asta e.treb sa ne gandim ca avem o relatie cu cineva si acesti medici sa ramana pt noi doar un vis frumos.te pup

in fiecare zi, dimineata la ora 6 si ceva marunt, trece masina de gunoi prin fata blocului ridicand maldarul de infectiii scos de oamenii. la volanul masinii, troneaza mandra ca o garofita , o blonda voluptoasa cu sanii strapungand tricoul. manevreaza cu atata usurinta volanul si manetele de stoarcere a gunoiului incat iti creaza impresia ca deseneaza un dans al miscarilor!
intro dimineata , furat de maiestuzittea sanilor revarsati peste volan , mi-am luat inima in dinti si punga cu gunoi pe jumatate plina, doar doar reusesc sa-i vad ochii. cu un tupeu demn de brusc uilis, salvatorul planetei, mi-am proptit picioarele in fata masinii si o priveam fics in ochisorii blanzi de matza vagaboada cersind dragalasenie. mi-a zambit sagalnic, ca si cum descoperea iubirea platonica intro lada de gunoi si cu o miscare de felina argatoasa, s-a lasat cu toata greutatea pe acceleratie. vrruuuum , fu ultimul lucru pe care l-am auzit , inainte sa reusesc sa arunc punga in spatele masinii. cu un ochi fugar , i-am vazut chipul intreg , surazand, bucurandu-se, exaltand de placerea calcaturii.
m-am indragostit!!
inocica2 Avatarul lui inocica2

174 mesaje
Oras: iasi

uau!

3550 mesaje

cred ca ai castiga la concursul: cea mai dureroasa despartire cu povestea asta. Votul meu dace vrei sa participi.

1 mesaj

De la: bestdevilinside, la data 2008-11-11 10:59:42cred ca ai castiga la concursul: cea mai dureroasa despartire cu povestea asta. Votul meu dace vrei sa participi.

parca ma urai!!
exista concurs!!!?

3550 mesaje

www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20925/Cea-mai-urata-de...
ia explica cu e cu ura?

1 mesaj

nu mai bine trecem pe privat!? sa nu stricam tema atat de interesanta a topicului.
_iluzie_ Avatarul lui _iluzie_

930 mesaje

vai geo, de la povestea mea trista (...) de alta despartire mai dureroasa ca a ta, nu am mai auzit!
de-ai stii cum imi curg lacrimile .....de ris
'Natura umana tinde sa vada lucrurile pe care se astepta sa le vada...!"

3550 mesaje

De la: Raluk90, la data 2008-11-11 09:43:45sincer eu nu te critic ca sunt intr-o situatie cam asemanatoare cu a ta.si eu am relatie serioasa imi iubesc mult forte mult prietenul si nimeni de cand sunt cu el nu mai mi-a atras privirea dar de curand am avut o lucrare la dantura si dentistu meu mi-a atras privirea si interesu.nici eu nu stiu ce se intampla cu mn dar asta e.treb sa ne gandim ca avem o relatie cu cineva si acesti medici sa ramana pt noi doar un vis frumos.te pup

Cred ca dentistul ar fi o solutie mai adecvata decat prietenul pe care il iubesti. Ce cred eu despre marea dragoste a prietenului tau, ti-am scris de multe ori

Mie nu mi s-a intamplat asa ceva niciodata.

De la: geo32, la data 2008-11-11 11:05:47nu mai bine trecem pe privat!? sa nu stricam tema atat de interesanta a topicului.

am trecut,dar vad ca nu te intereseaza
dalilascumpy Avatarul lui dalilascumpy

166 mesaje

totusi n-ai raspuns unde te-a operat?
si eu pot sa spun ca imi place de doctorul meu,care a avut grija de mine cat am stat insternata in spital...dar cred ca a fost o chestie doar cat am stat acolo,pt ca se vedea interesat de mine,ce am,poate de asta
kudika001296 Avatarul lui kudika001296

3 mesaje

spunemi te rog ca nu esti din iasi.....e posibil sa fiu si eu indragostita de el....e periculos cu doctiri astia....

3 mesaje

si sa nu imi zici ca il chiama si andrei...

9 mesaje

bine, nu-ti zic

3 mesaje

dar poti spune draga mea....sa te indragostesti e usor......mai greu e sa obtii...crezi ca doctorul te vrea si el?
Fosta membra Kudika.ro
halotan . si se zice ca te face sa razi...
Nu conteaza ceea ce ti s-a luat. Conteaza ce faci cu ceea ce ti s-a lasat...... (Hubert Humphrey) ......... Fii atent la gandurile tale pentru ca ele vor deveni cuvinte... Fii atent la cuvintele tale pentru ca ele vor deveni fapte... Fii atent la faptele tale pentru ca ele vor deveni obiceiuri.... Fii atent la obiceiurile tale pentru ca ele vor deveni destin. (Omar Khayyam) ....... If you love something, set it free. If it comes back, it's yours. If it doesn't, it never was. (Richard Bach)
Fosta membra Kudika.ro
ala de te face sa razi e heliu...
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo32, la data 2008-11-11 10:30:56

in fiecare zi, dimineata la ora 6 si ceva marunt, trece masina de gunoi prin fata blocului ridicand maldarul de infectiii scos de oamenii. la volanul masinii, troneaza mandra ca o garofita , o blonda voluptoasa cu sanii strapungand tricoul. manevreaza cu atata usurinta volanul si manetele de stoarcere a gunoiului incat iti creaza impresia ca deseneaza un dans al miscarilor!
intro dimineata , furat de maiestuzittea sanilor revarsati peste volan , mi-am luat inima in dinti si punga cu gunoi pe jumatate plina, doar doar reusesc sa-i vad ochii. cu un tupeu demn de brusc uilis, salvatorul planetei, mi-am proptit picioarele in fata masinii si o priveam fics in ochisorii blanzi de matza vagaboada cersind dragalasenie. mi-a zambit sagalnic, ca si cum descoperea iubirea platonica intro lada de gunoi si cu o miscare de felina argatoasa, s-a lasat cu toata greutatea pe acceleratie. vrruuuum , fu ultimul lucru pe care l-am auzit , inainte sa reusesc sa arunc punga in spatele masinii. cu un ochi fugar , i-am vazut chipul intreg , surazand, bucurandu-se, exaltand de placerea calcaturii.
m-am indragostit!!

Suuuper! Succes!
Nu conteaza ceea ce ti s-a luat. Conteaza ce faci cu ceea ce ti s-a lasat...... (Hubert Humphrey) ......... Fii atent la gandurile tale pentru ca ele vor deveni cuvinte... Fii atent la cuvintele tale pentru ca ele vor deveni fapte... Fii atent la faptele tale pentru ca ele vor deveni obiceiuri.... Fii atent la obiceiurile tale pentru ca ele vor deveni destin. (Omar Khayyam) ....... If you love something, set it free. If it comes back, it's yours. If it doesn't, it never was. (Richard Bach)
karos Avatarul lui karos

205 mesaje

De la: medeea_o, la data 2008-10-27 18:41:46Cu cateva saptamani in urma am suferit o interventie chirurgicala. Imaginati-va ca doctorul la care mergeti e un barbat extrem de atragator, spiritual, ganditi-va ca pe masa de operatie am ras incontinuu in hohote... De atunci, il visez in fiecare noapte, nu stiu ce mi se intampla. Am o relatie foarte serioasa, peste putin timp ma casatoresc, niciodata n-am dat ocazia vreunui alt barbat sa-mi faca curte, pot sa spun ca am acasa aproape tot ce mi-am dorit. Spun aproape pentru ca nu exista barbat perfect, dar ne completam minunat. Poate va par superficiala...Chiar nu sunt, am dat tot ce am avut mai bun pentru relatia pe care o am, doar ca el e putin imatur...nu stiu. Prin natura serviciului pe care-l cunosc foarte multi barbati, dar nimeni nu a avut vreun efect asupra mea ca doctorul... Am ajuns ca dimineata iubitul meu sa ma alinte incercand sa ma trezeasca si eu sa-l resping pentru a-l putea visa pe doctor in continuare. Jur ca-mi doresc sa fiu doar cu iubitul meu, dar nu stiu ce se petrece in mintea mea...

si eu am 'patit' ceva asemanator ... acum vreo 2 ani. E adevarat ca la noi chimia a actionat reciproc. dintr-o consultatie s-au facut trei si din trei consultatii am ajuns la intalniri, apoi ... (nu eram In Ro, il cunoscusem la un hotel din Golden Sands, era medicul hotelului - plus medic de ATI la un mare spital)
Apoi am petrecut o saptamana (oarecum) impreuna .. m-a chemat la el in oras, care era oricum pe malul marii, mi-a platit el tot.
N-aveam nicunul vreun viitor in comun, era clar .. ambii casatoriti si cu copii .. chiar daca a incercat sa ma convinga de contrariu.
Oricum, desi n-a tinut, a fost tare frumos ..:)
Fosta membra Kudika.ro
De la: karos, la data 2009-05-14 09:54:31
De la: medeea_o, la data 2008-10-27 18:41:46Cu cateva saptamani in urma am suferit o interventie chirurgicala. Imaginati-va ca doctorul la care mergeti e un barbat extrem de atragator, spiritual, ganditi-va ca pe masa de operatie am ras incontinuu in hohote... De atunci, il visez in fiecare noapte, nu stiu ce mi se intampla. Am o relatie foarte serioasa, peste putin timp ma casatoresc, niciodata n-am dat ocazia vreunui alt barbat sa-mi faca curte, pot sa spun ca am acasa aproape tot ce mi-am dorit. Spun aproape pentru ca nu exista barbat perfect, dar ne completam minunat. Poate va par superficiala...Chiar nu sunt, am dat tot ce am avut mai bun pentru relatia pe care o am, doar ca el e putin imatur...nu stiu. Prin natura serviciului pe care-l cunosc foarte multi barbati, dar nimeni nu a avut vreun efect asupra mea ca doctorul... Am ajuns ca dimineata iubitul meu sa ma alinte incercand sa ma trezeasca si eu sa-l resping pentru a-l putea visa pe doctor in continuare. Jur ca-mi doresc sa fiu doar cu iubitul meu, dar nu stiu ce se petrece in mintea mea...

si eu am 'patit' ceva asemanator ... acum vreo 2 ani. E adevarat ca la noi chimia a actionat reciproc. dintr-o consultatie s-au facut trei si din trei consultatii am ajuns la intalniri, apoi ... (nu eram In Ro, il cunoscusem la un hotel din Golden Sands, era medicul hotelului - plus medic de ATI la un mare spital)
Apoi am petrecut o saptamana (oarecum) impreuna .. m-a chemat la el in oras, care era oricum pe malul marii, mi-a platit el tot.
N-aveam nicunul vreun viitor in comun, era clar .. ambii casatoriti si cu copii .. chiar daca a incercat sa ma convinga de contrariu.
Oricum, desi n-a tinut, a fost tare frumos ..:)

parca stiu bine povestea asta :-))
Ia uita-te cum dau de vechi amiceeee.....
Saaaaa...continui eu povestea? Ca ai mai fost pe la Ruse de vreo....
Hai ca nu ma bag; Pur si simplu doream sa te salut!
karos Avatarul lui karos

205 mesaje

Daca vii cu detalii .. desi numele nu-mi spune mare lucru, stilul epistolar cam da :D
So..?
Fosta membra Kudika.ro
iubita.. nu stiu ce sa spun decat...

ai doua obtiuni.. te duci si te culcvi cu medicil cel dragut si cand o sa te raneasca o sa regreti toata viata ca nu a ramas la stadiul de dream si te-ai mai si despratit de actualul
sau stai cuminmte in banca ta si apreciaza cveea ce ai langa tine ca multora ne-ar placea sa na trezeasca iubitul cu alinte si vorbe dulci.. dar nu se intampla.
alege.. dar fi sigura ca alegi cu inima.
Detaliile Ón viat„ conteaz„. Z‚mbetul este una dintre ele.
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Alta
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
buna
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: