Setari Cookie-uri

M-am indragostit de medicul meu!

Cu cateva saptamani in urma am suferit o interventie chirurgicala. Imaginati-va ca doctorul la care mergeti e un barbat extrem de atragator, spiritual, ganditi-va ca pe masa de operatie am ras incontinuu in hohote... De atunci, il visez in fiecare noapte, nu stiu ce mi se intampla. Am o relatie foarte serioasa, peste putin timp ma casatoresc, niciodata n-am dat ocazia vreunui alt barbat sa-mi faca curte, pot sa spun ca am acasa aproape tot ce mi-am dorit. Spun aproape pentru ca nu exista barbat perfect, dar ne completam minunat. Poate va par superficiala...Chiar nu sunt, am dat tot ce am avut mai bun pentru relatia pe care o am, doar ca el e putin imatur...nu stiu. Prin natura serviciului pe care-l cunosc foarte multi barbati, dar nimeni nu a avut vreun efect asupra mea ca doctorul... Am ajuns ca dimineata iubitul meu sa ma alinte incercand sa ma trezeasca si eu sa-l resping pentru a-l putea visa pe doctor in continuare. Jur ca-mi doresc sa fiu doar cu iubitul meu, dar nu stiu ce se petrece in mintea mea...
medeea_o
Postat pe 27 Octombrie 2008 18:41
Nu stiu cat de indragostita esti - cred ca este vorba mai mult de instinctul de conservare care te-a facut sa ai unele sentimente fata de cel care iti tinea in mana soarta.
Kathara
Postat pe 27 Octombrie 2008 20:12
apropo, de ce te-ai operat!?

Postat pe 27 Octombrie 2008 20:54
a fost o operatie estetica, dar va asigur ca n-a fost un moft, n-as mai face-o a doua oara.
medeea_o
Postat pe 28 Octombrie 2008 16:37
Ceva detalii mai amanuntite. Ce organe a infrumuset?
Te-a anesteziat/narcotizat cu N2O [Lachgas]?
nu stiu cum se cheama astea in Ro.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Octombrie 2008 16:53
esti tare dragutza ca ne impartasesti experienta ta.
suntem convinsi ca-l iubesti la nebunie ..
intr-adevar, e o prb de sanatate destul de mare ce ne-ai zis tu acolo, mai mult, chiar ai stiut unde sa "bagi" subiectul!
sa ne zici daca si el te iubeste la fel de intens..
morticia_adams
Postat pe 5 Noiembrie 2008 19:17
poate ne impartasesti si tu din experienta ta...de exemplu spune-ne cum e sa vorbesti ca prostul, fara sa stii despre ce este vorba? doar ne putem da toti cu parerea, chiar daca cunoastem sau nu detalii...nu, draguto?
medeea_o
Postat pe 6 Noiembrie 2008 16:15
sincer eu nu te critic ca sunt intr-o situatie cam asemanatoare cu a ta.si eu am relatie serioasa imi iubesc mult forte mult prietenul si nimeni de cand sunt cu el nu mai mi-a atras privirea dar de curand am avut o lucrare la dantura si dentistu meu mi-a atras privirea si interesu.nici eu nu stiu ce se intampla cu mn dar asta e.treb sa ne gandim ca avem o relatie cu cineva si acesti medici sa ramana pt noi doar un vis frumos.te pup
Raluk90
Postat pe 11 Noiembrie 2008 09:43
De la: Raluk90, la data 2008-11-11 09:43:45sincer eu nu te critic ca sunt intr-o situatie cam asemanatoare cu a ta.si eu am relatie serioasa imi iubesc mult forte mult prietenul si nimeni de cand sunt cu el nu mai mi-a atras privirea dar de curand am avut o lucrare la dantura si dentistu meu mi-a atras privirea si interesu.nici eu nu stiu ce se intampla cu mn dar asta e.treb sa ne gandim ca avem o relatie cu cineva si acesti medici sa ramana pt noi doar un vis frumos.te pup


in fiecare zi, dimineata la ora 6 si ceva marunt, trece masina de gunoi prin fata blocului ridicand maldarul de infectiii scos de oamenii. la volanul masinii, troneaza mandra ca o garofita , o blonda voluptoasa cu sanii strapungand tricoul. manevreaza cu atata usurinta volanul si manetele de stoarcere a gunoiului incat iti creaza impresia ca deseneaza un dans al miscarilor!
intro dimineata , furat de maiestuzittea sanilor revarsati peste volan , mi-am luat inima in dinti si punga cu gunoi pe jumatate plina, doar doar reusesc sa-i vad ochii. cu un tupeu demn de brusc uilis, salvatorul planetei, mi-am proptit picioarele in fata masinii si o priveam fics in ochisorii blanzi de matza vagaboada cersind dragalasenie. mi-a zambit sagalnic, ca si cum descoperea iubirea platonica intro lada de gunoi si cu o miscare de felina argatoasa, s-a lasat cu toata greutatea pe acceleratie. vrruuuum , fu ultimul lucru pe care l-am auzit , inainte sa reusesc sa arunc punga in spatele masinii. cu un ochi fugar , i-am vazut chipul intreg , surazand, bucurandu-se, exaltand de placerea calcaturii.
m-am indragostit!!

Postat pe 11 Noiembrie 2008 10:30
uau!
inocica2
Postat pe 11 Noiembrie 2008 10:33
cred ca ai castiga la concursul: cea mai dureroasa despartire cu povestea asta. Votul meu dace vrei sa participi.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 11 Noiembrie 2008 10:59
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-11 10:59:42cred ca ai castiga la concursul: cea mai dureroasa despartire cu povestea asta. Votul meu dace vrei sa participi.



parca ma urai!!
exista concurs!!!?

Postat pe 11 Noiembrie 2008 11:03
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20925/Cea-mai-urata-despartire-/Cea-mai-urata-despartire--pagina-1.html
ia explica cu e cu ura?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 11 Noiembrie 2008 11:04
nu mai bine trecem pe privat!? sa nu stricam tema atat de interesanta a topicului.

Postat pe 11 Noiembrie 2008 11:05
vai geo, de la povestea mea trista (...) de alta despartire mai dureroasa ca a ta, nu am mai auzit!
de-ai stii cum imi curg lacrimile .....de ris
_iluzie_
Postat pe 11 Noiembrie 2008 11:10
De la: Raluk90, la data 2008-11-11 09:43:45sincer eu nu te critic ca sunt intr-o situatie cam asemanatoare cu a ta.si eu am relatie serioasa imi iubesc mult forte mult prietenul si nimeni de cand sunt cu el nu mai mi-a atras privirea dar de curand am avut o lucrare la dantura si dentistu meu mi-a atras privirea si interesu.nici eu nu stiu ce se intampla cu mn dar asta e.treb sa ne gandim ca avem o relatie cu cineva si acesti medici sa ramana pt noi doar un vis frumos.te pup


Cred ca dentistul ar fi o solutie mai adecvata decat prietenul pe care il iubesti. Ce cred eu despre marea dragoste a prietenului tau, ti-am scris de multe ori

Mie nu mi s-a intamplat asa ceva niciodata.

De la: geo32, la data 2008-11-11 11:05:47nu mai bine trecem pe privat!? sa nu stricam tema atat de interesanta a topicului.

am trecut,dar vad ca nu te intereseaza
Full_Metal_Jacket
Postat pe 11 Noiembrie 2008 11:13
totusi n-ai raspuns unde te-a operat?
si eu pot sa spun ca imi place de doctorul meu,care a avut grija de mine cat am stat insternata in spital...dar cred ca a fost o chestie doar cat am stat acolo,pt ca se vedea interesat de mine,ce am,poate de asta
dalilascumpy
Postat pe 10 Februarie 2009 17:09
spunemi te rog ca nu esti din iasi.....e posibil sa fiu si eu indragostita de el....e periculos cu doctiri astia....
kudika001296
Postat pe 6 Martie 2009 12:32
si sa nu imi zici ca il chiama si andrei...
kudika001296
Postat pe 6 Martie 2009 12:36
bine, nu-ti zic
medeea_o
Postat pe 6 Martie 2009 19:01
dar poti spune draga mea....sa te indragostesti e usor......mai greu e sa obtii...crezi ca doctorul te vrea si el?
kudika001296
Postat pe 7 Martie 2009 19:56
halotan . si se zice ca te face sa razi...
arielle
Postat pe 14 Mai 2009 09:09
ala de te face sa razi e heliu...
Lucia1971
Postat pe 14 Mai 2009 09:10
De la: geo32, la data 2008-11-11 10:30:56
De la: Raluk90, la data 2008-11-11 09:43:45sincer eu nu te critic ca sunt intr-o situatie cam asemanatoare cu a ta.si eu am relatie serioasa imi iubesc mult forte mult prietenul si nimeni de cand sunt cu el nu mai mi-a atras privirea dar de curand am avut o lucrare la dantura si dentistu meu mi-a atras privirea si interesu.nici eu nu stiu ce se intampla cu mn dar asta e.treb sa ne gandim ca avem o relatie cu cineva si acesti medici sa ramana pt noi doar un vis frumos.te pup


in fiecare zi, dimineata la ora 6 si ceva marunt, trece masina de gunoi prin fata blocului ridicand maldarul de infectiii scos de oamenii. la volanul masinii, troneaza mandra ca o garofita , o blonda voluptoasa cu sanii strapungand tricoul. manevreaza cu atata usurinta volanul si manetele de stoarcere a gunoiului incat iti creaza impresia ca deseneaza un dans al miscarilor!
intro dimineata , furat de maiestuzittea sanilor revarsati peste volan , mi-am luat inima in dinti si punga cu gunoi pe jumatate plina, doar doar reusesc sa-i vad ochii. cu un tupeu demn de brusc uilis, salvatorul planetei, mi-am proptit picioarele in fata masinii si o priveam fics in ochisorii blanzi de matza vagaboada cersind dragalasenie. mi-a zambit sagalnic, ca si cum descoperea iubirea platonica intro lada de gunoi si cu o miscare de felina argatoasa, s-a lasat cu toata greutatea pe acceleratie. vrruuuum , fu ultimul lucru pe care l-am auzit , inainte sa reusesc sa arunc punga in spatele masinii. cu un ochi fugar , i-am vazut chipul intreg , surazand, bucurandu-se, exaltand de placerea calcaturii.
m-am indragostit!!



Suuuper! Succes!
arielle
Postat pe 14 Mai 2009 09:10
De la: medeea_o, la data 2008-10-27 18:41:46Cu cateva saptamani in urma am suferit o interventie chirurgicala. Imaginati-va ca doctorul la care mergeti e un barbat extrem de atragator, spiritual, ganditi-va ca pe masa de operatie am ras incontinuu in hohote... De atunci, il visez in fiecare noapte, nu stiu ce mi se intampla. Am o relatie foarte serioasa, peste putin timp ma casatoresc, niciodata n-am dat ocazia vreunui alt barbat sa-mi faca curte, pot sa spun ca am acasa aproape tot ce mi-am dorit. Spun aproape pentru ca nu exista barbat perfect, dar ne completam minunat. Poate va par superficiala...Chiar nu sunt, am dat tot ce am avut mai bun pentru relatia pe care o am, doar ca el e putin imatur...nu stiu. Prin natura serviciului pe care-l cunosc foarte multi barbati, dar nimeni nu a avut vreun efect asupra mea ca doctorul... Am ajuns ca dimineata iubitul meu sa ma alinte incercand sa ma trezeasca si eu sa-l resping pentru a-l putea visa pe doctor in continuare. Jur ca-mi doresc sa fiu doar cu iubitul meu, dar nu stiu ce se petrece in mintea mea...


si eu am 'patit' ceva asemanator ... acum vreo 2 ani. E adevarat ca la noi chimia a actionat reciproc. dintr-o consultatie s-au facut trei si din trei consultatii am ajuns la intalniri, apoi ... (nu eram In Ro, il cunoscusem la un hotel din Golden Sands, era medicul hotelului - plus medic de ATI la un mare spital)
Apoi am petrecut o saptamana (oarecum) impreuna .. m-a chemat la el in oras, care era oricum pe malul marii, mi-a platit el tot.
N-aveam nicunul vreun viitor in comun, era clar .. ambii casatoriti si cu copii .. chiar daca a incercat sa ma convinga de contrariu.
Oricum, desi n-a tinut, a fost tare frumos ..:)
karos
Postat pe 14 Mai 2009 09:54
De la: karos, la data 2009-05-14 09:54:31
De la: medeea_o, la data 2008-10-27 18:41:46Cu cateva saptamani in urma am suferit o interventie chirurgicala. Imaginati-va ca doctorul la care mergeti e un barbat extrem de atragator, spiritual, ganditi-va ca pe masa de operatie am ras incontinuu in hohote... De atunci, il visez in fiecare noapte, nu stiu ce mi se intampla. Am o relatie foarte serioasa, peste putin timp ma casatoresc, niciodata n-am dat ocazia vreunui alt barbat sa-mi faca curte, pot sa spun ca am acasa aproape tot ce mi-am dorit. Spun aproape pentru ca nu exista barbat perfect, dar ne completam minunat. Poate va par superficiala...Chiar nu sunt, am dat tot ce am avut mai bun pentru relatia pe care o am, doar ca el e putin imatur...nu stiu. Prin natura serviciului pe care-l cunosc foarte multi barbati, dar nimeni nu a avut vreun efect asupra mea ca doctorul... Am ajuns ca dimineata iubitul meu sa ma alinte incercand sa ma trezeasca si eu sa-l resping pentru a-l putea visa pe doctor in continuare. Jur ca-mi doresc sa fiu doar cu iubitul meu, dar nu stiu ce se petrece in mintea mea...


si eu am 'patit' ceva asemanator ... acum vreo 2 ani. E adevarat ca la noi chimia a actionat reciproc. dintr-o consultatie s-au facut trei si din trei consultatii am ajuns la intalniri, apoi ... (nu eram In Ro, il cunoscusem la un hotel din Golden Sands, era medicul hotelului - plus medic de ATI la un mare spital)
Apoi am petrecut o saptamana (oarecum) impreuna .. m-a chemat la el in oras, care era oricum pe malul marii, mi-a platit el tot.
N-aveam nicunul vreun viitor in comun, era clar .. ambii casatoriti si cu copii .. chiar daca a incercat sa ma convinga de contrariu.
Oricum, desi n-a tinut, a fost tare frumos ..:)

parca stiu bine povestea asta :-))
Ia uita-te cum dau de vechi amiceeee.....
Saaaaa...continui eu povestea? Ca ai mai fost pe la Ruse de vreo....
Hai ca nu ma bag; Pur si simplu doream sa te salut!
G_I_JOE
Postat pe 14 Mai 2009 14:12
Daca vii cu detalii .. desi numele nu-mi spune mare lucru, stilul epistolar cam da :D
So..?
karos
Postat pe 14 Mai 2009 16:15
iubita.. nu stiu ce sa spun decat...

ai doua obtiuni.. te duci si te culcvi cu medicil cel dragut si cand o sa te raneasca o sa regreti toata viata ca nu a ramas la stadiul de dream si te-ai mai si despratit de actualul
sau stai cuminmte in banca ta si apreciaza cveea ce ai langa tine ca multora ne-ar placea sa na trezeasca iubitul cu alinte si vorbe dulci.. dar nu se intampla.
alege.. dar fi sigura ca alegi cu inima.
cathysailor
Postat pe 15 Mai 2009 01:07
Alta
Diavolyta_
Postat pe 15 Mai 2009 01:12
buna
Cassey
Postat pe 15 Mai 2009 10:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M-am indragostit de medicul meu! 61 De la: kudika083394 15 Noiembrie 2009 18:36
o rochie superba de mireasa 1 De la: anndutza 10 Iulie 2009 22:50
Caut medic de familie, de preferitna doamna 4 De la: alerim_a 8 Noiembrie 2012 14:21
medici pt prichindei 23 De la: kudika369056 19 Februarie 2011 10:33
buna ziua......help 1 De la: irene1981 27 Mai 2010 11:45