Setari Cookie-uri

sunt geloasa pe orice prietena ce sta langa el:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

am cun un tip acum ceva timp , aceasi varsta ca mine , super dragut si il ador mult de tot:( faza e ca acum 2 -3 luni ne`am combinat , puteam sa`i citesc in ochii lui fericirea, si el in ai mei:( dar cum la mine fericirea nu prea tine asta nu a tinut decat 3 zile:( super frumos...cele mai frumoase zile din viata mea , :( dar dupa astea 3 zile :( nu mi`a mai raspuns la tel...nu ma mai intalnisem cu el de 3 zile :( cand l`am vazut l`am intrebat ce se intampla, mi`a spus ca nimic:( insa dupa 2 ore jumatate, au aparut 2 fete, englezoaice:( si una dintre ele la sarutat:((((((( a fost cumplit de dureros sa vad asta insa nu puteam sa fac nimic, de atunci si pana in prezent ma masoara din cap pana in picioare se uita la mine imi vb imi zambeste , are grija de mine imi este super greu sa`l vad atat de aprope de mine si totusi atat de departe ...insa acum 4 saptamani a facut o chestie:( ....a inceput sa o sarute pe respectiva fata si se uita in ochii mei, nu am putut din nou sa fac ceva:( ma durut si nu m`am putu abtine si am inceput sa plang de nervii si suparare m`am combinat cu un baiat :( si de atunci ma intreaba dak mai sunt cu el una alta:9 nu stiu ce sa mai creed....il iubesc la nebunie si ma doare ce face:( insa nu stiu ce sa fac ...sa ma despart de respectiva pers cu care sunt acum si sa`i spun sentimentele mele sau :( nu stiu ....vreau neaparat sa stiu:(((((((((((((( nu ma mai pot uita in ochii lui :(
sunt geloasa pe orice prietena care e aproape de el:((((((((((((((

Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:09
parerea mea este ca o relatie cu el ti-ar aduce si mai multe lacrimi...el este cam copil, nu prea stie ce vrea,in schimb ii place sa fie in centrul atentiei sa il iubeasca multe fete, iar din cate ai spus tu esti una dintre acele fete...gandeste-te bine daca ii doresti asa ceva, apoi desparte-te de actualul
je_baby
Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:59
De la: dianaJORDAN, la data 2008-11-03 16:09:41am cun un tip acum ceva timp .. si il ador mult de tot..dupa astea 3 zile ..au aparut 2 fete, englezoaice.. si una dintre ele la sarutat:..insa acum 4 saptamani a facut o chestie:...a inceput sa o sarute pe respectiva fata si se uita in ochii mei.. .il iubesc la nebunie si ma doare ce face:( insa nu stiu ce sa fac ..


ti-am selectionat citeva pasaje din textul postat
reciteste-le
si daca nici acum nu stii ce sa faci...
sandra33
Postat pe 16 Noiembrie 2008 03:14
sunt de acord cu je_baby...el e un copil..un lucru nu inteleg: de ce se uita in ochii tai cand o saruta pe tipa aia?..probabil vrea sa vada dak reactionezi cumva, dar oricum dak spui k 3 zile a tinut fericirea, nu stiu cat o sa mai tina chiar dak o sa te impaci cu el. ar fi mai bine sa discuti serios cu el..si asta cu gelozia, nu orice prietena este rivala ta;)
nic0lle
Postat pe 16 Noiembrie 2008 10:37
draga mea, esti copila si tu. ce e cu intrebarile astea??? sunt chestii copilaresti... du-te la el, saruta-l si tu , joaca-te cu el. traieste-ti viata darling, fa ce vrei !!! viata tu ti-o faci , joaca dupa cum vrei tu si dupa ce te face sa te simti bine.
ciufika
Postat pe 16 Noiembrie 2008 11:15
....il iubesc la nebunie si ma doare ce face:( insa nu stiu ce sa fac ...sa ma despart de respectiva pers cu care sunt acum si sa`i spun sentimentele mele


ciufika problema e ca ea nu vrea sa se joace, banuiesc ca ai inteles ce a vrut sa zica
nic0lle
Postat pe 16 Noiembrie 2008 16:14
eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa il lasi cu englezoaicele alea, sa fii indiferenta si sa nu ii arati ca te deranjaza ce face el...
in primul rand este evident ca nu merita atentia ta, odata ce ti-a facut asta, si in al doilea rand poate chiar asta ii era scopul, poate vroia doar sa se joace, de ce sa ii faci pe plac, si sa iti faci tie rau...
indiferenta doare cel mai tare, e cea mai simpla de folosit si la indemana oricui asta te sfatuiesc si pe tine sa faci in privinta lui.
my_melody
Postat pe 22 Noiembrie 2008 21:23
2 posibilitati:

1). Da-l Dracului si cupleaza-te cu altul de advaratelea.
2). Intra in joc, si saruta-l si tu in fata Englezoaicei.

De altfel daca el este un barbat adevarat, Eglezoaica nu are sanse prea mari, ca stii vorba aia cu categorizarea femeilor:

- femei frumoase
- femei urate
- Englezoaice

Mult success si ... tine-ne la curent :)
umblataprinlume
Postat pe 3 Decembrie 2008 12:22
cum pot sa`i fiu infdiferenta?????????????????????????????????????????????????

Postat pe 8 Decembrie 2008 17:03
buna seara
danubia70
Postat pe 8 Decembrie 2008 17:06
eu am stat cu un tip 5 luni..cand ne-am despartit el si-a batut joc de mine...in fine...st 8 luni de atunci si am incercat de atatea ori sa-l uit si nu pot...adik mai vorbim si deastea si eu simt k a mai ramas ceva din el...nush...si cat despre tine..sfatu meu e sa-l uiti ptr k dak era interesat de tine te cauta si nu iti mai facea chestiile alea sa se uite in ochi tai in timp ce-o saruta pe aia...si poti sa fi indiferenta dak vrei,,adik zambeste,razi,,,cand treci pe langa el chiar dak in suflet te doare..iti zic din propiA experienta:X

Postat pe 16 Decembrie 2008 20:10
Gelozia e o boala...incearca sa ai incredere in el.
Adam2008
Postat pe 16 Decembrie 2008 20:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare sunt insarcinata? 9 De la: broscoiu 27 Octombrie 2011 11:28
Ce`i de facut ? 2 De la: EmperorNerva 27 Aprilie 2009 16:13
pareri pls 6 De la: andreea1976 2 August 2009 13:42
oare exista leac pentru gelozie? 7 De la: mihablonda 9 Noiembrie 2009 02:20
Relatie 24 De la: 2 Septembrie 2014 15:28