Setari Cookie-uri

nu prea are incredere in mine

e pt prima data cand scriu.sunt cu un baiat de putin timp care din cate vad eu nu prea are incredere in mine.nu l-am inselat ,nu l-am mintit, nu am facut nimik.el spune ca face asa pt ca atunci cand am inceput noi sa vb eu nu am stiut ce vreau si ii tot spuneam ca nu ma pot baga intr-o relatie ca nu sunt pregatita pt o relatie.el nu stia de ce ii zic asta pt ca eu doar ce ma despartsem de prietenu meu cu care am stat mult timp.i-am explicat int-un final si el zice ca a inteles.dar in ultimu timp mi-a facut tot felu de faze.
a fost plecat la mare o saptamana si eu nu am mers cu el pt ca lucrez si nu am putut sa imi iau liber.int-ro seara am iesit cu niste prieteni ma sunat si i-am zis cu cine sunt si totul ok.dupa ce a inchis mi-a dat mesaj ca l-am enervat si ca e suprat si nu intelegeam de ce.l-am sunat nu mi-a explicat de ce a facut asa a zis doar ca era gelos dar nu stiu de ce ca nu am facut nimik si eram cu prieteni de ai mei.
inca o faza ma suna d pe un alt numar si intreb cine e la tel si nu zice cine e si eu i-am zis ca daca nu imi zice cine e inchid i-am recunoscut vocea dar nu eram sigura ca e el si nu mia zis cine e si a inchis,dupa care imi trim mesaj ca cum pot sa fac dinastea adica sa nu il recunosc. tot timpul imi da mesaje ca daca ma pierdut sa fiu cuminte si tot felu de copilarii din astea.
happy_girl
Postat pe 3 August 2009 14:39
Tipul asta este pura pierdere de timp. Are mai mult de 17 ani?
amr2009
Postat pe 3 August 2009 15:14
De la: vero87, la data 2009-08-03 14:39:43e pt prima data cand scriu.sunt cu un baiat de putin timp care din cate vad eu nu prea are incredere in mine.nu l-am inselat ,nu l-am mintit, nu am facut nimik.el spune ca face asa pt ca atunci cand am inceput noi sa vb eu nu am stiut ce vreau si ii tot spuneam ca nu ma pot baga intr-o relatie ca nu sunt pregatita pt o relatie.el nu stia de ce ii zic asta pt ca eu doar ce ma despartsem de prietenu meu cu care am stat mult timp.i-am explicat int-un final si el zice ca a inteles.dar in ultimu timp mi-a facut tot felu de faze.
a fost plecat la mare o saptamana si eu nu am mers cu el pt ca lucrez si nu am putut sa imi iau liber.int-ro seara am iesit cu niste prieteni ma sunat si i-am zis cu cine sunt si totul ok.dupa ce a inchis mi-a dat mesaj ca l-am enervat si ca e suprat si nu intelegeam de ce.l-am sunat nu mi-a explicat de ce a facut asa a zis doar ca era gelos dar nu stiu de ce ca nu am facut nimik si eram cu prieteni de ai mei.
inca o faza ma suna d pe un alt numar si intreb cine e la tel si nu zice cine e si eu i-am zis ca daca nu imi zice cine e inchid i-am recunoscut vocea dar nu eram sigura ca e el si nu mia zis cine e si a inchis,dupa care imi trim mesaj ca cum pot sa fac dinastea adica sa nu il recunosc. tot timpul imi da mesaje ca daca ma pierdut sa fiu cuminte si tot felu de copilarii din astea.


o fi 1 data cand scrii...................te cred pt ca nu am inteles o iota.........vrei sa mai iei cartea in mana adik aia de lb romana ,nu aia de poker.......si repeta topicul.......fi explicita in detalii si coerenta .......daca nu pt mine....pt altii care citesc........
daca vrei un sfat ...of course
heaven_2906
Postat pe 3 August 2009 15:17
are 20 de ani
happy_girl
Postat pe 3 August 2009 16:27
nu prea inteleg ce nu pricepi!!!!!
am tot citit pe forum si am tot vazut cazuri in care va luati de cele care scriu ca nu intelegeti si din astea!!chiar nu vad ce am putut sa scriu asa complicat!!
happy_girl
Postat pe 3 August 2009 16:35
Buna!
Legat de cazul tau,eu iti spun asa: te vei obisnui si vei vedea mai tarziu ca cei la 20 de ani(baietii in special) nu prea au multe in capsor....:)
Asa cum ti-a spus si cineva mai sus, e pierdere de timp cu acest baiat, si cel mai bine pentru tine, daca esti in cautarea unei relatii serioase si de durata, ar fi sa acorzi sansa altcuiva sa se apropie de tine.

Barbatii sunt asa de complicati si pentru unii gelozia este o normalitate!Ce-o fii asa de normal?

P.s. Nu te mai supara pe cele de aici de pe forum, se leaga si ele de tinerele, sa simta ca traiesc ! Poate imi iau eu vreo doua trei akuma.....
ogajika
Postat pe 11 August 2009 21:58
Parerea mea ar fi "sa`i dai unda verde" (nu vreau sa fac reclama la vreun detergent). In fine, cauta pe cineva care te apreciaza la justa ta valoare si care imparte aceleasi sentimente cu tine. Sper sa iei o decizie inteleapta.
AlexMag
Postat pe 11 August 2009 22:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietena care foloseste pozele alteia pe site-uri de socializare. 19 De la: nicolagrozava 16 Mai 2015 06:41
BUNA 11 De la: kudika019285 21 Iulie 2009 02:12
Totzi barbatii din zodia rac sunt gelosiiii?? 11 De la: bubulutza 13 Noiembrie 2009 17:07
Huh :)) ... sunt prea geloasaa ? :| 25 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:03
am dreptate sau e obsesie? 28 De la: Barbie30_ 17 Ianuarie 2011 21:01