Setari Cookie-uri

exista combatibilitate intre o geamana si un berbec??? voi ce ziceti?????

sh eu sunt zodia gemeni,iar el e berbec,am avut o rel d un an jum,dar dupa un an jum ne-am despartit,totul era bn sh frumos,pana knd a aparut gelozia sh neincrederea,dar dk stii sa ti langa u un berbec,va fi nmai al tau,el era nmai pt mn,traia nmai pt mn,ma iubea la nebunie,ne iubeam sh ne iubim sh acum,doar k nmai suntem impreuna,ne-am despartit acum 2 sapt,dar e f greu sa treci peste,e f dureros,dar trb sa mergem inainte,prima rel serioasa sh prima iubire adevarata,n cred k il voi putea uita vreodata,dar incerc sh n pot,fc c fc sh ma gandesc la el,sh incep sa plang,stiu k m-a iubit sh k n m-a inselat,dar in ultimul timp se schimbase sh devenise distant cu mn,n mai imi acorda atentie sh afectiune,sh am luat hotararea k asa e mai bn,dar c sa fc cu iubirea kre o am in suflet?cu durerea kre o port?
kudika056203
Postat pe 4 Septembrie 2009 12:57
Buna tuturor,
Eu am vorbit 3 luni cu un berbec. A fost foarte frumos cat a fost! Dar eu sunt in zodia gemenilor, el berbec; eu nu am putut sa-l inteleg, pentru mine acest barbat reprezinta o enigma inca! M-a adus intr-un hal in care nu credeam ca o sa fiu, m-am umilit, m-am comportata ca o nebuna si doar pentru ca nu l-am inteles. Imi place de el in continuare, dar stiu ca nu mai putem fi impreuna, ''iesirile mele'' l-au oripilat. Este cel mai extraordinar iubit pe care l-am avut! Ma intreb daca ma va mai cauta vreodata pentru ca i-a placut de mine, chiar el mi-a spus-o, dar ca(scuzati cacofonia), comportamentul meu din ultima saptamana l-a ''oripilat'' si ca sunt prea vorbareata...voi ce parere aveti? Credeti ca ma va mai suna vreodata? Astept parerile voastre.
meganfox
Postat pe 17 Ianuarie 2010 21:15
Buna tuturor,
Eu am vorbit 3 luni cu un berbec. A fost foarte frumos cat a fost! Dar eu sunt in zodia gemenilor, el berbec; eu nu am putut sa-l inteleg, pentru mine acest barbat reprezinta o enigma inca! M-a adus intr-un hal in care nu credeam ca o sa fiu, m-am umilit, m-am comportata ca o nebuna si doar pentru ca nu l-am inteles. Imi place de el in continuare, dar stiu ca nu mai putem fi impreuna, ''iesirile mele'' l-au oripilat. Este cel mai extraordinar iubit pe care l-am avut! Ma intreb daca ma va mai cauta vreodata pentru ca i-a placut de mine, chiar el mi-a spus-o, dar ca(scuzati cacofonia), comportamentul meu din ultima saptamana l-a ''oripilat'' si ca sunt prea vorbareata...voi ce parere aveti? Credeti ca ma va mai suna vreodata? Astept parerile voastre.
meganfox
Postat pe 17 Ianuarie 2010 21:17
jalnica combinatie
ninushk
Postat pe 18 Ianuarie 2010 20:42
Buna fetelor:

Sincer am stat si am citit tot ce s-a scris si nu vroiam sa intervin, dar simt nevoie ( berbecul din mine mai ales) sa ma amestec :))))

In primul rand, cred ca zodiacele nu au nici o legatura asupra sfarsitului unei relatii, nu cred ca eu fiind berbec sunt influentat de un patern descris intr-un zodiac ma face sa sar ''din floare in floare' , uitati-va pe strada : toate femeile sunt imbracate cu o carpa de 10 cm pe ele cum credeti ca reactioneaza hormonii barbatiilor? Pe langa asta se mai instaleaza si stresul cotidian, monotonia mers la lucru venit acasa , putin timp petrecut cu familia pentru cei care lucreaza + atatia si atatia factori.
Am o relatie cu o fata din zodia gemeni, eu am 26, ea are 20, e super ne intelegem perfect incerc sa imi fac timp si pt lucru si pentru mine si pentru ea, si momentanm imi iese.

Din propria experienta , daca ar fi sa ne luam dupa un zodiac eu zic ca se potrivesc , dar inca odata va rog sa lasam aceste supozitii si sa ne uitam in '' ograda noastra'' poate putem repara ceva si daca nu ... asta e timpul vindeca totul.

Va multumesc
Aurelian
maxidanny
Postat pe 18 Iunie 2010 00:10
cât câcat puteți mânca?... ...cea mai mare tâmpenie sã te iei dupã zodii...
freakyyy
Postat pe 18 Iunie 2010 00:14
De la: freakyyy, la data 2010-06-18 00:14:58cât câcat puteți mânca?... ...cea mai mare tâmpenie sã te iei dupã zodii...



hahhahahahhaha......hai ca ai fost tare
ninushk
Postat pe 18 Iunie 2010 17:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu rac si el fecioara....ce parere aveti? 4 De la: eu_olguta 25 Decembrie 2011 15:56
ea pesti el varsator(18feb) 7 De la: oanzy 14 Decembrie 2009 09:47
CARMEN ma face praf 50 De la: kudika_976884 4 Martie 2015 14:07
balanta-leu????? 3 De la: ella_c 3 Februarie 2009 23:09
salutare tuturor! 7 De la: cjcj 31 August 2016 11:53