Setari Cookie-uri

clubbing...let's party!!!

in care club din bucuresti v-ati distrat cel mai mult si v-a facut o impresie buna incat vreti sa va duceti si a doua oara?
sweetadryana
Postat pe 7 Noiembrie 2008 17:16
De la: adryana22, la data 2008-11-07 17:23:25de exemplu eu as mai reveni in acel club unde muzica e pe masura asteptarilor mele si atmosfera este plakuta..akolo unde lumea stie sa se distreze...este doarte important dc dj in acea seara are abilitatea de a ridica pe cei de akolo in picioare ...



Chiar era necesar sa deschizi doua topicuri cu aceasi tema ?

Sa nu fiu total off topic ....conteaza foarte mult cu ce prieteni te duci intr-un club , pana la urma decorul si muzica isi pierd din importanta daca nu esti cu persoanele cu care te simti bine in general .

Un club de care ma leaga oarece amintiri placute ar fi Revenge...genul de club unde nu tre sa te imbraci ca o pitzi ,unde fiecare se simte in largul lui atata timp cat iti place muzica veche si cu tentative rock....

Chiar asa ...ia ziceti fetili pe unde va dantuiti deobicei io cred ca nu am mai iesit in club sau discoteca de vreun an de zile
iris_4_ever
Postat pe 7 Noiembrie 2008 19:50
ultima oara am fost in oldies in bv....
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Noiembrie 2008 20:10
ma fac pe ele de cluburi, celm ai bine ma distrez cand fac o petrecere o noapte intreaga cu prietenii mei, la cineva acasa

Postat pe 7 Noiembrie 2008 20:13
De la: Georgia99, la data 2008-11-07 20:13:52ma fac pe ele de cluburi, celm ai bine ma distrez cand fac o petrecere o noapte intreaga cu prietenii mei, la cineva acasa


De aia am uitat sa ies si eu in cluburi

Desi ....in zilele mele bune cand luam un taxi si ne plimbam dintr-un club in altul ca nebunele ( eram 4 fete )ce mai nebunii faceam
Eu eram adepta Planters,Downtown sau Revenge , una era cu Manele ,o alta avea o manie pentru Twice si uite asa ne plimbam dintr-o discoteca in alta ca pana la urma sa aterizam in Club A

iris_4_ever
Postat pe 7 Noiembrie 2008 20:19
De la: Iris4ever, la data 2008-11-07 20:19:42
De la: Georgia99, la data 2008-11-07 20:13:52ma fac pe ele de cluburi, celm ai bine ma distrez cand fac o petrecere o noapte intreaga cu prietenii mei, la cineva acasa


De aia am uitat sa ies si eu in cluburi

Desi ....in zilele mele bune cand luam un taxi si ne plimbam dintr-un club in altul ca nebunele ( eram 4 fete )ce mai nebunii faceam
Eu eram adepta Planters,Downtown sau Revenge , una era cu Manele ,o alta avea o manie pentru Twice si uite asa ne plimbam dintr-o discoteca in alta ca pana la urma sa aterizam in Club A




mai merg si in cluburi, dar cele mai misto petreceri au fost la cineva acasa, cu prieteni,cunostinte....asa pot sa fac ce vrea muschiul meu !

Postat pe 7 Noiembrie 2008 20:22
Eu cel mai bine m-am simtit in Cuba, habar n-am daca mai exista (era pe perioada de vara doar), de atunci am fost numai unde vroiau prietenii sa mearga.....recunosc de multe ori nu m-am simtit asa bine ca sunt f sensibila la fum de tigara....asa ca, tot la vorba Georgiei ajung, mult mai tare e un party intre prieteni.

Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:01
Terminus.
Kathara
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:13
De la: crista_galli, la data 2008-11-12 13:01:53Eu cel mai bine m-am simtit in Cuba, habar n-am daca mai exista (era pe perioada de vara doar), de atunci am fost numai unde vroiau prietenii sa mearga.....recunosc de multe ori nu m-am simtit asa bine ca sunt f sensibila la fum de tigara....asa ca, tot la vorba Georgiei ajung, mult mai tare e un party intre prieteni.


La fosta Cuba s`a deschis Turabo , e f frumos acolo .
Kittynelle
Postat pe 12 Noiembrie 2008 14:36
Saru' mana de informatie Puffilici

Postat pe 12 Noiembrie 2008 15:39
eu ma simt cel mai bine in fratelli

Postat pe 12 Noiembrie 2008 16:44
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 17:48
Bamboo- clar! Nu sunt o fitoasa, sau de bani gata, dar ,merita! muzica,dansatori,teme in fiecare eweekend, tooottt! recomand tuturor,chiar si celor care deja l-au etichetat drept doar ot fite!!
getfit_miki
Postat pe 1 Decembrie 2009 12:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce va atrage cel ma imult la un club... 8 De la: sweetadryana 3 Septembrie 2014 18:30
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 3 De la: TangoFeliz 7 Aprilie 2010 08:59
clubbing...let's party!!! 13 De la: getfit_miki 1 Decembrie 2009 12:33
DISCO CLUB SHOW GIRLS DIN ITALIA 3 De la: michellaqnice 10 Iunie 2010 19:17
Ibiza Opening Party!! 1 De la: rotbog 10 Iunie 2010 21:22