Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

Buna seara,dragii mei!!....Poftiti,poftiti,intrati va rog!!....eu sunt moderatorul acestui club de noapte si va urez "Bine ati venit!!"....poftiti,bauturile se gasesc la barul situat in dreapta.....luati cu increderere,in seara acesta sunt din partea casei!!!.....daaaar....putina liniste,va rog!!!...ce se audeee????....tic-tac....tic-tac.....3....2.....1.....pooooc.....poooc....vuuuf...vuuuf....buuum....buuuum....sampanieeeee....artificiiii....MULTI ANI TRAIASCAAAA!!.....MULTI ANI TRAIASCAAA!!!....LAAA MUUUULTI AAAANI!!.....CINE SA TRAIASCAAAA???.....CINE SA TRAIASCAAA???....LA MUUUULTI AAAANI!!.....ETTA SA TRAIASCAAAA!!....ETTA SA TRAIASCAAA!!!....LAAAA MUUUULTI AAAANI!!!!.....da,domnilor si doamnelor,in acest moment,la acesta ora din noapte,patroana noastra,doamna Etta,implinesteeee 38 de aaaani!!!....doamna Etta,aveti cuvantul!!......Multumesc,dragul meu!....DRAGII MEI PRIETENI!!!...si acum va vorbeste adevarata Etta,cu cea mai mare seriozitate si respect!!!....va multumesc din suflet ca ati devenit apropiatii mei ,in aceste 2-3 zile active de pe aici....in cinstea voastra si ca sa vedeti cat de mult va apreciez, am dorit din suflet sa-mi petrec primele momente ale acestei aniversari ,CU VOI,PRIETENII MEI DE PE KUDIKA!!!....m-ati facut, in aceste zile,de cand vorbesc alaturi de voi,sa descopar o fericire sufletesca pe care numai ADEVARATII PRIETENI te pot face sa o simti!!!....sunt mandra sa va am drept prieteni si mi-as dori sa ne intalnim si in viata reala......am descoperit ,in aceste zile,placerea de a te relaxa,de a uita de grijile de zi cu zi,de a uita de toate regulile ....placerea DE A FII LIBER.....AICI,ALATURI DE VOI,DRAGII MEI....va multumesc pentru toate aprecierile voastre,care m-au facut sa ma simt mai puternica,mai apropiata de voi si mi-au adeverit faptul...ca nu sunt chiar de lepadat....sentiment de care am avut parte de la unii dintre prietenii REALI...de ce??....pentru ca ei nu au putut,sau nu au vrut, sa intelega faptul ca SUFLETUL MEU ESTE TOT TANAR,CA LA 20 DE ANI!!!......VA IUBESC SI VA DORESC ALATURI DE MINE SI DE AICI INAINTE!!!.....eee ...si-acu' va doresc o noapte minunata si cei ce nu au putut fii alaturi de noi,vor fii de maine incolo....nu e nici o problema!!!....distractie placuta!!!...

Postat pe 25 Mai 2008 00:30
LA MULTI ANI etta,sa fii fericita,iubita,dorita si tot ce visezi sa devina aievea,dar niciodata sa nu-ti lipseasca sanatatea! La multi ani din nou!
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 00:37
multumesc ,sonia...bine ai venit in clubul nostru!!!...te admir deorece ai mult bun simt si stii sa-ti invingi dusmanii prin inteligenta!!....

Postat pe 25 Mai 2008 00:39
Bine te-am gasit, draga mea. LA MULTI ANI!

Postat pe 25 Mai 2008 00:42
multumesc,etta si eu te admir mult pt.firea ta vesela si optimista prin care alungi supararea oricui.
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 00:44
bine ai venit,mirela!...multumesc de urare!!....sper sa te simti bine printre noi si sa ne cunoastem mai bine....serveste o bautura sau un suc de la bar...eu trebuie sa-mi intampin invitatii!!!...

Postat pe 25 Mai 2008 00:45
incerc si eu cat pot,sonia,sa ma domolesc furtunile...dar uneori "incultura" mea deranjeaza...dar asta e...in seara asta vreau sa fiu vesela si primitoare....

Postat pe 25 Mai 2008 00:47
etta draga,niciodata sa nu asculti vorbele nimanui,pana nu vezi cine le-a rostit.
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 00:50
multumesc, etta.... am vazut astazi invitatia si m-am gandit sa incerc si eu..... poate ma primiti printre voi

Postat pe 25 Mai 2008 00:51
te primim mire la si-ti spunem "bine ai venit!"
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 00:53
draga mea sonia,oricum pe mine nu ma impresioneaza vorbele spuse aiurea-n tramvai....venite de la oricine....doar ca ma mahneste faptul ca in loc sa vedem si sa "digeram samanta",ne poticnim de invelis...e ca si cum ai zice :nu mananc marul asta copt si bun ca are coaja verde si eu o vreau galbena...dar ficare face,pana la urma ce vrea....si cu ce rochie frumoasa esti imbracata in seara asta???....

Postat pe 25 Mai 2008 00:55
EU SI FAMILIA MEA CHIAR TE IUBIM SI VA IUBIM PE TOTI CEI ADEVARATI DE AICI!!!LA MULTI ANI DE MILIOANE DE ORI,SANATATE,BUCURII,PRIETENII CAT MAI SANATOASE SI CE-TI MAI DORESTI TU!!! ce onoare am,sa fiu invitat pe privat,de PATRON DIRECT!!LA MAI MARE SI NOROC MULT ETTA DRAGA!!Sa inteleg ca-s bodyguard,sau ce..:))morcovul tau sunt::))sa cante fetele si de le vine rau le-administram medicamentu'=))la liber tata,nu va-nghesuiti=))))ACUM BEAU IN CINSTEA TA. MULTI ANI TRAIASCA!!!!!SI NE FERICEASCA..!!!.MULTI POOPICI!!!!

Postat pe 25 Mai 2008 01:00
cu una vaporoasa,sexy,meagra,cu decolteu adanc,insa tare mult as vrea sa am ocazia macar o singura data in viata sa merg la o petrecere in pijama,am auzit ca sunt grozave.
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 01:01
multumesc sonia, singuratatea m-a trimes ......sper sa fi ajuns exact unde trebuia.

Postat pe 25 Mai 2008 01:01
ai ajuns,aici nimeni nu e singur,gasesti de toate,chiar si barbati(glumesc)mi-a dat etta prea mult vin:))
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 01:03
stefule,bine ai venit mai!!1.....hai sa traiesti si sa-nfloresti...si multumesc muuult pentru urari si pentru faptul ca TU M-AI SCOS LA LUMINA....avem la bar ce bauturi iti doreste inimioara.... morcovelule,sa stai p'aci,ca poate aducem si stripteuze...si ,da tu esti bodyguardul meu....

Postat pe 25 Mai 2008 01:07
mirela ,draga,daca ai simtul umorului si vrei sa fii "in tabara "noastra,vom fi alaturi de tine....poate te angajez si pe aici ,pe la club....

Postat pe 25 Mai 2008 01:10
sonia mama,ce te faci toata noaptea???...vrei sa te adun de sub masa???....o speriem pe mirela....

Postat pe 25 Mai 2008 01:11
Eu sunt marele SULTAN, mire la.Esti bine primita in HAREMUL MEU!!!Daca cineva te supy ,o exclud imediat si irevocabil..,sper ca intelegi regula HAREMULUI MEU!!

Postat pe 25 Mai 2008 01:11
stai linistita,vinul ma face mai vorbareata,dar rezist si fac fata cu brio
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 01:14
stef,puiule,asa de curiozitate,cate cadane ai in harem?
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 01:15
stefule,pe mine n-ai ,ma,cum sa ma excluzi,ca io acu's sefa ta ,ma....baga-ti mintile-n cap.....repede,nici nu veni fata bine la petrecere,si tuuuu...hop pe ea.....las-o un pic sa rasufle,sa se obisnuiasca cu atmosfera(ptiu,cacofoniile astea!!)...cu noi...

Postat pe 25 Mai 2008 01:16
mirelaaaa.....unde te-ai ascuns???...sau ai gasit fr'un print deja ,de la mine ,din club....si sunteti prin vr'un colt intunecat....strengaritooo....

Postat pe 25 Mai 2008 01:18
sonia,nu te apleca prea mult deasupra lui stef,ca-i vine rau de la decolteul tau...nu de alta ,da'n seara asta e pe post de bodyguard....si nici n-am aspirina la mine ...

Postat pe 25 Mai 2008 01:20
haha,inseamna ca nu poate sa bea nimic,sta pe uscat?vai de sufletelul lui:)))
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 01:22
heei, mai clanul lu' Papuc de aur,unde sunteti,ai???...voi credeati ca eu glumesc cu clubul asta???....ete ca nu glumii!!!.....sau ati luat doza prea mare de aspirina si nu puturati sa mai stati treji???....nesatuilor....io stau aici pe baricade si n-am cu cine sa ma'mbat....stefule,mai bag'o dusca,asa de necaz....

Postat pe 25 Mai 2008 01:24
nu sonia,ca in seara asta are voie,ca e ziua mea....dar de maiine,nu se stie ,sa ma mai gandesc....

Postat pe 25 Mai 2008 01:25
n-am gasit niciun print, doar o sticla....ce-o fi avand in ia...nush

Postat pe 25 Mai 2008 01:25
etta,ai ramas fara body-guard?sau a fugit cu mire la?
sonia111222
Postat pe 25 Mai 2008 01:27
uite ca n'o fugit cu mirela.....mirela mama,miroase si tu...daca nu depistezi ce e,ia alta ,ca e la liber in seara asta.....stefuuuleee....unde fugisi,ma....sau suntem prea putine pentru tine....

Postat pe 25 Mai 2008 01:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DISCO CLUB SHOW GIRLS DIN ITALIA 3 De la: michellaqnice 10 Iunie 2010 19:17
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 3 De la: TangoFeliz 7 Aprilie 2010 08:59
Super party Club "Sub Scena" - in incinta Cafe-Teatrului Godot 1 De la: ionica4 15 Martie 2011 00:30
care doreste sa lucreza in night club 1 De la: amelishor 22 Octombrie 2009 17:54
in atentia clubarilor 4 De la: Melek88_88 10 Ianuarie 2011 00:41