Setari Cookie-uri

primul sarut

Vreau sa stiu cum a fost pentru voi prima experienta de acest gen. Vreau sa va spun ca pentru mine a fost oribil. Aveam primul meu iubit la varsta de 14 ani. Am vizionat un film la cinema apoi m-a condus acasa si la despartire m-a sarutat. vReau sa va spun ca mi-a bagat un limboi de mi-a ajuns pana in gat si mi-a provocat o greata enorma. Tin sa va spun ca nu a mai existat o a doua intalnire cu respectivul. Si-apoi ramas cu sechele si cu retineri in ale sarutatului cativa ani.
ana_lili36
Postat pe 7 Noiembrie 2008 20:45
De la: ana_lili36, la data 2008-11-07 20:45:15Vreau sa stiu cum a fost pentru voi prima experienta de acest gen. Vreau sa va spun ca pentru mine a fost oribil. Aveam primul meu iubit la varsta de 14 ani. Am vizionat un film la cinema apoi m-a condus acasa si la despartire m-a sarutat. vReau sa va spun ca mi-a bagat un limboi de mi-a ajuns pana in gat si mi-a provocat o greata enorma. Tin sa va spun ca nu a mai existat o a doua intalnire cu respectivul. Si-apoi ramas cu sechele si cu retineri in ale sarutatului cativa ani.





haha draga mea ce sa facem daca respecrivu avea limbau mare a crezut ca tre sal bage tat in gura ta asa vazuse el in filme..... creca se uitase la filme xxx si ala baga limba toata in alate locuri.....


mickyyo_parintele
Postat pe 8 Noiembrie 2008 01:55
Tu ai ramas cu sechele, dar eu ziceam ca nu o sa sarut niciodata. Ca nu imi place, ca sigur voi varsa daca mi se intampla.

Si cand s-a intamplat prima data, nu a fost un sarut adevarat, ci doar o joaca a carei "pedepse" a fost sarutul. Vai ce ingrozita am fost de moment, cred ca aveam vreo 15 ani.
serenity575
Postat pe 8 Noiembrie 2008 03:05
De la: serenity575, la data 2008-11-08 03:05:49Tu ai ramas cu sechele, dar eu ziceam ca nu o sa sarut niciodata. Ca nu imi place, ca sigur voi varsa daca mi se intampla.

Si cand s-a intamplat prima data, nu a fost un sarut adevarat, ci doar o joaca a carei "pedepse" a fost sarutul. Vai ce ingrozita am fost de moment, cred ca aveam vreo 15 ani.





si acu?place?hahahaaha toate cu sechele...ia sa vedem care mai e ?
mickyyo_parintele
Postat pe 8 Noiembrie 2008 03:12




si acu?place?hahahaaha toate cu sechele...
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-08 03:12:03
De la: serenity575, la data 2008-11-08 03:05:49Tu ai ramas cu sechele, dar eu ziceam ca nu o sa sarut niciodata. Ca nu imi place, ca sigur voi varsa daca mi se intampla.

Si cand s-a intamplat prima data, nu a fost un sarut adevarat, ci doar o joaca a carei "pedepse" a fost sarutul. Vai ce ingrozita am fost de moment, cred ca aveam vreo 15 ani.

ia sa vedem care mai e ?


Pai da parintele acu place, dar acu nu am pe cine ca tare l-as mai saruta. cu mult foc asa cum imi place.
serenity575
Postat pe 8 Noiembrie 2008 03:24
De la: serenity575, la data 2008-11-08 03:24:30



si acu?place?hahahaaha toate cu sechele...
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-08 03:12:03
De la: serenity575, la data 2008-11-08 03:05:49Tu ai ramas cu sechele, dar eu ziceam ca nu o sa sarut niciodata. Ca nu imi place, ca sigur voi varsa daca mi se intampla.

Si cand s-a intamplat prima data, nu a fost un sarut adevarat, ci doar o joaca a carei "pedepse" a fost sarutul. Vai ce ingrozita am fost de moment, cred ca aveam vreo 15 ani.

ia sa vedem care mai e ?


Pai da parintele acu place, dar acu nu am pe cine ca tare l-as mai saruta. cu mult foc asa cum imi place.




hahah daca vsi Bucurestiu duce lipsa de baieti apai eu ori is nebun ori ma fac....gasete unu si tucal pana ii sar fulgi
mickyyo_parintele
Postat pe 8 Noiembrie 2008 03:44
haha, cat stres, eu nu inteleg de ce...ma rog

Postat pe 8 Noiembrie 2008 09:19
eu nu am ramas cu sechele, ba mai mult, mi-a placut, e vreo problema cu asta? AAA,aveam aproape 15 ani, am considerat ca e cazul sa incep, a fost prea devreme? Sunt o perversa daca mi-a placut?

Postat pe 8 Noiembrie 2008 10:07
Nu am sa uit niciodata primul sarut si nu pentru ca mi-a placut ci pentru ca a fost ORIBIL. In timp ce incerca sa ma sarute eu stateam si ma gandeam "Ce face tipul asta? Cauta ceva?" . Mult timp dupa aceea nu am mai dat ochii cu baiatul respectiv.
MiSs_Baby_Doll
Postat pe 8 Noiembrie 2008 10:55
Al meu a fost cel putin ciudat...Tipul nu mi-a raspuns!!! Pur si simplu, n-a reactionat de nici o culoare, avea buzele nemiscate. Si el mi-a zis "Saruta-ma si pe mine de la revedere. Dar nu pe obraz, ca nu suntem frati."
Cu urmatorul a fost mult mai bine

Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:06
La mine a fost ceva deosebit
Tot incerca sa ma sarute x dar eu intorceam capul ca imi era frica sa nu rada de mine daca-si da seama ca nu ma mai pupasem never asa ca m-am dus la y frumosul meu vecin de etaj mai mare cu 3 ani si experienta la activ si i-am spus ca vreau sa ma invete.

M-a invatat , nu zic nu si chiar mi-a placut tare mult doar ca nu am considerat ala ca fiind primul sarut.

Cand in sfarsit eram ready pentru x...am avut surpriza sa ma trezesc cu ditamai limba care incerca sa-mi gadile omusorul si s-a dus naibii tot farmecul primului meu sarut adevarat
iris_4_ever
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:28
Eeee...la mn a fost in vacanta cand treceam intr'a 9a:)Ne jucam in fiecare seara diverse jocuri carti etc si eu eram ghinionista intotdeauna si trebuia sa il sarut si invers:))Nimeni nu stia ca nu mai sarutasem p nimeni atunci si de ce refuzam asa:-s Asa k nu l-am sarutat decat pe obraz si dupa joc a inceput sa imi faca avansuri sa il sarut pe bune;))Vreo cateva seri la rand s-a tot rugat pana am acceptat:)Si mi-a placut:X M'a invatat sa sarut si eu k lumea:))Pacat k a vrut sa intreaca masura dupa un timp si Atunci m-a intrebat daca ma mai sarutasem cu cineva pana atunci si i-am zis ca nu=))
isa_bella
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:35
mamicoooo mare e gradina Domnului..........
mickyyo_parintele
Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:23
ce ai patit taticule?

Postat pe 8 Noiembrie 2008 23:47
sa stii ca eu sunt inca virgina,da? nu m-am sarutat cu nimeni on-line...inca...te rog sa ma respecti

Postat pe 9 Noiembrie 2008 18:07
De la: oktober, la data 2008-11-09 18:07:29sa stii ca eu sunt inca virgina,da? nu m-am sarutat cu nimeni on-line...inca...te rog sa ma respecti




respect.....respect....
mickyyo_parintele
Postat pe 10 Noiembrie 2008 01:26
uax... cind mi-aduc aminte de primul sarut ... nu mi-a placut deloc... am zis k nu ma voi saruta niciodata... nu mi-a placut procesul
Pinna
Postat pe 15 Noiembrie 2008 22:57
primul sarut..sarut scurt..cu bale multe si limba plimbata prin gura mea



Postat pe 15 Noiembrie 2008 23:01
La sfarsitul clasei a 8-a m-am sarutat prima oara si a fost foarte ELECTRIZANT,adica...atunci cand ne-am apropiat buzele unul de celalalt,ne-am curentat nasurile... Intelegeti voi fenomenul acela...Eu am izbugnit in ras,si mi-era frica sa mai dau si al 2-lea sarut
lil_devil
Postat pe 15 Noiembrie 2008 23:04
A fost cam asa: pe holul scolii, galagie mare, treceau elevii din toate partile..(nu va spun cati ani aveam ca radeti de mine )si...pur si simplu....n-o sa uit niciodata clipa aia...a fost suupeer
ramo_88
Postat pe 4 Decembrie 2008 15:57
Aveam 14 ani si cateva zile pana sa incep clasa a-IX-a, ma plimbam prin cartier si ma agata un tip si imi propune sa ne intalnim sa ne plimbam prin parc. Am fost de acord si a doua zi m-am intalnit cu el, ne-am plimbat prin parc (era la periferia orasului) la un moment dat zice sa ne asezam pe iarba apoi ma ia de gat si ma pupa apoi imi baga limba in gura(am uitat sa va spun ca el avea 22 de ani si urma sa plece in armata in cateva zile). Eu cand m-am trezit cu limba in gura am ramas nemiscata si mi-am tinut respiratia(facusem inot si puteam sa mi-o tin destul de mult dar nu chiar atat de mult). Tipul dintr-o data s-a desprins de mine si m-a intrebat de ce m-am invinetit, de ce nu respir?!A tipat la mine sa respir, apoi i-am spus ca nu m-am mai sarutat pana atunci. Acum rad de ma prapadesc ca era sa "mor" la primul sarut dar nu de placere ci din prostie. Asta s-a intamplat acum 21 de ani. Dupa aceasta intamplare tipul a fost foarte intelegator si a fost un bun profesor. Imi place asa de mult sa ma sarut(depinde cu cine)incat pot avea si orgasm doar dintr-un sarut! Sarutati-va cu pasiune!
anglai
Postat pe 16 Decembrie 2008 15:32
Fara suparare dar... am uitat totusi pe ultimul il tin minte... conteaza?
metal
Postat pe 16 Decembrie 2008 16:11
primu sarut a fost prea frumos..nu cred k o sa\\\'l uit..eram in italia..muzica canta..artificii..si ea era din Mexic..mai mult nici nu cred k puteam sa\'mi doresc
Keep3r
Postat pe 18 Decembrie 2008 11:36
a fost un sarut exersat... ...aveam 13 ani jumate...interesant...
happyspirit
Postat pe 18 Decembrie 2008 18:50
primul meu sarut ce amintire placuta cred ca aveam vreo13-14 ani a fost placut dulce stiu ca atunci m-au trecut mii de fiori:X
yumy
Postat pe 18 Decembrie 2008 19:29
a fost cind la virta de 16 ani,eram intr-atit de zgircita,nu doream ca primul meu sarut sa fie cu un simplu baiat ma rog..copil eram,imi cautam printzul fermecat,shi l-am gasit totushi odata ,vreau sa va zic ca mi-a placut sa aflu ce inseamna sa te sarute un baiat sentiment nou era,cam ciudat,dar mi-a placut
Misleo
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:49
haidetzi sa va zic si eu cum a fost cu primul meu sarut...nu stie dekt o singura persoana ceea ce o sa va zic voua acum, s-a intamplat chiar in ziua knd imi sarbatoream majoratul, la 18 ani...si am crezut k o sa fie ceva special si a si fost...k dupa aceea mi s-a facut o scarba k imi venea sa vomit si am si vomitat 2 ore mai tarziu...toata noaptea mi-a fost rau numai majorat nu a mai fost ala...deci nu cred k ati mai auzit asa ceva...
camy21
Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:22
Nici nu mai tin minte ce varsta aveam la primul sarut,dar stiu ca a fost cu fratele tare dragut al celei mai bune prietene.Eram in vacanta de iarna la tara la bunici(,in spatele curtii,troiane de zapada),ne-am dat intalnire seara,la sira de paie,unde era mai putina zapada,si acolo m-a invatat baiatul primul meu sarut adevarat.A fost un pic ciudat sa simt un obiect strain in gura mea,care se mai si misca,dar care m-a invatat cum sa ma misc si eu.Numai ca momentul nu a durat mult,pt ca m-a strigat bunica sa intru in casa.A fost si primul si ultimul meu sarut cu acel baiat,dar a fost suficient ca apoi am inceput sa dau eu lectii.
danyela6
Postat pe 27 Ianuarie 2009 10:35
eu imi aduc aminte cu placere...eram in clasa 1...a fost ceva tare dragut....un coleg de clasa mi-a adus un trandafir si m-a sarutat, a zis ca ii place tare mult de mine....am fost surprinsa, ca m-a sarutat pe gura si cu totul neasteptat.
mkdisk
Postat pe 27 Ianuarie 2009 15:45
Hmmm ,sa vedem,se facea ca era vara , eram in clasa a 6 a , fetele erau afara cu papusile pe o paturica in fata blocului, printre care si ea .
I-am spus unui prieten cu care bateam mingia, sa mergem sa imi cumpar guma de mestecat turbo ,m-am gandit sa ii cumpar si ei tot guma de mestecat Cindy, foarte fericit m-am dus catre ea mai mult in galop decat pasit normal si i-am oferit guma ,s-a uitat la mine , s-a ridicat foarte incet , m-a luat de mana, m-a bagat in scara blocului si mi-a tras un pupat de nu am mai simtit gustul la guma mea turbo dupa aceea ..ce vremuri ..
G_Bogdan
Postat pe 27 Ianuarie 2009 15:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Angajari VIDEOCHAT 1 De la: RTmodels_Constanta_1 25 Iulie 2012 13:44
Sexul anormal si sanatatea 159 De la: kudika225134 5 Iulie 2010 08:36
voi ce credeti??? 30 De la: contessyna 17 Noiembrie 2011 16:37
job videochat 38 De la: felixcat 12 Martie 2011 10:32
Topic pentru intrebari idioate .....!!!! 371 De la: cristiana_cris 25 Septembrie 2009 15:51