Setari Cookie-uri

primul sarut

Primul sarut a fost deosebit de frumos si de romantic. Era o seara frumoasa de sfarsit de august, cerul era plin de stele, era luna plina iar eu eram condusa acasa de cel mai bun prieten al meu...Probabil era evident ca intre noi era ceva mai mult decat amicitie pentru ca prea mult ne imbratisam dar noua ni se parea normal. Asadar aceasta a fost prima mea experienta :) Au trecut ceva ani de atunci si acum cand ma gandesc sunt uimita de cat de frumoasa si inocenta e iubirea la varsta adolescentei.
Mona_Justine
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:15
Eheeee aveam vreo 14-15 ani....eram cu fratele meu veneam de la un suc(era vreo 12 noaptea),cu noi mai erau niste prieteni si prietene iar la un moment dat un prieten de al meu si al fratelui meu ma ia de mana ma tine un pic pe loc se uita atent la mine si ma saruta si fratele meu din fata face "mai Alex ce faci tu acolo,ia vezi nu te laga de sora mea ca ne suparam?".......Iar dupa asta am fost impreuna pana dupa ce am implinit 18 ani!!

Postat pe 12 Aprilie 2009 19:08
sincer ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nu imi mai aduc aminte ca era intuneric ,nici cu cine, nici cand
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:30
primul sarut?pfff...la...14 ani:D
era :X
....iarna...prin decembrie..o zi friguroasa...:-s...cik trebuia s m intlnesc cu unu` dar din pakte nu am tinut l el...doar asa ca sa ii atrag atentia pers d care eram indragostita...a fost furmix si asa din neasteptate....dar nu mi`a placut k nici macar un fior din ala rece nu m`a trecut pt k nu eram delok atrasa d tip...desi era blond...tzepi dn aia:X sh cu ochii verzi-albastrui:X....tot nu conta k doar pe unu` il vroiam:))...si pana l urma l`am obtinut sh acu sunt si eu :) d 2 ani incoace ;))...:-"...dar daca ma intrebati de al doilea sarut..:d...acela a fost fantastic :X
Dyush
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:06
13 ani...curtea scolii...scarbooos...bleahhh...
deelisha
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:28
ciudat
SweetDadyD
Postat pe 15 Aprilie 2009 08:39
mda....mie nu mi-a fost greata...doar putina sila sa zic asa.....dar la 14 ani am avut primul sarut;))

Postat pe 30 Aprilie 2009 12:58
sincer..primul meu sarut a fost acum 2 zile..cu baiatul care imi place..el mia cerut prietenia shi am acceptat normal..apoi totul a venit de la sine..;);) doar k mia fost putzin teama k o sa am parte de un sarut fff scarbos..prietenele mele ziceau k e scarbos dar nu e aja..deci prin urmare s nu va fie frik de primul sarut:P:P:P
al3xa_ubytha
Postat pe 11 Iunie 2009 01:58
app am 14 ani..vi se pare k e prea devreme pt sarut?
al3xa_ubytha
Postat pe 11 Iunie 2009 01:59
Pay vin si baieti da nu cred ca se logeaza mai niciunu.Si despre patanie .........Primul meu sarut se apropie .............da sunt foarte timid.Si......cand am aflat ca ma plac vreo 4 fete dintre care 1 ma si pupat pe obraz din primele 40 de secunde de cand ma vazut .......iti dai seama cum ma simt.Partea buna e ca am de unde alege.Am aleso pe una da tot mie frica de primul sarut.Am 13 ani si fata aia da semne intr-una ca vrea sa stea cu mn.Ba chiar cand a vrut sa ramana singura cu mine eu am refuzat (mai subtil cu scuze) de frica primului sarut. Ce sa ma mai fac?Poy daca reusesc saptamana asta va transmit detaliile. Si putin ajutor nu ar strica.
Dony_95
Postat pe 19 Iunie 2009 14:11
nu fata de ce e la mn in cls e chiar cam tarziu
Dony_95
Postat pe 19 Iunie 2009 14:13



da primul sarut...ce au trecut anii
pamela_1
Postat pe 19 Iunie 2009 15:49
Primul saru adevarat...hmmm...exact cum ma asteptam...electric
Andre_Ioana
Postat pe 19 Iunie 2009 15:55
De la: al3xa_ubytha, la data 2009-06-11 01:59:43app am 14 ani..vi se pare k e prea devreme pt sarut?


draguto pentru primul sarut..cam nu,dar ai mare grija ca de la un sarut incep toate!!
rahella
Postat pe 19 Iunie 2009 15:55
Primul meu sarut a fost intr-o tabara. Mi_a bagat din prima limba-n gura ...a fost electrizant dar placut pentru ca a fost cu prietenul meu. ne-am tot despartit si impacat dar acum suntem doar prieteni
kudika067083
Postat pe 9 Septembrie 2009 00:01
De la: andrei_dracu, la data 2009-02-05 11:54:18
De la: FlorinaNeamtu, la data 2009-02-05 11:33:21primul meu sarut a fost la 19 ani si chiar mi-a placut desi multe fete spuneau ca este scarbos prima oara....eee mie mi-a placut
la 19 ani ?
dar unde ai trait scuzama

colegu meu vrea sa ma sarute si nu stiu ce sa fac am 12 ani si nu stiu ce sa fac
ana_maria_1998
Postat pe 30 Septembrie 2009 09:17
De la: ana_lili36, la data 2008-11-07 20:45:15Vreau sa stiu cum a fost pentru voi prima experienta de acest gen. Vreau sa va spun ca pentru mine a fost oribil. Aveam primul meu iubit la varsta de 14 ani. Am vizionat un film la cinema apoi m-a condus acasa si la despartire m-a sarutat. vReau sa va spun ca mi-a bagat un limboi de mi-a ajuns pana in gat si mi-a provocat o greata enorma. Tin sa va spun ca nu a mai existat o a doua intalnire cu respectivul. Si-apoi ramas cu sechele si cu retineri in ale sarutatului cativa ani.

Cah naspa
simonycik
Postat pe 30 Septembrie 2009 13:37
De la: ana_maria_1998, la data 2009-09-30 09:17:08
De la: andrei_dracu, la data 2009-02-05 11:54:18
De la: FlorinaNeamtu, la data 2009-02-05 11:33:21primul meu sarut a fost la 19 ani si chiar mi-a placut desi multe fete spuneau ca este scarbos prima oara....eee mie mi-a placut
la 19 ani ?
dar unde ai trait scuzama

colegu meu vrea sa ma sarute si nu stiu ce sa fac am 12 ani si nu stiu ce sa fac
simonycik
Postat pe 30 Septembrie 2009 13:39
hmmm la mine prima oara sa intamplat in vacanta de vara undeva la bunici ... nah nu credeam ca o sa ma descurc asa bine dar nu am facut ca "stangacii" de mai sus.

a fost chiar calumea chiar daca eram tanar :)) 14 ani ...cred... :* lala
kudika071441
Postat pe 1 Octombrie 2009 18:18
poi la mine a fost o poveste mai lunga...in seara de inviere eram eu cu ink 2 fete si ne-am intalnit cu baietii in fata bisericii...nu am mai stat la biserica :D si ne-am dus in fata scolii unde invatam...akolo am stat km pana la ora 4...el a inceput sa ma ia in brate si vroia sa ma sarute si nu am vrut ...intorceam capu...si il impingeam...apoi km dupa vreo luna....neam intalnit iar...tot asa cu prietenii...si m-a luat de mana si am mers pe o strada mai pustie :D akolo m-a sarutat a fost un sarut mai mic...:D:D:D iar akum vreo 2 zile la ziua unui coleg ne-am vazut iar...prima oara ma luat afara a fost tot un sarut mic...dupa vreo 10 minute...ma tras in baie...akolo a fost un sarut mai adevarat...apoi dupa ceva timp m-a luat de pe ''ringul de dans'' si ma dus in alta kmera...akolo a fost ceva de vis...Doar k pt mine exista o problema el e mai vagabod si nu pune sentimente in nimic...a doua zi mi-a parut rau k am facut asta...dar nu mai putem da timpul inapoi...dar mai mult am facut asta pt k akolo la chef...unde am fost era si baiatul pe kre il placeam dar el nu ma baga in seama si dansa cu alta fata si pana la urama s-au si sarutata asa k am profiatat de ocazie...:D:D:D:D mai ales k a fost ceva de ne explicat...a si avea si pirs in limba...imaginativa.... SCUZE DAK V-AM PLICTISIT DAR ASTA E POVESTEA MEA POPICI SI BAFTA:*:*:*:*:*:*
kudika072443
Postat pe 4 Octombrie 2009 11:27
La mine nu a fost asa...La 13 ani si 5 zile...cand m-a condus acasa....intr-un prc...a fost frumos fara emotii fara nimic....nu mi-a bagat limba pana in gat..nu s-au intamplat accidente...baiatul era cu 3 ani mai mare.Si cel mi important nu si-a dat seama ca nu stiu sa sarut:)) I-a zis dupa ce ne-am despartit (am fost o saptamana impreuna ) Nu va fie frica de primul sarut....Va pup
georgiana_sufletdegheata
Postat pe 7 Octombrie 2009 09:28
primul sarut a fost foooaaaarte placut, pt k il placeam mult pe baiat el era mai mare q 2 ani eu aveam aproape 17 ani.... dupa aceea eram q gandul numai la el... pakt k am stat impreuna doar 2 saptamani.. dar important e k mia plaqut
lory_love
Postat pe 3 Noiembrie 2009 16:24
bleaaah! nu vreau sa-mi amintesc!
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 16:33
la mine primul sarut a fost la varsta de 12 ani in seara de ajun , kand eram ku fetele in oras pe la ora 6-7 ,ele sau dus sasi cumpere o pizza si eu am ramas ku prietenul meu, eram komplet rusinat, dar fara motiv, eu dadeam telefoane , ma agitam numai sa nul bag pe el in seama , el sa apropiat de mine , ma luat in barate, ma intrebat dakl mai iubesk , iam raspuns k da si apoi akel sarut de care imi era atat de frik deoarece nu mai sarutasem pe nimeni pana atunci, si mi sa parut un lucru uimitor kum un sarut mi se parea asa de greu si era atat de usor!inca sunt ku acel baiat in prezent!!!
onutza4you
Postat pe 24 Decembrie 2009 10:46
Doamne :x primul sarut;))...La mine a fost foarte special..La 14 ani...Pur si simplu m'am lasat dusa de val si totul a mers asa cum a trebuit. Baiatul nu si'a dat seama nici in ziua de azi ca el a fost primul care m'a sarutat. A fost asa frumos. Aveam niste emotii de simteam ca mi se inmoaie picioarele, dar totul a decurs normal. Nu m'am gandit ca nu stiu cum sa o fac, ma gandeam la el si nu am avut nici o inhibitie. Oricum nu o sa uit niciodata. Prea frumos:x...si baiatul era pe masura:x
chocolate_lover
Postat pe 4 Ianuarie 2010 15:08
a fost k limba , dupa kre sex la 16 ani...a fost sooper
kudika087300
Postat pe 4 Ianuarie 2010 22:04
De la: serenity575, la data 2008-11-08 03:05:49Tu ai ramas cu sechele, dar eu ziceam ca nu o sa sarut niciodata. Ca nu imi place, ca sigur voi varsa daca mi se intampla.

Si cand s-a intamplat prima data, nu a fost un sarut adevarat, ci doar o joaca a carei "pedepse" a fost sarutul. Vai ce ingrozita am fost de moment, cred ca aveam vreo 15 ani.

a fost ca in filme? faza cu piciorul drept ridicat?
roz5blue6lila7
Postat pe 21 Ianuarie 2010 22:20
primul sarut
NU AM SA I UIT NICIODATA A FOST FOARTE COOL A FOST CU CEA MAI FRUMOASA FATA DIN SCOALA SI A AVUT LOC LA 14 ANI SI 2 LUNI MAMA UN SARUT CA ACELA DA DIN ACEL SARUT SA INFIINTAT O RELATIE CARE TINE DE 4 ANI SI SUNTEM FOARTE FERICITI NU AM AVUT NICI O CAETA IN ACELE MOMENTE CAND AM SARUTAT ACEA FATA PAR CA AM FOST IN RAI DUPA ACEEA AM AVUT DISCUTII CU BAIETI DIN SCOALA DAR PE CLASA A 8-A EU AM AVUT 80 KG NICI UN GRAM DE GRASIME SI MUSCHI LA 17 ANI AM FOST CAMPION PE JUDET LA CONCURSUL DE CULTURISM VA MULTUMESC CA M-ATI ASCULTAT
PTR MINE A FOST FASCINANTTTTTTTTTTT SUPER COOLLLLLLLLLLLLLLLLL
zolimw14
Postat pe 30 Ianuarie 2010 15:44
La mine primul sarut a fost la 13 ani,la mine in fata casei, cu primul meu iubit cu care am stat un an!
liliac_
Postat pe 30 Ianuarie 2010 17:33
la 12 ani jumate
iulia069834
Postat pe 30 Ianuarie 2010 17:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
orga de lumini 1 De la: firelyonne 14 Ianuarie 2009 20:02
liceu bun 12 De la: iulia069834 21 Decembrie 2009 19:51
prima oara 13 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 01:38
Friends with benefits 14 De la: kudika_10800 29 Iunie 2012 13:58
Sex si menstr 2 De la: kudika_1021179 12 Decembrie 2016 07:22