Setari Cookie-uri

Cu sa-l fac sa fie al meu?

Buna fetelor am si eu o intrebare cine poate sa-mi rasp? iubesc un tip de foarte multa vreme,am incercat de foarte multa vreme sa il conving sa fie cu mine dar el ma tot refuza, o perioada am renuntzat crezand ca nu simte nimik ptr mine dar acuma cateva zile am avut o discutzie cu el si mi-a spus k ma iubeste, l-am intrebat de ce nu a vrut sa fie niciodata cu mine si mi-a spus k din mai multe cauze... una fiind ca am avut o relatzie cu unul dintre prieteni lui si faptul k eu nu am stat niciodata singura mereu aveam prieten. Nu stiu ce sa mai fac va rog ajutatzima
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:28
pune-i piedica

Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:30
pai cum geo asta e sfatul tau ?
roxi25
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:32
Deci in noaptea aia sotia ta ti-a pus piedica, Geo?
Lucia1971
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:34
cred ca mai sunt ai alti masculi pe la tine prin oras. Da o raita si alege altul

Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:35
va rog datzi-mi un sfat..
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:36
da Georgia dar eu il iubesc pe el. Si stiu k si el ar vrea sa fie cu mine dar zice k nu poate.
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:38
eu cred ca atunci cand te refuza, te refuza pe bune, poate ca ii placea de alta tipa. iar acum vrea sa te impresioneze cu iubirea lui :))


da-l incolo, tu trebuie sa fii topita dupa el ??? lasa-l pe el sa vina in 4 labe dupa tine !!!!!

Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:38
Da, de acord cu tine Georgia. Dar mai nasol e ca umbli dupa un om, iar cand incepe el sa-ti dea atentie, tu esti cam satula de umblat... Mie mi s-a intamplat chestia asta de cateva ori...
Lucia1971
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:40
De la: Lucia1971, la data 2008-11-08 18:40:46Da, de acord cu tine Georgia. Dar mai nasol e ca umbli dupa un om, iar cand incepe el sa-ti dea atentie, tu esti cam satula de umblat... Mie mi s-a intamplat chestia asta de cateva ori...


si mie mi s-a intamplat, dar vorba aia, adica eu umblai dupa tine, tu inchideai ochii, iar acum cand vrei tu eu sa ma ofer pe tava, numai ca vrei tu ! Ha, in niciun caz !!!!!!!!!! Sunt a d.r.a.c.u rau la fazele astea :))) si am avut numai de castigat

Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:43
Dar ce nashpa e cand tu vrei si el nu vrea! Chiar o compatimesc pe Deeia. Poate ca tipul nu o vrea, dar este suficient de domn ca sa nu i-o zica direct...
Lucia1971
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:45
mi-a spus k ma iubeste de cand ma cunoaste, ar fi mai usor pentru mine daca nu mar iubii dar e greu cand stiu k ma iubeste si vrea sa fie cu mine dar cica nu poate cum sa fac sa nu-i dau atentzie? Crezi k va venii singur? si daca nu vine?
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:47
De la: Lucia1971, la data 2008-11-08 18:45:21Dar ce nashpa e cand tu vrei si el nu vrea! Chiar o compatimesc pe Deeia. Poate ca tipul nu o vrea, dar este suficient de domn ca sa nu i-o zica direct...



stiu ca e naspa rau, ama vut eu o astfel de tentativa, dar tipul zicea ca sunt prea mica. DAR, mititelul de el, de fapt adultul de el, se tot dadea la min, ma suna, avea grija sa vada daca stau bine pe raft, neclintita ! Eh si ma facui si eu mai mare, buna de dusa la maritat :)) si a intrat pe fir dl adult. Insa, ghinionul lui ca intre timp am fost luata de pe raft

Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:49
eh.. bine ca pina la urma ti-a zis ca te iubeste.. eu am fost cu un tip impreuna timp de 1 an .. si pina la urma mi-a zis verde in fata ca nu a facut altceva decit sa-si bata joc de mine si ca sunt pentru el doar o prietena! mda,, ce zici de asta?in plus acest toate acesta discutie cu el s-a intimplat in casa mea,,in patul meu,, dupa o partida fierbinte... dar eu l-am iubit si inca il mai iubesc nebuneste, si stiu ca si el tine la mine ,, problema e ca NU VREA SA SE INDRAGOSTEASCA ,, cel putin asta a zis,, si ,, da.. un mic detaliu.. are 22 de ani
loves_to_much
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:49
De la: deeia_18, la data 2008-11-08 18:47:18mi-a spus k ma iubeste de cand ma cunoaste, ar fi mai usor pentru mine daca nu mar iubii dar e greu cand stiu k ma iubeste si vrea sa fie cu mine dar cica nu poate cum sa fac sa nu-i dau atentzie? Crezi k va venii singur? si daca nu vine?



daca nu vine inseamna ca avea texte in el in legatura cu iubirea lui !

Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:50
da lucia dar chiar si asa
ea il doreste prea mult pe el
iar daca el a vorbit cu ea dupa atata timp iti dai seama
numai daca i-a zis ei stii tin la tine si te iubesc ...bla bla
dar nu puteam ca erai okupata
deeia kiar o sa-l creada si o se arunce pe tava fiindca e vulnerabila
iar el la randul lui stie asta si poate
profita de toata bunatatea ei
cu alte cuvinte trebuie sa fii foarte atenta ce vrei sa faci
fiindca tu de fapt iti doresti sa fii cu el
darrrr la el nu prea stii daca si el isi doreste asta
la fel de mult

roxi25
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:54
draga mea inseamna ca e un nesimtzit dar probleme la mine k nici nu vrea sa sa faca sex cu mine, am incercat de nenumarate ori sa ma culc cu el si nu vrea zice k ma respecta la inceput am crezut k e virgin dar am aflat k nu e asa... oare chear ma respecta cum zice el ... apropo are 20 de ani ce sa mai cred?
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:55
si cum sa zici : ,, cum sa fac sa fie al meu?''...Nu ti se pare putin penibil ? Pana l aurma daca nu vrea baiatul, nu vrea, poate sa nu fie interesat de tine...

Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:56
alesika prietenul tau a fost un nesimtzit sau poate chear vfugea de iubire
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:58
De la: deeia_18, la data 2008-11-08 18:55:52draga mea inseamna ca e un nesimtzit dar probleme la mine k nici nu vrea sa sa faca sex cu mine, am incercat de nenumarate ori sa ma culc cu el si nu vrea zice k ma respecta la inceput am crezut k e virgin dar am aflat k nu e asa... oare chear ma respecta cum zice el ... apropo are 20 de ani ce sa mai cred?




aaaaa, da, chiar te respecta daca te-a refuzat !

Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:00
da georgia cred k ai dreptate a fost putzin penibil dar aveam si eu 15 ani pe atunci ... acum nu ma-s mai oferii pe tava nici daca ar fi ultimul barbat de pe lume. dar il iubesc cum sa fac?
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:01
mda.. dar oare chiar trebuia sa se ajunga sa merg la el acasa .. sa fac cunostinta cu tatl lui si cu toate rudele sale,, sa avem foarte multi prieteni in comun care acum ma streseaza intrebindu-ma de el.. ???!!! chiar nu stiu ce sa mai cred,, dar acum,, dupa o saptamina de la despartire chiar nu mai conteaza,, sunt sigura ca voi depasi momentul
loves_to_much
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:01
pardon 16 ani aveam pe atunci.
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:03
o sa depasesti momentul daca esti tare :)
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:05
si de facut dragoste faceam...si foarte des chiar.. si nu cred ca o prietena buna ar putea sa-l excite de 5 ori pe noapte.. sorry daca sunt prea directa. dar el are de pierdut..
loves_to_much
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:06
nu toate fetele ofera placeri asa de des deci nu stie ce apierdut dar nu-tzi fa griji ca o sa se intoarca cand o sa-si de-a seama dar sa nu fie prea tarziu ptr el.
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:08
imi zici si mie in ce situatie a avut loc discutia ta cu acel baiat?
loves_to_much
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:09
nu se rezuma totul la sex si la cate numere faceti pe noapte

Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:09
am discutat la el in camera stand intinsi pe pat :P
deeia_18
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:11
De la: deeia_18, la data 2008-11-08 18:55:52draga mea inseamna ca e un nesimtzit dar probleme la mine k nici nu vrea sa sa faca sex cu mine, am incercat de nenumarate ori sa ma culc cu el si nu vrea zice k ma respecta la inceput am crezut k e virgin dar am aflat k nu e asa... oare chear ma respecta cum zice el ... apropo are 20 de ani ce sa mai cred?




Ca e tanar......si fara experienta!Stai linistita ...o va capata.Iar chestia cu respectul......hhhmmmm.....tu daca faci sex cu un tip pe care il iubesti ...il respecti mai putin??....ma indoiesc.
ninushk
Postat pe 8 Noiembrie 2008 19:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
da , e o prostie dar am nevoie pentru ceva:d 30 De la: coraa 16 Decembrie 2009 23:45
tratament doctor mihai ciobanu 2 De la: cocancl 2 August 2011 17:11
intreb oare ... 14 De la: _dulcik_ 13 Martie 2009 16:22
Urgent 4 De la: Larisa25101996 26 Aprilie 2010 19:01
CE MA FAC? 25 De la: katwoman 12 Mai 2009 19:44