Setari Cookie-uri

vreau si eu un sfat urgent:((:((:((

trec si eu printr o situatie dificila:( ma intalnesc cu cineva cu 10 ani mai mare k mn...eu am 19..l am cunoscut acum un an si jumatate si mi a spus din start k nu vrea o relatie serioasa desi era singur.eu eram f indragostita de el si mi a fost km greu pana am aceeptat!! ne am intalnit doar pt sex,dar eu nu ma simteam o -amanta- se purta cu mine de park eram impreuna..ne am intalnit 2 luni apoi eu am rupt orice legatura timp de 5 luni.. apoi mi am amintit de el inainte de bac si i am tr un msg..era f suparat k nu l am mai cautat..si deja isi facuse prietena:( ne am gvazut pt prima data fara sa se intample nimik m a calmat pt k eram stresata de bac si a inceput sa fie mai interesat de mine..se interesa de ce fac,unde sunt si alte chestii..intre timp s a certa q prietena si ne vedeam mai des..a venit chiar si la mine la facultate in alt oras intr o seara k s ma vada..eram uimita!!!am profitat de asta sa aduc vorba de cv mai serios dar el nu a vrut sa discute..a zis k nu poate sa mi promita nimik..k nu vrea sa sufar..i am zis k il iubesc..am vazut k era confuz si am inchis sub..si ma intalnesc cu el in continuare in aceeasi situatie..sex si atat!!!desi nu e un sex cum pot sa zic k se face cu o amanta,e cv normal si frumos.se poarta k si km as fi eu prietena lui si nu ma pune la nush ce chestii!!! acum s a impacat cu prietena si ne vedem mai rar:(:(:( nu pot sa stiu de fapt ce vrea pentru k nu mai inteleg nimik.l am pus sa mi promita k o sa ne intalnim intotdeauna si k o s fie alaturi de mine...si mi a promis..eu ce sa mai inteleg?? am nevoie de niste sfaturi,niste pareri...:(:(:( va rog!!!
:((:((:((
SweetHappyButterfly
Postat pe 9 Noiembrie 2008 21:34
De la: ciquy, la data 2008-11-09 21:34:54trec si eu printr o situatie dificila:( ma intalnesc cu cineva cu 10 ani mai mare k mn...eu am 19..l am cunoscut acum un an si jumatate si mi a spus din start k nu vrea o relatie serioasa desi era singur.eu eram f indragostita de el si mi a fost km greu pana am aceeptat!! ne am intalnit doar pt sex,dar eu nu ma simteam o -amanta- se purta cu mine de park eram impreuna..ne am intalnit 2 luni apoi eu am rupt orice legatura timp de 5 luni.. apoi mi am amintit de el inainte de bac si i am tr un msg..era f suparat k nu l am mai cautat..si deja isi facuse prietena:( ne am gvazut pt prima data fara sa se intample nimik m a calmat pt k eram stresata de bac si a inceput sa fie mai interesat de mine..se interesa de ce fac,unde sunt si alte chestii..intre timp s a certa q prietena si ne vedeam mai des..a venit chiar si la mine la facultate in alt oras intr o seara k s ma vada..eram uimita!!!am profitat de asta sa aduc vorba de cv mai serios dar el nu a vrut sa discute..a zis k nu poate sa mi promita nimik..k nu vrea sa sufar..i am zis k il iubesc..am vazut k era confuz si am inchis sub..si ma intalnesc cu el in continuare in aceeasi situatie..sex si atat!!!desi nu e un sex cum pot sa zic k se face cu o amanta,e cv normal si frumos.se poarta k si km as fi eu prietena lui si nu ma pune la nush ce chestii!!! acum s a impacat cu prietena si ne vedem mai rar:(:(:( nu pot sa stiu de fapt ce vrea pentru k nu mai inteleg nimik.l am pus sa mi promita k o sa ne intalnim intotdeauna si k o s fie alaturi de mine...si mi a promis..eu ce sa mai inteleg?? am nevoie de niste sfaturi,niste pareri...:(:(:( va rog!!!
:((:((:((
oana22v
Postat pe 9 Noiembrie 2008 21:41
cel mai bine e sa te indepartezi de el mai ales k el nu vrea ceva serios
la varsta ta ai tot dreptul din lume sa ai pe cineva langa tine care sa te respecte si sa te aprecieze la adevarata ta valoare.
nu se merita sa iti perzi tineretia doar pt sex.
bestiuitza
Postat pe 9 Noiembrie 2008 21:45
buna,
Eu cred ca domnul vrea pe cineva matur,cu situatie , de familie, sunt foarte multi barbatii asa ....eu cred ca trebuie sa-ti iei gandul.esti tanara, ai viata inainte...
oana22v
Postat pe 9 Noiembrie 2008 21:46
nu stiu ce sa zic....te-ai gandit ca s-ar putea sa iubeasca pe altcineva dar nici tu nu ii esti indiferenta si probabil ca daca nu va iesi prea bine treaba cu marea dragoste sa aibe pe cineva.poate asta e motivul pt care tine legatura cu tine ca la randul lui si el e intr-o situatie similara.
vava_23
Postat pe 9 Noiembrie 2008 21:48
draga mea sfatul meu este sa o lasi balta cu el pt k dak te iubea vroia o relatie serioasa...dar el nu vrea decat sex de la u...probabil se simte bine cu u cand faceti sex dar doar atat...dak nu o sa o termini cu el o sa se mai intalnesca cu u pana o sa gaseasca pe cineva care sa o iubeasca enorm si o sa rupa legatura definitiv cu u...si atunci o sa te dai cu capul de pereti k nu ai terminato u cand a trebuit...ai 19 ani esti tanara...viata e frumoasa...nu ti-o irosii cu persoane de genul asta... bafta...
just_me_ank89
Postat pe 19 Noiembrie 2008 11:10
of ce trist :( nu vreau sa te necajesc dar eu cred ca te tine ca pe o roata de rezerva ..desigur ca nu se poarta urat poate ca si`a dat seama ca tu nu esti genul care sa accepti statutul de amanta proasta si totusi in situatia in care esti indragostita de el si il ubesti are curaj sa iti zica k nu vrea nimic serios. este sigur ca in aceste conditii vei ramane cu el ..gandeste`te k dragostea inseamna ceva mai mult inseamna ca tu sa reprezinti totul pt celalalt si sa fii centrul de interes in permanenta nu numai cand va ubiti in pat, gandeste`te k poate tipa cu care este acum poate o stia dinainte ..sau nu. ce pot sa spun depinde mult de tine cum te comporti daca stii sa ii atingi punctele sensibile si sa pui degetul pe rana cum s`ar spune( toti oamenii au sensibilitati cu atat mai mult cu cat nu arata asta)..mai bine fa lucrurile ca la teatru, nu mai pune suflet atat de mult si poarta`te in continuare frumos...asta daca esti capabila sa suporti situatia. este trist sa ubesti cu adevarat pe cineva sa stii ca dragoste se cheama cand amandoi au sentimente, nu doar unul... si din exterior pare ca el e diplomat pt a`si realiza dorintele ..dar dak ai fi inima lui ar fi doar al tau ...sunt asa multe de spus ..citeste putina psihologie emotionala sunt multe carti de editura curtea veche..si fii sincera cu tine ..dak crezi k nu meriti mai mult poti continua asa ..pana ce situatia ia vreo intorsura..nu este corect nici pt prietena lui actuala , fii sigura k ea nu stie de tine ..si apoi dak mai face si cu alte fete? ar putea lua vreo boala si ...stii tu ..sar ar trebui sa fii documentata ..dak ai acces la net ar trebui sa ai multe cunostinte despre viata sexuala ..caci o practici...pot sa iti doresc meditatie profunda ...

Postat pe 2 Decembrie 2008 22:38

se vede ca au comentat numai femei

voi nu ati vazut ca omul i-a spus din prima ca nu vrea sa aibe o relatie cu ea?
nu ati vazut ca tot ea l-a cautat dupa 5 luni?

sfatul meu

la un moment dat el isi va gasi pe cineva la care sa tina
probabil te considera prea copil si deasta se comporta cu tine atent
dar dacate considera copil, nici nu vei avea o relatie normala cu el

asa ca mai bine renunta acum, pana nu e prea tarziu

parerea mea, evident ( bine , nu stiu daca o sa mai citesti, vad ca postul e cam vechi )
_fantoma_
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:53
Nu regreta nimic din ce iti face placere :) Viata e scurta, se duce repede iar bucuriile sunt putine. Asculta`ti inima si fa asa cum crezi tu ca e mai bine pentru tine
Sabrina_Nede
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:19
IUBITA TU TREBUIE SA FI APRECIATA CA FEMEIE PERSOANA FIINTA NU CA PE APARAT DE SEX PT FANTEZIILOE UNUI BAIAT IA ATITUDINE LASAL CAUTATI ALTU ESTI FRUMOASA SI AI VIITORUL IN FATA

Postat pe 7 Decembrie 2008 11:57
Draga mea, cauta-ti unul d varsta ta, care s fie innebunit el dupa tine, s experimentati impreuna, sa va doriti aceleasi lucruri, sa fiti pe aceeasi lungime de unda. Exista masturbarea pt el, daca vrea de la tine doar descarcare. sexul merge mana_n mana cu iubire, dragostea, altfel...

Postat pe 16 Decembrie 2008 08:58

Asteptam o veste de la tine.


De la: ciquy, la data 2008-11-09 21:34:54trec si eu printr o situatie dificila:( ma intalnesc cu cineva cu 10 ani mai mare k mn...eu am 19..l am cunoscut acum un an si jumatate si mi a spus din start k nu vrea o relatie serioasa desi era singur.eu eram f indragostita de el si mi a fost km greu pana am aceeptat!! ne am intalnit doar pt sex,dar eu nu ma simteam o -amanta- se purta cu mine de park eram impreuna..ne am intalnit 2 luni apoi eu am rupt orice legatura timp de 5 luni.. apoi mi am amintit de el inainte de bac si i am tr un msg..era f suparat k nu l am mai cautat..si deja isi facuse prietena:( ne am gvazut pt prima data fara sa se intample nimik m a calmat pt k eram stresata de bac si a inceput sa fie mai interesat de mine..se interesa de ce fac,unde sunt si alte chestii..intre timp s a certa q prietena si ne vedeam mai des..a venit chiar si la mine la facultate in alt oras intr o seara k s ma vada..eram uimita!!!am profitat de asta sa aduc vorba de cv mai serios dar el nu a vrut sa discute..a zis k nu poate sa mi promita nimik..k nu vrea sa sufar..i am zis k il iubesc..am vazut k era confuz si am inchis sub..si ma intalnesc cu el in continuare in aceeasi situatie..sex si atat!!!desi nu e un sex cum pot sa zic k se face cu o amanta,e cv normal si frumos.se poarta k si km as fi eu prietena lui si nu ma pune la nush ce chestii!!! acum s a impacat cu prietena si ne vedem mai rar:(:(:( nu pot sa stiu de fapt ce vrea pentru k nu mai inteleg nimik.l am pus sa mi promita k o sa ne intalnim intotdeauna si k o s fie alaturi de mine...si mi a promis..eu ce sa mai inteleg?? am nevoie de niste sfaturi,niste pareri...:(:(:( va rog!!!
:((:((:((
mary79
Postat pe 16 Decembrie 2008 17:59
statutul ti-l alegi singura: amanta sau iubita? prima sau plan secund? vrei tot ce se poate ca sa fii pe primul loc? renunta.. nu ti se potriveste rol de amanta. te multumesi cu scena din spate... mergi in continuare in acelasi sens.
odata format obiceiul asa... nu se mai dezvata ai deja rol de amanta si asa va ramane pentru ca e un tipar: stie ca poate fii cu alta si tu accepti.. ai acceptat de la inceput si il iubesti neconditionat, il mangai si il alinti ca o buna amanta, il iei in brate cand e prigonit.
deasemenea u ai fost cea care a spart gheata dupa 5 luni.. l-ai reacceptat... tot ca amanta. ar fi trebuit sa iti joci cartea atunci...
daca nu visezi la o nunta, rochie de mireasa, invitati, restaurante luxoase, sampanie, tort, un sot doar pentru tine si niste copii care sa poarte numele tatalui in acte si relatia dintre" mami" si "tati" sa fie oficializata... atunci esti amanta perfecta.
alege acum caci cu cat ast mai mult m te cufunzi in stereotipie si iti va fi mai greu. alege-ti idealul in viata si fa tot ce iti sta in putinta sa il atingi. persoana potrivita o va gasi oricine: legea atractiei universale - ai ceea ce doresti
ASTEPTAM VESTI CA SUNT TARE CURIOASA
dienutza_bulinutza
Postat pe 16 Decembrie 2008 19:21
..sau amanta..sau nevasta//ups..dar ce te faci cand esti..amindoua??si ce te faci cind de sot nu t epoti desprinde..si ..cu celalalt nu poti sa fii..dar il iubesti si doresti..si chiar dupa 4 ani..si il suna nevasta..el..te lasa in drum si fuge la ea..si culmea..spune ca nu o iubeste insa tot curge pe sub masa cand ii vorbeste la telefon..cica sa nu dea de banuit ca ar fi infidel..ca el,,nu este..deoarece ce este intre noi e ceva de suflet(si asta asa este..simt si eu si el..simtim asta de 4 ani.)in acest moment..imi vine sa urlu de necaz..vin acasa,,tot plingind..ca el fuge la"mami"..pe care de fapt nu o insala..dar nu o mai vrea deloc.. si pe care nu o mai f.....de ani..pe mine ma iubeste.(in felul sau).simt ca o face..dar..se teme de "mami" teribil..de 4 ani se tot teme..ar vrea sa fie si cu draga si cu mandra..insa mandra..nu mai poate..simt ca,,voi exploda de durere..asta simt acum
Merido
Postat pe 16 Decembrie 2008 19:45
asa cum ai uitat de el 5 luni asa poti sa uiti de el toata viata. esti la facultate...sunt sigura ca sunt acolo destui baieti draguti care te intereseaza asa ca actioneaza . nu mai pierde vremea. foloseste ce ai invatat din toata relatia asta... apropo faza cu amanta e tare rau. o amanta e la fel ca celelalte femei si nu este neaparata nevoie sa faca cine stie ce chestii in materie de sex. face daca ii place asa cum face si iubita oficiala.
ankkna
Postat pe 17 Decembrie 2008 15:35
eh...sa uiti nu e mereu asa ushor........
alina_luminita
Postat pe 17 Decembrie 2008 23:06
Daca baiatul acesta ti-a zis ca nu vrea o relatie serioasa, iar tu ai hotarat ca e bn asa dupa cum zici... parerea mea este ca tu ti-ai facut singura rau si ca de la bun inceput ai ales doar sa te intalnesti cu el. nici nu se pune problema ca ar fi existat aici ceva implicatie emotiva din partea lui. tb sa te astepti la asta. el si-a impus punctul de vedere iar tu ai acceptat. Apoi, dupa 5 luni de zile (in care se presupune ca te-ai saturat de situatia asta), tu ai facut al 2-lea pas gresit, si anume... i-ai trimis msj. Pt ce?? Simteai nevoie de compania lui? sau ce a fost in capul tau? parerea mea este sa iiti vezi de drumul tau... viata e frumoasa si tu esti tanara. De ce nu vrei sa iti gasesti un baiat care sa fie alaturi de tine mereu, zi de zi... ca sa va impartasiti aceleasi sentimente reciproc? Nu crezi ca iubirea se defineste numai atunci cand cuplul (el+ea) contribuie in egala masura la construirea si mentinerea unei relatii? incearca sa iti revii si cauta un baiat alaturi de care sa fii fericita si implinita. sper ca nu te-am deranjat cu nimic.
sympatik_4u
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:59
nu m ai deranjat cu nimik,stai lin..chiar va multumesc tuturor pentru sfaturi...problema s a cam rezolvat,adik cred k simteam k il iubesc doar pentru k eram singura si simteam nevoia sa ma leg de cineva....dar se pare k acum a aparut cineva in viata mea,un baiat care m a placut pe mine mult acum 2 ani...deci,e totul bine,ma mai vad si q el asa uneori,pana o sa imi treaca de tot!!!ink odata va multumesc pentru tot.mult noroc si o zi buna!!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Ianuarie 2009 12:36
Desi iti va fi greu, e mai bine sa il lasi si sa il uiti. Cauta o pers care sa fie doar a ta, si refa-ti viata. Pt k asa va trece timpul fara rost si e pacat. poop msi succes.
ramonik19
Postat pe 26 Ianuarie 2009 11:04
AI grija acest om nu vrea stabilitate,credema ca stiu ce spun ,o sa te amageasca si e tare usor sa spui cuvinte mari si frumoase fara sa ai obligatii.poate e chiar casatorit,sau asteapta o partida foarte profitabila pentru el.Uital si fati viata ta frumoasa alaturi de cineva care chiar stie sa te iubeasca ,incearca sa te apreciezi mai mult pe tine .curaj viata e frumoasa cand gasesti omul potrivit la toate nu doar pentru SEX.multa fericire iti doresc....uital nu-i de tine.
marlena21
Postat pe 26 Ianuarie 2009 11:39
naspa. . el vrea sa fii doar amanta lui. . si nik mai mult. . vede k il iubesti mult. . asa k crede k poate sa faca ce vrea din uh. . dar nui da asta de inteles. .
loreudarbog
Postat pe 26 Ianuarie 2009 13:38
De la: ciquy, la data 2008-11-09 21:34:54trec si eu printr o situatie dificila:( ma intalnesc cu cineva cu 10 ani mai mare k mn...eu am 19..l am cunoscut acum un an si jumatate si mi a spus din start k nu vrea o relatie serioasa desi era singur.eu eram f indragostita de el si mi a fost km greu pana am aceeptat!! ne am intalnit doar pt sex,dar eu nu ma simteam o -amanta- se purta cu mine de park eram impreuna..ne am intalnit 2 luni apoi eu am rupt orice legatura timp de 5 luni.. apoi mi am amintit de el inainte de bac si i am tr un msg..era f suparat k nu l am mai cautat..si deja isi facuse prietena:( ne am gvazut pt prima data fara sa se intample nimik m a calmat pt k eram stresata de bac si a inceput sa fie mai interesat de mine..se interesa de ce fac,unde sunt si alte chestii..intre timp s a certa q prietena si ne vedeam mai des..a venit chiar si la mine la facultate in alt oras intr o seara k s ma vada..eram uimita!!!am profitat de asta sa aduc vorba de cv mai serios dar el nu a vrut sa discute..a zis k nu poate sa mi promita nimik..k nu vrea sa sufar..i am zis k il iubesc..am vazut k era confuz si am inchis sub..si ma intalnesc cu el in continuare in aceeasi situatie..sex si atat!!!desi nu e un sex cum pot sa zic k se face cu o amanta,e cv normal si frumos.se poarta k si km as fi eu prietena lui si nu ma pune la nush ce chestii!!! acum s a impacat cu prietena si ne vedem mai rar:(:(:( nu pot sa stiu de fapt ce vrea pentru k nu mai inteleg nimik.l am pus sa mi promita k o sa ne intalnim intotdeauna si k o s fie alaturi de mine...si mi a promis..eu ce sa mai inteleg?? am nevoie de niste sfaturi,niste pareri...:(:(:( va rog!!!
:((:((:((



Eu stiu ce vrei sa auzi insa ar insemna sa te mintin. Vrea o persoana cu care sa-si faca de cap fara obligatii. Este ideal sa ai o femeie la care sa de duci cand ai chef fara sa te intebe ce faci unde ai fost etc. Eu zic sa-ti cauti pe cineva si sa nu-l mai lasi sa profite de tine sau poate este bun la pat asa ca tine-l dar sa nu-ti faci iluzii.
mary79
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:47
o singura intrebare am...inteleg k nu vrea o relatie cu mine,probabil pt k e legat de pr actuala,dar credeti k in 2 ani de zile aproape,el nu a ajuns sa tina la mine macar putin???si nu e vb k vine ,o facem si pleaca...vb despre orice,ma intreaba,uneori e si gelos daca imi suna tel ma intreaba daca il insel...discutam despre multe lucruri,ne intelegem bine nu e doar sex si atat...
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:53
si stiu k nu trebuie sa mi spuneti e vreau eu sa aud,eu chiar nu ma supar,cum fac unele pers de pe forum....accept parerile,le analizez...
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:34
de tinut a tinut la tine, dar o vrea mai mult pe cealalta.
intradevar e ideal ca o femeie s te asculte si sa te iubeasca neconditionat, iar pe cealalta sa o aiba aks. dar ce l-a determinat sa o aleaga pe cealata? ca asa sunt unii barbati instabili. nici aia nu ar avea cum sa fie prea fericita. e un mitocan cu curu in doua luntre care nush dak va avea vreodata familie si copii sau dak le va avea nu va stii sa le aprecieZe valoarea. pacat.
mai bn ne zici cum merge cu actualul. mai esti cu el? cum va intelegeti?
dienutza_bulinutza
Postat pe 28 Ianuarie 2009 14:33
nu sunt cu nimeni,sunt tot cu el.... :(
SweetHappyButterfly
Postat pe 28 Ianuarie 2009 14:39
De la: ciquy, la data 2009-01-28 14:39:09 nu sunt cu nimeni,sunt tot cu el.... :(



De ce iti mananci tu tineretea cu el? Esti tanara frumoasa ai o viata inainte stiu ca la anii acestia ti se pare urata, dar nu este asa. Viata este frumoasa si meritat traita din plin, nu are sens sa-ti pierzi timpul cu un om egoist cauta pe altcineva cu care sa te distrezi care sa te faca sa te simti femeie sa te simiti frumoasa dorita sa fii fericita sa te bucuri de viata. Capul sus si mergi mai departe nu iti dai sema cat de mult conteaza anii acestia pentru tine ca femeie.
mary79
Postat pe 28 Ianuarie 2009 19:02
da stiu dar deocamdata nu se ineste nicio relatie serioasa la orizont...sunt fericita si asa... multumesc pt incurajari
SweetHappyButterfly
Postat pe 28 Ianuarie 2009 19:05
De la: ciquy, la data 2009-01-26 21:53:50o singura intrebare am...inteleg k nu vrea o relatie cu mine,probabil pt k e legat de pr actuala,dar credeti k in 2 ani de zile aproape,el nu a ajuns sa tina la mine macar putin???si nu e vb k vine ,o facem si pleaca...vb despre orice,ma intreaba,uneori e si gelos daca imi suna tel ma intreaba daca il insel...discutam despre multe lucruri,ne intelegem bine nu e doar sex si atat...


Daca ti se pare gelos este posibil sa fie pentru ca in cazul in care tu ai cunoaste un alt barbat nu l-aI mai lasa sa se folosesaca de tine. Dc iubesti pe cineva te gandesti la binele lui si faci in asa fel incat sa fie fericit. Asta este iubireai.TU ESTI FERICITA?
mary79
Postat pe 28 Ianuarie 2009 19:07
De la: mary79, la data 2009-01-28 19:07:13
De la: ciquy, la data 2009-01-26 21:53:50o singura intrebare am...inteleg k nu vrea o relatie cu mine,probabil pt k e legat de pr actuala,dar credeti k in 2 ani de zile aproape,el nu a ajuns sa tina la mine macar putin???si nu e vb k vine ,o facem si pleaca...vb despre orice,ma intreaba,uneori e si gelos daca imi suna tel ma intreaba daca il insel...discutam despre multe lucruri,ne intelegem bine nu e doar sex si atat...


Daca ti se pare gelos este posibil sa fie pentru ca in cazul in care tu ai cunoaste un alt barbat nu l-aI mai lasa sa se folosesaca de tine. Dc iubesti pe cineva te gandesti la binele lui si faci in asa fel incat sa fie fericit. Asta este iubireai.TU ESTI FERICITA?



dar nu se foloseste el de mine,eu ma folosesc de el....k eu nu am nicio relatie si ma intl cu el asa nah...doar k eu ma indragostisem de el,dar acum mi a cam trecut si il folosesc eu pe el
SweetHappyButterfly
Postat pe 28 Ianuarie 2009 19:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
!! ce se poate face/ 17 De la: mkdisk 22 Ianuarie 2009 15:52
buna!! 15 De la: blaa 3 Martie 2010 16:19
credeti k o sa aarat ridicol in botine? 11 De la: vanessa_mary 6 Ianuarie 2009 17:43
ma poate ajuta si pe mine cineva? 6 De la: doi_ochi_caprui 14 Septembrie 2011 17:06
ce parere aveti despre relatiile reluate?adik te desp de el esti cu altu apoi revi la primu 13 De la: nadasurf 30 Aprilie 2010 09:43