Setari Cookie-uri

Bine v-am gasit!

probabil ceva de genul asta tipul ii vede clar miinile,la inceput,ii vede verigheta....si in final..in fine!pt mine chiar nu inseamna prea mult acest filmulet!sincer,cel care a postat, ar trebui sa ne explice cum i-a venit ideea!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 16 Noiembrie 2008 00:52
Eu l-am vazut cam asa:
S-a petrecut intre ei acea reactie chimica/psihica/emotionala: Tipul i-a luat corpul (in film mainile, iar tipa i-a luat sufletul (in film inima). Interesant este ca chestia s-a intamplat instantaneu: tipa nu mai avea maini cand s-a urcat in lift, de aceea a apasat butonul cu piciorul si a deschis usa cu gura, la fel la tip.
Insa ambii nu erau la prima experienta: la tip se mai gaseau maini si la tipa se mai gaseau inimi.
Totusi tipa a scris pe mana inainte sa-l vada (?)...

Asta e interpretarea mea..., dar eu voiam sa aud comentariile voastre. Mai uitati-va odata si comentati, poate asa deslusim filmul impreuna...

Poate aici ar trebui sa vorbim numai despre filme si entertainment...
Daca vreti pareream mea despre sex oral sau de orice alt fel spuneti-mi unde sa intru si-mi dau du parerea

Postat pe 17 Noiembrie 2008 04:56
Interesant este ca chestia s-a intamplat instantaneu: tipa nu mai avea maini cand s-a urcat in lift, de aceea a apasat butonul cu piciorul si a deschis usa cu gura, la fel la tip.


da barbatii sunt dependenti de femei....doresc cv d la ele....poate ca asta explica ..mainile......si nu era la 1 experienta ......inca nu a gasit femeia care sa il ucida din dragost......incercam in viata de multe ori...cautam...prs potrivita...si cand o gasim....dragostea ne ucide....xact ca in film........

Postat pe 17 Noiembrie 2008 08:45
Interesanta interpretare!

Va d ca lumea nu se inghesuie spre topicul asta, cu toate astea am sa mai postez cateva filmulete.

Postat pe 25 Noiembrie 2008 08:20
hm interesant film ...dupa parerea mea ...este vorba despre o relatie ..CE LUAM DE LA CELALALT= asta ar insemna k ne indragostim si credem k primim ubire,sentimente profunde sincere,momente unice...care de fapt sunt doar aparent ...iar cand aflam k ne`a tradat si descoperim k suntem inselati...precum arata baiatul impuscat in inima.. murim ..si o data cu noi moare totul ...iar celalat nu face nimic decat sa`si ceara scuze .."Imi pare rau" ..atat

Postat pe 29 Noiembrie 2008 19:37
ah nu este impuscat dar ramane fara inima ..in fine ideea e aceeasi ..in momentul in care intr`o relatie esti indragostit si mizezi pe cele mai profunde sentimente ale tale catre celalalt pt a i le darui ...si in momentul in care esti dezamagit ..se pierde totul ..el, cel care ubeste isi pierde speranta...

Postat pe 29 Noiembrie 2008 19:45
sau poate destine intersectate, cand daruim poate nu tocmai ce ar trebui, cand ar trebui si mai ales cui ar trebui...
googoodoll
Postat pe 29 Noiembrie 2008 19:49
Poate e chestia cu " atentie ce iti doresti ca se poate indeplini"?

Postat pe 4 Decembrie 2008 23:02
La inceput imi pare ca schimbul dintre cei doi simbolizeaza schimbul de sentimente, apoi imi pare ca simbolizeaza ce a luat fiecare cand relatia s-a incheiat.
Sau poate e doar un afemeiat care si-a intalnit nasul

Postat pe 4 Decembrie 2008 23:19
Tu zici ca relatia a inceput, s-a consumat si apoi s-a terminat?

Postat pe 5 Decembrie 2008 23:43
Ceva de genul, la modul simbolic desigur (sper sa ma fi exprimat corect)

Postat pe 6 Decembrie 2008 17:15
De la: heaven_gate, la data 2008-11-17 08:45:45Interesant este ca chestia s-a intamplat instantaneu: tipa nu mai avea maini cand s-a urcat in lift, de aceea a apasat butonul cu piciorul si a deschis usa cu gura, la fel la tip.


da barbatii sunt dependenti de femei....doresc cv d la ele....poate ca asta explica ..mainile......si nu era la 1 experienta ......inca nu a gasit femeia care sa il ucida din dragost......incercam in viata de multe ori...cautam...prs potrivita...si cand o gasim....dragostea ne ucide....xact ca in film........

Nu mai avea maini dinainte sa intre in cladire...
Oare cand a ramas el fara inima?

PS Multumesc celui care a sters mesajele offtopic.

Postat pe 16 Decembrie 2008 08:37
De la: Roco, la data 2008-11-17 04:56:15Eu l-am vazut cam asa:
S-a petrecut intre ei acea reactie chimica/psihica/emotionala: Tipul i-a luat corpul (in film mainile, iar tipa i-a luat sufletul (in film inima). Interesant este ca chestia s-a intamplat instantaneu: tipa nu mai avea maini cand s-a urcat in lift, de aceea a apasat butonul cu piciorul si a deschis usa cu gura, la fel la tip.
Insa ambii nu erau la prima experienta: la tip se mai gaseau maini si la tipa se mai gaseau inimi.
Totusi tipa a scris pe mana inainte sa-l vada (?)...

Asta e interpretarea mea..., dar eu voiam sa aud comentariile voastre. Mai uitati-va odata si comentati, poate asa deslusim filmul impreuna...

Poate aici ar trebui sa vorbim numai despre filme si entertainment...
Daca vreti pareream mea despre sex oral sau de orice alt fel spuneti-mi unde sa intru si-mi dau du parerea



Trebuie sa specific la inceput ca talentul meu la comentat,interpretare , tinde spre zero :)))

So...

Eu consider ca se refera la consecintele,riscurile iubirii, de fapt , la mai multe chestii...
cei 2 se intalnesc intr-un bar...De sesizat faptul ca tipa il ignora pe primul tip, cel car eo intreaba daca poate sa ia scaunul, deci nu ii place, nu e de nasul ei .
Il vede pe tipul de la bar, ii place, BINGO !
Inelul reprezinta o parte din jocul iubirii, adica, tipa se joaca cu el, il invarte, este ca o roata a norocului. Cand inelul a stat sa cada, tipul nu a ezitat sa il prinda, adica a dat o sansa iubirii ( cred, mie oricum mi s epare ca aberez ) , au prins amandoi inelul, deci, a avut loc acel schimb de fluturasi, iubire bla bla...astfel, ea a ramas fara maini, in acel moment, iar el fara inima, pt ca s-a indragostit.

,,Baiatul intalneste fata. Baiatul pierde fata. Baiatul pierde tot. Fata nu sta nici ea tocmai bine''


Deci...
Baiatul pierde fata, isi pierde inima...adica nu a mai fost indragostit cu adevarat pana in acel moment, a cucerit multe alte fete ( colectia de maini ) insa nu a simtit dragoste adevarata pana in acel moment.
Iar fata la asta se pricepe cel mai bine, sau asta face de obicei : iese, se distreaza, cucereste si abandoneaza.

Postat pe 7 Februarie 2009 00:58
interesant dar cam vechi
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 01:59
De la: heaven_gate, la data 2008-11-15 23:50:49
De la: Roco, la data 2008-11-15 23:36:44Ce semnificatie ti-a venit tie in minte?




iubirea


nu prea vad unde e iubirea in filmuletu asta :) mie mi s-a facut frica
http://www.youtube.com/watch?v=koZPdoTut_w aici un filmulet despre iubire
ingerash_cu_cornitze
Postat pe 7 Mai 2009 15:38
a si apropo sunt mai multe variante
_dulcik_
Postat pe 7 Mai 2009 21:58
De la: _dulcik_, la data 2009-05-07 21:58:38a si apropo sunt mai multe variante

Te referi la sex?

Postat pe 8 Mai 2009 07:54
Interesant.

Relatii interumane, ce ia fiecare, ce da fiecare intr-o relatie. Se intalnesc 2 vanatori ( asta clar dupa trofeele pe care le au acasa) , apoi intalnirea, magia, privirea, verigheta ma duce cu gandul la o relatie mai serioase.......la mai mult de un moment magic, verigheta cade, poate sfarsitul relatiei, momentul in care fiecare isi vede de drumul sau spre casa. Ajung acasa, fiecare cu trofeul sau , aici incepe sa-mi placa, la inceput am crezut ca fiecare stia clar ce vrea de la celalat dar nu stia ce va da ( barbatul mainile, femeia inima), asta si pentru ca ei par a deveni constientzi de ce le lipseste doar acasa, ei fac totul cu naturalete pana acasa,( femeia apasa butonul cu piciorul, invarte cheia cu gura.... barbatul de ce nu cade din restaurant daca nu mai are inima?).

Dar de ce femeia a scris sorry pe mana? Pentru ca stia ce va da, barbatul a constientizat ce-a pierdut abia cand a trebuit sa ierte ( cu ce ierti ,cu inima..... care? ca nu mai avea)
valita76
Postat pe 8 Mai 2009 22:00
De la: Roco, la data 2009-05-08 07:54:26
De la: _dulcik_, la data 2009-05-07 21:58:38a si apropo sunt mai multe variante

Te referi la sex?


da cu siguranta acolo ma refeream
_dulcik_
Postat pe 9 Mai 2009 11:41
De la: _dulcik_, la data 2009-05-09 11:41:13
De la: Roco, la data 2009-05-08 07:54:26
De la: _dulcik_, la data 2009-05-07 21:58:38a si apropo sunt mai multe variante

Te referi la sex?


da cu siguranta ACOLO ma refeream

Bafta!

Postat pe 9 Mai 2009 11:51
Eu cred ca ea e casatorita de aceea ii arata inelul,el o vrea oricum ii i-a mainile dar isi pierde inima ptr ca ea nu ii poate oferi mai mult de o noapte.
ali_cia101
Postat pe 9 Mai 2009 14:45
De la: valita76, la data 2009-05-08 22:00:05 Se intalnesc 2 vanatori

Un gand interesant!

Postat pe 13 Mai 2009 18:28
eu nu inteleg treaba cu verighetele.
cineva mai inteligent ca mine ma lumineaza pls?
beyoance
Postat pe 16 Decembrie 2010 14:54
cate senzualitate in modul de a apasa pe butonul liftului...ce priceputa era tipa la deschisul usii!
intresant filmuletul! ambii colectionari !
roz5blue6lila7
Postat pe 16 Decembrie 2010 15:07
sfarsitul e mult mai interesant...tipa isi alege potentialele victime din acel bar!
roz5blue6lila7
Postat pe 16 Decembrie 2010 15:09
De la: , la data 2008-11-16 00:12:04
De la: deny43, la data 2008-11-16 00:07:53geo,ce te excita cel mai mult cand fc sex oral?


chund imi intrja firele de par de la bijboaca si ma gadileste la nas!
oleleu maica, devin atat de incins incat ma lansez si mai tarje in ea. si jic: na , na na!!



OMG
kudika311399_silvia
Postat pe 16 Decembrie 2010 15:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Filme horror 36 De la: greierash_is_back 5 Noiembrie 2009 01:21
filme 2 De la: kudika_982481 11 Martie 2015 23:38
CinemaFun 47 De la: cristinarudi 3 August 2009 00:49
Bine v-am gasit! 57 De la: stiricaremerita 21 Ianuarie 2011 21:16
nu gasesc un film ..........ajutor 10 De la: Stelute_Pe_Pamant_1 2 Septembrie 2014 14:47