Setari Cookie-uri

Pana la urma...care e faza cu zodiile???

Dragele mele,de ce se fac atatea discutii pe aceasta tema..compatibilitati intre zodii,cum e zodia cutare in pat sau cum e nush ce zodie in padure!!! Eu una nu prea cred in asa ceva,mai ales ca am tot auzit diverse combinatii care conform zodiacului nu se potrivesc si totusi...sau diverse descrieri ale zodiilor care nu au nicio treaba cu realitatea. Poate o sa spuneti ca sunt exceptii,insa ma indoiesc ca exceptiile se afla la tot pasul. Am o gramada de exemple dar nu-si au rostul sa le scriu aici,ideea e ca PANA LA URMA...CARE E FAZA CU ZODIILE???
misslory
Postat pe 20 Noiembrie 2008 11:46
Draga Misslory
Si intrebarea ta s-a dezbatut in "n" topicuri
De la: misslory, la data 2008-11-20 11:46:14 ...CARE E FAZA CU ZODIILE???

Ori crezi si mai te fascineaza tot felul de lucruri esoterice ...ori nu crezi.
Te deranjeaza cei care cred sau numarul "n" de topicuri noi,care apar zilnic?

Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:42
Ei asta-i buna "bestdevilinside"...nu ma deranjeaza nici cei care cred si nici faptul ca s-a discutat subiectul in n topicuri...doar ca eu n-am stiut si n-am vazut,si aveam nevoie de o lamurire,de ce abunda site-ul de tot felul de combinari si combinatzii intre zodii...atata tot
Multumesc oricum ca mi-ai atras atentia!!
misslory
Postat pe 21 Noiembrie 2008 06:53
Nu are rost sa te preocupe faza cu zodiile, daca tot nu crezi. Vei exaspera la un moment dat, cand vezi ceva gen: "Eu taur, el rac.Ce credeti merge?"...Si asta in ca. 3-4 topicuri noi zilnic.
Daca macar ar exista obtiunea,sa nu mai vedem mesajele noi de zodie, ar fi foarte frumos.Dar nu exista...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 21 Noiembrie 2008 07:35
aaaah ce am pierdut... inca un topic ci "zodiaci".....

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:44
Comentariile voastre despre zodii imi amintesc de versurile: "e scris in stele ca vom fi mereu... o singura inima, la bine, la rau"
Mare fraiera mai sunt! Cum de nu m-am gandit pana acum sa-mi aleg partenerul in functie de ce scrie in zodiac???? Va multumesc ca m-ati "luminat"!
fataverde
Postat pe 1 Februarie 2009 01:49
De la: fataverde, la data 2009-02-01 01:49:22Comentariile voastre despre zodii imi amintesc de versurile: "e scris in stele ca vom fi mereu... o singura inima, la bine, la rau"


daca tot am dat-o pe muzichii

http://www.youtube.com/watch?v=BNM-MApW5LU

tot in stele era scris si asta.....
ma facu' mama olteaaaannnn

dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Februarie 2009 01:55
Dandanaua, MERCI !!!
Ia raspuns: http://www.youtube.com/watch?v=g5Nq74UOIxU&feature=related ... sper sa-ti placa!
n-are legatura cu ce scrie in stele, dar e la moda sa bati campii pe site-ul asta, asa ca de ce n-as fi si eu in ton... mi-a placut melodia ... mai stii: daca macul ar fi citit zodiacul, poate n-ar fi ales cicoarea! ce sa-i faci macului, daca lui cicoarea ii este draga?
In stele e scris inceputul si poate sfarsitul... in ceea ce priveste continutul, mai dam si noi din condei.
fataverde
Postat pe 1 Februarie 2009 02:06
"care e faza cu zodiile?"....nici nu am inteles intrebarea
daca zici vis-a-vis de compatibilitati, poti sa consideri ca zodiile sunt un mic ghid...unde sunt lucruri care ai impresia ca nu se poatrivesc....ori nu-i destula dragoste fatza de celalalt, ori pur si simplu ai nevoie de cunostinte "magice "ca sa afli mai multe . Universul e in continua schimbare, evident ca si oamenii-s la fel.
ecce_cortex
Postat pe 21 Februarie 2009 16:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia leu ,barbatul geaman.... 4 De la: Raluca_SA 28 Septembrie 2009 11:29
compatibilitate zodii 12 De la: Shhh 29 Ianuarie 2010 17:11
Gemeni 41 De la: popescudan 6 Ianuarie 2012 01:59
Te iubesc dar nu putem fi impreuna 83 De la: kudika348826 30 Martie 2011 09:46
zodii 15 De la: Flowers 6 Septembrie 2011 20:40