Mai multe
De la: rxdana, la data 2009-04-26 21:27:06uite o sa iau o pauza de publicitate
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 21:38 |
||
|---|---|---|
De la: rxdana, la data 2009-04-26 21:27:06uite o sa iau o pauza de publicitateSa nu fie prea lunga ca te amendeaza CNA-ul
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 21:40 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 21:33:28Gata am pus citeva dar nu mai am rabdare Frumoase pozele, sa-ti traiasca tzincul
|
||
|
|
||
|
cckitty Postat pe 26 Aprilie 2009 21:45 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-26 21:45:17MersiDe la: puiu66, la data 2009-04-26 21:33:28Gata am pus citeva dar nu mai am rabdare
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 21:47 |
||
Da' totusi...noi ce bem in seara asta?
|
||
|
cckitty Postat pe 26 Aprilie 2009 21:48 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-26 21:48:20Da' totusi...noi ce bem in seara asta?Fiecare dupa gusturi Tie parca i-ti placea vinu.....rosu
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 21:52 |
||
frumoase poze
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 21:53 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-26 21:48:20Da' totusi...noi ce bem in seara asta? eu cred k servesc ceva visinata din rezerva lu fluturas
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 21:54 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 21:52:11De la: cckitty, la data 2009-04-26 21:48:20Da' totusi...noi ce bem in seara asta?Fiecare dupa gusturi Corect, numai ca-l beau din an in Pasti, si cum Pastele o trecut...
|
||
|
cckitty Postat pe 26 Aprilie 2009 21:55 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 21:53:18frumoase pozeAm zis eu ca trebuia sa ma fac fotograf
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 21:56 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 21:54:56Nu cumva i-am baut-o asearaDe la: cckitty, la data 2009-04-26 21:48:20Da' totusi...noi ce bem in seara asta?
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 21:57 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 21:56:25De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 21:53:18frumoase pozeAm zis eu ca trebuia sa ma fac fotograf Si io am o gramada de poze facute prin tara, de pe vremea cind eram tinara si mergeam in tabere
|
||
|
cckitty Postat pe 26 Aprilie 2009 21:58 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 21:57:55De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 21:54:56Nu cumva i-am baut-o asearaDe la: cckitty, la data 2009-04-26 21:48:20Da' totusi...noi ce bem in seara asta? are fluturas rezerve
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 22:04 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 22:04:06Norocu tauDe la: puiu66, la data 2009-04-26 21:57:55De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 21:54:56Nu cumva i-am baut-o asearaDe la: cckitty, la data 2009-04-26 21:48:20Da' totusi...noi ce bem in seara asta?
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 22:06 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 22:06:57De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 22:04:06Norocu tauDe la: puiu66, la data 2009-04-26 21:57:55De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 21:54:56Nu cumva i-am baut-o asearaDe la: cckitty, la data 2009-04-26 21:48:20Da' totusi...noi ce bem in seara asta? normal doar sunt o norocoasa
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 22:13 |
||
Eu va doresc o seara frumoasa, somn usor, si ca de obicei, sa ma visati frumos
|
||
|
cckitty Postat pe 26 Aprilie 2009 22:14 |
||
am revenit.... noapte buna CC PUIU ...frumoase poze
|
||
|
Postat pe 26 Aprilie 2009 22:16 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-26 22:14:08Eu va doresc o seara frumoasa, somn usor, si ca de obicei, sa ma visati frumosNoapte buna
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 22:16 |
||
De la: just_for_you, la data 2009-04-26 22:16:26am revenit....Noroc de aparat
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 22:17 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-26 21:06:26fericitilor. leneviti... eu ma bag la baie ca iar miros a tutun pai daca ati fumat ca serpii ....mor de somn
|
||
|
Postat pe 26 Aprilie 2009 22:20 |
||
Cred ca o sa ma retrag si eu ca sint frint si de miine iar la munca O seara buna in continuare
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 22:28 |
||
De la: just_for_you, la data 2009-04-26 22:20:30De la: fluturas_, la data 2009-04-26 21:06:26fericitilor. leneviti... eu ma bag la baie ca iar miros a tutun am fumat 3 pachete de tigari si un marlboro dat de gabi dar era din pachetul lui dan
|
||
|
fluturas_ Postat pe 26 Aprilie 2009 22:29 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 22:28:46Cred ca o sa ma retrag si eu ca sint frint si de miine iar la munca somn usor
|
||
|
fluturas_ Postat pe 26 Aprilie 2009 22:30 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-26 22:14:08Eu va doresc o seara frumoasa, somn usor, si ca de obicei, sa ma visati frumos nb
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 22:38 |
||
De la: just_for_you, la data 2009-04-26 22:16:26am revenit....
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 22:41 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 22:28:46Cred ca o sa ma retrag si eu ca sint frint si de miine iar la munca noapte buna
|
||
|
Postat pe 26 Aprilie 2009 22:48 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-26 22:29:22De la: just_for_you, la data 2009-04-26 22:20:30De la: fluturas_, la data 2009-04-26 21:06:26fericitilor. leneviti... eu ma bag la baie ca iar miros a tutun Doamne ajuta ca nu mai bag
|
||
|
Postat pe 26 Aprilie 2009 22:52 |
||
De la: just_for_you, la data 2009-04-26 22:48:52De la: puiu66, la data 2009-04-26 22:28:46Cred ca o sa ma retrag si eu ca sint frint si de miine iar la munca just astept pozele
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 22:53 |
||
bestiuta...esti in zona?fetele mai sunt?
|
||
|
Postat pe 26 Aprilie 2009 22:53 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 22:53:22De la: just_for_you, la data 2009-04-26 22:48:52De la: puiu66, la data 2009-04-26 22:28:46Cred ca o sa ma retrag si eu ca sint frint si de miine iar la munca ok!chit ca sunt obosita! eu am mai putine....ca nu am avut baterii aseara
|
||
|
Postat pe 26 Aprilie 2009 22:55 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Buna ziua ! | 5 | De la: Alecsandra_13 15 Martie 2010 12:18 |
| loc de intalnire | 24 | De la: oana84onutza 26 Ianuarie 2010 20:05 |
| Craciunul!!! | 4 | De la: adaeva 19 Decembrie 2009 14:37 |
|
|
||
| Care este melodia zilei tale de nastere? | 6 | De la: battleofwits 10 Decembrie 2010 10:14 |
| Concurs foto | 1 | De la: myladybug 19 August 2011 17:23 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.