Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

De la: rxdana, la data 2009-04-26 20:23:45
De la: puiu66, la data 2009-04-26 20:19:49
De la: cckitty, la data 2009-04-26 20:17:35
De la: puiu66, la data 2009-04-26 20:16:54
De la: cckitty, la data 2009-04-26 20:13:32
De la: puiu66, la data 2009-04-26 20:12:19Ce mai faceti, ce mai puneti la cale

Mai nimic, asteptam sa vina lumea sa zica cum o fost in weekend
Nu de mult am ajuns si eu acasa,am fost la putna la mormintul lui Stefan cel Mare

Cu cine-ai fost?
Am fost cu sotia ,junioru meu si un nepot,a fost o promisiune mai veche
o super draguta plimbarea
Am prins o vreme super si peisajul acuma prinavara a fost extraordinar
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:26
http://www.realitatea.net/cum-au-obtinut-elevii-din-florida-o-zi-de-vacanta-suplimentara-aflati-la-realitatea-pe-net_504137.html
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:28
Am facut citeva poze,daca reusesc sa le incarc vi le pun si voua
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:29
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 20:28:43http://www.realitatea.net/cum-au-obtinut-elevii-din-florida-o-zi-de-vacanta-suplimentara-aflati-la-realitatea-pe-net_504137.html

Ingeniosi oamenii, io cind eram la scoala n-aveam asa idei bune
cckitty
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:30
ma bucur ca v-ati distrat
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:31
De la: puiu66, la data 2009-04-26 20:29:08Am facut citeva poze,daca reusesc sa le incarc vi le pun si voua

Da, da, sa vedem si noi cu cine stam de vorba
cckitty
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:31
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 20:28:43http://www.realitatea.net/cum-au-obtinut-elevii-din-florida-o-zi-de-vacanta-suplimentara-aflati-la-realitatea-pe-net_504137.html
Cam multa munca pentru o zi de vacanta
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:31
De la: cckitty, la data 2009-04-26 20:30:50
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 20:28:43http://www.realitatea.net/cum-au-obtinut-elevii-din-florida-o-zi-de-vacanta-suplimentara-aflati-la-realitatea-pe-net_504137.html

Ingeniosi oamenii, io cind eram la scoala n-aveam asa idei bune

nici eu
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:38
De la: puiu66, la data 2009-04-26 20:29:08Am facut citeva poze,daca reusesc sa le incarc vi le pun si voua
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:43
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 20:38:31
De la: cckitty, la data 2009-04-26 20:30:50
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 20:28:43http://www.realitatea.net/cum-au-obtinut-elevii-din-florida-o-zi-de-vacanta-suplimentara-aflati-la-realitatea-pe-net_504137.html

Ingeniosi oamenii, io cind eram la scoala n-aveam asa idei bune

nici eu
eu nic iatat
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:45
salutare tuturor
_dulcik_
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:46
De la: _dulcik_, la data 2009-04-26 20:46:04salutare tuturor

bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:48
De la: _dulcik_, la data 2009-04-26 20:46:04salutare tuturor
salutare
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:48
Nu vrea sa i-mi incarce
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:52
De la: just_for_you, la data 2009-04-26 19:34:07si inca ceva....nu mi-am propus sa cunosc oameni de pe kudika.....asa....doar din ambitie! sincer...cei patru.....sunt minunati asa ca plssssssssss...............hai sa lasam.....IRONIA ....si sa ne vedem fiecare de treburile noastre!
andreea...am uitat sa-ti las pupici




mi-am propus sa cunosc oamenii ce merita


.....................
Buna seara... va doresc o seara super
fluturas_
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:54
Buna fluturas
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:56
buna fluturas
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:58
ce facetiiiiii?
fluturas_
Postat pe 26 Aprilie 2009 20:59
fluturas
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:00
De la: fluturas_, la data 2009-04-26 20:59:33ce facetiiiiii?

lenevim
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:01
De la: fluturas_, la data 2009-04-26 20:59:33ce facetiiiiii?
Uite acu am ajuns si eu si am vrut sa pun niste poze si n-am reusit
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:02
fericitilor. leneviti... eu ma bag la baie ca iar miros a tutun

pai mai micsoreaza pozele puiu...asa le ia.
fluturas_
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:06
De la: rxdana, la data 2009-04-26 20:58:01buna fluturas


ce faci dana?? tu de ce n-ai venit cu noi??
fluturas_
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:07
De la: fluturas_, la data 2009-04-26 21:07:04
De la: rxdana, la data 2009-04-26 20:58:01buna fluturas


ce faci dana?? tu de ce n-ai venit cu noi??
sunt stresata
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:12
De la: fluturas_, la data 2009-04-26 21:07:04
De la: rxdana, la data 2009-04-26 20:58:01buna fluturas


ce faci dana?? tu de ce n-ai venit cu noi??
o sa vin
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:12
De la: rxdana, la data 2009-04-26 21:12:01
De la: fluturas_, la data 2009-04-26 21:07:04
De la: rxdana, la data 2009-04-26 20:58:01buna fluturas


ce faci dana?? tu de ce n-ai venit cu noi??
sunt stresata

dc
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:16
puiu lasa ca le pui tu nu te enerva
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:17
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 21:16:14
De la: rxdana, la data 2009-04-26 21:12:01
De la: fluturas_, la data 2009-04-26 21:07:04
De la: rxdana, la data 2009-04-26 20:58:01buna fluturas


ce faci dana?? tu de ce n-ai venit cu noi??
sunt stresata

dc
incep ex
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:18
uite o sa iau o pauza de publicitate
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:27
Gata am pus citeva dar nu mai am rabdare
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FATIMA 220 De la: contesina 15 Iulie 2011 14:23
Bagarea in seama... 0 De la: 7 Octombrie 2010 21:50
Deseneaza si castiga! 4 De la: pamela_1 15 Mai 2009 09:52
o mica problema pentru unii..o problema foarte mare pentru mine:) 80 De la: MihaiBucur 6 Decembrie 2010 18:47
invitation 2all 3 De la: pamela_1 23 Martie 2009 15:40