Mai multe
De la: puiu66, la data 2009-04-28 20:23:35De la: cckitty, la data 2009-04-28 20:22:20Cred ca sintem singureiDe la: puiu66, la data 2009-04-28 20:16:43De la: cckitty, la data 2009-04-28 20:14:46Buna seara cafeneaBuna kitty Huh, petrecem o seara romantica in cafenea?
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 20:31 |
||
|---|---|---|
De la: cckitty, la data 2009-04-28 20:31:46De ce nu?De la: puiu66, la data 2009-04-28 20:23:35De la: cckitty, la data 2009-04-28 20:22:20Cred ca sintem singureiDe la: puiu66, la data 2009-04-28 20:16:43De la: cckitty, la data 2009-04-28 20:14:46Buna seara cafeneaBuna kitty
|
||
|
puiu66 Postat pe 28 Aprilie 2009 20:34 |
||
Bine, hai invita-ma la dans http://www.youtube.com/watch?v=K_YmzrN5rDc
|
||
|
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 20:40 |
||
nu pt ca am aparut eu seara bunaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 20:40 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:40:28nu pt ca am aparut euBuna fluturas
|
||
|
puiu66 Postat pe 28 Aprilie 2009 20:43 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:40:28nu pt ca am aparut eu Haidi mai fluture, ne-ai stricat "combinatia"
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 20:43 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-28 20:43:35Asta e ,lasam pe altadataDe la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:40:28nu pt ca am aparut eu
|
||
|
puiu66 Postat pe 28 Aprilie 2009 20:46 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-28 20:43:04De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:40:28nu pt ca am aparut euBuna fluturas buna!
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 20:46 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-28 20:43:35De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:40:28nu pt ca am aparut eu bine ma plec..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 20:47 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:47:26De la: cckitty, la data 2009-04-28 20:43:35De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:40:28nu pt ca am aparut eu Haide ma, cum sa pleci, facem o hora in loc de dans romantic
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 20:48 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:47:26Crezi ca te lasa cineva sa pleci?De la: cckitty, la data 2009-04-28 20:43:35De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:40:28nu pt ca am aparut eu
|
||
|
puiu66 Postat pe 28 Aprilie 2009 20:50 |
||
in 3 ? un dans in 3...ce credeati ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 20:54 |
||
| salutari din oltenia! | ||
|
jenesaispas Postat pe 28 Aprilie 2009 20:58 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:54:54Putem incerca dar sa fiti atente la picioare ca sint cam stingagi
|
||
|
puiu66 Postat pe 28 Aprilie 2009 20:58 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-28 20:58:29De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:54:54Putem incerca dar sa fiti atente la picioare ca sint cam stingagi Lasa, avem incredere in tine ca o sa ne invirti de-o sa ne zapacesti
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:00 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-28 20:58:29De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:54:54Putem incerca dar sa fiti atente la picioare ca sint cam stingagi pai atunci fa cateva dansuri cu kitty inainte sa inveti
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:01 |
||
| Dansez si eu, chiar si sarbe si hore | ||
|
jenesaispas Postat pe 28 Aprilie 2009 21:04 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 21:01:06Cu alte cuvinte faci experiente pe kittyDe la: puiu66, la data 2009-04-28 20:58:29De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:54:54Putem incerca dar sa fiti atente la picioare ca sint cam stingagi
|
||
|
puiu66 Postat pe 28 Aprilie 2009 21:04 |
||
Uite Fluturas, deja s-o marit hora noastra
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:09 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-28 21:09:29Uite Fluturas, deja s-o marit hora noastra hora. nu-mi trebe..mai bine stau pe margine
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:13 |
||
|
cine canta? |
||
|
jenesaispas Postat pe 28 Aprilie 2009 21:13 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-04-28 21:13:25cine canta? Adi minune
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:14 |
||
| nici macar brasoveanca? | ||
|
jenesaispas Postat pe 28 Aprilie 2009 21:15 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-28 21:14:35De la: jenesaispas, la data 2009-04-28 21:13:25cine canta? oooooooooooo, viata mea........oooooooooooo inima mea.......... |
||
|
jenesaispas Postat pe 28 Aprilie 2009 21:16 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-04-28 21:15:03nici macar brasoveanca? Ba daa, ca-i frumoasa Doi pasi inainteeee si doi inapoi mai
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:17 |
||
brasoveanca e ok manele zici kitty ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:19 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 21:19:28brasoveanca e ok Am glumit mai, nu-mi sari in cap, ca nu le suport nici io
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:21 |
||
|
costi costita vs. morandi prima runda costi o fura, insa sunculita revine si castiga detasat cu cateva mii de albume vandute |
||
|
jenesaispas Postat pe 28 Aprilie 2009 21:23 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:40:28nu pt ca am aparut eu nasssearaaaaaaaaa bunaseara fluturas
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 28 Aprilie 2009 21:24 |
||
Pina la urma ce dansam?
|
||
|
puiu66 Postat pe 28 Aprilie 2009 21:26 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CAFENEA 2 | 7787 | De la: allyyna89 3 Ianuarie 2010 17:21 |
| VA Va invit sa fim creativi lasandu-ne invaluiti de aburul aromat al unei cafele! | 9 | De la: Nolwenn 25 Septembrie 2009 19:13 |
| de ce mint barbatii si nu isi recunosc greselile? | 39 | De la: Ame_ly 18 Mai 2011 14:43 |
|
|
||
| Un sfat va rog! | 4 | De la: oana84onutza 27 Ianuarie 2010 19:08 |
| vine maju meu! | 11 | De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:57 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.