Mai multe
De la: puiu66, la data 2009-04-28 21:26:00Pina la urma ce dansam? walz...? |
||
|
jenesaispas Postat pe 28 Aprilie 2009 21:26 |
||
|---|---|---|
De la: puiu66, la data 2009-04-28 21:26:00Pina la urma ce dansam? Dansam noi doi, si restul privesc
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:27 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-28 21:24:56haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prieteneeeeeee bine ai venitttttttttDe la: fluturas_, la data 2009-04-28 20:40:28nu pt ca am aparut eu |
||
|
|
||
|
thadoog Postat pe 28 Aprilie 2009 21:29 |
||
| va tubesccccccc pe totiiiiiiiii baaaaaaaaaaaa mancavarrrrrrrrrrrrrr raiuuuuuuuuuuuuu | ||
|
thadoog Postat pe 28 Aprilie 2009 21:30 |
||
buna black .................................................................. dansam deci .. ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:31 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 21:31:35buna black hai dans, dans, dans
|
||
|
yumy Postat pe 28 Aprilie 2009 21:33 |
||
| fluturasuleeeeeeee da si mie nr tauuuuuuu ca sa vorbim despre treburiiiiiiiii sora meaaaaaaaaaaa | ||
|
thadoog Postat pe 28 Aprilie 2009 21:35 |
||
Ioi, si cind credeam co s-avem o seara frumoasa..... Iar ne ia militia......
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:37 |
||
De la: thadoog, la data 2009-04-28 21:35:32fluturasuleeeeeeee da si mie nr tauuuuuuu ca sa vorbim despre treburiiiiiiiii sora meaaaaaaaaaaa ti-l dau pe al meu |
||
|
jenesaispas Postat pe 28 Aprilie 2009 21:38 |
||
| mrrrr.......buna......ce faci cckitty | ||
|
ralu_zar Postat pe 28 Aprilie 2009 21:39 |
||
| hai fluturasuleeeeeeeeeee sa ne combinam si noiiiiiii mancatasssssssssss | ||
|
thadoog Postat pe 28 Aprilie 2009 21:39 |
||
Bine ralu, incerc sa-mi dau seama ce se intimpla pe aici
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:40 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-04-28 21:38:24da tu ce esti mancatasssss barbat ori femeeeeeeeeeeeeeeeeDe la: thadoog, la data 2009-04-28 21:35:32fluturasuleeeeeeee da si mie nr tauuuuuuu ca sa vorbim despre treburiiiiiiiii sora meaaaaaaaaaaa |
||
|
thadoog Postat pe 28 Aprilie 2009 21:40 |
||
De la: thadoog, la data 2009-04-28 21:40:51De la: jenesaispas, la data 2009-04-28 21:38:24da tu ce esti mancatasssss barbat ori femeeeeeeeeeeeeeeeeDe la: thadoog, la data 2009-04-28 21:35:32fluturasuleeeeeeee da si mie nr tauuuuuuu ca sa vorbim despre treburiiiiiiiii sora meaaaaaaaaaaa conteaza chiar asa de tare? |
||
|
jenesaispas Postat pe 28 Aprilie 2009 21:41 |
||
De la: thadoog, la data 2009-04-28 21:35:32fluturasuleeeeeeee da si mie nr tauuuuuuu ca sa vorbim despre treburiiiiiiiii sora meaaaaaaaaaaa mancatasssssssssssss darrrrrrrrrrrrrrrrrr nuuuuuuuuuuuuuuuuu vreiiiiiiiiiiiiiiii tuuuuuuuuuuuuuu sa-llllllllllllllll afliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii singurrrrrrrrrrrrrrrrrrr???????????? |
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:42 |
||
ce tot faceti aici va combinati fara mn
|
||
|
yumy Postat pe 28 Aprilie 2009 21:42 |
||
De la: thadoog, la data 2009-04-28 21:39:08hai fluturasuleeeeeeeeeee sa ne combinam si noiiiiiii mancatasssssssssss pai asa una cu doua ?? cucereste-ma inatai
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:43 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-28 21:40:28Bine ralu, incerc sa-mi dau seama ce se intimpla pe aicice sa se intampleeeeee pisico yo zic ca va yubescccccccc si tu ca ce se intamplaaaaaaaaaaaaaa ce sa se intampleeeeeeeeeeeee eeeeeeeste vorba despre yubireeeeeeeeeee |
||
|
thadoog Postat pe 28 Aprilie 2009 21:43 |
||
De la: yumalai, la data 2009-04-28 21:42:55 no acu`..hai si tu. facem loc si pt tine..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:43 |
||
De la: ralu_zar, la data 2009-04-28 21:39:08mrrrr.......buna......ce faci cckitty buna si tie.sau ah...tu doar cu kitty vb ..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:44 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 21:43:01pai cummmmm soro cummmmmm cummmmmmmmmmmmmmmmmDe la: thadoog, la data 2009-04-28 21:39:08hai fluturasuleeeeeeeeeee sa ne combinam si noiiiiiii mancatasssssssssss |
||
|
thadoog Postat pe 28 Aprilie 2009 21:44 |
||
De la: thadoog, la data 2009-04-28 21:43:08De la: cckitty, la data 2009-04-28 21:40:28Bine ralu, incerc sa-mi dau seama ce se intimpla pe aicice sa se intampleeeeee pisico yo zic ca va yubescccccccc si tu ca ce se intamplaaaaaaaaaaaaaa ce sa se intampleeeeeeeeeeeee eeeeeeeste vorba despre yubireeeeeeeeeee Ma dor ochii daca incerc sa citesc ce scrii tu, crezi ca ai putea incerca sa scrii ca oamenii? Hai, te rog io
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:44 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-28 21:40:28Bine ralu, incerc sa-mi dau seama ce se intimpla pe aiciSeara romantica
|
||
|
puiu66 Postat pe 28 Aprilie 2009 21:45 |
||
buna fluturas ..si la toata lumeaaaaa
|
||
|
ralu_zar Postat pe 28 Aprilie 2009 21:46 |
||
da chiar..ce se intampla? iubiri..alea alea..
|
||
|
ralu_zar Postat pe 28 Aprilie 2009 21:47 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-28 21:43:25De la: yumalai, la data 2009-04-28 21:42:55 da cine ma agatza si pe mn
|
||
|
yumy Postat pe 28 Aprilie 2009 21:47 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-28 21:45:04De la: cckitty, la data 2009-04-28 21:40:28Bine ralu, incerc sa-mi dau seama ce se intimpla pe aiciSeara romantica Hehe, lasa ca ne dam intilnire miine seara, fara sa stie nimeni Io vin cu muzica, tu aduci sampania
|
||
|
cckitty Postat pe 28 Aprilie 2009 21:47 |
||
De la: ralu_zar, la data 2009-04-28 21:46:28buna fluturas ..si la toata lumeaaaaaBuna ralu
|
||
|
puiu66 Postat pe 28 Aprilie 2009 21:47 |
||
De la: thadoog, la data 2009-04-28 21:44:25De la: fluturas_, la data 2009-04-28 21:43:01pai cummmmm soro cummmmmm cummmmmmmmmmmmmmmmmDe la: thadoog, la data 2009-04-28 21:39:08hai fluturasuleeeeeeeeeee sa ne combinam si noiiiiiii mancatasssssssssss cummmmmm cummmmm....cummmm stiiii tuuuuu maiiiiiii bineeeee
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:47 |
||
De la: ralu_zar, la data 2009-04-28 21:46:28buna fluturas ..si la toata lumeaaaaa asa..acum da bunaaaa...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Aprilie 2009 21:48 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| PENTRU LAURA | 29 | De la: iulia069834 31 Ianuarie 2010 14:35 |
| Inca o probleme ...pe ziua de azi .HELP | 96 | De la: kudika130107 21 Decembrie 2010 20:34 |
| KLMGEO COFFE GAME BAR ONLINE GAMES | 6 | De la: KLMGEO 30 Ianuarie 2010 02:35 |
|
|
||
| Bagarea in seama... | 406 | De la: gya29 29 Februarie 2012 22:07 |
| sa vb despre operatii | 5 | De la: lil_devil 18 Martie 2009 00:49 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.