Mai multe
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-28 23:55:55deschideti un geam.......e prea mult fum.....................roby hai sa largim cafeneaua
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Aprilie 2009 00:03 |
||
|---|---|---|
|
nb black |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 29 Aprilie 2009 00:03 |
||
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-28 23:55:30De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-28 23:52:53De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-28 23:49:44De la: Artemis25, la data 2009-04-28 23:47:03De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-28 23:42:13De la: Artemis25, la data 2009-04-28 23:36:13EU vreau clatiteeeeee. Imi dai? apana te mai gandesti tu ....io ma culc dupa noaptea trecuta.....sunt rupt dupa 2 bunaciuni in aceasi oala....nu a mai ramas mult din mine
|
||
|
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 29 Aprilie 2009 00:04 |
||
Fineeeeeeeeee...........si tie vise colorate......... ....doar ca la tine sunt uni !!!!........... .....si sincer....acu' baui Sheridan-u`.......de-aia sunt cu capul dus !!!...........
|
||
|
etta Postat pe 29 Aprilie 2009 00:05 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-29 00:03:58nb black cer scuze bestiutza pentru neglijenta
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 29 Aprilie 2009 00:05 |
||
De la: rxdana, la data 2009-04-29 00:03:41De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-28 23:55:55deschideti un geam.......e prea mult fum.....................roby hai sa largim cafeneaua adica anexa 2..... (o sa respect ce mi-a zis cineva....la pagina 1000 )
|
||
|
Postat pe 29 Aprilie 2009 00:06 |
||
De la: _dulcik_, la data 2009-04-28 23:51:06noapte buna tuturor...
|
||
|
Postat pe 29 Aprilie 2009 00:07 |
||
asa ma gandeam si eu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Aprilie 2009 00:07 |
||
n buna puiu .dulcik ,negrule ,somn usor
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Aprilie 2009 00:09 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-29 00:00:43De la: etta, la data 2009-04-28 23:55:18De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-28 23:53:38De la: fluturas_, la data 2009-04-28 23:46:18O noapte linistita.
|
||
|
Postat pe 29 Aprilie 2009 00:09 |
||
sarutama....nu te-am salutat
|
||
|
Postat pe 29 Aprilie 2009 00:10 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-29 00:05:55De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-29 00:03:58nb black si io......Sheridanu` e de vina !!!..........
|
||
|
etta Postat pe 29 Aprilie 2009 00:11 |
||
De la: rxdana, la data 2009-04-29 00:07:49asa ma gandeam si eu si io.......
|
||
|
etta Postat pe 29 Aprilie 2009 00:11 |
||
si ptr kiss un
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Aprilie 2009 00:11 |
||
Noapte buna,tuturor!Vise dulci.
|
||
|
dana_mv Postat pe 29 Aprilie 2009 00:12 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-29 00:00:45De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-28 23:55:55deschideti un geam.......e prea mult fum.....................
|
||
|
Postat pe 29 Aprilie 2009 00:12 |
||
De la: etta, la data 2009-04-29 00:11:54atunci sa fieDe la: rxdana, la data 2009-04-29 00:07:49asa ma gandeam si eu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Aprilie 2009 00:12 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-04-29 00:12:12Noapte buna,tuturor!Vise dulci. Noapte buna dana Vise placute
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 29 Aprilie 2009 00:13 |
||
De la: etta, la data 2009-04-29 00:11:54De la: rxdana, la data 2009-04-29 00:07:49asa ma gandeam si eu pai daca nu tu....atunci cine???? etta.....a mai ramas ceva sheridan's.....ca sa dam noroc.... cu dana?????/
|
||
|
Postat pe 29 Aprilie 2009 00:13 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-04-29 00:12:12Noapte buna,tuturor!Vise dulci.
|
||
|
Postat pe 29 Aprilie 2009 00:14 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-04-29 00:12:12Noapte buna,tuturor!Vise dulci. noapte buna dana............ Dragilor,ma retrag si io .......pupicei si noapte buna sa aveti ...........
|
||
|
etta Postat pe 29 Aprilie 2009 00:14 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-29 00:05:55De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-29 00:03:58nb black stii k sunt intelagatoare
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 29 Aprilie 2009 00:14 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-29 00:13:53De la: etta, la data 2009-04-29 00:11:54De la: rxdana, la data 2009-04-29 00:07:49asa ma gandeam si eu sigur ca da.......da; io nu dau decat noroc......ca deja nu mai vad tastatura bine ......... ....si va pupik de noapte buna..........
|
||
|
etta Postat pe 29 Aprilie 2009 00:15 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-29 00:13:53De la: etta, la data 2009-04-29 00:11:54De la: rxdana, la data 2009-04-29 00:07:49asa ma gandeam si eu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Aprilie 2009 00:16 |
||
De la: etta, la data 2009-04-29 00:14:25De la: dana_mv, la data 2009-04-29 00:12:12Noapte buna,tuturor!Vise dulci. nb etta
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 29 Aprilie 2009 00:16 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-29 00:10:32sarutama....nu te-am salutat ati inceput sa ma vedeti ?????? te salut si eu draga
|
||
|
sarutama Postat pe 29 Aprilie 2009 00:16 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-04-29 00:12:12Noapte buna,tuturor!Vise dulci.n buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Aprilie 2009 00:17 |
||
De la: rxdana, la data 2009-04-29 00:11:55si ptr kiss un si pentru tine la fel
|
||
|
sarutama Postat pe 29 Aprilie 2009 00:17 |
||
|
Va spun si eu Noapte buna si distractie placuta in continuare celor care nu au somn! Si.... sa fiti cuminti!
|
||
|
Artemis25 Postat pe 29 Aprilie 2009 00:20 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-29 00:16:53n bunaDe la: etta, la data 2009-04-29 00:14:25De la: dana_mv, la data 2009-04-29 00:12:12Noapte buna,tuturor!Vise dulci. |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Aprilie 2009 00:20 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ratiune si simtire | 3 | De la: iulia069834 17 Decembrie 2009 18:45 |
| Prieteni noi | 31 | De la: Macika00 31 Martie 2013 07:36 |
| Forumuri cafenele etc | 3 | De la: copacelul 29 Mai 2009 22:54 |
|
|
||
| A la olteni :D | 305 | De la: Lucia38 17 Septembrie 2009 21:39 |
| Buna | 2 | De la: yrtdssdd 8 Iulie 2009 01:12 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.