Mai multe
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-30 11:57:26neatza fetelor
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 30 Aprilie 2009 16:21 |
||
|---|---|---|
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-30 16:21:09De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-30 11:57:26neatza fetelor buna fetele
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 16:27 |
||
cam liniste pe aici
|
||
|
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 30 Aprilie 2009 16:32 |
||
Buna ziua!Cioc!Cioc!E cineva aici?
|
||
|
dana_mv Postat pe 30 Aprilie 2009 17:52 |
||
tst pu_lii. se termina bateriile si face fitze buna seara
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Aprilie 2009 20:39 |
||
Buna fluturico....cred ca nu mai e nimeni pe aici in afara de noi
|
||
|
cckitty Postat pe 30 Aprilie 2009 20:40 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-30 20:40:55Buna fluturico....cred ca nu mai e nimeni pe aici in afara de noi ia ca venii si io pe aici
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 20:44 |
||
O seara buna la toata lumea
|
||
|
puiu66 Postat pe 30 Aprilie 2009 20:48 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-30 20:40:55Buna fluturico....cred ca nu mai e nimeni pe aici in afara de noi eu am fugit pana afara sa-mi cumpar baterii la tst. degeaba am eu reincarcabile daca n-am incarcator alta viata acum cu baterii noi http://www.dailymotion.com/video/x211fp_bee-gees-alone_music caa ma obsedeaza pe mine melodia.
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Aprilie 2009 20:52 |
||
buna seara...........si multi pupici
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:53 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-30 20:48:09O seara buna la toata lumea multumim la fel
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 20:54 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-30 20:52:24De la: cckitty, la data 2009-04-30 20:40:55Buna fluturico....cred ca nu mai e nimeni pe aici in afara de noi
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:54 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-30 20:53:38buna pupici si pt tn
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 20:54 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-30 20:48:09O seara buna la toata lumea
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:54 |
||
De la: yumalai, la data 2009-04-30 20:54:46De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-30 20:53:38buna pupici si pt tn
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:55 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-30 20:52:24De la: cckitty, la data 2009-04-30 20:40:55Buna fluturico....cred ca nu mai e nimeni pe aici in afara de noi da chiar e mijto
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 20:56 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-30 20:52:24De la: cckitty, la data 2009-04-30 20:40:55Buna fluturico....cred ca nu mai e nimeni pe aici in afara de noi Da, e frumoasa Salutare Puiu, Just, Yumalay...si care ati mai venit intre timp
|
||
|
cckitty Postat pe 30 Aprilie 2009 20:56 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-30 20:40:55Buna fluturico....cred ca nu mai e nimeni pe aici in afara de noi
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:56 |
||
bunaseara bunaciunile mele
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 30 Aprilie 2009 20:56 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-04-30 17:52:20Buna ziua!Cioc!Cioc!E cineva aici?
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:57 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-30 20:55:34De la: yumalai, la data 2009-04-30 20:54:46De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-30 20:53:38buna pupici si pt tn
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 20:57 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-30 20:56:48bunaseara bunaciunile mele
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:57 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-30 20:56:48bunaseara bunaciunile mele buna seara
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 20:58 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-30 16:32:49
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:58 |
||
denisa etc. etc. etc.
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Aprilie 2009 20:59 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-30 20:57:22De la: dana_mv, la data 2009-04-30 17:52:20Buna ziua!Cioc!Cioc!E cineva aici?
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 21:00 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-30 20:59:45denisa
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 21:00 |
||
De la: yumalai, la data 2009-04-30 21:00:11De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-30 20:57:22De la: dana_mv, la data 2009-04-30 17:52:20Buna ziua!Cioc!Cioc!E cineva aici?
|
||
|
Postat pe 30 Aprilie 2009 21:01 |
||
ce de tzopaieli muzica buna pupici floricele sa curga bautura
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 21:02 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-04-30 21:00:59De la: fluturas_, la data 2009-04-30 20:59:45denisa
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 21:03 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? | 1 | De la: omenie 24 Iunie 2010 21:33 |
| buna | 2 | De la: _Cryssa_ 4 Martie 2011 08:54 |
| DRAGOSTEA SI IUBIREA!! | 21 | De la: amarutza 3 Iunie 2009 17:03 |
|
|
||
| CE CREDETI,KULTIVATA A FACUT GELOS SI A TREZIT VULCANUL DIN GERMANIA CU DECLARATIILE EI ANALFABETE DESPRE VULCANII DIN ALASKA ??? | 16 | De la: Brosco 5 Ianuarie 2012 21:07 |
| Salutare tuturor! | 7 | De la: ocsa 30 Octombrie 2009 15:37 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.