Mai multe
pa lume eu am iesit o noapte cat mai placuta
|
||
|
yumy Postat pe 30 Aprilie 2009 21:48 |
||
|---|---|---|
De la: yumalai, la data 2009-04-30 21:45:25De la: rxdana, la data 2009-04-30 21:42:34De la: puiu66, la data 2009-04-30 21:38:04nasolDe la: yumalai, la data 2009-04-30 21:36:05ce m-am pliktisit voi ce faceti maine de 1 mai?Eu serbez prin munca |
||
|
puiu66 Postat pe 30 Aprilie 2009 21:48 |
||
De la: yumalai, la data 2009-04-30 21:48:41pa lume eu am iesit o noapte cat mai placutaNoapte buna vise placute :sml-love0038
|
||
|
|
||
|
puiu66 Postat pe 30 Aprilie 2009 21:50 |
||
De la: yumalai, la data 2009-04-30 21:48:41pa lume eu am iesit o noapte cat mai placutala fe lsi tie
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 21:51 |
||
De la: yumalai, la data 2009-04-30 21:48:41pa lume eu am iesit o noapte cat mai placuta noapte buna
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Aprilie 2009 21:55 |
||
| fluturas fetele pe unde umbla ai idee e o liniste pe aici | ||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 21:57 |
||
ok cred ca intru in publicitate
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 22:04 |
||
De la: rxdana, la data 2009-04-30 21:57:50fluturas fetele pe unde umbla ai idee e o liniste pe aici denisa la munca dar restul nu stiu
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:06 |
||
o seara buna
|
||
|
_dulcik_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:09 |
||
hop si io p-acileaaaaaaaaaa............ca vazui pupiceli muuulteeeeeeee !!.......... ..........am trecut sa va salutez decat.........ca urla junioru' ca vrea pe Counter................ ...........asa e cand e un singur calculator la trei insi.......... ..........si va doresc un wee-kend placut si plin deeeeeeeeeee...placeri !!!..........
|
||
|
etta Postat pe 30 Aprilie 2009 22:18 |
||
De la: etta, la data 2009-04-30 22:18:31 hop si io p-acileaaaaaaaaaa............ca vazui pupiceli muuulteeeeeeee !!..........Te pup si eu etta sa ai si tu un sfirsit de saptamina frumos
|
||
|
puiu66 Postat pe 30 Aprilie 2009 22:23 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-30 22:06:19De la: rxdana, la data 2009-04-30 21:57:50fluturas fetele pe unde umbla ai idee e o liniste pe aici nasol la ora asta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 22:24 |
||
De la: etta, la data 2009-04-30 22:18:31 hop si io p-acileaaaaaaaaaa............ca vazui pupiceli muuulteeeeeeee !!.......... si tie 1 mai plin de liniste
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 22:25 |
||
De la: _dulcik_, la data 2009-04-30 22:09:00o seara bunao seara buna dulcik |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 22:30 |
||
De la: etta, la data 2009-04-30 22:18:31 hop si io p-acileaaaaaaaaaa............ca vazui pupiceli muuulteeeeeeee !!.......... sau vrea un most wanted ?? o seara frumoasa
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:33 |
||
O seara frumoasa va doresc in continuare si somn usor pe mai tirziu
|
||
|
puiu66 Postat pe 30 Aprilie 2009 22:36 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-30 22:36:13O seara frumoasa va doresc in continuare si somn usor pe mai tirziuadica cum somn usor la ora asta si apoi iar in cafenea
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 22:39 |
||
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 22:40 |
||
Buna Seara scumpii mei Pupici multiiiiiii
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:43 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-30 22:36:13O seara frumoasa va doresc in continuare si somn usor pe mai tirziu Noapte buna pui Vise placute
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:44 |
||
somn usor puiu
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:44 |
||
De la: yumalai, la data 2009-04-30 21:48:41pa lume eu am iesit o noapte cat mai placuta Noapte buna
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:45 |
||
De la: _dulcik_, la data 2009-04-30 22:09:00o seara buna buna dulcik
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:45 |
||
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-30 22:43:24Buna Seara scumpii mei seara buna
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:47 |
||
De la: etta, la data 2009-04-30 22:18:31 hop si io p-acileaaaaaaaaaa............ca vazui pupiceli muuulteeeeeeee !!.......... buna etttaaaaaa Si tie la fel
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:47 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-04-30 22:47:15De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-30 22:43:24Buna Seara scumpii mei buna fluturas
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 30 Aprilie 2009 22:48 |
||
| n buna puiu | ||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 22:49 |
||
diavolita
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 22:50 |
||
Noapte buna cafenea, daca mai e cineva pe aici
|
||
|
cckitty Postat pe 30 Aprilie 2009 23:18 |
||
De la: cckitty, la data 2009-04-30 23:18:34Noapte buna cafenea, daca mai e cineva pe aicin buna kitty
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Aprilie 2009 23:21 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| intrebare | 11 | De la: mitura 20 Noiembrie 2009 23:46 |
| club de noapte,pt amatori de dans... | 213 | De la: DiavolytaTa 4 Aprilie 2009 18:57 |
| vrei sa fii reprezentant AVON?? | 3 | De la: taiko_delia 15 Ianuarie 2010 19:25 |
|
|
||
| Pantofi si multe poze chic:) | 1 | De la: kudika_4649 20 Aprilie 2012 23:05 |
| poezia asezata in rama | 1 | De la: eunescu09 18 Octombrie 2009 08:34 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.