Mai multe
De la: nico1234, la data 2009-05-04 19:18:22Doar sti ca aici nu e inchis niciodataDe la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40 Buna nico
|
||
|
puiu66 Postat pe 4 Mai 2009 19:34 |
||
|---|---|---|
De la: nico1234, la data 2009-05-04 19:18:22De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40 buna nico..... ....nu vroiam sa deranjez pe cineva...cine stie ce se intampla prin separeuri ....scuze ca am disparut......da' cineva mic m-a gonit de la pc:)) |
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:37 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-04 19:33:04De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40Buna roberta buna puiu
|
||
|
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:37 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 08:55:22
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:38 |
||
De la: etta, la data 2009-05-04 09:38:35 'neataaaaaaaaaa.......... etta........ ..................
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:39 |
||
helaaauuuuuuuuuuuu.......... .....io i-am gonit pe ei de la PC......la volei cu baietii mei,ca sa se intretina !!!........... ...I'M FREEEEEEE.....LIKE A BIRDDDDDDDDD !!........... pupilici........
|
||
|
etta Postat pe 4 Mai 2009 19:40 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-04 11:39:44o zi buna tuturor
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:40 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40 buna just
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 4 Mai 2009 19:42 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-04 19:32:13Buna seara buna pui
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 4 Mai 2009 19:42 |
||
Buna etta
|
||
|
puiu66 Postat pe 4 Mai 2009 19:42 |
||
De la: etta, la data 2009-05-04 19:40:13 helaaauuuuuuuuuuuu..........
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 4 Mai 2009 19:43 |
||
De la: etta, la data 2009-05-04 19:40:13 helaaauuuuuuuuuuuu.......... am prins si eu un loc...asa la" japca".... ....
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:44 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-04 19:42:12De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:44 |
||
O seara buna si tie diavolyto
|
||
|
puiu66 Postat pe 4 Mai 2009 19:44 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-04 11:43:45neatza fetelor,o zi faina sa avetzi si o saptamana pe cinste laura...este o mare bucurie sa te vedem pe aici........so......totul este freeeeee
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:46 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-04 19:33:04De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40Buna roberta nu cred ca te-am salutat.. ..
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:46 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-04 19:44:43O seara buna si tie diavolyto
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 4 Mai 2009 19:47 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:46:52Ba daDe la: puiu66, la data 2009-05-04 19:33:04De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40Buna roberta
|
||
|
puiu66 Postat pe 4 Mai 2009 19:48 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-04 00:52:44De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 00:50:12muzica in surdina.....lumanari......frisca.....uleiuri parfumate....... ...hellooooo black...............m-au inebunit pozele alea cu catei........
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:48 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:37:35Care esti in separeuDe la: nico1234, la data 2009-05-04 19:18:22De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40 ........
|
||
|
puiu66 Postat pe 4 Mai 2009 19:50 |
||
fluturas........ sper sa faci pe dracu-n patru si sa apari in cafenea........ ...da' repede ca eu ma intorc la job....
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:51 |
||
buna seara
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 19:52 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-04 19:42:12De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 19:54 |
||
va returnez pupicii........la grup..... ......ca sunteti prea multi sa va iau pe rand !!.........si,de batranetile astea,maica !!........
|
||
|
etta Postat pe 4 Mai 2009 19:55 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-04 19:50:18De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:37:35Care esti in separeuDe la: nico1234, la data 2009-05-04 19:18:22De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40 niciodata nu se stie......de unde apar doua gheare care mi se infig in gat....upssss.. ....altceva vroiam sa spun.....
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:55 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 19:52:21buna searaBuna
|
||
|
puiu66 Postat pe 4 Mai 2009 19:55 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:51:41fluturas........ |
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:57 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 19:52:21buna seara ...tu erai datoare candva..... ai uitat?????ia sa lasi cate 50 de pupici zilnic..........
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:58 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:58:36Doar sti ca datoriile se uita cel mai usorDe la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 19:52:21buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 4 Mai 2009 20:01 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:58:36De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 19:52:21buna seara a trecut datoria dar daca tot tie dor de pupicii mei uite pt tine 50
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 20:01 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| cafea cu lapte...niammmm | 20 | De la: DiavolytaTa 19 Aprilie 2009 02:33 |
| Pantofi si multe poze chic:) | 1 | De la: kudika_4649 20 Aprilie 2012 23:05 |
| Regretele voastre((: | 174 | De la: mihailpaulcraciun 30 Iulie 2009 06:38 |
|
|
||
| Bagarea in seama... | 406 | De la: gya29 29 Februarie 2012 22:07 |
| radiomedeea | 1 | De la: radiomedeea 27 Octombrie 2009 13:57 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.