Mai multe
De la: danutza_new, la data 2009-05-04 00:27:14De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 00:12:57bestiutza ce bei nu mai beau nimica k a fost prea lung sfrasitul de saptaman
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 00:34 |
||
|---|---|---|
De la: danutza_new, la data 2009-05-04 00:33:36 si eu astept cafeaua aia de la nico
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 00:34 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 00:34:42De la: danutza_new, la data 2009-05-04 00:27:14De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 00:12:57bestiutza ce bei ...apa plata....
|
||
|
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 00:35 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 00:34:42asa e ce mult stricaDe la: danutza_new, la data 2009-05-04 00:27:14De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-04 00:12:57bestiutza ce bei
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 4 Mai 2009 00:36 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 00:34:42cred ca a dat in focDe la: danutza_new, la data 2009-05-04 00:33:36
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 4 Mai 2009 00:37 |
||
eu ma retrag ;ma arunc in lac oac
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 4 Mai 2009 00:38 |
||
n buna vise placute
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 4 Mai 2009 00:40 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-04 00:40:03n buna vise placute noapte buna.....
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 00:40 |
||
| n buna cafenea | ||
|
danutzza_stefi Postat pe 4 Mai 2009 00:42 |
||
Noapte buna tuturor...ma retrag si eu Va pupacesc
|
||
|
andreea1976 Postat pe 4 Mai 2009 00:42 |
||
De la: andreea1976, la data 2009-05-04 00:42:52Noapte buna tuturor...ma retrag si eu
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 00:43 |
||
muzica in surdina.....lumanari......frisca.....uleiuri parfumate....... http://www.youtube.com/watch?v=OUtMxhB3KhQ o noapte excelenta va doresc
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 00:50 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 00:50:12muzica in surdina.....lumanari......frisca.....uleiuri parfumate....... nebunicooooooo vorbesti pe limba mea noapte buna alll
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 4 Mai 2009 00:52 |
||
nb all
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 00:55 |
||
noapte buna......tunati...tunate....sau ne.......
|
||
|
nico1234 Postat pe 4 Mai 2009 00:57 |
||
neatza all
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 08:54 |
||
pt toata lumea si bineinteles am pregatit si cafelutzele
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 08:55 |
||
'neataaaaaaaaaa.......... pupici ....si o zi frumoasa va doresc..........
|
||
|
etta Postat pe 4 Mai 2009 09:38 |
||
De la: etta, la data 2009-05-04 09:38:35 'neataaaaaaaaaa..........neata fetelor o cafelutza sa va las ptr azi
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 4 Mai 2009 11:39 |
||
| o zi buna tuturor | ||
|
danutzza_stefi Postat pe 4 Mai 2009 11:39 |
||
neatza fetelor,o zi faina sa avetzi si o saptamana pe cinste las acilea niste cafea,ca ma prinse rusinea ,prea vin si ma servesc........pupici pt toata lumea,sunt tot free
|
||
|
matracucu Postat pe 4 Mai 2009 11:43 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-04 11:43:45neatza fetelor,o zi faina sa avetzi si o saptamana pe cinste
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 12:41 |
||
De la: etta, la data 2009-05-04 09:38:35 'neataaaaaaaaaa..........
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 12:42 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-04 11:39:44o zi buna tuturor
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Mai 2009 12:43 |
||
Laurici.........aici totul e free.........si din suflet.......... Prettyyyyyyyyyyyy............
|
||
|
etta Postat pe 4 Mai 2009 13:23 |
||
Buna ziua scumpii mei Va pup dulche di tot Sa aveti parte de o saptamana splendida cu mult soare
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 4 Mai 2009 17:37 |
||
|
||
|
Postat pe 4 Mai 2009 19:05 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40 ...se cere voie acum??? este inchis???????
|
||
|
nico1234 Postat pe 4 Mai 2009 19:18 |
||
Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 4 Mai 2009 19:32 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-04 19:05:40Buna roberta
|
||
|
puiu66 Postat pe 4 Mai 2009 19:33 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Dumnezeu ia in considerare...? | 7 | De la: Baiat_virgin 10 Mai 2012 17:42 |
| set cadou 3 produse clarins | 1 | De la: ocaziebuna 23 Noiembrie 2010 08:31 |
| friends | 10 | De la: soraderazboi 5 Martie 2010 17:30 |
|
|
||
| ce inima are aceasta femeie???? | 19 | De la: blondyna_pinky 27 Martie 2013 12:07 |
| cartea | 37 | De la: kentfarafiltru 7 Decembrie 2009 18:50 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.