Mai multe
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Mai 2009 21:44 |
||
|---|---|---|
....in seara asta am mers 3 ore cu bicicleta. am facut turul Brasovului. M-ai slabesc si eu Va doresc o noapte linistita a mea este dupa o asa plimbare.
|
||
|
fluturas_ Postat pe 9 Mai 2009 23:12 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-09 20:56:27De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-09 20:24:55fetelor...........danutelor..............Buna roberta
|
||
|
|
||
|
Postat pe 9 Mai 2009 23:12 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-09 21:42:38buna roby am intrat sa te salut ;revin ca e tura 2 la pc -scuze noapte buna.....eu ma bag la un film!
|
||
|
Postat pe 9 Mai 2009 23:13 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-09 23:12:06 bunnnn ....somn usor!
|
||
|
Postat pe 9 Mai 2009 23:14 |
||
noapte buna cafenea.......... si sa nu va speriati in noaptea asta..........nu este cutremur.......doar etta si lionul! (va las pupici .....si lui adi ii spun...distractie placuta! )
|
||
|
Postat pe 9 Mai 2009 23:16 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-09 23:16:07noapte buna cafenea..........n buna fetelor |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Mai 2009 23:35 |
||
uite o cafeluta ptr dimineata ca sunt datoare de ceva vreme
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Mai 2009 23:39 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-09 23:12:06si tie
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Mai 2009 23:42 |
||
n buna tuturor
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 9 Mai 2009 23:54 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-09 23:42:44De la: fluturas_, la data 2009-05-09 23:12:06si tie sa ma f... pe ceasul asta de la coca-cola sau tic tac ce e noapte buna
|
||
|
fluturas_ Postat pe 10 Mai 2009 00:07 |
||
Noapte buna
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 10 Mai 2009 04:08 |
||
neatza all
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 10 Mai 2009 10:54 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 10 Mai 2009 10:55 |
||
in dimineata aceasta am pregatit eu cafelutza cine doreste sa se serveasca
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 10 Mai 2009 10:56 |
||
'neataaaaaaaa...... sper ca v-ati tinut bine azi-noapte de lustra..........la ce cutremur a fosstttttttttt !!!........... ........va pupik....si va doresc o duminica placuta !!!.........
|
||
|
etta Postat pe 10 Mai 2009 10:56 |
||
neatza etta
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 10 Mai 2009 10:59 |
||
| neaza tuturor ...o zi buna | ||
|
_dulcik_ Postat pe 10 Mai 2009 11:23 |
||
De la: _dulcik_, la data 2009-05-10 11:23:57neaza tuturor ...o zi buna
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 10 Mai 2009 11:59 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 10 Mai 2009 12:00 |
||
De la: etta, la data 2009-05-10 10:56:08 'neataaaaaaaa......a fost cutremur de ...prostie .... ca la 0tv o zi buna tuturor
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 10 Mai 2009 16:50 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-10 00:07:36flurasDe la: danutza_new, la data 2009-05-09 23:42:44De la: fluturas_, la data 2009-05-09 23:12:06si tie
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 10 Mai 2009 16:51 |
||
De la: _dulcik_, la data 2009-05-10 11:23:57neaza tuturor ...o zi buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 10 Mai 2009 16:52 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-10 12:00:32sa sarim impreuna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 10 Mai 2009 16:53 |
||
ziua buna lumeee!!!.............. sunt peste 30 grade in craiova........a venit vara astazi am stat la plaje.....pentru prima data pe anul asta(solarul nu se pune....cu toate ca nici acolo nu am ajuns inca )o duminica excelenta va doresc...............si mult soareeeeeeeeeeee
|
||
|
Postat pe 10 Mai 2009 17:05 |
||
De la: etta, la data 2009-05-10 10:56:08 'neataaaaaaaa...... ..............da' ai muncit nu glumaaaaaaaaa...........soro.... ...........
|
||
|
Postat pe 10 Mai 2009 17:06 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-10 10:56:07in dimineata aceasta am pregatit eu cafelutza
|
||
|
Postat pe 10 Mai 2009 17:07 |
||
De la: _dulcik_, la data 2009-05-10 11:23:57neaza tuturor ...o zi buna o zi buna dulcik
|
||
|
Postat pe 10 Mai 2009 17:07 |
||
dana........o zi buna iti doresc
|
||
|
Postat pe 10 Mai 2009 17:08 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-10 17:08:30dana........o zi buna iti doresc |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 10 Mai 2009 17:16 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| de ce mint barbatii si nu isi recunosc greselile? | 39 | De la: Ame_ly 18 Mai 2011 14:43 |
| LA MULTI ANI MITURAAAAA!!!!!! | 45 | De la: Calandrinon 23 Ianuarie 2010 15:05 |
| Cocktail...si barfa.. :) | 13 | De la: Barbie30 5 Septembrie 2010 20:27 |
|
|
||
| work and travel | 10 | De la: ale_me_2007 23 Februarie 2010 01:39 |
| ce melodii credeti ca sunt :dragutze, cool, funny si au un videoclip pe masura | 4 | De la: Adora_me 27 Iunie 2009 10:19 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.