Mai multe
Puiuuuuuuuuuuuu.....iti mai reveni respiratia ,ai ?????............
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 22:46 |
||
|---|---|---|
seara buna
|
||
|
fluturas_ Postat pe 8 Mai 2009 22:50 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 22:46:19 Puiuuuuuuuuuuuu.....iti mai reveni respiratia ,ai ?????............
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 22:51 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-08 22:50:38seara bunabuna fluturas
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 22:52 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 22:46:19 Puiuuuuuuuuuuuu.....iti mai reveni respiratia ,ai ?????............Mai sa lesin Buna etta
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 22:52 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-08 22:50:38seara bunaBuna fluturas Da ce esti suparata
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 22:54 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-08 22:52:40terminasi berea ?De la: etta, la data 2009-05-08 22:46:19 Puiuuuuuuuuuuuu.....iti mai reveni respiratia ,ai ?????............Mai sa lesin |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 22:54 |
||
Buna seara!
|
||
|
dana_mv Postat pe 8 Mai 2009 22:55 |
||
buna seara la toata lumea ,,,,,,,,,,,mai noi mai vechi ,,,, cate un pupic |
||
|
sarutama Postat pe 8 Mai 2009 22:55 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-08 22:54:01De la: fluturas_, la data 2009-05-08 22:50:38seara bunaBuna fluturas ??
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 22:55 |
||
Fluturico........cin' te supara....ada-l pe mana mea !!!........
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 22:55 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 22:54:42Abia acum o beauDe la: puiu66, la data 2009-05-08 22:52:40terminasi berea ?De la: etta, la data 2009-05-08 22:46:19 Puiuuuuuuuuuuuu.....iti mai reveni respiratia ,ai ?????............Mai sa lesin
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 22:55 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-08 22:55:07Buna seara!buna danutza
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 22:56 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-08 22:55:07Buna seara!Buna dana
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 22:56 |
||
Dana....Kissmeeee...........
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 22:56 |
||
De la: sarutama, la data 2009-05-08 22:55:15buna seara la toata lumea ,,,,,,,,,,,mai noi mai vechi ,,,,
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 22:56 |
||
De la: sarutama, la data 2009-05-08 22:55:15buna seara la toata lumea ,,,,,,,,,,,mai noi mai vechi ,,,,O seara buna si tie
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 22:57 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 22:54:42De la: puiu66, la data 2009-05-08 22:52:40terminasi berea ?De la: etta, la data 2009-05-08 22:46:19 Puiuuuuuuuuuuuu.....iti mai reveni respiratia ,ai ?????............Mai sa lesin io o !!!!..............
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 22:57 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 22:56:36 Dana....Kissmeeee........... seara buna etta
|
||
|
sarutama Postat pe 8 Mai 2009 22:58 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-08 22:56:24Buna Puiu!De la: dana_mv, la data 2009-05-08 22:55:07Buna seara!Buna dana
|
||
|
dana_mv Postat pe 8 Mai 2009 22:58 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 22:56:36 Dana....Kissmeeee...........Buna seara,Etta!
|
||
|
dana_mv Postat pe 8 Mai 2009 22:59 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 22:56:18Buna seara,Danutza!De la: dana_mv, la data 2009-05-08 22:55:07Buna seara!buna danutza
|
||
|
dana_mv Postat pe 8 Mai 2009 23:00 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-08 22:57:14De la: sarutama, la data 2009-05-08 22:55:15buna seara la toata lumea ,,,,,,,,,,,mai noi mai vechi ,,,,O seara buna si tie seara buna si tie puiu
|
||
|
sarutama Postat pe 8 Mai 2009 23:01 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 22:57:26nu puiuDe la: danutza_new, la data 2009-05-08 22:54:42De la: puiu66, la data 2009-05-08 22:52:40terminasi berea ?De la: etta, la data 2009-05-08 22:46:19 Puiuuuuuuuuuuuu.....iti mai reveni respiratia ,ai ?????............Mai sa lesin
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 23:02 |
||
dragilor....va pupik.......ma duc sa ma imbaiez..........c-apoi am ora sexuala !!!.......de fu**ut la creieri !!!......... .......noapte buna !!!........
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 23:10 |
||
n buna etta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 23:11 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 23:10:36 dragilor....va pupik.......ma duc sa ma imbaiez..........c-apoi am ora sexuala !!!.......de fu**ut la creieri !!!.........Somn usor etta
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 23:14 |
||
seara buna..........lume ettaaaaaaaaa..................fugisi doamna...........???????????????
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 23:14 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 23:14:48seara buna..........lumeBuna roberta
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 23:16 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-08 22:50:38seara buna da' ce ai?????????
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 23:18 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Eu am crescut in apartament cu WC, dar intotdeauna m-am intrebat cum se proceda la tara... | 15 | De la: Baiat_virgin 14 Mai 2012 21:21 |
| ce parere aveti despre slujba la companii multi-nationale sau patroni straini? | 2 | De la: ancamts 7 Martie 2009 13:18 |
| LA MULTI ANI!! | 1 | De la: necula_lili 12 Aprilie 2009 08:50 |
|
|
||
| joc jucaus | 882 | De la: greierash_is_back 17 Octombrie 2009 19:19 |
| Chestionar pentru proiect de diploma | 26 | De la: miss_darine 6 Ianuarie 2011 13:36 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.