Mai multe
n buna cafenea
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Mai 2009 22:48 |
||
|---|---|---|
De la: danutza_new, la data 2009-05-12 22:32:31De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-12 22:28:59bestiutza ce faciDe la: danutza_new, la data 2009-05-12 21:44:14bestiutza ..... bine servesc o salata vreti?
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 12 Mai 2009 22:59 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-12 21:40:57Am uitat : SERVICI USOR pentru cei care nu simt seara si probabil nici noaptea buna fluturas
|
||
|
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 12 Mai 2009 23:01 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-12 22:48:56n buna cafenea nb dana
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 12 Mai 2009 23:02 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 13:58:08De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-12 10:34:18neatza si eu am ramas masca tzuc robi
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 12 Mai 2009 23:03 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-12 21:44:43asadar.....
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 12 Mai 2009 23:08 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-12 21:28:41salutare...ro.... ok.....un j&b...dau eu... sa ai bafta pe acolo!!!
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:18 |
||
..De la: danutza_new, la data 2009-05-12 22:48:56n buna cafenea iar ai fugit????? ... ... ....nb
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:18 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-12 23:03:57De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 13:58:08De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-12 10:34:18neatza
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:19 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-12 21:40:57Am uitat : SERVICI USOR pentru cei care nu simt seara si probabil nici noaptea ..... .....ai inteles acum de ce spuneam ca este prea devreme pentru "nb"!
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:21 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-12 22:10:40De la: danutza_new, la data 2009-05-12 21:50:42De la: puiu66, la data 2009-05-12 21:49:19Am un net imposibilpuiu muta-te la mine ca al meu merge bine ...bere va trimit eu........de restul va ocupati voi
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:22 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-12 21:29:46De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 21:21:40buna seara!Buna roberta
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:23 |
||
|
' na seara adicatelea, ce se-ntampla domne aicisa? |
||
|
Dreams_Investments Postat pe 12 Mai 2009 23:24 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 23:19:14De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-12 23:03:57De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 13:58:08De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-12 10:34:18neatza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 12 Mai 2009 23:26 |
||
|
Buna fetele! Le-am luat pana la urma o icoana pictata pe lemn, le-a placut astora din Germania. |
||
|
Kathara Postat pe 12 Mai 2009 23:28 |
||
De la: Kathara, la data 2009-05-12 23:28:39Buna fetele! super....la asta nu m-am gandit! ....cum a fost calatoria??
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:30 |
||
De la: Dreams_Investments, la data 2009-05-12 23:24:47 seara buna! ....
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:32 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=uLxoZEFoKlA&feature=related............
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:34 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 23:32:06De la: Dreams_Investments, la data 2009-05-12 23:24:47 se da degeaba acia, sau de pomana? sau tre' sa viu cu banu gros? |
||
|
Dreams_Investments Postat pe 12 Mai 2009 23:38 |
||
De la: Dreams_Investments, la data 2009-05-12 23:38:13De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 23:32:06De la: Dreams_Investments, la data 2009-05-12 23:24:47 ca sa primesti pomana...trebuie sa intinzi mana(nu coarda).........tot degeaba se numeste!.....cat despre ban gros ..pe criza asta
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:43 |
||
slanina si ceapa..inca se mai gasesc!da' repede....ca vine gripa porcina...
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:44 |
||
ie bine asa? |
||
|
Dreams_Investments Postat pe 12 Mai 2009 23:45 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 23:18:02De la: nico1234, la data 2009-05-12 21:28:41salutare...ro.... |
||
|
nico1234 Postat pe 12 Mai 2009 23:46 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-12 23:08:51De la: nico1234, la data 2009-05-12 21:44:43asadar..... .... ...ai grija de tine.....nu ma saruta asa....
|
||
|
nico1234 Postat pe 12 Mai 2009 23:49 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-12 23:46:29De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 23:18:02De la: nico1234, la data 2009-05-12 21:28:41salutare...ro.... |
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:51 |
||
vorbeam astazi cu o prietena in sicilia.....spunea ca este din ce in ce mai greu!
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:53 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 23:30:56De la: Kathara, la data 2009-05-12 23:28:39Buna fetele! Plina de aventuri, dar va povestesc cand ajung acasa adica saptamana viitoare ca am tastatura nemteasca si nu ma descurc sa scriu prea mult cu ea, au unele litere aiurea. |
||
|
Kathara Postat pe 12 Mai 2009 23:53 |
||
De la: Dreams_Investments, la data 2009-05-12 23:45:34 ...
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:54 |
||
De la: Kathara, la data 2009-05-12 23:53:44De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 23:30:56De la: Kathara, la data 2009-05-12 23:28:39Buna fetele! stiuuuuu...eu am scapat de ea.... a fost prima mea tastatura... +una frantuzeasca.. o.k.....asteptam! sa ai o seara excelenta!
|
||
|
Postat pe 12 Mai 2009 23:56 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-12 23:54:14De la: Dreams_Investments, la data 2009-05-12 23:45:34 pai ai zis sa intind mana si io am intins-o ..... |
||
|
Dreams_Investments Postat pe 12 Mai 2009 23:57 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| !!!!!!! | 5 | De la: rashela 9 Noiembrie 2009 12:35 |
| CAFEA CU PARFUM DE FEMEIE))) | 61 | De la: _dulcik_ 4 Septembrie 2009 09:25 |
| DE MARTISOR !!! | 2 | De la: soraderazboi 1 Martie 2010 14:04 |
|
|
||
| vb | 15 | De la: copacelul 5 Mai 2009 16:17 |
| KLMGEO COFFE GAME BAR ONLINE GAMES | 6 | De la: KLMGEO 30 Ianuarie 2010 02:35 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.