Mai multe
De la: deelisha, la data 2009-05-13 18:54:38puupicipupici
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 20:49 |
||
|---|---|---|
De la: fluturas_, la data 2009-05-13 11:48:46neatza ppl !!!
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 20:50 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-13 20:36:10Buna searabuna puiu te reparasi
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 20:51 |
||
etta mai lasa treaba aia
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 20:53 |
||
bestiutza
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 20:55 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 20:51:38Buna danutzaDe la: puiu66, la data 2009-05-13 20:36:10Buna searabuna puiu te reparasi Nu prea ma reparai doar ma ameliorai
|
||
|
puiu66 Postat pe 13 Mai 2009 20:55 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-13 20:55:34vezi ti-am zis sa iei altulDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 20:51:38Buna danutzaDe la: puiu66, la data 2009-05-13 20:36:10Buna searabuna puiu te reparasi
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 21:09 |
||
pe unde umbla fetele ; decat noi doi prestam aici
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 21:11 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:11:44pe unde umbla fetele ; decat noi doi prestam aiciAsa e in ultimul timp se cam trage chiulul
|
||
|
puiu66 Postat pe 13 Mai 2009 21:17 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-13 21:17:43da asa ma gandeam si eu sa trag chiululDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:11:44pe unde umbla fetele ; decat noi doi prestam aiciAsa e in ultimul timp se cam trage chiulul
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 21:21 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-13 00:27:05noapte buna sefa...si cu berea aia cum stai
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 21:23 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:23:10Foarte bine apravizionatDe la: nico1234, la data 2009-05-13 00:27:05noapte buna sefa...si cu berea aia cum stai Si am si seminte
|
||
|
puiu66 Postat pe 13 Mai 2009 21:25 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-13 21:25:02esti dotatDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:23:10Foarte bine apravizionatDe la: nico1234, la data 2009-05-13 00:27:05noapte buna sefa...si cu berea aia cum stai
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 21:27 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:27:10De la: puiu66, la data 2009-05-13 21:25:02esti dotatDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:23:10Foarte bine apravizionatDe la: nico1234, la data 2009-05-13 00:27:05noapte buna sefa...si cu berea aia cum stai
|
||
|
puiu66 Postat pe 13 Mai 2009 21:31 |
||
puiu o perla de la bac ;inima e formata din doua articole si doua testicule
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 21:32 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:32:38puiu o perla de la bac ;inima e formata din doua articole si doua testiculeAsta chiar ca e tare
|
||
|
puiu66 Postat pe 13 Mai 2009 21:35 |
||
alta ;creierul e un organ indispensabil capului
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 21:46 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:46:53alta ;creierul e un organ indispensabil capuluiSe pare totusi ca nu la toti creierul e indispensabil
|
||
|
puiu66 Postat pe 13 Mai 2009 21:50 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-13 21:50:21nu e nevoie de prea mult creier le ocupa locul degeabaDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:46:53alta ;creierul e un organ indispensabil capuluiSe pare totusi ca nu la toti creierul e indispensabil
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 21:56 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:56:01Probabil e si periculos......daca e nefolositDe la: puiu66, la data 2009-05-13 21:50:21nu e nevoie de prea mult creier le ocupa locul degeabaDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 21:46:53alta ;creierul e un organ indispensabil capuluiSe pare totusi ca nu la toti creierul e indispensabil
|
||
|
puiu66 Postat pe 13 Mai 2009 21:59 |
||
mai este Eurovisionul in seara asta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 22:02 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 22:02:03mai este Eurovisionul in seara asta pe ce lume traesti?? ![]() maine e ultima semifinala
|
||
|
scorpyoW Postat pe 13 Mai 2009 22:06 |
||
De la: scorpyow10, la data 2009-05-13 22:06:22heloo vb frumos nu toata lumea sta la tvDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 22:02:03mai este Eurovisionul in seara asta |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 22:10 |
||
De la: scorpyow10, la data 2009-05-13 22:06:22Eu nu stiam.....inseamna ca traiesc intr-o lume paralelaDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 22:02:03mai este Eurovisionul in seara asta
|
||
|
puiu66 Postat pe 13 Mai 2009 22:12 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-13 22:12:24De la: scorpyow10, la data 2009-05-13 22:06:22Eu nu stiam.....inseamna ca traiesc intr-o lume paralelaDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 22:02:03mai este Eurovisionul in seara asta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 22:14 |
||
oricum ms ;macar maine sa casc si eu gura
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 22:15 |
||
puiu te las pupici celor care intra mai tz o seara buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 22:23 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 22:23:45puiu te las pupici celor care intra mai tz o seara bunaSomn usor danutza
|
||
|
puiu66 Postat pe 13 Mai 2009 22:26 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-13 22:26:41si tieDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 22:23:45puiu te las pupici celor care intra mai tz o seara bunaSomn usor danutza
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 13 Mai 2009 22:29 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-13 22:10:33De la: scorpyow10, la data 2009-05-13 22:06:22heloo vb frumos nu toata lumea sta la tvDe la: danutza_new, la data 2009-05-13 22:02:03mai este Eurovisionul in seara asta heloooooo daca stii ceva nu inseamna ca stai toata ziua la tv
|
||
|
scorpyoW Postat pe 13 Mai 2009 22:29 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Vote request | 1 | De la: paulrs 28 Ianuarie 2010 17:34 |
| DRAGOSTEA SI IUBIREA!! | 21 | De la: amarutza 3 Iunie 2009 17:03 |
| Investeste in tine. Fii voluntar LECUPO! | 2 | De la: dandanaua_reloaded 24 Noiembrie 2008 01:13 |
|
|
||
| de ce nu se opreste?pastila de a 2 a zi cauza? | 4 | De la: kudika_7881 20 Mai 2012 22:48 |
| Cafeneaua BucuresiFun | 7 | De la: Altfel 19 Iulie 2010 14:42 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.