Mai multe
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 11:41:46De la: scorpyow, la data 2009-05-28 00:27:46nb la toata lumea heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,u i'mi spui nb la ora asta?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
||
|
scorpyoW Postat pe 28 Mai 2009 12:04 |
||
|---|---|---|
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 12:04:49De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 11:41:46De la: scorpyow, la data 2009-05-28 00:27:46nb la toata lumea heiiii io ti'am raspuns pentru aseara abia acum am vazut mesaju'
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 12:19 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 12:19:20De la: scorpyow, la data 2009-05-28 12:04:49De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 11:41:46De la: scorpyow, la data 2009-05-28 00:27:46nb la toata lumea vrei sa fii sotia mea???
|
||
|
|
||
|
scorpyoW Postat pe 28 Mai 2009 12:25 |
||
salutare!!! cine are chef de o cafea la ora asta???
|
||
|
Postat pe 28 Mai 2009 15:20 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-28 15:20:12salutare!!! Euuuuu Euuuuuu
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 15:29 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-28 15:20:12salutare!!! io, io, io ! cu lapte si miere!!!
|
||
|
l_diana_c Postat pe 28 Mai 2009 15:30 |
||
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 12:25:54De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 12:19:20De la: scorpyow, la data 2009-05-28 12:04:49De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 11:41:46De la: scorpyow, la data 2009-05-28 00:27:46nb la toata lumea Credeam ca nu ai sa ma mai intrebiiiiiiiiiiiiii Daaaaaaaaaaaaaaaaaa vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 15:31 |
||
si eu as cam vrea o cafea ...de aia lunga
|
||
|
ralu_zar Postat pe 28 Mai 2009 15:31 |
||
iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma maritttttttttttttttttt Care vine la nunta???
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 15:32 |
||
De la: ralu_zar, la data 2009-05-28 15:31:39si eu as cam vrea o cafea ...de aia lunga si tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 15:33 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 15:32:32iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma maritttttttttttttttttt eu vin.............. casa de piatra draga mea hai ca mi-ai luat-o inainte
|
||
|
ralu_zar Postat pe 28 Mai 2009 15:35 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 15:32:32iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma maritttttttttttttttttt io, io, io!!! (dar fara bani)
|
||
|
l_diana_c Postat pe 28 Mai 2009 15:35 |
||
|
o sa fiti d'soarele mele de onoareeee... nu o sa platiti nimic... doar o data ma marit....... o sa bemmmmmmmmmm si o sa dansammmmmmmmmm toata noapteaaaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 15:38 |
||
ieeeeeeeeeiiii!!!! shake that ass....yeah...
|
||
|
l_diana_c Postat pe 28 Mai 2009 15:41 |
||
da' totusi unde mi'e mirele?
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 15:48 |
||
da' totusi unde mi'e mirele?
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 15:48 |
||
unde ai fugit toate?? sa nu'mi spuneti ca ati plecat cu mirele meu ca nush ce va fac
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 16:18 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 16:18:07 eu sunt aci cu tine scumpa
|
||
|
ralu_zar Postat pe 28 Mai 2009 16:20 |
||
De la: ralu_zar, la data 2009-05-28 16:20:18De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 16:18:07 Ahh ce bine! credeam ca m'ai parasit
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 16:24 |
||
nu mai vrea nimeni sa bea cafeaua cu mine??
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 17:07 |
||
buna iubita mea sotioara
|
||
|
scorpyoW Postat pe 28 Mai 2009 17:13 |
||
mie imi cazuse netu in cap. e tarziu deja pt cafea. dar servesc un ceai!
|
||
|
l_diana_c Postat pe 28 Mai 2009 17:15 |
||
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:13:35buna iubita mea sotioara te'ai gandit in sfarsit sa intri... pe unde mi'ai umblat??
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 17:15 |
||
pe aici pe colo
|
||
|
scorpyoW Postat pe 28 Mai 2009 17:26 |
||
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo cum adica pe ici pe colo??? maine poimaine ne casatorim si tu deja te duci la altele?
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 17:34 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo deci diavolito! cu scorpyow sau cu lucic??? |
||
|
l_diana_c Postat pe 28 Mai 2009 17:37 |
||
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 17:37:02De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo cuuuuuuuuuuuuuu mineeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
||
|
scorpyoW Postat pe 28 Mai 2009 17:41 |
||
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:41:24De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 17:37:02De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo ai vrea tu! sau asa crezi!
|
||
|
l_diana_c Postat pe 28 Mai 2009 17:42 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo hpssssssssssssss esti jeloasa??? poftim o mica atentie
|
||
|
scorpyoW Postat pe 28 Mai 2009 17:43 |
||
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 17:37:02De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo cu aman2... doar se poarta asa ceva
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 28 Mai 2009 17:56 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Rasfat de femeie! | 1 | De la: mohoreaalina 13 Mai 2011 18:28 |
| am reusit! | 4 | De la: concordia 21 Noiembrie 2009 19:59 |
| da sau nu? | 9 | De la: scorpio67 28 Aprilie 2010 21:07 |
|
|
||
| o scuza buna...!! | 5 | De la: kika25 19 Octombrie 2009 22:31 |
| Cafeneaua lui Adelle :) | 45 | De la: justmetraian 7 Iulie 2010 07:36 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.