Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 11:41:46
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 00:27:46nb la toata lumea


somnic pufos Diavolyt'o





Noapte buna scorpyow'ule



heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,u i'mi spui nb la ora asta?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
scorpyoW
Postat pe 28 Mai 2009 12:04
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 12:04:49
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 11:41:46
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 00:27:46nb la toata lumea


somnic pufos Diavolyt'o





Noapte buna scorpyow'ule



heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,u i'mi spui nb la ora asta?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


heiiii io ti'am raspuns pentru aseara
abia acum am vazut mesaju'
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 12:19
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 12:19:20
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 12:04:49
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 11:41:46
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 00:27:46nb la toata lumea


somnic pufos Diavolyt'o





Noapte buna scorpyow'ule



heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,u i'mi spui nb la ora asta?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


heiiii io ti'am raspuns pentru aseara
abia acum am vazut mesaju'


vrei sa fii sotia mea???
scorpyoW
Postat pe 28 Mai 2009 12:25
salutare!!!

cine are chef de o cafea la ora asta???

Postat pe 28 Mai 2009 15:20
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-28 15:20:12salutare!!!

cine are chef de o cafea la ora asta???


Euuuuu Euuuuuu
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 15:29
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-28 15:20:12salutare!!!

cine are chef de o cafea la ora asta???


io, io, io ! cu lapte si miere!!!
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 15:30
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 12:25:54
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 12:19:20
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 12:04:49
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 11:41:46
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 00:27:46nb la toata lumea


somnic pufos Diavolyt'o





Noapte buna scorpyow'ule



heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,u i'mi spui nb la ora asta?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


heiiii io ti'am raspuns pentru aseara
abia acum am vazut mesaju'


vrei sa fii sotia mea???




Credeam ca nu ai sa ma mai intrebiiiiiiiiiiiiii


Daaaaaaaaaaaaaaaaaa vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 15:31
si eu as cam vrea o cafea ...de aia lunga
ralu_zar
Postat pe 28 Mai 2009 15:31
iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma maritttttttttttttttttt

Care vine la nunta???
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 15:32
De la: ralu_zar, la data 2009-05-28 15:31:39si eu as cam vrea o cafea ...de aia lunga


si tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 15:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 15:32:32iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma maritttttttttttttttttt

Care vine la nunta???

eu vin.............. casa de piatra draga mea hai ca mi-ai luat-o inainte
ralu_zar
Postat pe 28 Mai 2009 15:35
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 15:32:32iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma maritttttttttttttttttt

Care vine la nunta???


io, io, io!!!
(dar fara bani)
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 15:35
o sa fiti d'soarele mele de onoareeee... nu o sa platiti nimic... doar o data ma marit.......
o sa bemmmmmmmmmm si o sa dansammmmmmmmmm toata noapteaaaaaaaaaaaaaaaa
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 15:38
ieeeeeeeeeiiii!!!! shake that ass....yeah...
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 15:41


da' totusi unde mi'e mirele?
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 15:48


da' totusi unde mi'e mirele?
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 15:48


unde ai fugit toate?? sa nu'mi spuneti ca ati plecat cu mirele meu ca nush ce va fac
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 16:18
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 16:18:07

unde ai fugit toate?? sa nu'mi spuneti ca ati plecat cu mirele meu ca nush ce va fac

eu sunt aci cu tine scumpa
ralu_zar
Postat pe 28 Mai 2009 16:20
De la: ralu_zar, la data 2009-05-28 16:20:18
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 16:18:07

unde ai fugit toate?? sa nu'mi spuneti ca ati plecat cu mirele meu ca nush ce va fac

eu sunt aci cu tine scumpa


Ahh ce bine! credeam ca m'ai parasit

Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 16:24
nu mai vrea nimeni sa bea cafeaua cu mine??
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 17:07
buna iubita mea sotioara
scorpyoW
Postat pe 28 Mai 2009 17:13
mie imi cazuse netu in cap. e tarziu deja pt cafea. dar servesc un ceai!
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 17:15
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:13:35buna iubita mea sotioara


te'ai gandit in sfarsit sa intri... pe unde mi'ai umblat??
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 17:15
pe aici pe colo
scorpyoW
Postat pe 28 Mai 2009 17:26
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo


cum adica pe ici pe colo??? maine poimaine ne casatorim si tu deja te duci la altele?
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 17:34
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo


cum adica pe ici pe colo??? maine poimaine ne casatorim si tu deja te duci la altele?


deci diavolito! cu scorpyow sau cu lucic???
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 17:37
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 17:37:02
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo


cum adica pe ici pe colo??? maine poimaine ne casatorim si tu deja te duci la altele?


deci diavolito! cu scorpyow sau cu lucic???



cuuuuuuuuuuuuuu mineeeeeeeeeeeeeeeeeee
scorpyoW
Postat pe 28 Mai 2009 17:41
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:41:24
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 17:37:02
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo


cum adica pe ici pe colo??? maine poimaine ne casatorim si tu deja te duci la altele?


deci diavolito! cu scorpyow sau cu lucic???



cuuuuuuuuuuuuuu mineeeeeeeeeeeeeeeeeee


ai vrea tu! sau asa crezi!
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 17:42
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo


cum adica pe ici pe colo??? maine poimaine ne casatorim si tu deja te duci la altele?


hpssssssssssssss
esti jeloasa???

poftim o mica atentie
scorpyoW
Postat pe 28 Mai 2009 17:43
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 17:37:02
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 17:34:05
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 17:26:01pe aici pe colo


cum adica pe ici pe colo??? maine poimaine ne casatorim si tu deja te duci la altele?


deci diavolito! cu scorpyow sau cu lucic???


cu aman2... doar se poarta asa ceva
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 17:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rasfat de femeie! 1 De la: mohoreaalina 13 Mai 2011 18:28
am reusit! 4 De la: concordia 21 Noiembrie 2009 19:59
da sau nu? 9 De la: scorpio67 28 Aprilie 2010 21:07
o scuza buna...!! 5 De la: kika25 19 Octombrie 2009 22:31
Cafeneaua lui Adelle :) 45 De la: justmetraian 7 Iulie 2010 07:36